Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

nerodno mi je (in tud nekak ne da se mi al kaj) 'v izvidnico hodit'..

'aha, kok pa je?'

'jurja'

'aja hvala..'

... aha, torej sem preskrta? ne dam tistga bocganga jurcka?.. :||

ne, sam... se moram odlocit, ufurat, pol pa pac placam..

zato pa je fajn vsaj priblizno vedet.

no jaz tko furam. saj vcas je blazno hecn, da ne recem trapast, kako jaz furam ene tele zadeve. :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:inocent: :palec: da sam plačaš ko žuti x:o)x

 

Prav nič v primerjav s tem, kolk ženska da vsakič za frizerja. Pa so za moje pojme roke ena najpomembnejših stvari na človeku. (Mnogi opazimo prej kot frizuro lepo urejene roke.)

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, ti ga pa tud serješ, no. Sej to tko zgleda...delata 2 bejbi in ponavad mata obe stranko. Ponavad morš kake 15 min počakat, res morš met srečo, da je frej...tm v Mercator centru se zna zgodit...in cenik je stoječi, kot knjigica, na pultu in si vsak to ogleda, da sploh vidi, kaka je ponudba...k maš svašta....osnovno nego, specialno, francosko, samo lakiranje, geliranje, popravilo nohta, umetni....ma ene 30 stvari je...in valda, da vsak sčekira, kaj bi rad, ne? Tko da, ti kr brez panike, novš nč čudna zgledala. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

thanx! x:Xx

sam.. tko nekak.. jaz pridem tja, gledam.. in pol se mi zdi da one pa prec sokolske ochi na moje roke in si mislim ojoj, kaj pa ce majo cist vsi ful negovane? :sori: x:o)x

ne no, saj mam cist ok pac.. sam.. si jih sam postrizem in spilim, nic ne zganjam.. vsake tolk se namazem, tud nohte, s kakim karit. maslom ipd., pa ko si namazem obraz pa to...

sam ne maram si mazat rok s kremo, ker mi gre totalno na jetra imet mastne roke. :sick:

tko da.. take stvari, en kup komplikacij, a ves... :D ;) :P

(*ribja posla x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj... glih gruntam, al naju je treba opozorit pocas, pa sme mislila, nc saj smo se v temi.. cist kul, morda pa je se kdo podoben kot jaz tu.. nic narobe razjasnit mal tegale.. xDDx

no sam zdaj smo pa ze pri 'ribjih poslih', pa je boljs da nehava, ampak ja, hvala za tvoje napotke, morda pa se res spravim oz. ziher se... sam ne vem kdaj (x:o)x x:px x;)x)..

porocam, ZIHER (x;)x x:px xrolleyesx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Priporočam Studio 6 na Tržaški oz. na Zavetiški 6 ali kak podoben salon. :up So malo na višjem nivoju in se tudi človeku bolj posvetijo, ni vrveža okol, ...

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vish to je tud dejavnik, ne prenesem mase folka, to me najbolj utesnjuje skor - pa blazotni prostori...

thanx!

 

sploh thanx vsem!

 

fajn tkole mal teh infotov! xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KOPEL ZA NOHTE x;)x

Uporabljamo jo 1x na teden, da razbarvamo nohte. Sestavine premešamo in zlijemo v majhno posodico- roke namakamo 10min. Po namakanju jih umijemo z mlačno vodo ter namažemo vlažilno kremo.

1 žličko soli 1 rumenjak

1 žlico olivnega olja

1 limona

Limona in sol zbelita nohte. Rumenjak in olivno olje pa hranita nohte.

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
pozdravljeni.kaj naj rečem , dosti komentarjev, nekateri bolj nekateri manj primerni. Vsekakor so roke in nohti drugi obraz človeka. Marksikaj ti povedo o človeku . Meni osebno daje piko na i pri urejenosti rok videz urejenostI nohtov. Da so lepo manikirani, da so lakirani, še lepše pa je da si vsake toliko časa daš za intermezzo kakšno dobro poslikavo. Jst sem probala polslikavo nohtov z nail printerjem in moram priznat, da je full fobr. Zelo zanimivo, hitro, poceni, motivov ogromno. Vsak se vpikne v tebe, kakšne ful lepe roke imaš in hudo dobre nohte. A vi ste že slišal za nail printer in ali je katera probala?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me zanima kaj bi rekel svoji dragi, k` bi imela v živo pogrizene nohte, popraskane od mačka, razpokane od mraza pa en teden star živordeč lak :vragec:

x:Dx

When inner situation is not made conscious,

it happens outside as fate!

C.G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rekel bi ji ljubim te, ker so te roke dokaz da je garala, da ji je bilo hudo, da je morda v neki stiski.

wau :palec: xsrcx

 

drugače pa ene imajo pač lepo oblikovane nohte in jim dolgi pač pašejo....drugim pač ne pašejo al pa zarad poklica ne morejo imeti dogih...si zamisliš eno medicinsko sestro al pa zdravnico, ki ima rdeče kremple..te ja mine do vsega :xx!:

 

neka estetika pač more biti :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ženske roke so vedno lepe, pa naj so delovne ali pa fine in urejene. Vsekakor pa je lepo videti urejene in z okusom nalakirane roke.

 

Pogrizeni nohti, ... to pa je res nekaj neprijetnega in neestetskega...

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...

evo ... js sm se pa odločla mal šparat (za set francoske manikure dala 1700 ... ena fr. manikura pa stane 2600 - v City Parku xrolleyesx x:Dx ), in sm se lotla francoske manikure kr sama x:Dx x^x za prvič mi je kr lepo ratal x:Dx x:px

 

 

 

 

 

 

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala x:Ix x:)x ja, mačona, tista kvadratasta oblika (al kakorkoli se pač reče :inocent: ) mi ni všeč :xx!:

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tanci, super si si tole zrihtala xokx

Men tut niso všeč kvadrataste oblike, pašejo mi pa tut ne :sori:

Zadnje cajte si jst nalepim (na brezbarvno podlago, valda) na noht prstanca nalepko Fingr's (bele rožice, kamenček preč odtrgam, ker mi gre na živce, k se kr naprej z lasmi zapletam). Tut fajn izpade x:)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale roka rabi močnega sponzorja x:Dx

je pa neeeeeežna in meeeeeehka x:px :2src:

 

xyesx x:Ix x:)x

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...