Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :o|o: :sori: doben ni pokomentiral mojih umetnih nohtov...Najbrž dobenmu niso všeč...

 

Mi je zelo žal, ker mi ta stil sploh ne sede. Še od največje sex bombe bi me to odvrnilo. Sem človek narave in izredno imam rad naravne stvari in oblike. To pa prav žari neko izumetničenost, neko težnjo po "sterilnem", plastičnem, ...

Mislim, da so tvoje roke izredno lepe (a le z naravnimi nohti). A vse to moraš vzeti z rezervo, ker tako je le moje mnenje.

 

Todika: lepe roke, skoraj malo presuhe. Tako urejeni nohti so pa po mojem okusu.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Ja, Todi ma pa res lepe roke. x:)x

Mačonca tud.... x:px

niti pod razno nimam tako lepih kot Todika, ona ma daljše prste. jaz mam samo lepa zapestja suhcena.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pikica, bemu, pa ti maš prste za obliznit x:px x:px

 

Todi, zelo zelo fajn x:px no, ti si pa že sama prste oblizuješ x:Dx x:Dx

 

Men lopate (žal) niso všeč, mogoče glih zato, k men ne pašejo xcivx , sam na enih so pa kjut. Mogoče, če bi jih malo skrajšala oz popilila, bi zgledalo boljše :inocent:

 

 

nismexpert.press

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
v resnici mam bolj nežne roke kot delujejo na tej fotki, ker na fotki zgledajo bolj "lopataste" ali kaj ... prsti so v resnici daljši kot na fotki, le dlan imam pač po površini glede na prste nesorazmerno veliko. oblika nohtov pa nekje ovalna, le na sredincih in palcih lopatasta. nekoč mi je ena lunatka, ki gleda v dlani rekla, da mam umetniške roke. :vio: x:Dx xcivx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je zelo žal, ker mi ta stil sploh ne sede. Še od največje sex bombe bi me to odvrnilo. Sem človek narave in izredno imam rad naravne stvari in oblike. To pa prav žari neko izumetničenost, neko težnjo po "sterilnem", plastičnem, ...

Mislim, da so tvoje roke izredno lepe (a le z naravnimi nohti). A vse to moraš vzeti z rezervo, ker tako je le moje mnenje.

 

Todika: lepe roke, skoraj malo presuhe. Tako urejeni nohti so pa po mojem okusu.

 

Sj,ql ,če ti ta stil sploh ne sede..Sj marsikomu ne..Sam jz sem pa čist happy,ko mam prvič dolge nohte..Tako ,da x:Xx :2src:

Drugač mam jz tud rada naravne stvari,sam ajd mogla sem probat,ker mi nikol ne rata ,da bi imela dolge nohte..2 tedna bom okol s temi nohti strašla,pol bom pa spet stara jz.. x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pičkica nice! :palec: x^x

 

Men so pa tele rokce lepe in nohti! x:px

 

Čigave pa so?

 

Zdijo se mi kar precej klasične, neprepoznavne. Lahko bi rekel, da sem že videl morje identičnih rok. Res pa je, da so lepe. :2src: :palec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...