Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

  • 3 weeks later...
dam komentar popoldan. x;)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moje pa Todikine roke pa so grde, da jih niti omenite ne? :C: :sori: x:Dx

 

Todikine roke so zelo fletne. Delujejo mi neformalne in svobodomiselne. Morda "nadebudne", kako bi se lahko izrazil. Niso lene.

 

Mačona tvoje roke so pa kar skoraj preveč urejene. Morda pokažejo celo malce moške moči, a še vedno imajo vso žensko eleganco.

 

Če že moram izbirati, so mi Todikine bolj pri srcu, čeprav verjamem, da bi mnogi rekli, da so Mačonine lepše.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Mačona tvoje roke so pa kar skoraj preveč urejene. Morda pokažejo celo malce moške moči, a še vedno imajo vso žensko eleganco.

 

Če že moram izbirati, so mi Todikine bolj pri srcu, čeprav verjamem, da bi mnogi rekli, da so Mačonine lepše.

preveč urejene? to je le videz, mam čisto normalno urejene.

moška moč? ja, preveč, zato mam pa partnerja, ki ima veliko ženske moči. x:Dx :palec: hehe, meni se zdijo včasih robate, drugič elegantne - odvisno, kok mam nohte dolge. x:Dx

jaz pa verjamem, da bi večini bile Todikine bolj všeč, ker so le bolj ženstvene.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se pa ne bi mogla odločit glede mačone in Todike. Oboje so mi vsec, ker ni tistih "čevapčičevih" prstov, kar men nekak ni...

So mi pa bolj všeč mačonini nohti, ker nisem za take žive barve x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
jaz mam prave šape, če pogledaš, kok mam drobna zapestja. :eek: mislim na sorazmerje. na fotki se to ne vidi. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:V: :xx!:

 

men pa niste tkole pravili, pac pa sem 'morala' jaz. :o|o:

 

sem v eni drugi temi vidla en namig, pa sem prisla pogledat. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam da jih najdem, ma saj nimam lepih rok, prej grde, krive prste pa tak, nenegovane nohte...

pa se slaba fotka je, sam osnovne fore se vid

 

http://www.lunin.net/forum/index.php?act=A...pe=post&id=5429

(sam je se slabs kot sem mislila, saj jih fotknem ponovno kdaj)

pac, roke, nic posebnega, take roza pa nejasne pa krivi prsti mal pa tko. x:o)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, saj vidim da si ze videl, pa nic rekel, upam da se ti niso zdele cist off.. al pa grabezljive al pa kaj tacga. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivo, tega nisem vedela, tile koti pa to, sam men se zdi velik, no morda ce mal raztegnem. x:Dx - hocem rect, morda tle bolj cudno drzim trapasto...

saj v bistvu se ne, sem tip ki dost komot odrezhe,. nekak...

a tko, nezna?

no ja, men se ravno ne zdi.

ampak ni pa zlo groba spet, no, to pa mas prav jasno.

sam niso ribje roke, so kar velike... sam tud bikovske niso...

morda so skorpijonske, take tople pa navadno suhe pa cvrste pa gibcne. :) ;)

 

neprilagodljiva... kaj pa vem, po eni strani zlo res, po drugi pa sem vedno mislila da sem prilagodljiva. ;) :P

sem in nisem, odvisno za kaj gre...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

morda zato, ker ne maram fotkat rok pa z eno roko mi je blo tezko drzat fotoaparat, pa sme mroda se to tko ukoceno drzala...

ker zdajle ko sem jo pogledala, se mi je zdel velik kot, spet. xDDx

ne saj ne da ne priznam al kaj tacga, sam pac ugotavljam...

saj najbrz mas prav, saj sem pravzaprav najbrz res prej neprilagodljiva kot prilagodljiva.. sicer bi blo drugac, ne bi tolk pa tko po svoje furala, to pomeni, da se nisem prilagodila, pac pa da sem bila samosvoja vedno.. ja, saj, mas prav. :)

 

aja, hm, morda sem pojem elasticnost zamenjevala s prilagodljivostjo, ker za elasticno se pa mam (se vedno, predno me kdo ne preprica in mi ne dokaze nasprotnega xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx no evo to mi je pa vsec. xDDx x;)x

 

 

*tole citiram Bobnarja iz druge teme, da preseliva tole debatkico semle rajs, da se ne bo kdo usajal xDDx:

 

mam pa izrazit jupitrov grič na dlaneh

aha jupitrova? to je pod prstancem al sredincem najbrz?

ni posebno..

cudno se mi zdi, da pri men lunina ni skor nic, brez crt, pa mam ful crt sicer.

pac pa mam marsovo (ce je to ta okol palca)..

 

hehja

 

jupitrov je pod kazalcem, kaže častihlepnost, kruto naravo, brezobzirnost, barabski značaj

jaz pa tko 'blazinsko' nimam nobene izrazite, nimam nekih kupckov pa tega, razen da je pac lepo usloceno kjer mora bit.. ampak sam po brazdah sem gledala, nekak nimam zlo dost tega, a najvec pod mezincem morda...

 

mam pa blazno izraziti crti...

joj saj moram fotkat, vidim da se kar spoznas... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pod palcem je venerin... če je hribček je v redu... maš čustva x:Dx

super, ja prav hribcek mam, tik pod zivljenjsko se kupcek naredi.

 

ja, ta je na vsej roki skor najbolj izrazita, hec, sem mislila da je marsova, neverjetno, venerina... :eek:

 

Pih! x^x x8Dx x;)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hribcka sta povsod, je kar, sam crt pa spodaj skor ni, vse so gor visje zbasane. xDDx

in cisto spodaj spet, ko gre ze skor v zapestje

 

joj vidis tole, jaz mam ful teh zvezd pa kizcev pa crtic pa tega, tud one mam, a ves take.. hm, otocke nekaksne, ampak sam ene dva al pa tri, crt pa rombiv pa trikotnikov pa vsega boga mam pa nesteto po dlaneh..

sam na zunanji strani dlani je cist gladko, brez crt (sredinski del, zg. in spodaj pa so).

 

eni pravijo da so krizci ful bad, eni pa da so ful dobri. :|| x?x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz mam pa zlo podobno tole!!!

prav tko, pod mezincem ful enih crtic, tam kjer je za otroka pa 3, sam mam sam enga. je pa sin. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja v bistvu res ena bolj izstopa. :)

 

mal mi je dal mislit se ono,,, oni kot...

odprtost ki naj bi nakazoval...

men se zdi da sem... in to zlo kao celo..

sam po 2. strani pa morda spet nisem tolk...

kakor za katere stvari. za nekatere pa sem morda res bolj zaprta...

a ni hec, kok smo dvojni?

saj se ne morem rect, a sem trmasta al ne! :) :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...