Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

a maš med črto življenja in glave na začetku razmik al se začenjata skupaj?

nisem opazila prejle tegale..

ne vem, da nom kaj narobe (kot pri onem marsu oz. pac blazinici), sam ce prav mislim, se v zacetku stikata, sam tam pri tem stiku je cel schtraufenpacht, kar cez grejo ene crte se, da ne vem kera je kera..

in ena, glave predvidevam, se razrogovili totalno (ne sam plutonova rogovila, ki sem nekje nasla in postekala da mam), pa kar tak trikotnik se nekak naredi.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mogoce mava podobne roke midva.. saj konc koncev mas v ribi devici in vodnarju nekaj... pa v kozlu, jaz pa v biku...

sam morda so pa vodnarske nekak.. ker devicje bi ble neznejse najbrz pa tanjsi prsti....

pri rokah je cist odstekan..

sploh nic 'ne dela' od tega, kar si astro - recimo frendica je strelka z mocnim skorpijonom, a je po znacaju zemeljska najbolj (kozorog in devica mocna), po videzu sco (ker je tud asc), VENDAR!! roke ma 100x bolj ribje kot jaz: intuitivne prste, mal 'v spico', ozje prste, krhkejso nekak roko..

ne mors verjet.

jaz pa sco al pa kozlovske, take mocne (sam ne pa bikovske, nisem dost mesnata, niso pa tolk suhe kot pri dvojcku tipicnem), saj v bistvu pa nimam krivih prstov, vsi so ravni, sam sredinca sta pa oba kriva, to mam od kosarke.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, Venerin HRIBCEK ja xsmx

x:Dx x:Dx

 

*ja, saj sem vedla da bos steknila brez razlag, ker si bla glih v igri, v teh trenutkih.. tko da sem presodila da si tud postekala vse to.. no in si. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, Venerin HRIBCEK ja xsmx . Lahko bi me kdo cudno gledal, ce bi mu pravla, da ga mam na roki.

 

 

:eek: x:Dx :palec: boljši da to nea razlagaš x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men so tud bl fšeč ovalni. Če se pa na kvadrat, pa naj bodo res fuuuul topi vogali, da so po mojem okusu. Drugače so pa lepo spedenani!

 

Če smem prašat; Kje si jih uredila?

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, naslednič sam za vas, na ovalno. x;)x No, vidš, atubbuta, men pa glih ful na kvadrat niso všeč. :o|o:

 

Atubbuta v Mercator centru Šiška sm bla. Mislm, da je blo punci ime Danijela. Sam ona drgač v koloseju dela, je nadomeščala. Dost natančno? :inocent: x;)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, naslednič sam za vas, na ovalno. x;)x No, vidš, atubbuta, men pa glih ful na kvadrat niso všeč. :o|o:

 

Atubbuta v Mercator centru Šiška sm bla. Mislm, da je blo punci ime Danijela. Sam ona drgač v koloseju dela, je nadomeščala. Dost natančno? :inocent: x;)x x:Dx

 

Morda si me narobe razumela; na kvadrat mi niso všeč, razen če so vogali zaokroženi z velikim radijem.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla Pikica, a to sam prides in nastavis roko in ti spedenajo?

kolk pa stane?

a vsake nohte pedenajo?

tud ce nimas negovanih ze od prej? :8):

 

sam men so vsec kratki, no ne cist tolk da je nizje od prsta x:Dx, pa ovalni.

tko cist simple.

 

a to se da? :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a res? :eek:

 

ma 1x sem hotla da mi tkole, da vidmo..

al pa da se necesa novega naucim, da vidim, kaksne prijeme majo pa tak.

men je to tko totalno zoprno opravilo, da je za popent. :||||||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja, se da...Specialna nega je 2100 in je všeteto masaža rok s kremo, pol ti jih z enimi olji spedena, kožico uredi in spili. Ni panike...so vsega navajene, tud ful zanemajenga folka....jst sm tud enkrat s čist kratkimi uletela, pa mi je vseen french manicure nardila, k mam že tko kr dolge nohte...ni panike. Pejt enkrat probat, je sprostilno. :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala! :vio: :palec:

 

kaj pa mal manj specialna? :inocent:

 

(ne saj nimam ono, :sick:, x:Ox pa to xDDx, pac, sam nimam negovanih, drugac pa mam cist kul nohtke v bistvu xDDx)...

 

a je kaksen bolj izi program?

men se zdi mal ultra dat 2 jurja za nohte...

no ampak tkole 1x si je pa res po mojem cist kul privoscit. :palec: x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je tud osnovna...tista je pa nekje med 1300 in 1700. Nism čist ziher. Se splača, no. 1x na mesec daš tista dva jurja... x:px x;)x Sej maš tm cenik na ogled pa lohk sam mim prideš in ščekiraš cene in greš, če ti kej ne paše....greš sam v izvidnico najprej. x^x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...