Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:palec: uau, pa kar topless x:Dx x:Dx x:Dx

 

vroče, el nino x;)x

 

 

zanimivo bo slišati razlago od unih ki obvladajo... (Marsa, Contesa, Tamara..) ker se tvoje črte prav lepo vidijo...

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

odvisno od vaše resolucije... ampak tele so v naravni velikosti.... (nič več, sem glede na spodni post... moderatorja ;) (haha kje je zdej vreme, da bi vidla kako moderator to subtilno uredi)

 

zmanjšal... na vsega 25kb obe fotki...,

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino, daj sajz mal zmanjsaj, kaj je treba takih sajzov v vseh temah tolk fotk? :o|o:

 

A je tvoja roka?

Brez veze govort, ker vemo kaksen si - resnicoljubna roka, ne tako umetniska kot bi sodil po obrazu (ce je tvoja)...

Jasnost duha in uma, pa tudi sirina, umetniske sposbnosti, intuicija.

Shit, ne da se jo ponovno pogledat v odgovarjanju... :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

p.s. - ko sem pisala, se ni bilo obeh rok - mislim z obeh strani.

Zdaj bi dodala se sladkarije in ledvicke (nekoliko, en picek).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar dobro ste zadeli oba značaja. Edino pri Hristini bi rekel da ste malo pretirali. Zdi se mi zelo nežna in čustvena oseba, tako da nebi nikomur lasu skrivila. Njena izjemna vrlina je, da zna odlično oceniti človeka v najbolj skritem predelu duše. Mislim, da ni površinska. In za moj okus ima najlepše učke kar sem jih v življenju videl.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... zanimivo bo slišati razlago od unih ki obvladajo... (Marsa, Contesa, Tamara..) ker se tvoje črte prav lepo vidijo...

Aja, Freya, nisi brala vse teme, si samo od tu, ko je zdaj aktualno?

Namrec - pojma nimam o gledanju v dlan (crte, gricki itd.) - tole je cisto za stos, prva roka od Attubute je bila prva roka, ki sem kdaj sodila po njej znacaj in vse (enkrat prej sem pa res na blef eni gledala v dlan, razprto, v smislu 'sloganja' - pa tistega tudi ne obvladam) - sicer pa nisem niti najmanj strokovnjak, v bistvu samo opazujem. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... zanimivo bo slišati razlago od unih ki obvladajo... (Marsa, Contesa, Tamara..) ker se tvoje črte prav lepo vidijo...

Aja, Freya, nisi brala vse teme, si samo od tu, ko je zdaj aktualno?

Namrec - pojma nimam o gledanju v dlan (crte, gricki itd.) - tole je cisto za stos, prva roka od Attubute je bila prva roka, ki sem kdaj sodila po njej znacaj in vse (enkrat prej sem pa res na blef eni gledala v dlan, razprto, v smislu 'sloganja' - pa tistega tudi ne obvladam) - sicer pa nisem niti najmanj strokovnjak, v bistvu samo opazujem. :)

ja, Marsa - sej zato gre tukej v bistvu- za opazovanje x:)x

in enim to res dobr laufa.... :palec: :palec:

 

po čem si pa sklepala tisto o sladkarijah in ledvičkah pri Ninotu?

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar dobro ste zadeli oba značaja. Edino pri Hristini bi rekel da ste malo pretirali. Zdi se mi zelo nežna in čustvena oseba, tako da nebi nikomur lasu skrivila. Njena izjemna vrlina je, da zna odlično oceniti človeka v najbolj skritem predelu duše. Mislim, da ni površinska. In za moj okus ima najlepše učke kar sem jih v življenju videl.

Atubbuta, verjamem, saj umetniski in zivcen clovek je veckrat tudi custven, povrsinska ni, saj sem rekla, da je nagnjena k perfekcionizmu.

 

Oci pa nismo videli. :)

Verjamem - samo je tudi prva roka bila najlepsa roka, kar si jih videl. x;)x

 

Lepo, ko vedno das povratno info in ko se se kaj oglasis, cetudi z novimi in novimi fotkami rok, ki je treba povedat zdaj.

 

A mi je zabavno, ker se raztresem, pa ker pojma nimam, mi je stos, ko me prav zanima. ;)

Fajn bodi! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, Freya, po obliki (s te strani se bolj vidi), malo en picek 'zadebeljenosti' prstov, moznega zatekanja (to -se?- niso 'zateceni' prsti, seveda, samo je 'sled' tega....).

Meni se zdi, ne spomnim se, kaksno asociacijo sem dobila se... bolj zenstvena, lepa oblika prstov, vendar nekoliko 'zadebeljeni', torej luna, venera ali neptun (*tu sem najbrz asociativno sklenila potem venera, tehtnica, ker luna tole ni, pa ker ima Nino Luno v tehtnici, kar pa je spet dodatna 'potrditev' za moznost tega kar sem omenila, ).

Ni toliko 'filozofska', kot bi pricakoval od Nina, ampak tudi umetniska in obcutljiva, precej intuitivna.

Kitara? Ja, moznost.

Pesmi bi pisal celo lahko Nino. :palec:

 

Kok nakladam, a ne? ;) :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Atubbuta, verjamem, saj umetniski in zivcen clovek je veckrat tudi custven, povrsinska ni, saj sem rekla, da je nagnjena k perfekcionizmu.

No saj s tabo bi se strinjal 100%. Contesa jo je bolj označila kot človeka, ki se ne ozira na druge da doseže svoj cilj.

 

Ta značilnost je zelo pozitivna, ko imamo ob tem tudi srce. In mislim, da je hristi točno to. :D

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo si tole povedal - tocno to je pomembno (da je zraven se srce). :palec:

 

Hecen si v bistvu, s temi rokami. x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pri ljudeh vedno opazim roke.

posebej pri moških- všeč so mi velike, veliki palci.

ne prenesem prstanov- gnus (sori tisti ki jih imate, saj so kul ampak jaz imam v sebi programiran antikovinski program)

moje roke- majhne, punčkaste, ampak velike dlani in izražen "palčni del"- torej punčkasto- sposobne :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino! Oblika tvoje roke se imenuje stožčasta roka, izraža pa občutljivost,rahločutnost, ne pa dejavnosti. Ta tip roke označuje hitro mišljenje,intuitivno razumevanje idej, navdušenje in veliko zvedavost. Ponazarja ljudi, ki so družabni in se radi uveljavljajo v družbi.

Palec imaš nizko priraščen, kar nakazuje velikodušnega človeka, ki ljubi svobodo, je neodvisen in odkrit.

Življenska črta je pri tebi izredno slabo vidna, mogoče zaradi pritiska ob podlago.

Črta glave je močan pokazatelj dobro uravnovešenega in neodvisnega intelektualca. Razkriva samozaupanje brez samovšečnosti energičnega in drznega duha, ki išče svoj način mimo utečenih poti. Takšna črta glave nakazuje človeka z veliko ambicijami, pa tudi potrebno bistrost za njihovo uresničitev.

Srčna črta pri tebi razkriva ljubezenska idealista, ki je prav tako sentimentalen in popolnoma predan svoji ljubezni, vendar lahko čustva vsaj kolikor toliko obvlada. pri taki srčni črti je ponavadi odločilna stanovitnost, saj je stanoviten človek skoraj enako zadovoljen z umišljeno fantazijo kot z neposredno resničnostjo in se bo, če stvarnost zbledi potolažil z idealom!

 

To bi bilo zaenkrat vse! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino! Oblika tvoje roke se imenuje stožčasta roka, izraža pa občutljivost,rahločutnost, ne pa dejavnosti. Ta tip roke označuje hitro mišljenje,intuitivno razumevanje idej, navdušenje in veliko zvedavost. Ponazarja ljudi, ki so družabni in se radi uveljavljajo v družbi.

Palec imaš nizko priraščen, kar nakazuje velikodušnega človeka, ki ljubi svobodo, je neodvisen in odkrit.

Življenska črta je pri tebi izredno slabo vidna, mogoče zaradi pritiska ob podlago.

Črta glave je močan pokazatelj dobro uravnovešenega in neodvisnega intelektualca. Razkriva samozaupanje brez samovšečnosti  energičnega in drznega duha, ki išče svoj način mimo utečenih poti. Takšna črta glave nakazuje človeka z veliko ambicijami, pa tudi potrebno bistrost za njihovo uresničitev.

Srčna črta pri tebi razkriva ljubezenska idealista, ki je prav tako sentimentalen in popolnoma predan svoji ljubezni, vendar lahko čustva vsaj kolikor toliko obvlada. pri taki srčni črti je ponavadi odločilna stanovitnost, saj je stanoviten človek skoraj enako zadovoljen z umišljeno fantazijo kot z neposredno resničnostjo in se bo, če stvarnost zbledi potolažil z idealom!

 

To bi bilo zaenkrat vse! x:Dx

Še sreča ,da to ni njegova taca! ane,ane x^x

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Roke.

Zelo veliko mi povedo o človeku. O njemu samemu...

In oči. Le te mi povedo bolj njegov odnos (relacijo) do mene...

 

Nove ljudi spoznavam tako, da jih gledam v oči, ustnice in roke.

Vse ostalo je... dosti manj pomembno.

In se spomnim - nekoč da je nekdo ves čas skrival roke pred mano in me je to žalilo...

Rad bi iskren pogovor, pa mu je bilo nerodno, ker si ga "ogledujem".

 

Čudni ljudje..., res...

 

In vlažne roke, lepljivi prsti (oprostite lastniki takih rok) so zame... :xx!: :xx!: :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

pod prvo presenečena, sem mislila da je "krokodilka" ...

 

pod drugo...zelo seksipilne roke... mislim da fajn božajo žensko telo - čistost in iskrenost; všečnost...vsaj meni.

 

In to je vse x:)x

 

 

ps. da bi si pa to lepoto obril??? pa menda se ti ni čisto sfuzlalo x?x x?x x?x :inocent: :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

po postih; po rokah pa takoj ugotovila, da si "na drugi strani" ker imaš mickeno bolj kosmate roke kot jaz x;)x x:)x

 

 

(tisto nikoli niso roke od Nina...ker so to roke nekoga...ki je rahlo napolnjen z vodo in prepričana sem, da ima Nino bolj vitke prste x:o)x )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalica, mislim, da je to zato, ker jih je rahlo sploščil s skenerjem! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Mogoče Contesa x;)x ; dopuščam to možnost...nenavsezadnje Nina ne poznam; samo po fotki sodeč...pač to niso prsti, ki bi jih jaz dala k tako simpatičnemu obrazu.

Tak, napisala brez okolišenja... x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikjer ne vidim odtisov od strun na prstih leve roke  

 

Da razčistimo tisto je moja roka desna ;) zato ni odtisov strun.... z res dobrim učom, bi videl malo otrdel palec, povsem levi rob, palca, tisto je od strun, ampak dvomim da se vidi na skenerju..., v bistvu mam vitke prste ampak so tud kratki... sanjalica... ;) pa tam berem opis marsin... hehe ja saj, ampak konc koncu me pozna.... tko da to lohk pride od kjerkoli, contesa je bila bolj "razumska"... tud kul življensko mam v bistvu ravno tolk močno kot, črto glave in srca... sam se ne vidi, nevem, skener pa to...., .... je bla še kje kaka dilema ;) nice nice,.... pa sem mislil da znam jaz šlogat...., hehe, o rokah očitno ne vem prav dosti..., mal mi je žal, da tam jih nisem moral čisto v naravni obliki, ponavadi mam prste lepo narazen, razširjeno in to, zdaj pa sem moral pazit da ne zapacam skenerja.... na naslednem partyu... bomo tole gledal ;) jaz pa vam karte...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...