Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hej Krokodil, evo ti roke :palec: :palec: :palec: x:)x

 

me je prešinilo ob gledanju tvoje desne roke, tole je pa nekam znano..... pa dam svojo pred ekran in vidim..... ce odštejem dlake x:Dx in dejstvo, da je tvoja pač moška (=večja), pa da mam jest nohte večje x;)x ..... mislim, izjemno podobne mava kar se tiče same oblike xDDx x:Dx .... kej tacga....

 

dolgi prsti, tenki, vendar močni....(si športnik?), no mene že cel lajf sprašujejo, če klavir igram... ampak za igranje basketa so tud kul take roke x;)x

kar se pa tiče členkov :xx!: nobenga normalnega prstana ne dobim.... če mi gre čez členek, se pa pol na prstu obrača.... se bojim, kaj bo s poročnim, he he x:Dx x:o)x x;)x

 

 

Contessa, mogoče veš, kako se reče takšni obliki rok?

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hecen si v bistvu, s temi rokami.  x8Dx  :palec:

Saj to pravijo vsi. ;) Žal pa mnoge to zmede. Vendar roke in stopala so naša povezava z materijo, z zemljo. V njih je življenje in skozi njih se pretaka energija, ljubezen. Mar ni tako?

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krokodil, kar se tiče oblike tvoje roke je oglata ali realistična roka.Oglata roka je koristna, praktična in metodična. Na splošno označuje osebo z organiziranim življenjem. Skoraj vedno jo spremlja uspeh, ki pa običajno pride počasi, z rednim delom in vztrajnostjo, ne iznenada. V odnosih z drugimi si pedanten, malce formalen in izredno pošten. V poslih učinkovit in neosebno nepristranski do podrejenih. Notranja sila te žene, da greš stalno naprej. Ponavadi ljudje s takšno obliko roke nasprotujejo družbenemu napredku, zasmehujejo neobičajna znanstvena odkritja in prezirajo vse, kar diši po misticizmu.

Si realizator, samozavesten, pošten in dosleden. tvoje čustvene vezi so redkokdaj v nasprotju s tvojimi materialnimi interesi, čeprav težiš k prizanesljivosti in si uvideven do tistih, ki jih imaš rad.Zelo ceniš običaje in navade in si nedovzeten za zunanje vplive!

 

x;)x To je kar se tiče oblike, zdaj pa še dlan! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Srednje velik palec, ki se prosto giblje, pomeni dobro uravnovešeno osebo, ki ni niti ekstravagantna niti preskromna, niti trmasta niti brezvoljna, je pa odkrita, poštena in zvesta. Tog sklep, ki drži palec naravnost, lahko označuje praktičnost, previdnost, materialnost ter lastnosti zaupanja vrednega človeka.

Če je dlan v skladnem sorazmerju s prsti, razodeva uravnovešenega in dovzetnega duha, ki se zna obvladovati in pametno uporablja naravne darove.

Saturnov hrib, ki leži pod drugim prstom, pomeni resnost, trezno razmišljanje in premišljenost, posebno v zvezi z denarjem.

Močno razvit venerin hrib, kaže na tvojo močno čustvovanje, da si topla oseba, polna življenja in z močnimi ljubezenskimi instinkti.

Življenska črta je lepa in dolga, kaže pa na veliko odpovedovanja, na poti.

Črta glave nakazuje preudarnega človeka z zdravo razsojo, dobrim spominom in prodornim in hitrim razmišljanjem.

Tvoja srčna črta nakazuje izjemno čustvenega človeka, slepo predanega ljubezni. ki lahko v intenzivnem čustvovanju zanemari vse druge ambicije in želje.

Tvoja črta usode izhaja iz življenske črte in kaže na to, da so vsi doseženi uspehi sad osebnega prizadevanja.

 

To bi bilo zaenkrat vse! x;)x Več pa osebno, na naslednjem party-ju! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hecen si v bistvu, s temi rokami.  x8Dx  :palec:

Saj to pravijo vsi. ;) Žal pa mnoge to zmede. Vendar roke in stopala so naša povezava z materijo, z zemljo. V njih je življenje in skozi njih se pretaka energija, ljubezen. Mar ni tako?

S hecen ni nic narobe, meni je npr. to vsec. x8Dx x:)x

 

Pa se prav imas. :palec:

Jaz rok skoraj nikoli ne gledam takole... kar po defoltu... kot nekateri... ampak opazim pa jih kar veckrat (se je pa ze zgodilo - in to kar 2x - da je bil clovek brez prstov na roki, pa sploh nisem opazila :eek:).

 

Moje roke se sploh ne skladajo z mojimi astroloskimi polozaji, vsaj ne kot bi predvideval (pri tako mocni ribji noti).

Ceprav v bistvu niso 'vsecne', so meni vsec. Prvic zato ker so moje, drugic zato ker so nekaj naredile, tretjic pa zato, ker so mocne in vroce, z energijo. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje roke se sploh ne skladajo z mojimi astroloskimi polozaji, vsaj ne kot bi predvideval (pri tako mocni ribji noti).

Ceprav v bistvu niso 'vsecne', so meni vsec. Prvic zato ker so moje, drugic zato ker so nekaj naredile, tretjic pa zato, ker so mocne in vroce, z energijo.  :vio:

:palec: Pokaži jih. :ponder

 

Tudi meni je všeč, če iz rok vre življenje in energija. Zelo zanimivo pa je, da se tega ponavadi na sliki ne opazi.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj kaj pa vem, Atu... x:Ix :8):

Da bi jih zdaj ravno kazala... saj pravim da niso ravno lepe roke - nekoliko 'lopataste', se kar velike... imam zelo kriv sredinec (kosarka, sola), pravzaprav kar oba, samo enega veliko manj, sicer pa so ostali prsti se kar ravni.... vedno sem mislila, da so kratki, zdaj ugotavljam, da so se kar dolgi, ampak da je sama dlan velika... imam ogromno crt in zaradi nekaksnega vrazeverja mi jih ni kul kar takole kazati, da mi bo nekdo pritisnil neko marsovo blazinico ali smrt ali ne vem kaj v 42. letu zivljenja...

V bistvu ne bi slogarci (kaksni taki pravi, opasni) pokazala roke.

Jaz gledam izkljucno obliko, barvo koze, tako... ne drugace, ne slogam...

Evo, moja lastnost, ko sem v zadregi, naropotam.

Torej - hocejo se gor moje roke in jaz sem v zadregi. Morda pa jo/jih dam. Bom videla. Sory, v nekaterih zadevah sem muhasta (tu pa sem ribja). x:Ix :8): x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:mezik: pa saj živimo v demokraciji xDDx saj nikomur ni potrebno, da nekaj naredi, če mu to ni ql. :palec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... x;)x saj sem jo ze fotknila, pa ugotavljam, da so prsti bolj krivi kot sem mislila in da je kar cudna roka pravzaprav... :8): :eek:

 

x:o)x x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje roke se sploh ne skladajo z mojimi astroloskimi polozaji, vsaj ne kot bi predvideval (pri tako mocni ribji noti).

Ceprav v bistvu niso 'vsecne', so meni vsec. Prvic zato ker so moje, drugic zato ker so nekaj naredile, tretjic pa zato, ker so mocne in vroce, z energijo.  :vio:

Večkrat sem opazovala roke pri drugih ljudeh. Zanimivo pa, da najbolj lepe, najbolj negovane z lepimi pobarvanimi nohti, so mi delovale hladno tuje. Ženske si ni upala niti frizure popravit s takimi rokami, zato sem imela občutek, da v njih ni nobenga življenja.

 

Všeč so mi čiste roke na katerih se vidi, da opravljajo svojo funkcijo.

Najbolj pa so mi všeč tiste z določeno energijo, ja to. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... dobro... saj zdaj, 'z energijo'... - tako o sebi soditi, kao neskromno in to - a saj nisem butasta... saj vem, kako mene moti medel in hladen stisk.. in vse...

... pa tudi rekli so mi ze veckrat... da wow, da jih je kar streslo ali navibriralo ali kaj takega...

Sicer se nic ne grem, a vendar sem mitji parkrat drzala roke kje in sva bila oba presenecena, ko je funkcioniralo.

 

Sem tamle rekla, da ne dam pogledat - spomnila sem se, da ni cisto res... :8): (najbrz ker ni slo za 'slogarco') - nek bioenergetik mi je nekoc dejal (po pogledu v dlan, crte na roki), da imam blazno mocno srcno cakro in da bom vedno imela ful energije in da imam mocan um in 'pisateljsko rogovilo'.

To mi je bilo pa vsec. :)

 

Vcasih me je pa zeblo v roke, sem imela hladnejse dlani... a vedno... hm, konkretne, nikoli nisem bila mlahava.

Aja saj res!!!!!!!! x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

Saj se celo rece - prijem mrtve ribe... :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej Krokodil, evo ti roke  :palec:  :palec:  :palec:  x:)x

.

 

dolgi prsti, tenki, vendar močni....(si športnik?)

A to da igram sah vsak petek tudi steje ? x:Dx

 

Ne, nic resnega, rekreativno pa redno.

 

 

Pa ko ze omenjas prstane in svoje roke...enkrat sem si nadel porocnega (ne svojega, preden vprasas x;)x , od starega oceta je bil ) , potem pa ni sel dol... :eek: panika...bolj sem vlekel slabse je bilo..pol se pa stari ata pripomne "Ja, bo treba pa kar roko v komolcu odrezat" x!x x:Dx x:Dx ..sem ga dobil potem dol, mukoma.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... x;)x saj sem jo ze fotknila, pa ugotavljam, da so prsti bolj krivi kot sem mislila in da je kar cudna roka pravzaprav...  :8):  :eek:

 

x:o)x  x:Dx  x:Dx

Hoho, jaz sem ravno dovolj opasn.... da sem že videl tvojo rokco... ;) in kao šlognu nekaj, malega, ehja, a smrt v 42.... hm kod to tebi, ;) hehe, jaz nism nič vidu... (zato je zgoraj najbrž ravno dovolj) ampak vseen bi pa rad vidu fotko... čeprav če te kaj poznam fotke ne bo...., x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... x;)x saj sem jo ze fotknila, pa ugotavljam, da so prsti bolj krivi kot sem mislila in da je kar cudna roka pravzaprav...  :8):  :eek:

 

x:o)x  x:Dx  x:Dx

Hoho, jaz sem ravno dovolj opasn.... da sem že videl tvojo rokco... ;) in kao šlognu nekaj, malega, ehja, a smrt v 42.... hm kod to tebi, ;) hehe, jaz nism nič vidu... (zato je zgoraj najbrž ravno dovolj) ampak vseen bi pa rad vidu fotko... čeprav če te kaj poznam fotke ne bo...., najbrž bo prej kaka nude... kot pa da asc sco, pokaže svojo dušco..... ko ga nekdo vpraša.... (tolk o mojmu asc)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Uh, sedaj sem pa šle gledat svoje roke z druge pozicije...

 

Ko jih gledam tako na "sebi" so normalne /tokrat malo žuljaste in popraskane...ampak kaj čemo x;)x / ko pa jih spremenim v slikovno obliko pa so... :( :( :(

 

ElNino, tudi jaz imam občutek, da so moji prsti v živo tanki...pa so na fotki kratki, debeli in kot da imam nenegovane roke...

 

Eh, slika vara.... x:Dx ; jih raje dam v "pregled" na partyju :D :D :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
ampak vseen bi pa rad vidu fotko... čeprav če te kaj poznam fotke ne bo...., najbrž bo prej kaka nude... kot pa da asc sco, pokaže svojo dušco..... ko ga nekdo vpraša.... (tolk o mojmu asc)

Narobe si razmisljal - seveda bi 100x prej dala fotko roke kot pa nude..

ce govorimo o nude Nude.

Ce pa govorimo o eroticnih fotkah v perilu, pa imam tudi jaz kaksno na broju, a je b.v., ker je 20 let stara. :|||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak vseen bi pa rad vidu fotko... čeprav če te kaj poznam fotke ne bo...., najbrž bo prej kaka nude... kot pa da asc sco, pokaže svojo dušco..... ko ga nekdo vpraša.... (tolk o mojmu asc)

Narobe si razmisljal - seveda bi 100x prej dala fotko roke kot pa nude..

ce govorimo o nude Nude.

Ce pa govorimo o eroticnih fotkah v perilu, pa imam tudi jaz kaksno na broju, a je b.v., ker je 20 let stara. :|||

marsa mojih let :D hehe dvomim da si bla takrat kaj manj nora x;)x haha karnaprej te mam pred očmi s tvojim bikovskim nasmeškom... :D hehe carsko ampak mal sem pravociral slikce še vedno ni gor ne ene ne druge.

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A bi kdo vedel, kaj vse bi lahko pomenilo pogrizeni nohti?

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 10 months later...

evo marsa sm pogledala tole k s dala gor v fotkah...men tud tele roke niso....ne vem, mogoč je nesramno ampak so skor odbijajoče x:Ix če bi bla moški pa tok obsedena z rokah kot sm, si verjetn nebi mogla predstavljat da bi se me oseba s takimi rokami dotikala...kruto, sam zarad rok pa takole... tud zdej u bistvu, ko gledam enga tipa recimo pa njegove roke, taprvo pomislim koko bi blo če be se me dotaknil z njimi...pa me pr katerih kr strese, je lahk drgač še tko fajn, če me roke odbijejo....ni varijante, še pogovarjat se ne morm sproščeno z njim....

drgač pa vidim da razturaš marsa :palec: me zanima ka bi iz mojih rok razbrala o men...sam se na uni fotki verjer premal vidi...

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Todika, hvala, ampka sploh ne - samo dobro opazujem. xDDx

 

Tvoje roke so mi vsec, spretne so videti, gibcne, morda kaj prckas, pletes, kaj tacga, se s cim ukvarjas, rises na kako keramiko al kaj takega...

Si hiter in dinamicen tip cloveka (mal me 'moti', ker si dala ze faco tud, torej lohk mal tud iz tega pol sklepam, tezko samo roke vzet v obravnavo, ce ze 'poznas' druge znacilnosti)...

Prej nemirna in nervozna kot pa lenobna in blaga narava.

Po mojem tvoje roke niso potne, pac pa suhe in tople.

Stisk imas po mojem mocen, bi rekla tud, da kljub temu, da so drobne rokce, so kar mocne. :palec:

Tko nekak, po tisti fotki, kolikor se mi je vtisnilo v spomin (nisem sla se 1x chekirat).

 

ampak to je samo ugibanje po opazovanju, POJMA o pojmu NIMAM torej. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: maš najbrž kr pojma x:Dx zadela kr u nulo od a do ž...kr srhljivo mal x:Dx razn nervoze...mogoč bol u temu stilu da morm skoz neki muvat, neki ..kaj vem, ne pa glih da b bla recimo prov uno živčna neki, pa pol iz tega vn tečna al kej tajga....lenobna tud ne, sm pa bol tko na izi,neobremenjeno, flegma delam vse, čeprav včas mogoč drgač zgleda.... x:Dx :palec:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah nic srhljivega, ce kdo dobr opazuje. :D

Pa tud - ne gledam tko...

Da bi prezhala na kaj takega.

Ce pa dam drugo pozornost, pa vidim vec. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...