Skoči na vsebino

Mars


free

Recommended Posts

Ja, k zameram nagnjena...to pa, hehe;))

Še dobro, da rada jezikam, madonca ;)) Čeprav zdaj, ko je bil retro Merkur, je bilo meni čisto kul, no, nobenih večjih težav... mogoče sem celo bolj intenzivno se ukvarjala sama s sabo, celo bolj konstruktivno, kot sicer...

Ej, kaj če bi se šli, postopno po planetih razkrivat vse sorte torte, potem bi pa pač sami potegnili ven, kaj velja in kaj ne. Se mi zdi, da bi tako tudi mi, ki nismo tako astrološki se marsikaj naučili. Kaj pravite?

Naslednji planet je....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meditacija in iskati dobre prijatelje. Z soncem je ok tudi che je zvishana temperatura. Z neptunom dobish tajne informacije. Vedno imaj kontrolorja che bi kaj ispil. Z uranom bo v

redu z elektroniko, vladar hishe shkorpijona (ali pa ovna) te napade (kvadrat ascendent),

gdo je to? Ti pa tem forumu v bodochnosti dash veliko dela in she 'flame' torej aktivirash

ga. Prav na tem forumu poishchi dobro druzhbo. Samo dobro druzhbo ischi kar naprej in celo

sistematski! Meditacija naj bo shportna aktivnost, ribichkega tipa, pa se privezhi za kopno:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NE, nikakor ni blizu Strelca. Ta Mars je na 3 stopinje Skorpijona. Da bi bil v Strelcu mora biti na 25 stopinji strelca (torej center galaksije). Vsekakor je v Skorpijonu (Nephtys stopinja siderealno). FREE: oglej si aspekte, povej na koliko so natanchni, pa ih lahko direktiramo in

tako izvesh KDAJ se bojo dogajali. Che so VSI NATANCHNI:) potem v 30-em letu vse, shpijunazha,

droga, alkohol, meditacije, fantazije, likovnost, kreativnost, ... Direkcije so ta glavna tehnika.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Meditacija naj bo shportna aktivnost, ribichkega tipa, pa se privezhi za kopno:)

Tole je pa en zelo fajn, originalen, avtorski (kdor bo nasel tu prepis iz kaksne knjige, naj mi jo pokaze ;>))))) odgovor....

Prima je tole ti povedal Intruder, cat...

Vcasih nas pomanjkanje: jezika, znanja... ... ... prisili, da se moramo zadev lotiti na drugacen nacin in morda "nehote", na svoj nacin, postekamo ali zadanemo ali ujamemo ali v biti interpretiramo pravo bistvo.

:>))

 

Marsa

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, Marsa in free, vidva se zgleda znata špikat prou lušno, hehe ;))

No, free, si spraševal...

Res je imam rada dinamično komunikacijo, vse tisto, kdaj in kako kaj zaštekam je tudi res..., ful se mora dogajati, delo mora biti kreativno, čeprav se tudi znam spraviti k enoličnemu delu, pri tem pa glavo uporabljam za reševanje povsem drugih zadev. Torej, leave me alone takrat in jaz sem s svojo domišljijo vse povsod. (Recimo, zato rada likam, ali pomivam posodo, hihi ;))))

Obožujem ljudi, pri katerih lahko blekneš totalne za 'normalne' ljudi butaste stvari, z njimi pa lahko o njih resno debatiraš. Idej imam veliko, vendar so včasih prečutno naspidirane, prestrastne,... no, nimam pojma preveč o astrologiji, morda pa je to zaradi kvadrata marsa in merkurja??

Je pa moj merkur v 8 hiši in retrograden, mogoče tudi zato cel kup idej, pa dejansko včasih neka notranja napetost in nerealizacija?

Moj mars po moje bolj deluje pri ljubimcih, ne toliko pri sodelavcih, mislim, no...

Cat

ja, seveda, spik, pik... sej je ze malo boljse x:Dx

 

no, saj se mi je zdelo x:Ix - hvala za feedback!!

 

glede posode in likanja - x:)x ja, res pase vcasih x:Ix

 

glede uporabe glave...: ne pustim si ali pa pozitivno afirmiram.

 

ja, recimo ne barvat z copicem po papirju, temvec z kantami barve

po 10x10 meterski steni x:Dx x:px ker gre sicer prepocasi

(to sem cutil pred 764802 leti, ki mi moj oven v luni ni dal mira.

 

x:Dx pri ljubimcih! lucky ones!! :V:

 

torej imas nekaj tudi v ribah?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..priveži se na kopno... tole je kul, imam občutek, da bi res lahko zabluzila, nekako sem razmišljala, da mi to povzroča škorpijonski neptun... nekje mi piše, da imam merkur retrograden, nekje pa da je stacionaren? Zakaj razlika?

Ja free, ribice imam pri luni in veneri....luna pa je v kvadratu z neptunom.. :(

me zanima še en kvadrat...Saturn - v 10 hiši je v kvadratu z asc. - tukaj je tudi veliko dela, ne? Je to v zvezi z kariero, službo?

Eh, pa kaj pol, hihi...

Glavno, da moje okno v službi gleda na planine, ki se danes zjutraj res prekrasno svetijo v soncu.

Dopust, pa na planinco?? x;)x

CAT x8)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla, Yade - hvala za komentar, si se pa najbrz zmotila ali pa sem bila kaj nejasna...

Imam Uran v konjunkciji s Plutonom v opoziciji z Marsom (in Luno).

 

Sicer pa dvomim, da si mislila za tega, da je to zelo pogost aspekt (najbrz si kaj zamesala) - zasledili smo ga daljnega Novembra 1902! x:)x

Spet pa se bosta postavila v opozicijo (Uran in Pluton) Novembra 2045.

 

 

Marsa

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Hojla!

Mars mi od danes do februarja domuje v 5 hiši.

Marsa imam v peti hiši (škorpijon) v natalni karti.

Prosim za kakšen kratek komentar na to temo (kaj si lahko obetam, kakšne engergije,...)

 

Me pa še zanima, Jupi, v napovedih za vodnarje piše, da bo Mars na vodnarski strani od 1. Decembra do 15. Januarja 2003. Tako bo konec leta 2002 senzacionalen.

 

Sorry, če sekam mimo, no, je to povezano?

 

Eh...

 

Hehe x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
Da ne pozabim: Mars se od 16. decembra (14:25) zadrzuje v Ovnu - kar se seveda zelo cuti in opazi.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A nisi cist naspidiran?

A niso tarnali vsi, da jih glava boli?

A se niso razsuli avtobusi nekaj in tko?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A niso tarnali vsi, da jih glava boli?

xrolleyesx Nas ovne bo po moje kar nekaj krat bolela glava, mene stalno malo opozarja. Ne vem kako bo deloval, ko bo sedel na natalnega marsa v ovnu? Po mojem je najbolje, da tri dni prej vzamem aspirin, verjetno pa bo vplival tudi na moje finančno stanje, saj je to moja druga hiša. Natalno mars v drugi pomeni "više troši, nego prima". Pri meni to orenk drži. x:Ix x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Hvala Borism, kadar sem čist brez cvenka, takrat pričnem uporabljat take pozitivne afirmacije, obračam okrog in okrog, pa se vse uredi, sem optimist. Hvala za vzpodbudo in tudi tebi želim lepe praznike in veliko miru v duši, potem bo vse tipi topi. :2src:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SaTurNina

Joj..lunca moja draga.. pa to je folk k je sam tok nesrečn, da ne more bit normaln do drugih.. recimo prfoxi.., no se najde tud kkšn kolega..

 

ne res mislm..najprej me je desna stran bolela.. zdj me pa še leva..to ni dobr..

 

veš kaj pa je dobr..? x:Dx , da obstaja Lekadol pa vozilo k se mu reče "avto", da se km odpeleš, da se oddahneš:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, Lunca! x:)x :vio:

 

Lunca, kako mi je vsec, ko tako stvarno poves kaj, zraven pa kaj zavijas z ocmi ali kaj. xDDx x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...