Skoči na vsebino

Kaj dogaja na nebu zadnja dva dni


Sasha3

Recommended Posts

a ne gledas nikol koledarja na LN?

 

ja, je skratka bla Luna v konjunkciji s Plutonom in mars (ki je presel v raka) je bil torej v opoziciji s plutonom (pa se kej gotovo, sam ne vem, k nisem gledala efemerid oz. polozajev ze x casa, sam pac dnevno pridem na koledar (stran Danes na LN)

 

Tudi mene Pluton vedno vrze, pa tudi ce pol leta ne pogledam dogajanja oz. ne sledim (skratka: tudi ce ne vem in si ne vcepljam tega programa).

Morda zato, k mam sama Luno v konjunkciji z Marsom in to dvoje v opoziciji s Plutonom (oz. celo s konjunkcijo urana in plutona [in mc-ja]).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ne gledas nikol koledarja na LN?

 

ja, je skratka bla Luna v konjunkciji s Plutonom in mars (ki je presel v raka) je bil torej v opoziciji s plutonom (pa se kej gotovo, sam ne vem, k nisem gledala efemerid oz. polozajev ze x casa, sam pac dnevno pridem na koledar (stran Danes na LN)

 

:palec: Opozicija med marsom in plutonom je močna agresivna energija, ki se čuti že nekaj časa in tako kot pravi Marsa, je bila luna v kozorogu vključena v to opozicijo, kar pomeni, da se čustveno luna v kozorogu že itak čuti kot hladna, kaj šele, če je vpeta v tako opozicijo. Tisti, ki imajo na teh položajih osebne planete (sonce, luno, ASC ali kakšno drugo pomembno točko), so čutili toliko močneje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je hecno s temi vplivi, ponavad ko se drugi počutijo slabo (kao zarad kake postavitve), se jst v redu (recimo ravno zadnje dva dni) - in obratno. Podobno tud z vremenom - kadar so vsi neki v depri zarad vremena, sem jst kul, in obratno. :inocent:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, a to je bilo!? Jaz sem bila zadnja dneva čist čustveno razsuta :( Mi kar nič ni bilo jasno.... Danes pa kar dobivam odgovore, da se nam je večim kaj dogajalo. Veliko čiščenje. ;-)

Samo da smo preživeli he, he, he...

 

Vse dobro in lepo vsem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti
2.3 in 3.3 je bilo res ubitačno. :xx!: :sori: :C: :V: x:)x x:Ix

ampak zdaj je že boljš.... x:Dx x:px :2src: xsrcx

:ermm: pol si pa dolgo zdržala ... mene bi že pobralo xcivx

 

težka je bla tale luna, ja :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Hm, spet eni nori dnevi... kaj me pa meče zdaj????

Luna v Škorpjonu me po navadi napravi konfliktno, ampak danes ni samo to, nekaj čudnega je v zraku.

 

iz tega ne znam razbrat medplanetne vplive, no.

 

Luna je v Škorpijonu

 

Sonce je v Vodnarju

 

Merkur je v Kozorogu

 

Venera je v Vodnarju

Mars je v Levu ®

Jupiter je v Ribah

Saturn je v Tehtnici ®

Uran je v Ribah

Neptun je v Vodnarju

Pluton je v Kozorogu

 

 

kdo pove kaj več?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, spet eni nori dnevi... kaj me pa meče zdaj????

Luna v Škorpjonu me po navadi napravi konfliktno, ampak danes ni samo to, nekaj čudnega je v zraku.

 

iz tega ne znam razbrat medplanetne vplive, no.

 

Luna je v Škorpijonu

 

Sonce je v Vodnarju

 

Merkur je v Kozorogu

 

Venera je v Vodnarju

Mars je v Levu ®

Jupiter je v Ribah

Saturn je v Tehtnici ®

Uran je v Ribah

Neptun je v Vodnarju

Pluton je v Kozorogu

 

 

kdo pove kaj več?

 

Zgori na začetku si napisala, da maš ascendenta v levčku, kar potem pomeni, da maš retro TMarsa na ascendentu oziroma v prvi najbrž. Kar dalje pomeni, da te dela mogoče malčk agresivno, konfliktno, borbeno, da ti najbrž kvadrira tvojo četrto pa deseto pa vse kar je v njih. Zato pol mogoče še kaj trmoglavosti, nekaka želja da se nekam spokaš, mogoče se te tut kaj loteva, kaka bolezen..........kr če je tvoj T ascendent zdej v raku v dvanajsti in če je tvoj natalni sončk morda v šesti, pol je še ta opozicija tranzitnega ascendenta iz dvanajste v šesto na natalni sončk........

 

Zgolj ugibanje, k je premalo podatkov zgori. Sam kje maš Sončka, Lunco in ascendenta si povedala.

Treba pa je upoštevat kaki so natalni aspekti, pozicije planetov........

Malčk poglej, kje maš direktiranega (solarnega) Marsa, če je na vrhu kake hiše. Če je, bo na tistmu področju kak fajt najbrž......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da maš retro TMarsa na ascendentu oziroma v prvi najbrž. Kar dalje pomeni, da te dela mogoče malčk agresivno, konfliktno, borbeno, da ti najbrž kvadrira tvojo četrto pa deseto pa vse kar je v njih.

 

 

Pa ne samo jaz, tudi mož je ascendent lev... in sva se kar spokala, kar je oba pretreslo, meni še zamajalo samozavest. :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa ne samo jaz, tudi mož je ascendent lev... in sva se kar spokala, kar je oba pretreslo, meni še zamajalo samozavest. :C:

 

Hm.......pol obema tut dela opozicijo na sedmo hiško..... :o|o:

 

Lej Saška, žal mi je da maš take in upam, da se ti čimprej vse nekako pošlihta. Zdrži še en mesc in bo boljš. 11. marca gre Marsič spet v direktno gibanje in boš lahko njegove energy bolj koristno in prijetno izkoristila.

 

Pa ker nikoli ni sam en vpliv, se bo ziher tut že sedaj najdlo kaj fajnega, kar te bo varovalo in ti pomagalo, da rešiš nastalo situacijo.

 

Držim pesti. :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, spet eni nori dnevi... kaj me pa meče zdaj????

Luna v Škorpjonu me po navadi napravi konfliktno, ampak danes ni samo to, nekaj čudnega je v zraku.

 

iz tega ne znam razbrat medplanetne vplive, no.

 

Luna je v Škorpijonu

 

Sonce je v Vodnarju

 

Merkur je v Kozorogu

 

Venera je v Vodnarju

Mars je v Levu ®

Jupiter je v Ribah

Saturn je v Tehtnici ®

Uran je v Ribah

Neptun je v Vodnarju

Pluton je v Kozorogu

 

 

kdo pove kaj več?

 

JA, JAZ IMAM SONCE IN LUNO ISTO KOT TI, PA SEM SPOKALA V TEH DNEH :( ČUDEN ČAS JE

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

A je bilo včeraj kaj takega?

Že leta nisem imela tako slabega dneva.. oz, ne vem če sploh kdaj (če odštejem smrti in nesrečo)...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je bilo včeraj kaj takega?

Že leta nisem imela tako slabega dneva.. oz, ne vem če sploh kdaj (če odštejem smrti in nesrečo)...

 

Oj vedeževalkica, lej, ne vem tvojih podatkov a se mi zdi, da si ovenček in če si res, pol mogoče R Merkur tranzitni, k ti mogoče dela kvadrat na tvojga Sončka. Kar pomeni da ti odvzema energy, da te dela skrajno razdražljivo, možnost je nezgod, krega, celo kaj vročinke lahko naredi.......

 

Mogoče.... :inocent:

 

Je pa sumljiv še T retro Satko pa tut T Lunca v škorpjotu zna bit jeba, če ti kake čudne aspekte čara...... :o|o:

 

Skratka poglej si malčk kake aspekte ti delajo tranzitni planetki na natalne......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se ne spoznam...

 

Ja, sem oven, asc rak, luna bik....

 

Hvala :D

 

Sorč, je pa malčk premalo podatkov. Čudežev se lih ne da delat. Če bi vsaj še kak planetek naštela, bi z detektivsko žilco mogoče zbrskal kaj ven, tko pa bl težko..... :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Hmm... Kaj je bilo danes okoli poldneva? Kaj posebnega?

Ker v bogih 15 minutah se mi je najprej hlacnica zataknila v ketno od kolesa, potem cez nekaj minut.. recimo 15, sem se pa se tako posteno skoraj v zid zabila, sem ga fino opraskala s kolesom.. samo sem pa zaradi vsega tega vsa v oblizih :V:

Potem sem se pa raje ustavila za ene pol ure, da se mi ne bi se kaj hujsega naredilo :o|o:

http://shrani.si/f/n/lZ/46ldb8qZ/byrdpixelbyfruitkait-d4l.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...