Skoči na vsebino

Bulmastifi


alef

Recommended Posts

kdo? x:o)x a un tm en...

ja, ampak brez da je napisal zoprnih x:Dx

no ja, sej, mogoce je pa pesomrzec. kaj pa ves. x:Dx glede an to, da imajo vsi drugi full radi zoprne in popadljive pse. celo obozujejo jih! x:Dx

se posebej na kitajskem.

 

Ne, sej je rekel, da ne mara psov preveč....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pse pa zal ne maram prevec. vecina kar dozivljam s strani teh cetveronozcev je strah, nasilje, dretje (lajanje), iztrebke.... sem in tja se kaksen normalen in razigran pride, sicer pa se itaq vecini mesa.

Ja, fajn si posplošil to.

 

Ne vem, men so pač taki ljudje čudni. Nimam nič proti tebi sploh...niti slučajno... ampak take izjave so mi res čudne.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa se nekaj bode v oci:

ce fotka ni avtenticna, zakaj potem mrzlicno iscejo avtorja?

s tem na nek nacin malo potrdijo da je fotka, ki jo je videlo xxx xxx slovencev, realna.

(tudi sicer bi tezko ne bila, kajti tezko bi nasli prav tako figuro s toliko pokazateljev, da gre najverjetneje za to osebo, tezko bi vse to zmontirali)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fotka je 100% avtentična. -(

Avtor pokazal pogum, obvestil javnost.

Ena slika pove več, kot 1000 besed.

pa se nekaj bode v oci:

ce fotka ni avtenticna, zakaj potem mrzlicno iscejo avtorja?

s tem na nek nacin malo potrdijo da je fotka, ki jo je videlo xxx xxx slovencev, realna.

(tudi sicer bi tezko ne bila, kajti tezko bi nasli prav tako figuro s toliko pokazateljev, da gre najverjetneje za to osebo, tezko bi vse to zmontirali)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni je cudno tvoje razumevanje te izjave. Se posebej po vseh letih poznavanja mene. x:o)x

 

en tak zelo tipicen primer tega kar sem v enmu postu malo nazaj pisal....

ko ljudje slabe volje tako reagirajo do ljudi, ze ob vsaki ne dovolj jasnem napisenem stavku, vidijo vse zive sabe stvari, se lahko vprasamo kdo je tuki "bolnik" ane. x;)x

ena taka prava refleksija tega kaj se v prostoru z maso ljudi dogaja med prebiranjem nekih bolj ali manj bolanik zajkljuckov bolanih novinarjev. Nic drugace kot v real lifeu! Ce hoces videt slabo in zarote, jih bos/boste/bomo pac videli! Dodajam: utemeljene ali neutemeljene!

 

Se dobro, da si sploh kdo upa se karkoli napisat, ker pazi, treba zelo zelo jasno napisat, ker si nemudoma lahko oznacen za nemoralno osebo ane x:o)x

In ce tole prestavimo v dosti vecje dimenzije, kot je recimo tale aferica s temi "psicki"... stvari kaj kmalu postanejo jasne. Se posebej, kadar se mase ljudi krcevito spravijo na ljudi z uteljenim ali neutemeljenim razlogom.

 

Ja, fajn si posplošil to.

 

Ne vem, men so pač taki ljudje čudni. Nimam nič proti tebi sploh...niti slučajno... ampak take izjave so mi res čudne.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, meni se tudi zdi, Tantra (da je pristna).

 

(zdaj imam zaenkrat drugo dekco, kajti najbolj me je zbodla v oci -poleg trupla- prav dekca: *moja*!!! :sori: - enako dekico imam... :o|o: in zdaj imam v glavi to podobo)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce se prikriva ni vredu, itaq. me itaq sploh ne zanima vec, ker mi je ze zoprno tole vse.

Veterinarji danes pošljejo celotno obdukcijo medijem.

Čestitke za pogum.

 

Pri Atosu naj bi bil zadnjik celo odprt. ... -(

Prokleta golazen, ki je to počela. Ki to skuša prekrivat. -(

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale aferica s temi psicki...

aferICA, ki je pustila za sabo par mrtvih in oklanih - ljudi in psov, not pa vmesan prakticno drzavni vrh, potvarjajo se dokazi, lovi se kurirje, namesto krivcev?!

 

aferICA, kjer so tri ziva bitja dnevno (vecletno) dozivljala psihicno (in najverjetneje tudi fizicno) zlorabo s strani osebe, ki je "najboljsi prijatelj in osebni zdravnik" ogromnega dela slovenske "elite"?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

free, Si prijetna družba.

Ti kar postaj dalje. -)

ce se prikriva ni vredu, itaq. me itaq sploh ne zanima vec, ker mi je ze zoprno tole vse.

 

 

"Te pse bi znalo zlorabljat več ljudi"

[ljudski online glas dela škodo lahko].

Naj policija to razišče. Ali je kaj na temu, ali ni. -(

Ne pa, da lovi avtorja [uploadarja] slikice,

ki je odprla oči javnosti. -(

ja, meni se tudi zdi, Tantra (da je pristna).

 

(zdaj imam zaenkrat drugo dekco, kajti najbolj me je zbodla v oci -poleg trupla- prav dekca: *moja*!!! :sori: - enako dekico imam... :o|o: in zdaj imam v glavi to podobo)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, kaj sem vceraj nekje prebrala in je, ce je res, zelo pomemben fact v vsej zgodbi (cisto pravno, ce ne drugega): menda naj psi sploh se ne bi bili prepisani na Baricevica - se vedno naj bi bili v lasti prejsnje lastnice, umrle partnerke, ki naj bi jih SB dobil nazaj kot lastnik (kao logicni, ker je bil pac njen partner), vendar uradno naj to ne bi bil.

Se pravi je vse ze v samem *zacetku* - vrnitvi psov SB.

Kako naj namrec dobis 'nekaj nazaj' - ce ni tvoje? x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... ampak ...

ko se končno vse izve (recimo..) in dajo veterinarji ven poročilo.. in folk za zihr dojame vse svinjarije.. in vlada odstopi..

 

kaj pa potem?

 

gremo volit desne? drugo polovico istega sranja? ja, še dobr, da so vmes med volitvami 4 leta, da lahko folk pozabi kako sranje so eni počel, sploh če ga drugi tud na vso moč počnejo.. da se mal pomiri in pozabi in greš volit 'manjše zlo'... za katerga se v naslednjih 2 letih itak izkaže, da je v bistvu večje.. predvsem zato, ker so trenutno tam in ker se je sranje od prejšnjih že mal poleglo.. in tko naprej v začaranem krogu :C:

 

al pa ne gremo volit? in jih večina ne gre.. kaj se pa potem zgodi? ampak res, KAJ se potem zgodi? a se kar od nekje najdejo eni tretji, ki jih še nismo preizkusili.. al se gremo revolucijo.. al kaj??

 

mah.. prav res me žalostno dela tole vse skup :sori: moj dragi pravi, da sem profi v tem, da zaprem učke in ušesa in nič ne vidim in slišim in se mam fajn v svojem svetu.. no, tokrat mi ne uspeva več :sori:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to koliko ste se razpisali danes sem vesel da sem celo dopoldne kidal sneg... x^x

 

Nisem bral vsega, ne da se mi več, ne brat, ne komentirat, ne mislit.

Levica, desnica, sredina, komu verjet, komu še zaupat?

Na plebiscitu sem glasoval za samostojno Slovenijo.

Nisem pričakoval ne nebes, ne druge Švice ali Amerike kot so napovedovali in tudi verjeli nekateri.

Pa tudi takšne greznice ne kot je nastala.

 

Po plebiscitu sem bil na volišču še dvakrat za NATO in EU in na zadnjih predsedniških volitvah.

Mojega glasu ne dobi nihče več, ne vidim nikogar ki bi bil zaupanja vreden.

 

Ob 13:00 naj bi bila novinarska konferenca policije o dogodku s psi in Baričevičem.

Kar naj bo, me ne zanima.

Ker po zdaj prebranem ne verjamem nič več, nikomur.

 

http://www4.slikomat.com/10/0211/1vy-pinocc.jpg (nekaj podobnega je že Free objavil)

Najmanj pol ministrov se lahko podpiše pod to sliko, gospod premier pa pod tole http://www4.slikomat.com/10/0211/mcb-copata.jpg

 

Grem dalje kidat sneg.

Bi bilo pa dobro če bi kdo začel kidat gnoj.

Preden se nam kup podre na glavo.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana, mislim enako kot ti (saj sem nekaj podobnega na prejsnji strani pisala) :palec:

... mislim pa tudi enako kot Macka tule :palec:

... tako da ocitno imas premal skorpijona al pa kej. x:o)x :vragec: x;)x

(al pa seveda jaz premal tehtnice - no to slednje je betonazha dejstvo x:px)

 

Fotografija izgleda pristna.

 

Pogledal, EXIF med drugim kaze:

Nokia 6303 classic, 2010:02:02 19:38:44.

 

Nokia.owners.poskrijte.se.press

ja. :o|o:

 

zarad taksne zavzetosti net in komp in foto majstrov in analitikov pa zdaj preganjajo kurirja (ki je V TEJ zgodbi najmanj pomemben - nekaj drugega bi bilo, ce se ne bi dogajal nikakrsen kriminal, kot naj bi se v tej zgodbi) in je vec verjetnosti, da bo najebal, bo pribit na kriz, v resnici je pa vsa sLOVEnija letela gledat fotko (in se nanjo na nek nacin sklicuje). :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veterinarji danes pošljejo celotno obdukcijo medijem.

Čestitke za pogum.

 

Pri Atosu naj bi bil zadnjik celo odprt. ... -(

Prokleta golazen, ki je to počela. Ki to skuša prekrivat. -(

mislim res :vragec: :xx!:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aferICA, kjer so tri ziva bitja dnevno (vecletno) dozivljala psihicno (in najverjetneje tudi fizicno) zlorabo s strani osebe, ki je "najboljsi prijatelj in osebni zdravnik" ogromnega dela slovenske "elite"?

Sej to, kako se že izraža. :xx!: :xx!:

 

Napisal si "psov ne maram preveč", kaj sem jaz ponovila? Da psov ne maraš preveč.

Ne da se mi it tega s tabo, ampak več kot očitno je, da pri tebi ni ne vem koliko sočutja do psov...

 

Jaz kle vidimo samo to, da so psi trpeli. Pa še ogromno drugih je, ki trpijo zaradi sprevrženosti ljudi. Pač kle je treba neki narest.

Boli me jajčnik za elito in ne vem kaj vse...

Treba je pa o tem govoriti... o takšnih zlorabah. Treba je.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se strinjam.

Zato sem bila tudi proti objavi fotk.

(a ko bo meni kak plin razneslo, me bodo tud fotkali v gatah pa dali na Pozarja? :sori:)

 

Ja sej to sem mislila.

Če bi bila država taka kot je treba, ne bi imeli vsi takih dvomov kot jih imamo. Bi verjeli policijskemu PR-ovcu, kar bi nam povedal. ČE BI x!x

 

Vsa zadeva mi je tako spreveržena, da je skoraj vsak komentar odveč.

Me pa zanima kako se bo vse skupaj nadaljevalo, kot da se ni nič zgodilo najbrž. Vsi lepi vsi nasmejani, dressed up in z brezhibnimi make-upi se bomo še naprej izbirali kot managerji leta in obetavnimi leta itd....

Če bi tako zadevo zagrešil Janko Papak iz Hercegovščaka bi ga križali in razobesili čez razpelo. Najbrž bi se ga odrekla tudi lastna mati. O kakšni uspešni in finančno bogati karieri bi pa lahko samo še sanjal.

 

In prav ima Michelle, ki pravi, da se je za razjokati, ko bereš naše zakonike.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole bolj sodi v temo o politikih

Glej, moje necenjeno mnenje je.

 

Problema sta dva. ....

Sem ze tud sama bila v dilemi, ali zaceti pisat o tem (sem sklepala enako, da se bo razplamtela debata tudi okoli tega), vendar ker je na nek nacin ilustrativno oz. *se kako ima zvezo*, naj bo to tu se dalje, ce bomo pa kasneje presodili, da bi se pocasi debata lahko preselila tja, lahko to storimo, kot tudi, da se preprosto zadeve scitirajo v Politike pa o posamezni tocki tam dalje debatiramo.

 

(to -da citiramo temo oz. posamezne komentarje iz Bulmastifov v Politike- storimo tako, da namesto 'citiraj' uporabimo funkcijo '+citat', v zeleni temi, kjer bi pac zeleli citirati in komentirati ta post, pa pritisnemo 'komentiraj', pa bo ze avtomaticno citiran post ('+ citat') in lahko odgovarjamo nanj - v drugi temi)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...