Skoči na vsebino

Bulmastifi


alef

Recommended Posts

Poročilo razkriva notranje poškodbe

Grozljivo. -(

http://www.rtvslo.si/slovenija/bulmastifi-...poskodbe/223353:

 

ATLAS, star pet let

- Sluznica rektuma in anusa je močno zadebeljena.

- V končem segmentu rektuma, tik ob anusu, je bilo več polmesečastih, temno rdečih raztrganin.

- Anus je bil širok šest centimetrov.

- Deli sluznice rektuma so bili brez epitela.

 

ATOS, star šest let

- V začetnem delu sluznice rektuma je bilo pet vretenastih raztrganin, velikosti 1 x 0,5 centimetrov s sivimi, razcefranimi robovi ter centimeter široko krvavitivjo.

- Analna odprtina je bila delno odprta (1,5 centimetra).

- Površina sluznice je bila na prehodu iz kutane analne sluznice v žlezno rektalno sluznico brez epitela.

- Proprija je imela mulitfokalne akutne krvavitve.

 

JOY, stara deset let

- Sluznica rektuma je bila blago zadebeljena in rožnate barve.

- Vzdolžno odprt rektum je bil enakomerno širok (8,2 centimetra).

- Anus je bil širok 6,8 centimetra.

- Površina sluznice je bila na prehodu iz črevesne v kutano sluznico brez epitela.

 

! Bi bilo za razširit preiskavo, ali je to govno zdravniško imelo pomočnike.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se te Pahorjeve izjave tice, se z njim strinjam. Bulmastiffi pomoje niso prioritetni.

Ce pa ze, naj se s tem ukvarjajo pristojne sluzbe ne pa predsednik vlade, ki ima vsekakor vec drugega dela. Konec koncev pa saj mu mnogi ravno tu ocitate, da se premalo naredi.

 

... vendar moramo vedeti, kaj so bistveni, ključni, strateški problemi,"

 

A bos predlagal parlamentu, da da na dnevno sejo, spremembo zakona? :inocent:

Zanimivo, da je "spolna zloraba živali" ohlapna definicija prepovedanega ravnanja z živaljo, ko pa preberemo ali slišimo "spolna zloraba otroka", takoj vsi vemo, za kaj gre, in nam niso potrebna nobena pojasnila ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A bos predlagal parlamentu, da da na dnevno sejo, spremembo zakona? :inocent:

Zgleda, da nisi razumel moje pripombe.

 

Ma dej no free!! Tu gre za ogabno afero!! Predsednik vlade je tu dolžen ukrepat ... karkoli, ne mi ga srat, da je ZDAJ gospodarstvo pomembnejše ... seveda je, seveda! Ampak tu gre za moralo ... al pa če hočeš, tudi za njegovo glavo. Podpora mu pada in čisto pravilno je tako. Mislec. :xx!:

V tem momentu je to ljudstvu prioriteta. Da se razjasnijo zadeve.

:palec:

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V preprečitev uničenja dokazov:

"Društvo za zaščito živali Ljubljana je podalo kazensko ovadbo zoper neznanega storilca v primeru torkovega dogodka, ki je imel za posledico smrt Baričeviča in njegovih treh psov Joy, Atosa in Atlasa, "v izogib uničenju dokazov"."

 

"Policija bo opravila še dodatne analize krvi in tkiv psov,

ki naj bi pokazale, ali so bili tudi drogirani."

 

Source: Zverinsko spolno izživljanje

http://www.zurnal24.si/slovenija/zverinsko...ivljanje-159735

 

! Domneva se, da bi utegnil biti v garaži še kdo. ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se te Pahorjeve izjave tice, se z njim strinjam. Bulmastiffi pomoje niso prioritetni.

Ce pa ze, naj se s tem ukvarjajo pristojne sluzbe ne pa predsednik vlade, ki ima vsekakor vec drugega dela. Konec koncev pa saj mu mnogi ravno tu ocitate, da se premalo naredi.

 

Ukvarjanje s psi res ni prioriteta zanj.

Ravnanje in obnašanje ministrov pa je.

Ali je totalen idiot ali pa ima nas za norce - s tako vlado naj bi reševal krizo, nas popeljal iz recesije?

Ko še v lastni vladi ne zna naredit red, niti vodit je ne zmore, jo morajo drugi namesto njega.

To naj bi mu bila prioriteta, ne pa slamomlatenje kako nas bo popeljal iz krize.

 

Pahorjeve vlade pošteni ljudje v SLO ne "J" več 5%. -(

 

Predvidevam da se ti je tu zgodila manjša tiskovna napaka.

Se ti ne zdi da bi bilo bolj pravilno 0.5%? :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Taka štala & anarhija je bila, ko je ex LDS razpadala. ...

Po rezultatih je tole daleč najslabša vlada po osamosvojitvi

[kazalci brezposelnosti, zadolženosti, ..., po stopnji klientelizma & korupcije, ...].

Nobena vlada ni bila "ah oho", zdajšnje stanje je grozljivo. ...

Psi so razgalili marsikaj. Naj počivajo v Miru. -(

Ali je totalen idiot ali pa ima nas za norce - s tako vlado naj bi reševal krizo, nas popeljal iz recesije?

Ko še v lastni vladi ne zna naredit red, niti vodit je ne zmore, jo morajo drugi namesto njega.

To naj bi mu bila prioriteta, ne pa slamomlatenje kako nas bo popeljal iz krize.

Predvidevam da se ti je tu zgodila manjša tiskovna napaka.

Se ti ne zdi da bi bilo bolj pravilno 0.5%? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda, tako da odgovornim zato odredi da se tega lotijo in razresijo. Ne pa da se sam ne vem kolk ukvarja s to zadevo, ki (vsaj jaz mislim tako) ni ravno prioritena za to drzavo.

So vsekakor bolj prioritetna nova delavna mesta recimo. - Tudi brezposelni so ljudstvo.

 

Ma dej no free!! Tu gre za ogabno afero!! Predsednik vlade je tu dolžen ukrepat ... karkoli, ne mi ga srat, da je ZDAJ gospodarstvo pomembnejše ... seveda je, seveda! Ampak tu gre za moralo ... al pa če hočeš, tudi za njegovo glavo. Podpora mu pada in čisto pravilno je tako. Mislec. :xx!:

V tem momentu je to ljudstvu prioriteta. Da se razjasnijo zadeve.

 

ne stekam? :inocent:

Zgleda, da nisi razumel moje pripombe.

 

in forumasev x:Dx

imamo državo, polno mislecev

 

Strinjam v celoti!

Ukvarjanje s psi res ni prioriteta zanj.

Ravnanje in obnašanje ministrov pa je.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole sodi v temo "prebrali smo", vendar ko je glih govora o pseh x:)x

 

http://www.dnevnik.si/debate/kolumne/1042336015

psih x:)x

 

Psi, psov, psom, pse, pri (o) psih, s psi (ne s psMi x:o)x)

 

Ja, Dnevnik je v casu medijskega molka okol tega edini (od ta glavnih medijev) pisal mal o tem, sicer mal bolj zadrzano, po ovinkih, ampak kar korektno.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato vsekakor ni kriva zgolj Pahorjeva vlada, temvec ljudje sami in se vsaj 2 vladi nazaj!

 

Taka štala & anarhija je bila, ko je ex LDS razpadala. ...

Po rezultatih je tole daleč najslabša vlada po osamosvojitvi

[kazalci brezposelnosti, zadolženosti, ..., po stopnji klientelizma & korupcije, ...].

Nobena vlada ni bila "ah oho", zdajšnje stanje je grozljivo. ...

Psi so razgalili marsikaj. Naj počivajo v Miru. -(

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

citiram:

Ministri tako zlorabljajo pravo za reševanje svojih napak, pri tem pa mirno uničujejo ugled nadzornih institucij, kot sta računsko sodišče, protikorupcijska komisija... Očitno so politično nepismeni, ne ločijo med politično funkcijo, ki je stvar političnega dogovora (razdelitve položajev v skladu s koalicijskimi dogovori), in med strokovnimi funkcijami, ki morajo biti zaščitene pred politično kuhinjo. Fantje bi imeli oblast, hkrati pa tako zaščito, kot jo imajo podrejeni strokovnjaki. In Pahor jih v tem podpira.

ce jih podpira v tem kar ni primerno podpirat to seveda ni vredu. in v tem priemru bi moral odlocneje ukrepat. mislim pa, da ce bo narod vztrajal bo to tudi moral storiti.

 

tole sodi v temo "prebrali smo", vendar ko je glih govora o pseh x:)x

 

http://www.dnevnik.si/debate/kolumne/1042336015

 

ej ne vem. x:Dx

Če sem prav preštela nazaj:

saj je tista dve nazaj je ista! Kaj sta pa GG & KK? Še bolje kaj je BP v njunih rokah?

 

Marioneta?

 

me pa ob vsem tem skrbi slednje:

res je veliko zadev ki ne stima v tej druzbi, ampak so res nekatere tudi zelo prioritetne. In nekak razmisljam, da del naroda, medijev, del politike, ukvarja predvsem z manj pomembnimi stvari.

Celo potencirajo in sprovocirajo jih.

Ne bi tukaj klasificiral kaj je pomembno in kaj ne, samo razmisljam (na glas).

Nekak se mi zdi, da se v vsem nezadovoljstvu naroda, isce vse zive napake in strela vse kar smrdi po korupciji, se reagira na vsak namig casopisja, ce se govori o zasebnem zivljenju znanih ljudi, pa ce so res prioritne zadeve ali ne. Ne govorim da "reda" ni potrebno storiti, temvec temu, da se morda pretirano ukvarja z manj pomembnimi stvarmi, na racun bolj pomembnih. Posledice pa bodo zato toliko vecje.

 

V tem igrajo mocno vlogo mediji!

Vprasanje je celo, koliko so namerno postavljene dolocene okoliscine, da se bo narod ja ukvarjal z njimi, ki niso prioritetne.

Seveda pa bo to dopustno toliko casa, dokler se bo narod pustil vodit in podlegal informacijam in provokaciji nekaterih medijev. Ko bomo v svojih potrebah enotni, pa tudi mediji ne bodo mogli vec s posledicami usmerjat interese in pozornost naroda

 

Nekateri novinarji, storkovnjaki, ti ali oni akterji podrocja, podajajo menja ker so zanje placani.

tako lahko naprej furajo svoj status in sluzijo svoj kruh, kljub temu da bi bilo bolje, da se javnost morda ukvarja s cem drugim, recimo. Ne govorim da je narobe podajat mnenja, a morda je narobe da se javnost potencirano ukvarja s cem kar ni prioritetno. Vsaj dokler je javnost morda "prevec vodljiva".

Je pa seveda stvar presoje kaj prioritete so. - Mislim da je tudi v tem eden vecjih problemov druzbe.

 

Ob tem se vprasam: Ali smo kot druzba dovolj zavestni, da znamo razlocit kaj so prioriotete te druzbe tudi na podlagi zavedanja kam gremo in kje se v svetovnem merilu sploh nahajamo in kaj prihodnji cas prinasa? Namrec, ce v tej druzbi ne znamo postavljat prioritet, se mi zdi potrebno zacet ljudi pospeseno osvescat o tem, ter medijem zadati nalogo da to pocnejo. Neodvisno.

 

Klinac, narod se ukvarja s tem kar bi morale dolocene sluzbe storit ki so zato placane. Zal pa ne samo s tem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: najprej hvala Tantra za vse zbrane in izčrpne informacije in osvetlitve

 

mogoče sam to , če mi lahko poveš kaj pravijo karte, če jih vržeš na sliko sanjskega para

 

 

 

 

Free se opravičujem, samo a se sam delaš neumnega al si res?

 

Krizo plačujemo ljuidje, elita, pa živi v razkožju in preseravanju in izživljanju v perverzijah

 

 

Moč, kapital, oblast

 

 

če si na oblasti imaš moč, če imaš moč imaš tudi kapital....

 

 

 

Mi folk smo pa sam kanon futr, naivci in čreda ovac...gledam kak moja okolica to spremla....naivčine.... In ti govoriš o prioritetah?????? Če nas vodijo ljudje, brez kančka dostojanstva, etike in vsaj približno moralni ljudje

.

 

 

Ej, sam se čudim, da gospod Turk nič ne pove, kaj blagodonečega grrrrrrr

 

 

***

 

drugače pa nimaš tu kaj, razčlovečenje, izživljanje, zatiranje vsega- živih bitij, človeka, živali in rastlin

 

 

ubijanje- bemu je res ni večje zveri od človeka, bolj je polikano pa v zlatu, intelektualci , brihtneži so največji perverzneži....najbolje siturani.....

 

 

nimam besed, da smo tako neumni

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma jst sm res.

torej verjetno si se potrudla in celo temo prebrala, vse kar sem pisal in na podlagi tega "strokovno" ocenila ane. Seveda pa da ne po enem ali dveh postih recimo.

al si med tistimi, ki so danes se posebej polni ljubezni, se posebej do morda (ne nujno) drugace mislecih x:Dx x:o)x

 

zdej pa ne vem, zgleda da se na znas odlocit, al sm jst neumen, ali mi vsi!? x:o)x

No, mogoce pa menis, da jaz ne spadam zraven me "mi oz. smo" x:Dx

 

Free se opravičujem, samo a se sam delaš neumnega al si res?

...

nimam besed, da smo tako neumni

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne samo casa.

sem ze zadnjic hotla pripomnit, ko si napisal, da tega raje ne pocnite.

pustite pri miru te morbidne energije, ne se sami sharit not, je ze itak prevec temacno in MOCNO vse skupaj, ne se dodajati energy.

 

No kakor kdo zeli - moj predlog, *apel*.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predlog sprejet.

 

Malo "Black Harry Poterja -)":

Kdor pa hoče naj se preko slike "priklopi" na ...

Vklopi empatijo. ...

Izvede kako "astralna cev", ...

[Ž. M. Slavinski - Ključevi Psihičke Magije].

To so osnove raznih mentalnih praks. ...

Je pa to drugače "black magic." ...

Kot je "black magic" manipuliranje

z ljudmi s strani politike, ...

 

Stvari funkcionirajo. Izvajalec pa tudi "dobi svoje",

nekateri to počnejo, ker jih boli "qurac" za vse.

 

Osebno tele igrice odsvetujem. ...

 

_________

 

Pred leti je model izvajal operativne tehnike na daljavo:

ex punca splavila, imela nočne more [splav ni nujno povezan s tem];

 

Drugmu modelu je njegova ex punca rodila:

bolanega otroka [zaplodil ga je njen novi partner]. ...

 

Zgodbice, v katere ne verjamem, kaj dosti.

 

Se pa je pred leti v stanovanju ex YU JLA generala_njegove ločene žene

našla wudu lutkica [general Slovenec je umrl ven iz SLO,

operaterka pa naj bi umrla za rakom].

 

Šlo je za SLO generala JLA v 90.,

ki je podcenjeval moč osamosvojitvenega dogajanja.

Podprl JLA.

Kontaktiran sem bil preko znanke njegove žene,

ki se je počutila vedno slabše. Pa so mi to

zgodbico takrat "prodali".

 

Ljudje se malo igrajo. ... Odsvetujem.

 

Drugač pa osebno kaj dosti na "povedano/ podobne" zgodbice ne dam.

Lahko je šlo za čist naključne dogodke. Ki bi se tako ali tako zgodili. -)

 

Ena dama znanega "new age" društva/ gibanja iz 90.,

ki že leta ne deluje več. Je pa hotela nekoga zaradi

psihičnih napadov na daljavo prijavit na policijo.

So ji odsvetovali, ker bi utegnila zaključit na psihiatriji Lj - Polje. -)

Je pa bil ta možak kar neugoden. Močan psihično pa "napol zmešan,

z norimi idejami" takrat. Svojo "sekto" verujočih vanj vodi še danes.

 

Pok. S. A. Oblak [radiestezija, ...] je pa tudi omenjal

podobne "blodnje", ki naj bi jih bil deležen.

Norost v glavi, ali ne: Pojma nimam. ... -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma jst sm res.

torej verjetno si se potrudla in celo temo prebrala, vse kar sem pisal in na podlagi tega "strokovno" ocenila ane. Seveda pa da ne po enem ali dveh postih recimo.

al si med tistimi, ki so danes se posebej polni ljubezni, se posebej do morda (ne nujno) drugace mislecih x:Dx x:o)x

 

zdej pa ne vem, zgleda da se na znas odlocit, al sm jst neumen, ali mi vsi!? x:o)x

No, mogoce pa menis, da jaz ne spadam zraven me "mi oz. smo" x:Dx

 

 

 

x8Dx skoz berem temo, če ne pišem not , še ni rečeno, da ne spremljam, kaj vi pišete :vragec:

 

 

 

 

:vragec: menim, da spadaš zraven nas

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tantra, jaz tud (*[ti] povem prigodo eno ob kaki drugi priloznosti... oz. drugic... zdaj je se prevec tega vsega zraven, gneva, groze in tega, pa da ne zdramatiziramo se okol tega).

 

...

 

Kok je arogantna Vida Cadonic Spelic.

 

Aja!

A ste napisali, da je koncno DPMZ LJ podalo ovadbo?

Ker sem se danes sprasevala, da kje so??

 

In se to: me je malo razocaral Vidic tu... kot sem ga spremljala, se mi je zdel vedno kul in korekten, tu pa je bil nekam medel, neprepricljiv in tak... :||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Škoda časa za "sanjski par".

Tale "sanjski" koruptivni klientelizem pove vse.

Razgalja stanje v državi.

Objava #3893

http://www.lunin.net/forum/index.php?act=f...;pid=1055534702

Objava #3893

http://www.lunin.net/forum/index.php?showt...mp;p=1055534704

 

 

:palec: ja, vem, sem prebrala, pa ne bi, če ne bi ti izpostavil vseh teh informacij in jih zbral za nas

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pustite pri miru te morbidne energije, ne se sami sharit not, je ze itak prevec temacno in MOCNO vse skupaj, ne se dodajati energy.

 

No kakor kdo zeli - moj predlog, *apel*.

 

 

 

:palec: se strinjam

 

 

močno, da boli v pleksus

 

 

ko še nisem nič brala o tem....sam to mi reci, koliko je še tega????

 

:inocent: pa menda ne misliš, da je bil , da je en sam samcat primer

 

 

se delat da ničesar ni.....težko, se kar prepustit toku.....

 

 

sam upam lahko, da bo ta zadeva toliko pretresla Slovenijo, da se bo kdo in kje na pravem mestu zganil in počistil stvari

mi je vseeno kako

 

sam da bi se malo odstranilo vse te zadeve....čisto vseeno mi je kako

 

ali energetsko alpa s puško in ognjem :vragec:

 

 

 

 

ne sam zarai nas ljudi, predvsem zaradi živali....ker nam ljudem, se bojim, tako niveč kaj dosti pomoči :wOOt: :sick:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...