Skoči na vsebino

Spoznajmo Islam


mumin

Recommended Posts

Cel svet se sprašuje, zakaj arabski teroristi izvajajo samomorilske bombne napade.

 

> Dovolite nam, da preučimo razmere nekoliko natančneje:

 

 

> Seks pred poroko je prepovedan.

> Ni prostitutk.

> Alkohol je prepovedan. Bari so prepovedani.

> Televizija je prepovedana. Internet je prepovedan.

> Šport, štadioni, stranke, itd: vse prepovedano.

> Prešuštvo je prepovedano. Svinjsko meso je prepovedano.

> Pesek povsod. Ješ z desno roko, ker si obrisal rit z levo (toaletni papir je prepovedan kot, da življenje ni že dovolj zapleteno).

> Ni britja. Ni tuša.

> Tuja glasba je prepovedana. Radio je prepovedan.

> Samo oslovsko meso na žaru iz kameljega gnoja.

> Ženske nosijo obleke, ki izgledajo kot vreče in so vedno zastrte. Nekdo drug išče ženo za vas.

> In potem pravijo, da boste po smrti prišli v raj, kjer boste dobili vse, kar niste imeli na zemlji .....

 

> Zdaj razumeš? Jaz bi se tudi fental!

 

 

(iz maila..)

 

Ta z sakret papirjem je pa huda!http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif Tudi jaz nebi jedel z roko s katero sem si prej rit brisal, brez papirja. ho ho hohttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Indijancem se je od gnusa obračal želodec, ko so videli, da si belci obrišejo smrkelj z robcem, potem pa ta robec vtaknejo v žep ali torbo(kjer po možnosti hranijo tudi kaj za pod zob). In jedo smrdljivo pokvarjeno mleko in še bolj smrdljivo pokvarjeno zelje. In (krščeni)barbari koljejo jagenjčke in žrebičke, namesto, da bi počakali, da odrastejo in bi tako za isto količino mesa ubili bistveno manj živali. Da ne govorimo o tem, da so ti kao civilizirani belci - pretežno kristjani ubijali tudi povsem brez razloga in lobanje bizonov nakopičili v manjši hrib - to se je pa zdelo že popolnoma brezumno početje. In le zakaj morajo graditi ogromne hiše in v njih zganjati tak hrup z zvonovi, da so lahko blizu duhovnemu svetu - kaj je z njimi narobe, kaj jim manjka, da ne zmorejo vzpostaviti stika z Velikim Duhom ali Bogom po njihovo na čisto preprost način? Pripadniki zahodne "civilizacije" bi se lahko začeli delati norca kar sami iz sebe, in bi imeli s tem toliko opravka, da bi nam zanesljivo zmanjkalo časa za muslimane in druge...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

500 plusov za iknee.

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Jaz imam pa verodostojne podatke, kako je Mohamed prevaral kompletne orientalske dežele v 6 stoletju .

 

Tega satanovega vpliva se na začetku sicer ni zavedal, vendar pa je kasneje , ko je to sprevidel , zraven še sprevidel, da ni več mogel zaustaviti kar je začel , ker bi prišlo do prehudih trenj/konfliktov/vojn .

 

Vendar bo Bog kmalu tudi to razrešil .

 

Je pa res, da del Človeštva potrebuje takele "preroke" , kajti ti približki resnice so bili za takratno naraščajoče poganstvo/praznoverje zelo dobrodošli , kajti z Muslimanstvom se je vsaj ohranjala vera v Enega Boga-Stvarnika .

 

In tako je še dandanes .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...