Skoči na vsebino

Jasnina


Yasmina

Recommended Posts

Thanks Tantra. Ko sem poslušala pesem so me oblile solze, pa sploh na nič nisem mislila. Katarza. Mogoče?

Da mi sesuvaš igro, je ok. Trenutno še ne vidim dajanja od nekdaj in verjamem, da me ljudje cenijo. Ves kraj mi je hvaležen za projekt, ki ga trenutno izvajam. In za svoje delo sem bila že večkrat poplačana. Čeprav, se v takem položaju počutim nelagodno. Nič kaj takega ne delam. Delam tisto kar se mi zdi prav.

Igro kupovalca bi rada končala. For sure. Me ma, da bi vprašala tiste ki so mi bili blizu, kako so me dojemali. Nočem bit več strežnica, ne obupanka ki prosi, nočem koga priklepati nase, nočem vsega ostalega kar si napisal. Ker ni ok. Ker se ne počutim ok.

 

Obstaja umetnost dajanja in umetnost sprejemanja. Obe umetnosti to postaneta, ko na obeh straneh ni pričakovanj - ne enih ne drugih. Če ni tega, je pač biznis - vsak ima od posla nekaj in tu se potem ne da govorit o dobrobitnem delu.

Od vseh raznih rekov in izrekov me je v življenju najbolj presunil kratek stavek nekega madeniča: Če hočeš vedeti, kaj ljudje mislijo o tebi, lezi v grob in prisluhni. Fant je sicer mislil nekaj drugega, jaz pa sem se začel postavljati v vlogo mrtveca v jami in poslušal, KAJ ZA VRAGA LJUDJE MISLIJO O MENI. Sem dober, slab, pokvarjen, nadut... in sem skušal postat POŠTEN. To je bilo v času, ko sem v industriji vodil petdeset ljudi in mi je to nekaj pomenilo. Ni mi sicer uspelo, ker je poštenost relativna reč in ker še vedno nosim vedenjske vzorce svojih staršev, vendar hočem reči, da to, kaj si ljudje mislijo o tebi in ali te cenijo ali ne, izveš le tako, da ležeš v grob in jih poslušaš - neme. Da poslušaš samega sebe, kaj si jim dobrega storil, kaj slabega.

Kaj si ljudje mislijo o meni, me danes res prav en kurac briga, prav tako kot pravi Yasmina, čeprav ljudje to sami sebi lažemo, Če bi bilo tako res, ne bi bilo sramu na svetu. Keč je v tem, da to misel projeciram sam nase in si povem, ali sem - ali nisem. Tako dobim dokaj realno oceno o sebi in če slučajno delam kakšno svinjarijo, se včasih uspem pravi čas umaknit.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm...jaz še zmeraj pravim, da je treba človečka najprej "od oka" ocent kolk prenese...al se mu pove stvari direkt v faco al mal po ovinkih...skratka al se ga takoj brcne v rit al se ga najprej mal poboža in potem brca pa spet mal ujčka....http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Poskusni zajček...sem moral prav mal mislit kaj sem imel v mislih.......http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/scratchchin.gif

-merkaba- transformiranje negativnih vzorcev, ni nujno da se pozna vzroke

-rebirthing...z neko vrsto meditacije se gre do faze spočetja in se kao sprošča blokade ki so nastal od takrat dalje

-fore iz pranayame...kjer se z dihanjem in določenimi mantrami sprošča razne čustvene in miselne travme, se jih spravi na površje, transformira in vakumski prostor napolni s svetlobo oz. pozitivnimi stvarmi

-pa še nekaj o čemer ne bi govoril

 

Skratka močnejše zadeve kot so PEAT, EFT, equilibrium, večina tehnik od Slavinskega in drugih tehnik...Tukaj se lahko cilja na vzroke ne da bi jih poznal, medtem ko moraš pri večini tehnik poznat vzroke...uspeh je pa odvisen od karme in še drugih dejavnikov...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

k glih padeš na usacga, k ti dwa stara vica powe, me bo še počas začel zanimat, kašne maš kej joške, pa kwa najbolš skuhaš, pa kolk maš veliko visečo mrežo... pa take malenkosti xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tantra http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

 

Uvid v igro pride po sesutju trdnjave lažnega ponosa. Dva stolpa še stojita.

Ko si globoko v igri, te mora zunanja sila usmerit na dobro pot, ker ne vidiš dlje od konca odra. Nisem rekel pravo, ampak dobro, tako ki nalega samo tebi.

Čas za spremembe, ja, Tantra, pride z uvidom. Res, če kdaj... Imaš srečo, Yasmina. Če boš le vztrajala...

Budnica!

 

Yasmina, povej - kdo je v tvojem življenju RES POMEMBEN?

 

Yasmina, povej mi, na kaj si v svojem življenju RESNIČNO PONOSNA!

 

Pomembne so: hčerka, sestra in teta

 

Ponosna sem na: hčero, na njene športne uspehe in na njeno osebnost in seveda na to, da mi je to uspelo sami

nase, na ohranjanje in razširjanje imena očetove firme, na to, da sem se spotoma naučila tudi betonirati, polagati laminate, ja najbolj sem ponosna na omaro ki sem jo sama naredila. Tako tridelno, ogromno, Meblovo omaro sem razstavila, odpeljala k mizarju ki mi je narezal potrebne širine, potem pa sem jo sama sestavila. Pa na portret s svinčnikom ki sem ga pred davnimi leti naredila, na moje umetniške izdelke, na moj vrt, na to, da se nikoli nisem šla umazanih igric, da sem spotoma spremenila odnos do sveta, na to, da sem večkrat povedala svoje misli, pa na to, da sem na kaseti pela solo z priznanim pevskim zborom, na to da sem združila 1000 ljubiteljev narave, na projekt ki združuje krajane itd. Marsikaj sem naredila dobro in prav. In na to sem ponosna.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pomembne so: hčerka, sestra in teta

 

Ponosna sem na: hčero, na njene športne uspehe in na njeno osebnost in seveda na to, da mi je to uspelo sami

nase, na ohranjanje in razširjanje imena očetove firme, na to, da sem se spotoma naučila tudi betonirati, polagati laminate, ja najbolj sem ponosna na omaro ki sem jo sama naredila. Tako tridelno, ogromno, Meblovo omaro sem razstavila, odpeljala k mizarju ki mi je narezal potrebne širine, potem pa sem jo sama sestavila. Pa na portret s svinčnikom ki sem ga pred davnimi leti naredila, na moje umetniške izdelke, na moj vrt, na to, da se nikoli nisem šla umazanih igric, da sem spotoma spremenila odnos do sveta, na to, da sem večkrat povedala svoje misli, pa na to, da sem na kaseti pela solo z priznanim pevskim zborom, na to da sem združila 1000 ljubiteljev narave, na projekt ki združuje krajane itd. Marsikaj sem naredila dobro in prav. In na to sem ponosna.

 

sej zdej, k boš pit nehala, bo tut veselja konc. samo še teženje naokol. kr sekiratorja poglej. x:px x:Dx

sploh pa ne wem, kwa se s ponosom da počet in komu služi? jebeš to...

i

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men tud. Se zato potem kr mal zaprem, da ne pridejo več tok do mene, ker mi je že res too much. Ne želim si več tok časa posvečat drugim in njihovim težavam. Itak k jim jih pomagam rešit, se pa potem oni odmaknejo. Mah cel roman bi lahko o tem napisala.

Verjetno pa, da je res to tvoje poslanstvo, ker zgleda znaš dobro poslušat in ljudje to začutijo. Jim pomagaš, da se po tem bolje počutijo :)

 

Verjetno imam to v sebi. Po mnenju bioenergetika bi naj bila socialno delo moja služba. Pogosto se mi ljudje približajo s svojimi pripovedmi.

Petnajst let sem bila vodnica prijateljice in reševala njene probleme. Ona je seveda vedno naredila po svoje in mi čez čas prišla povedat, da sem imela prav. Nimam več energije zanjo in nekega lepega dne sem ji rekla:"Ljubica moja zlata, rada te imam, ampak meni se ne da več ukvarjat s tabo." Saj se včasih še skuša približat, jaz jo pa vljudno zavrnem.

In ne sprejemam novih pacientov.

Veliko izpovedovanja je bilo pri naročnikih naših storitev. Če si vsako leto v petsto domovih se naučiš zlest pod kožo ljudem, da dobiš zaupanje in posledično delo. Jih poslušaš, jim dvigneš ego. Delo opraviš korektno in potem pozabiš. Za kaj več nimam časa in volje. Pa čeprav je bilo med njimi ogromno krasnih ljudi. V toliko primerih se tudi naučiš videti preko mask.

Samo nekaj ljudi je še, ki jim dovolim pokukati v mojo školjko.

Ostalim odgovorim:"Bom poklicala ko bo čas in volja." In nikoli ne pokličem. Imam pa slabo vest. Priznam.

 

Orwell, Živalska farma, oseba: kobila, sem pozabil kako ji je bilo ime. Kako že gre...?

Ne poznam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S konstruktivnim namenom Ti igro "sesuva" Secirator.

Z namenom pridobivanja uvida/ uvidov v celovito situacijo.

Z namenom preseganja neželjenega & doseganje željenega. ...

Skušam "kdaj pa kdaj" kaj povzeti za kak "premik" naprej. ...

 

Igranje igre/ iger, idealiziranih vlog [pričakovanih vlog, podob,

ki jih drugi pričakujejo od nas] je poraba energije. ...

Predvsem pa zna utesnjevati. ...

 

Najbolje biti to, kar smo. Energetsko še najmanj potratno.

Pametno se sporazumevat z ljudmi. ... Delati na svoji zdravi samopodobi &

zdravi samozavesti, izpoljšanem počutju. ...

 

01 Mantra/ Afirmacija: "Mir. Miren/ Mirna sem."

02 Mantra/ Afirmacija: "Mir v Meni, Mir v Srcu."

03 Mantra/ Afirmacija: "Open Head, Open Heart." [Odprti Um, Odprto Srce.]

 

Verjamem vase [10 člankov]

http://www.tosemjaz....9/category.html

 

Motivacija & Cilji & Problemi_reševanje

http://tinyurl.com/37fzlzg

 

Ja. Secirator je res pravi pes. Ampak pomaga. To rušenje mojega zamegljenega dojemanja.

Zavedam se, da je nošnja mask izguba energije. Ampak pri strankah jo še vedno rabim. Ne morem rečt:"Mater kako pa vaša bajta smrdi po mačjem dreku." Če prav res smrdi, da smrad para možgane. Je treba posel dobit, obrnit pozornost stran in čim prej it!

Tu nosim masko zaradi svojih interesov. Priznam.

Pogosto si masko nadenem, da druge ne prizadenem ali pa jim spotoma dodam kanček v dobri samopodobi. Zato se se ljudem umikam, da ne rabim mask.

S svojimi imam masko kao da je vse lepo in prav, da ne skrbijo še zaradi mene. Itak pa sem črna ovca v familiji.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pomembne so: hčerka, sestra in teta

 

Ponosna sem na: hčero, na njene športne uspehe in na njeno osebnost in seveda na to, da mi je to uspelo sami

nase, na ohranjanje in razširjanje imena očetove firme, na to, da sem se spotoma naučila tudi betonirati, polagati laminate, ja najbolj sem ponosna na omaro ki sem jo sama naredila. Tako tridelno, ogromno, Meblovo omaro sem razstavila, odpeljala k mizarju ki mi je narezal potrebne širine, potem pa sem jo sama sestavila. Pa na portret s svinčnikom ki sem ga pred davnimi leti naredila, na moje umetniške izdelke, na moj vrt, na to, da se nikoli nisem šla umazanih igric, da sem spotoma spremenila odnos do sveta, na to, da sem večkrat povedala svoje misli, pa na to, da sem na kaseti pela solo z priznanim pevskim zborom, na to da sem združila 1000 ljubiteljev narave, na projekt ki združuje krajane itd. Marsikaj sem naredila dobro in prav. In na to sem ponosna.

 

A zadovoljuje?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej zdej, k boš pit nehala, bo tut veselja konc. samo še teženje naokol. kr sekiratorja poglej. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

sploh pa ne wem, kwa se s ponosom da počet in komu služi? jebeš to...

 

Drži kt pribito. Sam pijanske govorice sem se pa znebil.

Ampak Janko, k skoz o seksu pa teh rečeh govoriš, a ne moreš več al kwa? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1. Verjetno imam to v sebi. Po mnenju bioenergetika bi naj bila socialno delo moja služba. Pogosto se mi ljudje približajo s svojimi pripovedmi.

2. Petnajst let sem bila vodnica prijateljice in reševala njene probleme. Ona je seveda vedno naredila po svoje in mi čez čas prišla povedat, da sem imela prav.

3. Veliko izpovedovanja je bilo pri naročnikih naših storitev. Če si vsako leto v petsto domovih se naučiš zlest pod kožo ljudem, da dobiš zaupanje in posledično delo. Jih poslušaš, jim dvigneš ego.

4. Ne poznam.

 

1. Pride stranka k bioenergetiku in reče: imam željo da bi bila socialna delavka. In reče bioenergetik: V vas vidim sposobnosti, da postanete socialna delavka. Dajte zdaj 50E in pojdite.

Tko je to. Jaz temu enostavno rečem vtikanje v tuje zadeve - ker tud sam to delam pa neb smeu! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

2. Nezdrave osebnosti zdravijo sebi enake. Eh, saj jaz isto delam... http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

3. To ni nič takega - zna bit kar normalno do neke meje. Skupno jamranje je ena od metod približevanja kupcu.

4. Preberi ob priliki.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1. Zavedam se, da je nošnja mask izguba energije. Ampak pri strankah jo še vedno rabim. Ne morem rečt:"Mater kako pa vaša bajta smrdi po mačjem dreku." ...

2. Pogosto si masko nadenem, da druge ne prizadenem ali pa jim spotoma dodam kanček v dobri samopodobi. Zato se se ljudem umikam, da ne rabim mask.

3. S svojimi imam masko kao da je vse lepo in prav, da ne skrbijo še zaradi mene. Itak pa sem črna ovca v familiji.

 

1. Ne mešaj stvari. Pogovarjamo se o oklepu samoprevar, ne o odnosih z drugimi. Tam je to tkoalpatko potrebno.

2. Brezveze, blefiranje se itak prepozna.

3. Itaq. Ampak to s črno ovco je pa čisto tvoja projekcija. Daj to počisti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In na razpolago so mi samo pomijeki, pa še ti so v bližini samo zato da me izkoristijo.

 

Pejva še semle nazaj.

Kdo pa so to? Ljudje, ki nočejo, ne znajo ali ne morejo igrat vloge, ki si jim jo dodelila?

Se pravi, da se greš trgovino, v kateri brez tujega povpraševanja nekaj ponujaš in pričakuješ plačilo. Torej se ne razdajaš. Pol ko pa ljudje ne plačajo, si pa zaradi svojih pričakovanj razočarana?

Ali obratno?

Daj malo tole razloži.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Največje breme sem si sama naložila ko sem prevzela podjetje, kljub nasprotovanju vseh sorodnikov...

In pol sem se ves čas dokazovala sorodnikom, da zmorem. Jaz zmorem vse...

 

Če je kaj za popucat s familijo, bom. Svoj krog ljudi že menjujem. Se družim s krajani, čisto preprostimi ljudmi, pa s tistimi, ki so bogati po duši in imajo urejena družinska življenja in imajo zdrave odnose in zdrav način življenja. Čisto res se mi zdi, da so našli nekaj dobrega v meni in me vzeli pod svoja okrilja, čeprav so mi dali vedeti, da moram marsikaj popucati. In hvaležna sem za te nove odnose.

 

Dajva malo podebatirat o tvoji osnovni življenjeski biološki funkciji. Si baba. Kaj je osnovna biološka funkcija babe in katera je osnovna funkcija desca?

Babe so za rojevat otroke in streč descem, desci so generali in skrbijo za preživetje familije. To.

Če prevzameš funkcijo desca ali če jo enostavno brišeš, pobekslaš zadeve ali pa pol manjka. Lahko poskuša ženska težko biznisirat, ampak potem mora žret kokain in rojevat homiče ki jih vzgajajo drugi. Morda je težava v tem, da si skušala te biološke funkcije pobekslat in se nisi počutila komodno v njih?

Solo matere ne morejo vzgajat otrok. Lahko vzgojijo mevže, odvisnike ali homoseksualce. So bili tvoji desci dovolj, da si vzgojila svojo hčer v kompleksnem vzorcu?

Se kje najdeš?

 

Če ti ljudje dajo vedet, da moraš kaj uredit, preden te spustijo k sebi, so verjetno zdrave osebnosti, ki ne dovolijo dostopa žrecem energije. Imaš - nasprotno kot si zdaj misliš - kdaj funkcijo žreca energije?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se biznisa in pomoči tiče...včasih je treba tudi sklonit glavo in sprejet pomoč...pa naj se gre ego, vzvišenost, trma, ponos...nekam solit...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Ko človeček razčisti s preteklostjo ne omenja več kaj je bilo in kaj bi lahko bilo...ravnal je tako kot je takrat pač mislil da je bilo najbolje...

 

Dvomim, da si glih prišla do jedra problemov, ker te se ponavadi nahajajo v podzavesti...to kar misliš da je problem je samo površinski vzorec, ampak pri takih je treba začet...potem se pa gre v globino...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

Kar se pa pesmice in solz tiče je pa to čist običajna reakcija, ko pridejo potlačena čustva na površje...je pa to najbolj easy manifestacija...če se boš pa res lotila razreševanja določenih zadev se zna pa še marsikaj več dogajat...

 

Želja po služenju svetu pa pomeni odpiranje srčne čakre...ni pa to nobeno poslanstvo, ampak čist normalno stanje oz. hrepenenje duše...se mi zdi da bi bilo najprej bolje če bi se mal prizemljila in šele potem delovala v tisti smeri al pa oboje istočasno...Imam feeling da si še zmeraj mal preveč v zraku, je pa opazen kar dost velik napredek od takrat ko si začela s posti...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif

 

Se mi zdi da bi bila full dober poskusni zajček za nekatere stvari, ki jih še nisem probal na drugih...govorim o zadevcah, ki jih izvajajo kao bioterapevti...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

Saj to je problem, da ne znam in ne zmorem prositi za pomoč. Nekajkrat sem sklonila glavo in prosila, pa ponavadi dobila po buči.

Po preteklosti vrtam samo zato, da vidim kaj je tisto da funkcioniram na ta način. Drugače si nič ne očitam. No, bolj pogosto bi lahko dvignila rit.

 

Mi je jasno, da je do jedra še daleč. A da sem ugledala neke vzorce in manifestacije nečesa globljega, se mi zdi napredek.

 

Me je malo strah kaj se zna še zraven joka dogajat.

 

Vsi smo v svojem jedru dobri in vsi težimo k dobremu. A ker je v moji okolici pri mnogih to zakrito, pač povdarjam poslanstvo. Ni pa to nič takega, res ne.

 

Kaj pa če se ti sfiži, pa me poskusnega zajčka začaraš?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1. !!! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

 

2. Imam občutek, da si Yasmina hudo trd oreh, zato sem se te tudi lotil. Zakaj, ti bom povedal čez deset let, ker sem pes in to pes na kubik in imam za to tri vzroke. Sistematično 'sesuvanje' je namen, vendar delam le po občutku in nepotrpežljivo, ker nakažem končni rezultat problematike, o katerem moraš razmišljat. No saj je lahko tudi ta pot dobra ali celo boljša, saj moraš o stvareh razmisliti sama, je pa nevarna, ker se lahko zaradi nerazumevanja teme upreš tako kot na začetku. Zato vsem v debati hvala za podporo, sploh Tantri, Janku in Brezu. Žal moram nekatere, predvsem ženske 'božalnike' potamanit, da se naša igra ne sfiži, pa če imam v tem prav ali ne. Vzvod za začetek sprememb ni nikoli božanje, ampak batina, bodisi ultimat, zdravje ali razkrinkanje, božanje pa le podaljšuje prepričanje, da si kul.

Po drugi strani imam občutek, da je Yasmina zelo inteligentno bitje in bi utegnila iz sebe v probrazbi naredit mnogo več kot običajna oseba v procesu spreminjanja. V vlogi zdrave osebe bi lahko svoj potencial obrnila v - ne navidezno, ampak resnično, pravo pomoč ljudem, če je že to njena življenjska vloga. Tako ne bi zavrgel niti te možnosti glede 'poskusnega zajčka'. Brezo, mi lahko nakažeš, za kaj se gre?

V vseh naših debatah smo odprli mnogo problemov, od katerih so nekako načeti, kaj šele obdelani le površinski ali 'posledični'. Napredek je viden, saj si odprla in dojela nekaj bistvenih vprašanj, katera si sprva kategorično zavrnila. To je razumljivo, saj si nekaj desetletij gradila obrambne mehanizme in okope, katerih se ne bo dalo podret v nekaj dneh. Zato bo tale debata od prvega tvojega stavka verjetno boljša knjiga za prebiranje kot vse ostale psihologije sveta. Mi te samo vodimo, ti pa si tista, ki odgovarjaš sama sebi na vprašanja. Zato se občasno vrni na začetek in se sama pri sebi pošteno za vsako trditev vprašaj, ali drži ali ne.

 

>>>Posebna sem v toliko, da življenje res ni bilo najbolj prijazno z mano ko sem brez vsakršnega znanja prevzela podjetje, hišo, gospodinjstvo, starševstvo in sestro. Saj sem zmogla sama, samo zase mi ni ostalo nič. Ja, to je moja največja specialnost.

 

Končno. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif Zdaj pa pojdi nazaj na začetek.

Da si Dog in to Big se strinjam. Ne vem pa, zakaj si imel občutek, da sem želela pobegniti. Saj sem prišla prostovoljno in celo prosila za batine. Lahko bi tudi kaj zamolčala. Pa nisem. Ker sem skrita tu nekje in ne moreš do mene. Hvala vsem. Tudi ženskam ki me božajo. Namreč tudi to rabim.

In ves čas čutim, da je v meni nekaj več. Potencial. Pa ne reci zdaj prosim spet da mislim, da sem nekaj posebnega. Čutim pač.

 

Večkrat se vrnem na prve strani. Čudno, kot da to nisem jaz. Če bi ne pisalo Yasmina, bi mislila da je nekdo drug to napisal. Čudno.

 

Hm.Mogoče pa kdaj knjigo izdam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala vsem. Tudi ženskam ki me božajo. Namreč tudi to rabim.

Pi***, za božat maš desca menda, ne pa tm kr neke sosedove babe, porkaduš, kukr ena virtualna lezba. Dej reč mu že enkrat, da rabš bit pobožana in rabš bit nabrisana kukr se za orng desca in orng babo spodobi! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_evil.gif

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

Al pa še nis orng baba?

Al pa tud on ni orng desc?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In ves čas čutim, da je v meni nekaj več. Potencial. Pa ne reci zdaj prosim spet da mislim, da sem nekaj posebnega. Čutim pač.

 

Tud jest še vedno čutim velik napihnjen ego čisto majcene samopodobe. Dajva povedat, kje vidiš potenciale?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Yasmina po mojem mnenju, ko berem vse tole tvoje pisanje iščeš samo potrditev, da ti si okej se trudiš in deluješ v dobro drugih, sama pa si neka žrtev "upravičeno " nezadovoljna v življenju. Živiš za te potrditve okolice in nezadovoljna si, ker jih ni nikoli dovolj in nikoli jih ne bo, vedno jih boš iskala in se trudila za več in več in vedno boš nezadovoljna ker jih ne bo toliko kot boš hotela. Vrtiš se v začaranem krogu odvisna od mnenj okolice.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1. Pomembne so: hčerka, sestra in teta

 

2.Ponosna sem na: hčero, na njene športne uspehe in na njeno osebnost in seveda na to, da mi je to uspelo sami nase, na ohranjanje in razširjanje imena očetove firme, na to, da sem se spotoma naučila tudi betonirati, polagati laminate, ja najbolj sem ponosna na omaro ki sem jo sama naredila. Tako tridelno, ogromno, Meblovo omaro sem razstavila, odpeljala k mizarju ki mi je narezal potrebne širine, potem pa sem jo sama sestavila. Pa na portret s svinčnikom ki sem ga pred davnimi leti naredila, na moje umetniške izdelke, na moj vrt, na to, da se nikoli nisem šla umazanih igric, da sem spotoma spremenila odnos do sveta, na to, da sem večkrat povedala svoje misli, pa na to, da sem na kaseti pela solo z priznanim pevskim zborom, na to da sem združila 1000 ljubiteljev narave, na projekt ki združuje krajane itd. Marsikaj sem naredila dobro in prav. In na to sem ponosna.

 

1. Ja, drži. In kwa pol letaš sem in tja? Vrni se k njim!

Ja, pa en konkreten orng desc manjka na seznamu. Ne prepričujem te, da ga moraš met, ampak če biološko pogledam, ženska ne more bit zadovoljna če nima ob sebi dobrega kapitana (=fukača). Ampak, sam fejst babe dobijo fejst desce.

2. Ja, vidim, omara, hčer, slika, solo petje, marsikaj si naredila... Na seznamu nisem zasledil tebe. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_question.gif

Zato ne zadovoljuje. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_rolleyes1.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Yasmina je prosocialno usmerjena oseba navzven.

Rabi potrditev drugih. Da veliko na mnenje drugih o sebi. ...

Pa jo potem kdaj notranje zmanjka. Ko troši energijo za ugajanje ljudem.

...

 

Uravnotežiti notranjo usmerjenost [biti v sebi, funkcionirat iz sebe ven, imeti "bazo/

zatočišče" v sebi] NI kar tako. To si je treba pridobiti korak za korakom. ... -)

 

Ko bo izgradila "bazo/zatočišče" v sebi [če kdaj] bo manj odvisna od tega, kaj si kdo

misli o njej. Funkcionirala uravnoteženo iz sebe ven. Skozi svojo osebnost. Bo to kar je

["gola" v Srcu]. Energija bo porabljena produktivneje, manj jo bo šlo za igranje ugajanja

drugim, olepševanja/ racionaliziranje nelepih dogodkov iz preteklosti.

Do katerih ima vzpostavljen ambivalentni čustveni odnos. ...

Manj bo občutka občasne osamljenosti, izpraznjenosti. ...

 

Manj poudarjanja "omar", "betoniranja", ...

Ker bodo občutki v Srcu lepši [če kdaj].

 

"Omare", "betoniranje", ... pa bodo za sprostitev. ...

Dodatno dopaminsko zadovoljstvo po opravljenem delu. -)

Kot tudi družbene aktivnosti, skozi katere se spoznava ljudi.

Prihaja do možnega sklepanja poslov, poslovnih stikov, mreženja/

spoznavanja ljudi oz. utrjevanje stikov skozi skupne aktivnosti.

Ljudje postajajo bolj zaupljivi. Se spoznavajo skozi aktivnosti

v njihovo skupno dobro. Si bolj zaupajo, sploh če se "ujamejo".

 

Ne bodo pa "omare", "betoniranje", družbene aktivnosti, ...

objekti navezanosti, sublimacije/ zamenjave za "BITI".

Zamenjave za notranje zadovoljstvo stanja Srca. Dobrega počutja,

ravnovesja.

 

Do tega se prihaja korak za korakom. Pri vsakem koraku je potrebno

manj mask, manj fasade, manj igranja. Na njih mesto stopa osebna karizma,

moč osebnosti. ... Energija gre v bolj produktivne namene kot so maske,

igranje iger ugajanja. Iger vlog, ki jih pričakujejo drugi od nekoga.

Ga v igre "potisnejo". Stvari postajajo bolj jasne. Življenje bolj

lahkotno. Manj obremenjeno s "prtljago" preteklosti, ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj to je problem, da ne znam in ne zmorem prositi za pomoč. Nekajkrat sem sklonila glavo in prosila, pa ponavadi dobila po buči.

Po preteklosti vrtam samo zato, da vidim kaj je tisto da funkcioniram na ta način. Drugače si nič ne očitam. No, bolj pogosto bi lahko dvignila rit.

 

Mi je jasno, da je do jedra še daleč. A da sem ugledala neke vzorce in manifestacije nečesa globljega, se mi zdi napredek.

 

Me je malo strah kaj se zna še zraven joka dogajat.

 

Vsi smo v svojem jedru dobri in vsi težimo k dobremu. A ker je v moji okolici pri mnogih to zakrito, pač povdarjam poslanstvo. Ni pa to nič takega, res ne.

 

Kaj pa če se ti sfiži, pa me poskusnega zajčka začaraš?

 

Drugič si daj pa čelado gor pa buča ne bo tako bolela...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif...prevod naj bi bil...več narest pri svoji samozavesti in nenavezanosti na ljudi, stvari, mnenja, dogodke...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

Odvisno kako globoka je travma in kakšen vzorec...ponavadi pride do kakšnega joka ali smeha, ki lahko traja par minut...čudne telesne in obrazne mimike značilen za tista čustva ki pridejo na površje...krči, bolečine, trzlaji, kot da bi kdo zaril nož v kakšen del telesa, ampak ponavadi se potem čuti olajšanje kot da bi se neka trda gmota razbila na prafaktorje in bi energija spet stekla....in še marsikaj drugega...skratka čist obične zadevce ki so značilne za energijske seanse....http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

Če sem pa kdaj kakšnega zajčka začaral, so ga pa beli duhci odčaral in nardil tako da je bilo najboljš za vse vpletene z mano vred...skratka z mantrami se lahko prikliče full hude pozitivce...o tem pa res ne mislim govort, ker sem že preveč nakazal oz. nabluzio pri drugih temah...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam pijanske govorice sem se pa znebil.

Ampak Janko, k skoz o seksu pa teh rečeh govoriš, a ne moreš več al kwa? x:Dx

 

kul logika :palec:

če lepo govoriš, si fensi oblečen in na položaju... pol si zihr tut pametn, pridn in pošten ane? x:)x

 

kr se sexa tiče... s tabo rajš kej okol prostate x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obstaja umetnost dajanja in umetnost sprejemanja. Obe umetnosti to postaneta, ko na obeh straneh ni pričakovanj - ne enih ne drugih. Če ni tega, je pač biznis - vsak ima od posla nekaj in tu se potem ne da govorit o dobrobitnem delu.

Od vseh raznih rekov in izrekov me je v življenju najbolj presunil kratek stavek nekega madeniča: Če hočeš vedeti, kaj ljudje mislijo o tebi, lezi v grob in prisluhni. Fant je sicer mislil nekaj drugega, jaz pa sem se začel postavljati v vlogo mrtveca v jami in poslušal, KAJ ZA VRAGA LJUDJE MISLIJO O MENI. Sem dober, slab, pokvarjen, nadut... in sem skušal postat POŠTEN. To je bilo v času, ko sem v industriji vodil petdeset ljudi in mi je to nekaj pomenilo. Ni mi sicer uspelo, ker je poštenost relativna reč in ker še vedno nosim vedenjske vzorce svojih staršev, vendar hočem reči, da to, kaj si ljudje mislijo o tebi in ali te cenijo ali ne, izveš le tako, da ležeš v grob in jih poslušaš - neme. Da poslušaš samega sebe, kaj si jim dobrega storil, kaj slabega.

Kaj si ljudje mislijo o meni, me danes res prav en kurac briga, prav tako kot pravi Yasmina, čeprav ljudje to sami sebi lažemo, Če bi bilo tako res, ne bi bilo sramu na svetu. Keč je v tem, da to misel projeciram sam nase in si povem, ali sem - ali nisem. Tako dobim dokaj realno oceno o sebi in če slučajno delam kakšno svinjarijo, se včasih uspem pravi čas umaknit.

 

Fuck! vse ste zvadili na varianto preračunljivosti! Nisem preračunljiva! Nič ne rabim. Preračunljivost sem se šla samo z gradbincom, ker sem vzela kao da sem v službi, z "dragim" se nisem šla tega. Ampak pol ti enkrat dopizdi! Si sam za vse! In ker probaš videti v človeku samo dobro, pa še vedno ni nič od tega, ti dopizdi! Eh, sem vam želela računsko prikazat stanje, pa sem zbrisala, ker bogve kaj bi sčarali s tega. Pa saj ni pomembno. Šla sem se to igro, ker sem pač verjela v človeka.

Itak pa mamo vsi neke biznise. Se točno ve kdo kaj zakaj. Vse ostalo je blabla.

5 let sem bila gospodinja in vse kar sem prosila je, da vstane ob 1oh, pa se do 12h porihta, pa grema delat do štirih, pa ma pol svoje frende. ne, vstaja ob 14, 15h, pa pol rabi da se naserje in naje, pa je ura 16h,17h, pa je treba mamico obiskat, pa frenda. ma kaj, če si vsaj v glavi ne preračunam, sem itak budalo. Da bom ostala praznih rok, mi je jasno. Ampak olajšanje!

ma žal. Ampak še vedno ni to moj point.

Danes zvečer sem prejela dva klica. Njegova prijateljica me prosi, da grem pomagat neko cisterno dvignit. Sem vprašala:"ja kaj pa dragi". Je rekla, da ji je rekel, da spi. Vem, 10h je zanj huda ura. Grem. Kaj pa čem, če me rabi. Računam? Ne! V čast si štejem.

Pol me pa frend, bol njegov kliče, da me rabi. Prevoz v Celje, po avto. Grem! Pa ni vprašanje kaj bom imela od tega. Preprosto rada pomagam prijateljem. a je to kak big deal? Ni. Pač greš.

Pa kolegica je prišla po Hiltija. Posodim. A bo kaj od tega, Ne. In boli me kurac! Če dam dam, če pa ne pač ne. Samo ne govorite mi prosim da, da sem odvisna od prikimavanja množič. In ne podkupujem. Ampaqk će se gremo deal, je pač deal. Biznis.

Sploh pa mojim najbližjim ne rabim nič dajat. Pri nas je res vse tako na eazy. In biznisa res ni v luftu. In vsak profitira.

Ma če kaj, bi tudi jaz rada slišala, da sem POŠTENA. Sem. Poštenost ni relativna reč. Si ali nisi? Jaz sem. Kaj si pa konkretno misli množica o meni me res boli, boli kurac.

Aja, saj ga nimam. Sorry.

Kdor me pozna me, kdor pa ne pa si je sam kriv...

In znam it po svoji ulici v malem kraju v punkerski opravi z frendico z minico in hudo dolgimi nogami. ma prav užitek je folk opazovat. In se fajn met.

Večinoma je ok, kjer pa ni, pa jim bog odpusti....

Who care' i`m free !!!!!!!!

Ma Secirator...ena zgodba je familija....itak da bi te blo sram. Drugo je množica. Ni pomembno. Bodi to kar čutiš!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...