Skoči na vsebino

Je sex greh?


dojemljiv

Recommended Posts

Kaj res?? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

O majke pol men še ne gre tolk hudo... sem še kolikor toliko ''normalna'' http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Poznam še boljši primer...povedal Ogorevc osebno...prišla k njemu enkrat neka mladenka kao bolečine v spodnjem delu trebuha že nekaj časa, ne vem več kako točno je bilo al je imela tipa al sta bila kao ločena...v glavnem Ogorevcu se pojavi kao napis ped očmi "dober seks"...valjda da tega ni povedal njej direkt ampak njeni kolegici, ki je bila z njo...ne vem točno kaj je kolegica zmutila, zrihtala ji je nekega svojega kolega za posteljni fitnes in kolegici so bolečine res zginile...kolega pa vesel da ji je lahko pomagal oz. nudil kao prvo pomoč...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Poanta je da včasih dober sex pomaga človeku, ki ima full notranjih napetosti...pa pustmo karmo na miru...najprej dobro počutje in zdravje potem pa vse ostalo...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tukaj sploh ni treba razglabljat,brez sexa mi nebi obstajali ne ti ne jaz ne kdo drug.ali mislite da bo bog vsak dan zamahnil s čarobno palčko in pričaral par ljudi.Včasih imajo ljudje res čudne ideje.od kje pobirate taka vprašanja.naj mi kdo raje razložo kaj točno se definira pod besedo greh?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, ker je ze ravno tema spolnost greh ali ne...

Spolnost je skrajno pomembna energija, bozanska sila. Ne zagotavlja le nadaljnega obstoja vrst, temvec tudi navezuje bitja drug na drugega..

Spolnost je tudi zelo nevarna energija/ Lahko ima unicevalni ucinek.

Preko spolnosti si clovek nabere lahko veliko slabe karme. Zato previdno ravnaj s spolnostjo. Zivi jo z enim partnerjem, katerega ne bos zapustil. Ce si zvest, ljubis in spostujes svojega partnerja, tedaj z veseljem deli spolnost z njim...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

koga? človeštva al seksa? xnckrivx

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tukaj sploh ni treba razglabljat,brez sexa mi nebi obstajali ne ti ne jaz ne kdo drug.ali mislite da bo bog vsak dan zamahnil s čarobno palčko in pričaral par ljudi.Včasih imajo ljudje res čudne ideje.od kje pobirate taka vprašanja.naj mi kdo raje razložo kaj točno se definira pod besedo greh?

 

če zdej preskočim vso njuejđersko klamfanje, bi greh opisal kot vse, kar človek počne zavestno, čeprou mu njegova vest pravi, da to ni prou.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če zdej preskočim vso njuejđersko klamfanje, bi greh opisal kot vse, kar človek počne zavestno, čeprou mu njegova vest pravi, da to ni prou.

 

 

bravo :)

  • Lajkam 3
  • Buuuu 1

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bolj je kot ni .:o|o:

 

Namreč, z izlivom semena obeh spolov , se izgublja najsorodnejša Energija Duše , ki jo zatorej najbolj osiromaši .

 

Taka osiromašena duša pa žal kmalu propade, in tako mora oditi iz teh materijalnih dimenzij .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

pa čujte

 

i ja bi baš sad malo izlivao moje seme

 

garantujem uživat ču JA i moja majmunska duša

 

bojante

 

daj reci

 

kako ti to prcaš a da se ne siromašiš

 

E, pa baš tako, da uopšte ne prcam ništa . Vrlo jednostavno i sigurno, da nešto ne promašiš .x:)x

 

No, do 2001 pa do 2009 nisam "prcao" ništa, a onda sam pao, i sada mi i zdravlje palo .

 

Tek sada ide pomalo na bolje , tako, da računam, da mi nebi trebalo nikada više da padnem na "prcanje" .

 

A djeca če se onda raditi sa duhovnom aktom , kao što je to bio primjer kod Bogorodice Marije .

 

A baš nije to za svakoga , ... x8Dx

 

Lp + #

Popravljeno -> Bojante
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

E, pa baš tako, da uopšte ne prcam ništa . Vrlo jednostavno i sigurno, da nešto ne promašiš .x:)x

 

No, do 2001 pa do 2009 nisam "prcao" ništa, a onda sam pao, i sada mi i zdravlje palo .

 

Tek sada ide pomalo na bolje , tako, da računam, da mi nebi trebalo nikada više da padnem na "prcanje" .

 

A djeca če se onda raditi sa duhovnom aktom , kao što je to bio primjer kod Bogorodice Marije .

 

A baš nije to za svakoga , ... x8Dx

 

Lp + #

 

Jao brate, što me ismijavaš...x:Dx

 

Kaj pa mokre sanje...a ni to podobno kot prcanje...spermiji idejo svuda po gačama...tralala...xg:Dx

 

Mi obični človečki bomo pa to delali tradicionalno kot so delali starši od Gautama Bude, Šankaračarja, Ramakrišne, itd...xokkx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jao brate, što me ismijavaš...x:Dx

 

Kaj pa mokre sanje...a ni to podobno kot prcanje...spermiji idejo svuda po gačama...tralala...xg:Dx

 

Mi obični človečki bomo pa to delali tradicionalno kot so delali starši od Gautama Bude, Šankaračarja, Ramakrišne, itd...xokkx

 

Ja, sej to ni tolk' problem, dokler tega ne zlorabljaš za lastnosebične sramotne užitke in to prepogosto .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bojanček vemo da ne prcaš

 

takoj ko sem prebrala tvoje vrstice sem bila prepričana da šparaš seme

 

in seveda zato nimaš otrok kot si napisal

 

ampak razlagaš starševsvo

 

kako te naj jaz mlada mama jemljem resno

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...