Skoči na vsebino

Je sex greh?


dojemljiv

Recommended Posts

ljudje ste smešni s tem krščanskim idealizmom,

a ni logično, da smo na svetu z razlogom? torej imamo tudi telesa z razlogom. torej vse, kar gre s telesa, ni greh, greh so vaše z verami oprane glave, ki vam onemogočajo jasen pogled na dogajanje, ampak vas držijo v nekih verskih kletkah, polnih argumentov za lasten obstoj.

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drage moje, tudi sam sem samo človek zato lahko mirno dodam, da razumem vaše reakcije. poglejte, človek je psihofizična celota, katerega identiteta se formira okoli libidinalne investicije, ki je nujna, saj se na človeku občuti kot stalen pritisk med korakom. seveda je pa odvisno od nas, kam bomo investirali svoje premoženje in tu nam je dal vsevišji svobodno voljo, da se sami odločimo. kot smo videli so pravila zelo enostavna in če se jih držimo smo nagrajeni z mnogimi obrestmi. in tudi ti magdica boš to enkrat ugotovila, saj že po pisanju in izražanju vidim, da si razumno bitje in kot tako tudi na pravi poti.

vse lepo pozdravljam še posebej v tem času, ko prihajajo prazniki in bomo spet skupaj motrili večnost.

 

xrainbowx

 

 

 

Dragi nimbus res si zadel bistvo. Evo neke zate

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da neš preveč bluzo si preberi kaj na temo Tao ljubezni, nega moške seksualne energije, Avtor :Mantak Chia ali pa kaj na temo http://www.cosmopoli...ualne-energije/ za oboje je predpogoj, da maš bejbo, ker pa čitam, da se giblješ v družbi bratov bo to zadnje malo težje. pa lepo si ga mej leva, desna ena dva, pa tak naprej

 

 

Yess, yesss, alll heavy blues :o|o: x;)x http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

Torej, kot sem že povedal , tem "majstrom" se reče : "nečistovalci vseh vrst" .

 

V vsakem primeru izgubljaš na duhovnem nivoju, če to počneš drugače kot pa je to predvideno od Boga , torej za spočetje otrok.

 

Oni, ki pa tkole bluzijo, pa so žal zavedeni od satana .

 

Sicer pa se gibljem med obema spoloma, torej približno 50:50% , tko, da to nima veze , ker itak ne mislim več bluziti tko kot sem nekoč že , pred več leti .

 

Tko, da mi je tudi zelo fajn, da se ne rabim obremenjevat ali bo leva, ali desna , he, he, heh x:Dx x8Dx x:Dx

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sex je greh. dvojni greh. pri njem ne greši samo telo, temveč tudi duša. kakšen pa bi bil svet, če bi vsi seksali vsevprek. kmalu nas bi bilo toliko, da bi se med seboj poklali. in spet bi bilo vse na nou. zato je bog izumil sramežljivost in občečloveško moralo, da ima ljudi pod kontrolo, rimsko sveto vsecerkveno občestvo je pa na tretjem srečanju sprejelo ustrezno bulo, da se ta človeška ravnanja vsaj malo kontrolirajo. tako imamo praktično pravilo, da se ne seksa pred poroko, ker vsi vemo, kam to pelje in je vsakršna beseda povsem odveč. vendar se vseeno ne bi rad zaustavljal preveč na telesu, ker smo vendarle duhovna bitja. zato bi vas rad v ta namen spomnil samih prerokovih besed, kot jih najdemo ovekovečene v matejevem evangeliju in sicer pravi takole:

 

Slišali pa ste, da je bilo rečeno: "Ne prešuštvuj!" Jaz pa vam pravim: kdorkoli gleda žensko s poželenjem, je v srcu že prešuštvoval z njo. Če te desno oko zapeljuje, ga izderi in vrzi od sebe; kajti bolje je zate, da zgubiš en ud, kakor da bi bilo celo tvoje telo vrženo v pekel. In če te desna roka zapeljuje, jo odsekaj in vrzi od sebe, kajti bolje je zate, da zgubiš en ud, kakor da bi celo tvoje telo prišlo v pekel.

 

Mt., 5. 27-30

 

bistvo kopulacije je v njeni prokreaciji. in ker je človeštvo že rojeno v grehu, je grešno tudi samo dejanje. torej, kako je s seksom in grehom je v knjigi knjig napisano več kot očitno, zato menim, da je vsakršna debata o tem popolnoma odveč ter apeliram, da se debata, ravno zaradi teh razumnih ugotovitev, zaključi.

 

xrainbowx

 

Precej dobro povedano, čeprav pa je treba vedeti, da za knjigo knjig stoji sam Bog-Stvarnik, ... in torej je te razloge za vse to, kar si dobro navedel + utemeljil , zelo Dobro + Modro Predvidel že precej precej prej, preden so vse to pozneje sploh zapisali .

 

Me pa prav zanima, kdaj bo + kaj bo oni brat Emanuel spet kaj povedal .

 

Lp do tedaj , čaw .

 

Kake pasti? In kaj je zate boljša pot? Ne razumem...razjasni prosim

 

No, saj sem že razlagal , da je Boljša Pot pač pot nerazsipavanja z Najdragocenejšimi Energijami duše .

 

Kajti, ko se oslabi/osiromaši duša, potem tudi telo kmalu propade .

 

Tako Enostavno je to , da res ni težko razumeti vsakomur.

 

lp + #

 

a se nimbusu tud več ne dvigne

 

kaj pa č je bojantev topeu brat

 

Na srečo nimam kakih "toplih" bratov,bratcev , in jih tudi N i k o l i ne bom imel . http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif

 

Hvala Modremu Bogu za To . :palec: xsrcx :palec:

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

e magdice lepa moja

 

pa ja bih kresno tebe tvoju mamu nimba i bojanta

pa ja se ne stidim ničeg

nema veze žensko muško ladno toplo

imam ja puno vremena i šarma

ja sam ti pravi šmeker

 

Hmmm, ja, pa onda si dobar šmeker i za razne živali od štale , jeli ?

 

Možeš ti svašta, jeli ?

 

Ali znaš, svašta nije dobro , jer ova če tvoja pohota postati hrana crvovima vrlo rano .http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ljudje ste smešni s tem krščanskim idealizmom,

a ni logično, da smo na svetu z razlogom? torej imamo tudi telesa z razlogom. torej vse, kar gre s telesa, ni greh, greh so vaše z verami oprane glave, ki vam onemogočajo jasen pogled na dogajanje, ampak vas držijo v nekih verskih kletkah, polnih argumentov za lasten obstoj.

 

Hja, Vedno je Vse z razlogom, in tudi z Razlogom se dogajajo razne telesne bolezni z spolnimi boleznimi vred, kuge, krize, draginje, nesreče, viharji, plazovi, potresi, esoglasja, vojne, umori, ropi, prevare, tsunamiji, tornadoti, poplave, suše, itd, itd, itd,

 

Vidiš, vse to samo zaradi "neopranih" misli neopranih možganov, ki so že tako umazani, z njihovimi umazanimi mislimi, da žal več ne vedo Resničnih-Pravih Vzrokov, zaradi nejasnega Duhovnega Vpogleda na Celotno Sliko iz Višje Perspektive.

 

Ja, Tko ti je to dandanes , v tej umazani-neoprani pokvarjeni družbi .

 

Lp + #

 

tuki je polhn enih eunuhov k so si med sabo odgriznil jajčka

 

eh dragi ubožčki

 

Heh, "eunuh" da bi bil ?

 

Hmm, hja pol nebi imel takega "šotora" ponoči + proti jutru , ko sem vstal ob 3.00 , preden sem šel moliti .

 

Boš mogla mal' bolj preštudirat tole zadevo x;)x

 

Lp do tedaj, čaw x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa bojante

čini mi se da si htio da mi saopštiš da sam majmun

baš si ti meni pun inteligencije

 

ja ti vrlo rado prcnem inteligenciju

 

Ne, ne, ne, nisam ti to htio da ti saopštim , jer ima i nižih biča od majmuna x;)x x8Dx

 

I sva ta "inteligentna" biča dođu iz čovjeka x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

e pa voli te jedan majmun xsrcx xsrcx xsrcx

 

i jedan niži od majmuna xsrcx xsrcx xsrcx

 

Žao mi je, ali neki majmuni baš ne znaju kako da vole uopšte :sori: http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

Lijepi pozdrav iz Slovenije + #

 

(p.s., što ako bi uklopio tipku "Translate" , pa bih se onda lakše razumijeli, a ? )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, Vedno je Vse z razlogom, in tudi z Razlogom se dogajajo razne telesne bolezni z spolnimi boleznimi vred, kuge, krize, draginje, nesreče, viharji, plazovi, potresi, esoglasja, vojne, umori, ropi, prevare, tsunamiji, tornadoti, poplave, suše, itd, itd, itd,

 

Vidiš, vse to samo zaradi "neopranih" misli neopranih možganov, ki so že tako umazani, z njihovimi umazanimi mislimi, da žal več ne vedo Resničnih-Pravih Vzrokov, zaradi nejasnega Duhovnega Vpogleda na Celotno Sliko iz Višje Perspektive.

 

Ja, Tko ti je to dandanes , v tej umazani-neoprani pokvarjeni družbi .

 

Lp + #

 

 

 

Heh, "eunuh" da bi bil ?

 

Hmm, hja pol nebi imel takega "šotora" ponoči + proti jutru , ko sem vstal ob 3.00 , preden sem šel moliti .

 

Boš mogla mal' bolj preštudirat tole zadevo http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

Lp do tedaj, čaw http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_cool.gif

 

O Bošty

 

Če že bereš Lorberja, je fajn tud, da ga razumeš.

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Yess, yesss, alll heavy blues :o|o: x;)x http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

Torej, kot sem že povedal , tem "majstrom" se reče : "nečistovalci vseh vrst" .

 

V vsakem primeru izgubljaš na duhovnem nivoju, če to počneš drugače kot pa je to predvideno od Boga , torej za spočetje otrok.

 

Oni, ki pa tkole bluzijo, pa so žal zavedeni od satana .

 

Sicer pa se gibljem med obema spoloma, torej približno 50:50% , tko, da to nima veze , ker itak ne mislim več bluziti tko kot sem nekoč že , pred več leti .

 

Tko, da mi je tudi zelo fajn, da se ne rabim obremenjevat ali bo leva, ali desna , he, he, heh x:Dx x8Dx x:Dx

 

Lp + #

 

 

Ej če je tvoj duhovni razvoj v tem stilu, kot ga opisuješ

 

 

pa naj bo, ti že veš kaj je zate najboljše,

dokler pa bo duhoven bo samo to in nič več!

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, Vedno je Vse z razlogom, in tudi z Razlogom se dogajajo razne telesne bolezni z spolnimi boleznimi vred, kuge, krize, draginje, nesreče, viharji, plazovi, potresi, esoglasja, vojne, umori, ropi, prevare, tsunamiji, tornadoti, poplave, suše, itd, itd, itd,

 

Vidiš, vse to samo zaradi "neopranih" misli neopranih možganov, ki so že tako umazani, z njihovimi umazanimi mislimi, da žal več ne vedo Resničnih-Pravih Vzrokov, zaradi nejasnega Duhovnega Vpogleda na Celotno Sliko iz Višje Perspektive.

 

Ja, Tko ti je to dandanes , v tej umazani-neoprani pokvarjeni družbi .

 

Lp + #

 

 

 

Heh, "eunuh" da bi bil ?

 

Hmm, hja pol nebi imel takega "šotora" ponoči + proti jutru , ko sem vstal ob 3.00 , preden sem šel moliti .

 

Boš mogla mal' bolj preštudirat tole zadevo x;)x

 

Lp do tedaj, čaw x8Dx

 

 

Ker se zavedam in hvaležen sem zato, vem točno, da je ta tvoja izjava :

 

"Tko ti je to dandanes , v tej umazani-neoprani pokvarjeni družbi"

 

hvala zavedanju SAMO V TVOJI GLAVI

 

in ne obremenjuje nas, ki sprejemamo tudi tako misleče kot si ti.

Dokler pa bo tvoj šotor telovado kakor bo on hotel je edino zdravilo zate Magdica al pa kaki brat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

e baš si šovinista bojante

pa imaš google translate

 

pomalo i jesi u pravo

pa i jesam pogrešio što sam učio tu ćirilicu

 

al ipak te volimo mi sa palme

znamo mi da si ti naš

uvek ima jedna slobodna malo jača grana za tebe

 

a spremne su i tri banane

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, Vedno je Vse z razlogom, in tudi z Razlogom se dogajajo razne telesne bolezni z spolnimi boleznimi vred, kuge, krize, draginje, nesreče, viharji, plazovi, potresi, esoglasja, vojne, umori, ropi, prevare, tsunamiji, tornadoti, poplave, suše, itd, itd, itd,

 

Vidiš, vse to samo zaradi "neopranih" misli neopranih možganov, ki so že tako umazani, z njihovimi umazanimi mislimi, da žal več ne vedo Resničnih-Pravih Vzrokov, zaradi nejasnega Duhovnega Vpogleda na Celotno Sliko iz Višje Perspektive.

 

Ja, Tko ti je to dandanes , v tej umazani-neoprani pokvarjeni družbi .

Praviš da je vsem potrebno možgane oprat, potem pa bo svet lepši in čist xsmx sam verjetno si za zgled. x:Dx

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Bošty

 

Če že bereš Lorberja, je fajn tud, da ga razumeš.

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

In, zakaj meniš da ga ne ?

 

Pol mi nebi tko dobro uspevala zdravila katera delam po Avtorju del ki so nastala prek Lorberja, po katerih tudi živim .

 

Lp + #

 

Ej če je tvoj duhovni razvoj v tem stilu, kot ga opisuješ

 

 

pa naj bo, ti že veš kaj je zate najboljše,

dokler pa bo duhoven bo samo to in nič več!

 

 

 

In tako je tudi Prav, kajti Duhovni Napredek je Bistvo Vsega duhovnega razvoja , za kar smo sploh inkarnirani semkaj , na ta Planet z imenom Zemlja .

 

Lp + #

 

Praviš da je vsem potrebno možgane oprat, potem pa bo svet lepši in čist xsmx sam verjetno si za zgled. x:Dx

 

No, v bistvu sploh ni tolk' problem zmaterializiranih možganov, kot pa problem duhovnega Srca ki je za "oprati" . Da se malo natančneje izrazim .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prava pot je predanost, sprejemanje in oddajanje in to je vse. Prava pot je individualna za vsakega posameznika in je individualna...Ni neke univerzalne prave poti, stvari se ti postavljajo na pot, da se nekaj naučiš iz njih.....

 

Daj, Bojante, povej par stvari o zdravilih, ki jih delaš.....

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm, tole ni ravno pravo mesto za temo o zdravilih ki jih delam, ampak se pa nekaj navezuje tudi na to temo , zatorej :

 

Nekatera zdravila, ki jih izdelujem, so povezana z sexom .

 

Namreč, če boš takrat ko jih vzameš imel spolne odnose, bojo nekatere skoraj brez učinka, nekatere pa popolnoma brez učinka .

 

Tko povezano je to z energijskim stanjem duše ki med takim Heliopatskim Zdravljenjem ne sme biti prikrajšana za njene najsorodnejše specifike/energije, če hočemo doseči učinkovito (hitro) ozdravljenje .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...