Skoči na vsebino

lahko angeli posegajo v medsebojne odnose?


dojemljiv

Recommended Posts

Še nekaj let nazaj bi se spodnjemu vprašanju smejal. Sedaj verjamem v angele, ker sem imel že precej izkušenj, ko je šlo "za las" in sem imel neznansko srečo, da se mi v situaciji ni nič zgodilo. Tolikokrat ko se je v tako majhni možnosti srečnega izzida in tako veliki možnosti resne poškodbe dobro izšlo. Sčasoma sem začel verjeti, da tolikokrat pa ne more bit več le sreča.

 

Mi pa ni nekaj jasno. Kot berem, angeli ne posegajo če jih ne prosiš ker spoštujejo "zasebnost". Kaj pa če imam težavo z določeno osebo in je ta druga oseba precej črnih misli. Želel bi da bi ta oseba bolj pozitivno razmišljala, ker s tem tudi jaz ne bi imel več težav s to osebo. Tako s tem ko angela prosim, da bi tej osebi šlo na boljše in da bi začela boljše razmišljati prosim tudi da ne bi imel s to osebo težav. Sam tu pa se vprašam če ima angel moč posegati po drugi osebi ki tega ni prosila, pa tudi če gre za dober namen. Mislite da ja?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še nekaj let nazaj bi se spodnjemu vprašanju smejal. Sedaj verjamem v angele, ker sem imel že precej izkušenj, ko je šlo "za las" in sem imel neznansko srečo, da se mi v situaciji ni nič zgodilo. Tolikokrat ko se je v tako majhni možnosti srečnega izzida in tako veliki možnosti resne poškodbe dobro izšlo. Sčasoma sem začel verjeti, da tolikokrat pa ne more bit več le sreča.

 

Mi pa ni nekaj jasno. Kot berem, angeli ne posegajo če jih ne prosiš ker spoštujejo "zasebnost". Kaj pa če imam težavo z določeno osebo in je ta druga oseba precej črnih misli. Želel bi da bi ta oseba bolj pozitivno razmišljala, ker s tem tudi jaz ne bi imel več težav s to osebo.

 

Ko boš enkrat dojel, da so tvoje težave tvoje in težave druge osebe njene(njegove), boš razumel kako potekajo stvari.

Ti bi hotel, da bi se druga oseba spremenila, vendar je to tvoje želja, ne njena. In če se vrneva k samoodgovornosti, potem verjetno lahko dojameš, da je tvoja percepcija "težav" druge osebe v bistvu tvoj problem. Ker - koliko je lahko tvoja presoja objektivna? Ali bi to res bilo bolje za drugo osebo? Kaj pa, če je to namenjeno njeni poti ?

In če se spet vrneva, da so "težave" druge osebe v subjektivni presoji "tvoj problem", potem razmisli raje, kako bi to osebo najprej malce sprejel v smislu kot je.

 

 

Tako s tem ko angela prosim, da bi tej osebi šlo na boljše in da bi začela boljše razmišljati prosim tudi da ne bi imel s to osebo težav. Sam tu pa se vprašam če ima angel moč posegati po drugi osebi ki tega ni prosila, pa tudi če gre za dober namen. Mislite da ja?

 

Kolikor vem, so angeli osebna bitja in ne nekako splošno deluječe duše. Obenem znajo biti dokaj muhasti in sam zanesljivo ne bi njihovim presojam prepruščal kaj je prav in kaj ne, ker se mi dozdeva, da je za to zadolžena naka druga dimenzija.

Pa še enkrat bi ti dejal, da se z "dobrimi" željami ni preveč koristno igrati, ker gre za drugo osebo, ki ima svobodno voljo in svoje odločitve, za katere plačuje sama svoje karmične dolgove, torej ima tudi pravico odločanja.

Razen če si prepričan, da nosiš odgovornost za oba???http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif Sam povsem verjamem v tvoje lepe želje in dobrosrčne namene, vendar.... morda bi se prej malce pogovoril s to osebo in bi skupaj našla kakšno srednjo pot, ki bi predvsem zadovoljevala želje te osebe in morda bila sprejemljiva tudi zate, kaj meniš?

 

 

Lepo bodihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/ROSE1.gif

 

Matjaž

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej je treba vedeti, da angelska evolucija poteka vzporedno s človeško...tako da imamo angele, ki so evolucijsko višje od nas...na istem nivoju kot človeček...in nekateri tudi nižje...nadangeli so pa zelo high in jih ne bi metal v isti koš z drugimi...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

 

Želja da bi drugi človeček postal kao boljši, da potem jaz ne bi imel problemov...je pa egoistična...čeprav na prvi pogled ne izgleda tako...ko se drugega sprejme takega kot je in se res zaprosi za pomoč in to tako da bo prav za njega, nas in za vse vpletene....takrat je želja altruistična in je iz srčnega nivoja...dogodki se pa lahko začnejo odvijat v nasprotju z našimi pričakovanji in hotenji...zato je pomemben faktor tudi nenavezanost in brezpogojno sprejemanje...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matjaž verjemite da vedno pa le nismo vsega mi krivi ampak pridejo slučaji ko po naklučju stopiš v stik z osebo, ki ti zagreni življenje, pa nisi sam niti delca kančka kriv. Enako kot bi rekel da je nekdo kriv, da ni pri sebi razčistil, ker se je v času ropa znašel v trgovini in je prišlo do streljanja nakar ta oseba tragično konča... Podoben primer naklučja, le da gre tu za malo drugačen primer.

 

Pri takih primerih ne moreš samo pri sebi popolnoma nič razščistit, lahko pri enostavnih izzivih kjer je situacija nastala tudi zaradi tebe, ne pa pri zelo resnih zadevah kjer sam nisi kriv da je prišlo do situacije. Lahko samo do te mere, da znaš pozitivno razmišljati in ne sovražiš svojega "sovražnika" ampak mu želiš dobro. Sovražnika v narekovajih, ker ga ne smatram kot sovražnika ampak izgubljeno dušo ki vidi samo temno na svetu. To je pa to kar sem jaz napisal, pa pravite da je to egoistično. Sej ne gre samo za sebe, tudi njemu želim dobro in vem da bo posledično tudi meni dobro. Dvomim pa da ima kdorkoli toliko moči, da bi želel osebi ki ti zagreni življenje vse dobro, samo da bo njemu dobro, popolnoma brez obzira da bi tudi sebi želel zato dobro.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matjaž verjemite da vedno pa le nismo vsega mi krivi ampak pridejo slučaji ko po naklučju stopiš v stik z osebo, ki ti zagreni življenje, pa nisi sam niti delca kančka kriv. Enako kot bi rekel da je nekdo kriv, da ni pri sebi razčistil, ker se je v času ropa znašel v trgovini in je prišlo do streljanja nakar ta oseba tragično konča... Podoben primer naklučja, le da gre tu za malo drugačen primer.

 

Pri takih primerih ne moreš samo pri sebi popolnoma nič razščistit, lahko pri enostavnih izzivih kjer je situacija nastala tudi zaradi tebe, ne pa pri zelo resnih zadevah kjer sam nisi kriv da je prišlo do situacije. Lahko samo do te mere, da znaš pozitivno razmišljati in ne sovražiš svojega "sovražnika" ampak mu želiš dobro. Sovražnika v narekovajih, ker ga ne smatram kot sovražnika ampak izgubljeno dušo ki vidi samo temno na svetu. To je pa to kar sem jaz napisal, pa pravite da je to egoistično. Sej ne gre samo za sebe, tudi njemu želim dobro in vem da bo posledično tudi meni dobro. Dvomim pa da ima kdorkoli toliko moči, da bi želel osebi ki ti zagreni življenje vse dobro, samo da bo njemu dobro, popolnoma brez obzira da bi tudi sebi želel zato dobro.

 

O Dojemljiv, pozdravljen

 

Zdej, nč nisi napisal, za kva se gre, mislm, v kakšnem odnosu si ti z uno osebo, ker pol bi blo verjetn lažje kej videt in tud rečt a ne. Al pa ne.

 

Mrbit bi blo bolš razmišljat namest o krivdi kogarkol, o tem, kva me situacija uči. Zakva sem sploh v odnosu s to osebo, zakva to jst rabm. Kva se jst učim al pa se mam za naučit in se na ta način obrnt po pomoč k angelom al pa kam drugam. Ker, a ne, mrbit te situacija uči, da se bi blo dobr postavt zase, postavt meje in odpikat osebo. Al pa kej čist druzga. Tole je itak napamet, ker nisi nč povedal, za kva se gre.

 

Če pa sprašuješ o načinu, kako izpostavljat prošnje angelom al pa Bogu na taprav način in če verjameš, da je nek zadej en karkol, ki ma širši vpogled kt ti in ki ti želi dobr, pol je dobr, da se pri svojih prošnjah tega zavedaš in upoštevaš in prosiš za vpogled, zakva se nekej dogaja in konckoncev lahko prosiš tud za pomoč enmu drugmu, pri čemer pa ne spustit iz vida, da nej se ta pomoč zgodi, če je to v njegovo dobro, ne pa zato, k ti tko češ.

 

Mej se Dojemljiv

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še nekaj let nazaj bi se spodnjemu vprašanju smejal. Sedaj verjamem v angele, ker sem imel že precej izkušenj, ko je šlo "za las" in sem imel neznansko srečo, da se mi v situaciji ni nič zgodilo. Tolikokrat ko se je v tako majhni možnosti srečnega izzida in tako veliki možnosti resne poškodbe dobro izšlo. Sčasoma sem začel verjeti, da tolikokrat pa ne more bit več le sreča.

 

To sicer ni neki razlog za vero v angele, sem tud sama že nekajkrat za las izognila kaki nevarni situaciji, pa verjetno še kdo.

 

Mi pa ni nekaj jasno. Kot berem, angeli ne posegajo če jih ne prosiš ker spoštujejo "zasebnost". Kaj pa če imam težavo z določeno osebo in je ta druga oseba precej črnih misli. Želel bi da bi ta oseba bolj pozitivno razmišljala, ker s tem tudi jaz ne bi imel več težav s to osebo. Tako s tem ko angela prosim, da bi tej osebi šlo na boljše in da bi začela boljše razmišljati prosim tudi da ne bi imel s to osebo težav. Sam tu pa se vprašam če ima angel moč posegati po drugi osebi ki tega ni prosila, pa tudi če gre za dober namen. Mislite da ja?

 

Bolje bi bil iskren pogovor s to osebo, kot zanašanje na " angele " smešno je to, da ljudje ki verjamejo v angele, polbogove, bogove, dostikrat se obračajo na njih in prosijo za pomoč na to kaj sami lahko storijo in je v njihovi moči pa pozabljajo.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

so pa izgleda vseeno motivirani in ne ravno prekriticni. skoda bi jim bilo vero zbijat zaradi nasih prepricanj in nagibov ane!?

namrec a zdej bomo kr sodili o tem kaj naj kdo verjeme in kaj je merodajno za vero v angele, boga, whateever al kako!? za druge namrec.

 

strinjam, da je pogovor lahko konstruktiven pristom k resevanju problemov :palec: , a zal ne vedno in ne z vsemi. kdo pa ve, kaj ne stvari v tej situaciji ane, razen doticnega.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

Če pa sprašuješ o načinu, kako izpostavljat prošnje angelom al pa Bogu na taprav način in če verjameš, da je nek zadej en karkol, ki ma širši vpogled kt ti in ki ti želi dobr, pol je dobr, da se pri svojih prošnjah tega zavedaš in upoštevaš in prosiš za vpogled, zakva se nekej dogaja in konckoncev lahko prosiš tud za pomoč enmu drugmu, pri čemer pa ne spustit iz vida, da nej se ta pomoč zgodi, če je to v njegovo dobro, ne pa zato, k ti tko češ.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

so pa izgleda vseeno motivirani in ne ravno prekriticni. skoda bi jim bilo vero zbijat zaradi nasih prepricanj in nagibov ane!?

namrec a zdej bomo kr sodili o tem kaj naj kdo verjeme in kaj je merodajno za vero v angele, boga, whateever al kako!? za druge namrec.

 

strinjam, da je pogovor lahko konstruktiven pristom k resevanju problemov :palec: , a zal ne vedno in ne z vsemi. kdo pa ve, kaj ne stvari v tej situaciji ane, razen doticnega.

 

Free sam si rekel da nehava z tisto debato prej, zakaj jo zdaj vlečeš v drugo temo, tam sem nehala pisati o tem na tvojo željo.

 

Tu je podan je sam moj pogled na stvar. V mojem pisanju ni nobene sodbe, niti ne trdim da angeli ne obstajajo, res nisem pa še nobenga vidla, vsaj take kot jih opisujejo ne ( kakega človeka iz mesa in krvi bi lahko edin tako imenovala x:)x ) sem pa velik zgodbic slišala o njih, lahko mi rečeš, kritik, skeptik ali gnostik, meni je vseeno, sam ne verjamem pa ravno v vse kar slišim.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidi angelčke...http://planetsmilies.net/angel-smiley-5090.gif http://planetsmilies.net/angel-smiley-5102.gifhttp://planetsmilies.net/angel-smiley-5104.gif http://smileys.on-my-web.com/repository/Angels_and_Demons/demon-and-angel.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

Bolje bi bil iskren pogovor s to osebo, kot zanašanje na " angele " smešno je to, da ljudje ki verjamejo v angele, polbogove, bogove, dostikrat se obračajo na njih in prosijo za pomoč na to kaj sami lahko storijo in je v njihovi moči pa pozabljajo.

 

 

Se čisto strinjam s teboj, ker jaz poznam osebo, ki se nonstop nanaša na neke angelčke, nase pa pozablja...kako ji potem lahko pomagamo in kako taka oseba sploh preživi v fizičnem svetu, če je pa totalno odzemljena????

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kira mona si pej ti?

 

ma pizda vam matrna, dejte si nekej žej utumbljat u glavo.

Vaši demoni, vaši vilinski ključi, vaše entitete so samo orodja s katerimi manipulirate lastno podzavest, vaše notranje vzgibe, ki jih logično ne zaznate, jih nočete zaznati ali pa so vam tuja zaradi vašega OKVIRJA razmišljanja.

Naj me za božjo voljo (unisovo) kdo razume tako kot je unis zapisal. Najprej.

 

pizda matrna - alegoričen navdih pisatelja z antitezo podoumljanja grotesknih podob z materinimi spolnimi organi.

demoni-vilinski kljući-pizde matrne : ravno to, na kratko povzetek. Bistvo ritualov NI klicanje božjega sina, da bo zapalil sosedu bajto ali pa tebi prinesel srečo v življenju. Naj nadalje razložim. Pri osredotočanju (v to se sploh ne bom spuščal) si individualist ustvari magična orodja-orodja,ki simbolizirajo njegovo podzavest. S svojimi prošnjami božanstev, poskuša samega sebe pretentati, zaceliti rane, doumeti iz drugega zornega kota situacijo v kateri je ALI PA BI HOTEL BITI. S tem se Unis povsem strinja in podpira vse neodvisne stranke v kanditaturi za boljše življenje.

OKVIR RAZMIŠLJANJA- je vaše okno v svet. Nadalje, to kar piše Unis, je njegov okvir.UNIS POUDARJA!DA TO KAR PIŠE NE POMENI JE VEČJE ALI MANJŠE ALI SREDINSKO ALI DIAGONALNO POSTAVLJENO glede na VAŠE RAZMIŠLJANJE, je pa tko pameten, da ve kaj govori in kar zabrusi. Problem nastane, ko se dva taka narcisa, kot je Unis, dobita ukop in se kregata s svojimi prizadevanji rasvetliti nasprotno stranko s svojimi nadebudnimi filozofskimi debatnimi pivi(Nosorog)

 

tko da tički in lulke, žal mi je, a vse čarobno se skriva ravno tam, kjer izvira vaša želja in zaradi te želje, STRAH!

 

 

čarobni stah duhovnostI. Kar se tiče angelov, v mislih prikliči svojega skrbnika, vprašaj ga z njegovo ime in glej kje boš našel golobje pero.

dobesedno sem to nekje prečital.

  • Lajkam 3
  • Buuuu 2
protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej ne, je glih tako naneslo x:Dx ravno tisto, kar ziher ni nakljucje x;)x ; se vedno pa velja iz moje strani kar sem napisal.

 

Pises "to NI ravno neki razlog za vero v angele"!, ampak TEBI!!! pac ocenjujes kaj je primerno za vero v angele in kaj ne, in meni se to bere nemotivirajoce. Zato sem podal komentar kot sem ga.

torej tvoje mnenje na pisanje "dojemljivega" in moje na tvoje, itn. x:o)x po forumsko.

 

Free sam si rekel da nehava z tisto debato prej, zakaj jo zdaj vlečeš v drugo temo, tam sem nehala pisati o tem na tvojo željo.

 

Tu je podan je sam moj pogled na stvar. V mojem pisanju ni nobene sodbe, niti ne trdim da angeli ne obstajajo, res nisem pa še nobenga vidla, vsaj take kot jih opisujejo ne ( kakega človeka iz mesa in krvi bi lahko edin tako imenovala x:)x ) sem pa velik zgodbic slišala o njih, lahko mi rečeš, kritik, skeptik ali gnostik, meni je vseeno, sam ne verjamem pa ravno v vse kar slišim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matjaž verjemite da vedno pa le nismo vsega mi krivi ampak pridejo slučaji ko po naklučju stopiš v stik z osebo, ki ti zagreni življenje, pa nisi sam niti delca kančka kriv. Enako kot bi rekel da je nekdo kriv, da ni pri sebi razčistil, ker se je v času ropa znašel v trgovini in je prišlo do streljanja nakar ta oseba tragično konča... Podoben primer naklučja, le da gre tu za malo drugačen primer.

 

Na kratko- pozabi naključja, jih ni. Sicer je pa to stvar tvojega dojemanja sveta in dogajanja ter tvojega namena.

Zgorajti je Butl zelo lepo razložil, predvsem STREDNJI ODSTAVEK njegovega texta je za še enkrat prebrat....

 

Pri takih primerih ne moreš samo pri sebi popolnoma nič razščistit, lahko pri enostavnih izzivih kjer je situacija nastala tudi zaradi tebe, ne pa pri zelo resnih zadevah kjer sam nisi kriv da je prišlo do situacije. Lahko samo do te mere, da znaš pozitivno razmišljati in ne sovražiš svojega "sovražnika" ampak mu želiš dobro. Sovražnika v narekovajih, ker ga ne smatram kot sovražnika ampak izgubljeno dušo ki vidi samo temno na svetu. To je pa to kar sem jaz napisal, pa pravite da je to egoistično.

Res ne vem, da bi kje pisal o tvojem egoizmu, očitno nisi razumel. Zavedanje svoje lastne odgovornosti za dogajanja, vzroke in posledice - temu jaz ne pravim egoizem. Govoril sem o tem,...V glavnem ozri se vase, ne glej toliko drugega in analiziraj svoj odnos z njim (če ti je sploh potreben, nujen, s kakšnim namenom itd.... Saj ti je butl lepo opisal zadevo. Kar se pa tiče kar si zgoraj napisal, da pri sebi ne moreš razčistit nič, ne bo držalo...Ti si alfa in omega kar se tiče tvojega dogajanja, dokler boš krivil druge, bo tole bolj tako. comsi-somsa... To, da mu želiš ljubezen, je vsekakor lepo od tebe, vprašanje pa je ali on to želi in potrebuje. Včasih se pogovorimo, če ne pridemo do točke, da bi sprejeli ( mi druge, drugi nas...) gremo lepo svojo pot. In nihče te ne bo krivil za nič, pa tudi sebe ne rabiš....Sicer si pa dogajanje res zelo skopo opisal in na podlagi splošnega - je temu primeren tudi moj odgovor.Drugače ti ne morem dejati, kot to, kar sem - tako pač sam razmišlam o tem. Že v prvem postu sem te vprašal- kdo je komu problem- ali je tista oseba tebi, ali ti njej? Če tebe kaj moti pri drugi osebi, odpravi svoje sprejemanje v sebi...se bom ponovil...

 

Sej ne gre samo za sebe, tudi njemu želim dobro in vem da bo posledično tudi meni dobro. Dvomim pa da ima kdorkoli toliko moči, da bi želel osebi ki ti zagreni življenje vse dobro, samo da bo njemu dobro, popolnoma brez obzira da bi tudi sebi želel zato dobro.

 

Ja...to so tvoje besede, zanesljivo pa ne meri ljudi po sebi...Pravim, nisi omenil v kakšnem odnosu si z osebo itd...težko je kaj pametnega in konkretnega reči...Upam, da se ti bo dobro izšlo, več kot to kar sem napisal trenutno ni v moji moči- na podlagi tvojih informacij.

 

 

Lepo bodihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/ROSE1.gif

 

Matjaž

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej ne da ni res, (al pa je res) ampak....

v tem svetu ni vedno lahko preziveti in vsem ni enako lahko sprejeti tega kar razumejo/mo ali mislimo in kjer smo. in zato sodit ljudi po sebi, ne nujno povzroca harmonicno pogoje za razvoj alternativnega razumevanja oz. zamenjave pogleda na doloceno okoliscino oz. opuscanje iluzij. Ljudje velikokrat zelijo ali mislijo, da so drugi isti kot oni in govorimo zgolj iz nivoja kjer se nahajamo sami in lastnega vidika prepricanj ter dojemanja sveta in zivljenja.

- Skratka siroka debata.

 

Ni vse za vsakega in tudi vedno ne. Ravnotezje je zazeljeno.

Dokler bodo na eni strani totalni materialisti, bodo na drugi tudi ljudje ki so "odbiti", recimo. Dokler bo lopov, bo tudi policaj in obratno.

Vse v roku sluzbe... v kateri se pomembnost posameznika iznicuje na raven namena dviga zavesti cimvecjega stevila ljudi. Zato, v kolikor nekdo izstopa, se ne nujno pomeni da je "odbit, zadet, poseben, whatever" (se posebej ne v tem zafiksiranem mentalnem nivoju vecine), temvec lahko gledamo na to tudi bolj sprejemljivo, z vec ljubezni in podpore, pa tudi zdrave pameti in probamo razumeti, da za vsem stojijo doloceni vzroki. Lahko strah, lahko kaj drugega, lahko so nameni visji in jih ne nujno tudi razumemo.

You can heal, what you fell!

Zato se mi ne zdi smiselno demotivirat ljudi, ki verjamejo v angele, ali kaksna druga v okolju manj poznana bitja. Ker tako kot nekdo eventuelno ne more dokazat da jih je videl, tudi nekdo drug ne more dokazat, da ne obstajajo, samo zato, ker jih sam se ni videl. Ane.

 

So obcutki, zaznavanja, doloceno vedenje, ki jih ne more opisat, ali pac tesko. Vse se ne da mentalno razlozit.

Ali kot je povedal mali princ: "Bistvo je ocem skrito".

 

Tako je tesko nekomu kar tako dolocat, al mal bluzi, al pa res nekaj zaznava ane, saj je neka subtilna raven iz vidika fizicnega nivoja pac precej fina, da bi kar takole nekaj dolocali nekoga ali kaj. Konc koncev bi navsezadnje to kazalo predvsem na nase nesprejemanje drugacnosti.

 

in tko gre "v rok sluzbe" tudi tale nasa debata, debate x8Dx

mnenje pac.

 

Se čisto strinjam s teboj, ker jaz poznam osebo, ki se nonstop nanaša na neke angelčke, nase pa pozablja...kako ji potem lahko pomagamo in kako taka oseba sploh preživi v fizičnem svetu, če je pa totalno odzemljena????

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se čisto strinjam s teboj, ker jaz poznam osebo, ki se nonstop nanaša na neke angelčke, nase pa pozablja...kako ji potem lahko pomagamo in kako taka oseba sploh preživi v fizičnem svetu, če je pa totalno odzemljena????

 

 

Kako? Z usmerjanjem v ljubezen (tudi prebujanjem) v sami njej- sebe do sebe, da se prebudijo določeni koncepti, ki jih ta oseba ni prejela in nadgradila (vzrokov je lahko mali milion) pa tudi z različnimi načini prizemljevanja- od iniciacij in odpiranj stopalnih centrov, do uravnotežanja in polarizacije dveh svetov energij v ustroja te osebe. In še mnogo, mnogo ostalega... Seveda pa imaš prav- oseba mora to podpreti...

in tudi sprejeti.

Lepo bodihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/ROSE1.gif

 

Matjaž

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Tako je tesko nekomu kar tako dolocat, al mal bluzi, al pa res nekaj zaznava ane, saj je neka subtilna raven iz vidika fizicnega nivoja pac precej fina, da bi kar takole nekaj dolocali nekoga ali kaj. Konc koncev bi navsezadnje to kazalo predvsem na nase nesprejemanje drugacnosti.

 

mnenje pac.

 

 

 

Free (pa ne se takoj ujezit), se mi zdi, da Mojce nisi razumel... Ona ni govorila ravno mnenju opazovalca, temveč o izkušnji, ko nekdo od tebe pričakuje konkretno pomoč in akcijo...ne le besede...To je razlika-ali ocenjuješ in razglabljaš iz naslonjača ali pa si neposreden udeleženec in podaš svojo izkušnjo.

 

Lepo bodihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/ROSE1.gif

 

Matjaž

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In lahko damo temu povsem bolj mentalno razlago, da bo se um bolj zadovoljen x:o)x : Izraz angeli se lahko nanasa tudi zgolj na energijo, recimo na zracno-ognjene energije, ki jih nekdo zaznava in jih opredeli z dolocenim imenom.

Problem pa nastane ker ko nekdo omeni angele, si 500 drugih predstavlja majhen luskane mozicke z lokom x:o)x nezavedajco se, da gre pravzaprav za energijo, ki jo nekdo zaznava.

 

Angelske energije so med nami. Tudi tule se najdejo.

 

-

Vem. Sej se ne. Izkoristil sem njen post in post belega lotusa oz. celo temo, zato da sem napisal kar sem. Nic osebnega sploh. Pa tudi itaq ni blo njej namenjem. Je dala zgolj iztocnico in hvala ji in hvala vsem. :palec:

Konc koncev vsi izkoriscamo post nekoga, se obesimo na besede in komenitramo ane. Nastane vidna komunikacija.

 

"Problemcic pa je", ker v postih se vedno postavim/o okoliscine na 2 bregova, ker gledamo crno belo. Kot, ti mislis tako, jaz mislim obratno. In tako je veckrat razumeti iz postov in seveda cloveka zmoti, ker ga nekdo porine, nanj nalepi etiketo kaksen je in kako razmislja, ceprav veckrat nenamerno in zgolj kot odsev samega sebe.

In gledati CB pac ni najbolj primerno, ker se poglabljajo prepricanja in stereotipi, namesto obratno, kar se mi zdi primerneje.

 

 

Free (pa ne se takoj ujezit), se mi zdi, da Mojce nisi razumel... Ona ni govorila ravno mnenju opazovalca, temveč o izkušnji, ko nekdo od tebe pričakuje konkretno pomoč in akcijo...ne le besede...To je razlika-ali ocenjuješ in razglabljaš iz naslonjača ali pa si neposreden udeleženec in podaš svojo izkušnjo.

 

Lepo bodihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/ROSE1.gif

 

Matjaž

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sama pa razmišljam o tem ..če obstajajo "angeli" in "nadangeli" ipd....in nam pomagajo :8):

...pol v bistvu nam pomagajo,ker s tem mi njim pomagamo,da so sploh lahko angeli.... x:px

pol smo vsi mi angeli ,ker pomagamo drug drugmu dojemati samega sebe in ostalo okrog nas...

torej smo vsi dušce ,ki raziskujemo ,dojemamo ,čutimo...ipd. xzobkox xbookx :madpro: xDDx

in prav tako čutimo potrebo nekomu pomagati,ker sami rabimo včasih uteho,potuho,razumevanje ali karkoli že. x;)x

to gre vse v krogu..un bi unmu pomagal,pa sam tudi rabi nekoga kao in tko.....

v bistvu pa največ naredimo s tem ,ko se poglobimo vase in svoje sposobnosti dojemanja vsega pri sebi

,šele nato lahko gledamo na druge in jim kao pomagati-čeprav jim dejansko ne moremo,če sami ne želijo.

vsak se lahko le s svojo voljo spremeni ,če želi ...

in tu ljudje iščejo angele,namesto ,da bi angela poiskali najprej v sebi vsi smo neke vrste angeli v različnih oblikah.

"angel",ki ga nekdo čaka kot takega , bo prišel in stal ob strani,vendar ne ,ne da bi posameznik najprej poskusil dojemati malce drugače ,kot je vajen .

vse je prilagojeno in čaka na pravi trenutek,morda na korak drugačnega pristopa ali dojemanja le tega.

jaz mislim ,da nikomur ni treba angelov prositi ,

ker se sami povežejo ,ko smo v odprtem astralnem stanju za eterično komunikacijo.takrat pride do spontanega

srečanja in začasne združitve ,ki doda vsaki od vpletenih duš več energije in svobode,

da lažje nadaljuje s svojimi spoznanji naprej....vse je povezano,če hočeš to verjeti ali ne ,je pa pri vsakem

posamezniku drugače.

in mislim ,da imamo vsi v sebi angela in hudiča,odvisno je samo pol to kerga hočemo izpostavljat in kaj se od njega naučiti xyiyax

 

 

dojemljiv pravi:..."pa le nismo vsega mi krivi ampak pridejo slučaji ko po naklučju stopiš v stik z osebo, ki ti zagreni življenje, pa nisi sam niti delca kančka kriv. Enako kot bi rekel da je nekdo kriv, da ni pri sebi razčistil, ker se je v času ropa znašel v trgovini in je prišlo do streljanja nakar ta oseba tragično konča... Podoben primer naklučja, le da gre tu za malo drugačen primer. "

 

 

dojemljiv,mislim,da si naletel na nekaj ,kar ti bo dalo še ogromno misliti,več kot si mislil ,ko si postavil vprašanje :flowerface:

 

 

jaz se s tvojimi besedami ne strinjam ,vem pa da boš kmalu ugotovil in našel v sebi odgovor na samosvoje vprašanje x:)x

čaka te še veliko zanimivih spoznanj ,tako kot vsakega od nas.

lepo ,zanimivo pot v "naprej" želim xcrossfingx

in prepričana sem ,da boš našel angela tako v sebi ,kot v tej osebi in vse okrog sebe xloveyx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidi angelčke...http://planetsmilies.net/angel-smiley-5090.gif http://planetsmilies.net/angel-smiley-5102.gifhttp://planetsmilies.net/angel-smiley-5104.gif http://smileys.on-my-web.com/repository/Angels_and_Demons/demon-and-angel.gif

 

E zdaj pa jih vidim x:Dx

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

angeli smo itak vsi...mogoče se bo zdelo čudno, ampak če so po definiciji obstoja angeli bitja, kot vsi ostali, vendar so končali proces reinkranacij in sedaj so na astralu z nalogo, da pomagajo ljudem,potem veste, kaj sem hotela povedati. Ker duša se iz jedra, kjer nastaja, izloči čista, brez izkušenj, potem s tekom reinkranacij te izkušnje pridobi in ko konča vse to, gre na astral in sprejme, da bo pomagala drugim ,se temu lahko reče angel, thetan ali bilo kaj. Potem pa se takile stvorčki pojavljajo recimo kot vodiči v meditacijah, pomagajo ljudem iz težav in tako....Vse lepo in prav do sem...Ampak, eni pa res pretiravajo, potem ti pa rečejo pomagaj mi, ti se okoli njih trudiš in ko vidiš, da so totalno v kontaktu z angelčki, vedno in povsod in te sploh ne poslušajo, jim ni rešitve. To sem hotela povedat....Se pa ful lepo strinjam z vsemi vami, ki pravite, da je treba delat od tukaj in ne letat okoli in sem vneta zagovornica tega, ker če si ti sem postavljen, potem si postavljen sem z nekim namenom.....Kot večkrat rečem ljudem: hočeš letet? Nič hudega...tudi jaz letim, ampak takrat, ko imam vse stvari poštimane, to se pravi v kaki meditaciji na koncu dneva, ker ponavadi zaspim na tak način, ali pa ko res imaš vse dnevne stvari pošlihtane, ko ni nikogar zraven, lahko pa tudi na tečajih, namenjenih temu ali na skupinskih meditacijah...Takrat sigurno ne boš nikogar oviral, vendar se boš vrnil nazaj z občutkom, da si nekaj lepega naredil zase in ne škodoval komu s svojimi blodnjami....

Upam, da ste štekali, kaj sem hotla povedat...

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej ne, je glih tako naneslo x:Dx ravno tisto, kar ziher ni nakljucje x;)x ; se vedno pa velja iz moje strani kar sem napisal.

 

Pises "to NI ravno neki razlog za vero v angele"!, ampak TEBI!!! pac ocenjujes kaj je primerno za vero v angele in kaj ne, in meni se to bere nemotivirajoce. Zato sem podal komentar kot sem ga.

torej tvoje mnenje na pisanje "dojemljivega" in moje na tvoje, itn. x:o)x po forumsko.

 

 

 

 

Aha glih naneslo in ni naključje, to pa verjamem da ne. x:Dx

 

Pol stavka nima istega pomena kot cel stavek, še bolj pa je viden pomen če pogledaš cel post.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da. x:Dx "Bluzi" se na razlicna nacine; eni z anglecki, drugi pa s cem drugim. Vcasih smo si prav lepa ogledala x:o)x

 

angeli smo itak vsi...mogoče se bo zdelo čudno, ampak če so po definiciji obstoja angeli bitja, kot vsi ostali, vendar so končali proces reinkranacij in sedaj so na astralu z nalogo, da pomagajo ljudem,potem veste, kaj sem hotela povedati. Ker duša se iz jedra, kjer nastaja, izloči čista, brez izkušenj, potem s tekom reinkranacij te izkušnje pridobi in ko konča vse to, gre na astral in sprejme, da bo pomagala drugim ,se temu lahko reče angel, thetan ali bilo kaj. Potem pa se takile stvorčki pojavljajo recimo kot vodiči v meditacijah, pomagajo ljudem iz težav in tako....Vse lepo in prav do sem...Ampak, eni pa res pretiravajo, potem ti pa rečejo pomagaj mi, ti se okoli njih trudiš in ko vidiš, da so totalno v kontaktu z angelčki, vedno in povsod in te sploh ne poslušajo, jim ni rešitve. To sem hotela povedat....Se pa ful lepo strinjam z vsemi vami, ki pravite, da je treba delat od tukaj in ne letat okoli in sem vneta zagovornica tega, ker če si ti sem postavljen, potem si postavljen sem z nekim namenom.....Kot večkrat rečem ljudem: hočeš letet? Nič hudega...tudi jaz letim, ampak takrat, ko imam vse stvari poštimane, to se pravi v kaki meditaciji na koncu dneva, ker ponavadi zaspim na tak način, ali pa ko res imaš vse dnevne stvari pošlihtane, ko ni nikogar zraven, lahko pa tudi na tečajih, namenjenih temu ali na skupinskih meditacijah...Takrat sigurno ne boš nikogar oviral, vendar se boš vrnil nazaj z občutkom, da si nekaj lepega naredil zase in ne škodoval komu s svojimi blodnjami....

Upam, da ste štekali, kaj sem hotla povedat...

 

Jst pa. x^x

... to pa verjamem da ne. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...