Skoči na vsebino

Prediskušnja smrti-ali kaj drugega.....


moytsa

Recommended Posts

Želela bi vam napisati, kaj se mi je zgodilo danes na vlaku. S prijateljem sva se vračala iz dvodnevne meditacijske delavnice na Koroškem. V Ljubljani sva šla na vlak. Ker sem bila utrujena od vožnje, sem si dala mp3 predvajalnik na ušesa in zaspala. V nekem trenutku sem se počutila popolnoma budno, zopet sem zaslišala pesmi iz mp3-ja. Vso moje telo je zaobjel krč.....Nisem mogla niti dihat. Najprej sem začela zganjat paniko, nato pa mi je prišlo da umiram, vedela sem ,da mi zmanjkuje sape in da se zna zgodit, da bom umrla. Umirila sem in čakala na razplet dogodka. V enem trenutku mi je prišlo, da še ni čas, da umrem in vrnila sem se nazaj v svoje telo in zadihala. Ko sem prišla domov, mi je hči povedala, da se tudi njej to dogaja. Zanima me, če se še komu in kako si to predstavljate.....

Hvala

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fajn :palec:

 

Meni se je podobno dogajalo v sanjah. Ko se nisem mogel premakit. Pravzaprav v nekem polsanjanju, ko bi rad premaknil telo, a ga nisem mogel. Obcutek je bil morda podoben, ces, ostal bom tako, nepokreten.

V sanjah sem menda tudi ze sanjal lastno smrt.

 

V tem sicer ne vidim velikega smisla, razen v tem, da se soocamo s tem, s to okoliscino in da posledicno vsakodnevno zivljenje razumemo in zivimo temu primerno. torej z vec pobude po zavedanju in zivljenju.

Nekaj tega lahko izkusimo v kaksnih adrenalisnkih sportih, nesrecah, extremnih okoliscinah,.. ko se soocamo s strahom, ko se zivljenje odvija v mislih spomina v sekundah. A kljub temu se prezivimo x:o)x :palec:

 

Ali je bilo pri tebi v sanjah ali je bil zares krc? Ali je bil krc zgolj fizicnega vzroka, ali je imel korenine v energetsko-duhovnem izkustvu ce se tako izrazim?

Namrec morda je slo zgolj za sanjskega dvojnika, ki je bil odcepljen, ti pa si se vedno hotela zadrzat zavest v celoti v telesu, al neki tekega!? Namrec taka je menda nekak razlaga za mojo izkusnjo v sanjah. - ko si z zavestjo, a le ta ni v telesu; zato ga ne mores premikat, ceprav si to zelis

 

Se mi zdi pa fajn da si odprla temo o tem, ker se mi zdi, da ljudje premalo govorijo o lastnih izkusnjah in se celo bojijo o tem govort.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Želela bi vam napisati, kaj se mi je zgodilo danes na vlaku. S prijateljem sva se vračala iz dvodnevne meditacijske delavnice na Koroškem. V Ljubljani sva šla na vlak. Ker sem bila utrujena od vožnje, sem si dala mp3 predvajalnik na ušesa in zaspala. V nekem trenutku sem se počutila popolnoma budno, zopet sem zaslišala pesmi iz mp3-ja. Vso moje telo je zaobjel krč.....Nisem mogla niti dihat. Najprej sem začela zganjat paniko, nato pa mi je prišlo da umiram, vedela sem ,da mi zmanjkuje sape in da se zna zgodit, da bom umrla. Umirila sem in čakala na razplet dogodka. V enem trenutku mi je prišlo, da še ni čas, da umrem in vrnila sem se nazaj v svoje telo in zadihala. Ko sem prišla domov, mi je hči povedala, da se tudi njej to dogaja. Zanima me, če se še komu in kako si to predstavljate.....

Hvala

 

 

Theta, delta možgansko valovanje (spanje) in naenkrat gama (40+ Hz) = Rem stanje spanja in prehod v lucidne sanje. Značilno je, da "ne moreš dihati", kar pa ni problem, ker vlogo prevzame avtonomno živčevje, mišičevje je tej fazi povsem atonično, (včasih lahko tudi ena oblika katatonije) ... nisi še umirala...bila je izkušnja, ki se navadno pojavlja v fazi spanja ( REM tri do petkrat na noč, lucidne sanje redkeje) ...slišni efekt (zvoki) je značilen za theta in delta stanje, ko greš zavestno v ta stanja. Teorije o tem so različne, sam menim, da gre za srečanje z "duhovno" inteligenco ali "našo zavestjo" v duhovni dimenziji. Je pa lušna izkušnja, se mi skoraj vedno pojavlja pri theta zenrei meditacijah (določene stvari so vedno prisotne), prvič se morda ustrašiš, kasneje je "domače". Včasih je prisotna tudi levitacija....Nekako normalno pa se pojavlja (vsaj pri meni) izstop eteričnega telesa iz fizičnega...recimo ene sorte astralna projekcija, samo da se tukaj pojavljajo majčkeno drugačni filmi...

 

Lepo bodihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/ROSE1.gif

 

Matjaž

Lepo bodi

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

Theta, delta možgansko valovanje (spanje) in naenkrat gama (40+ Hz) = Rem stanje spanja in prehod v lucidne sanje. Značilno je, da "ne moreš dihati", kar pa ni problem, ker vlogo prevzame avtonomno živčevje, mišičevje je tej fazi povsem atonično, (včasih lahko tudi ena oblika katatonije) ... nisi še umirala...bila je izkušnja, ki se navadno pojavlja v fazi spanja ( REM tri do petkrat na noč, lucidne sanje redkeje) ...slišni efekt (zvoki) je značilen za theta in delta stanje, ko greš zavestno v ta stanja. Teorije o tem so različne, sam menim, da gre za srečanje z "duhovno" inteligenco ali "našo zavestjo" v duhovni dimenziji. Je pa lušna izkušnja, se mi skoraj vedno pojavlja pri theta zenrei meditacijah (določene stvari so vedno prisotne), prvič se morda ustrašiš, kasneje je "domače". Včasih je prisotna tudi levitacija....Nekako normalno pa se pojavlja (vsaj pri meni) izstop eteričnega telesa iz fizičnega...recimo ene sorte astralna projekcija, samo da se tukaj pojavljajo majčkeno drugačni filmi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

E moytsa glede na to, da si kao neke vrste terapevt in ne vem kaj še vse, bi predvideval da te zadeve poznaš...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Meni se je to parkrat zgodil...s tem da sem jaz celo podoživel kaj približno se zgodi ko človek umira...energija gre iz stopal po hrbtenici navzgor in na glavi nekje na vrhu postrani- ne sahasrara čakri- ven...tralala...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

 

Matjaž je znanstveno dobro razložil...za moje pojme ti je bila pa zavest bolj na astralu in zato občutki dušenja ipd...Če si pa zganjala paniko imaš pa še zmeraj dosti strahcev v sebi...obstaja namreč tudi strahec pred smrtjo, kakšno neozdravljivo boleznijo, ipd...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

Skratka kot je Matjažek omenil...lepa izkušnja, ki postane že kar domača, če se zgodi parkrat...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif predvidevam pa da ni bil glih krč ampak omrtvičenost...občutki krčev al pa kaj podobnega se dogajajo ob energijskih blokadah al pa ovirani pretočnosti energije...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/OK2.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Problem je v tem, da pri vseh mojih astralnih projekcijah in ostalih izventelesnih izkušnjah( je bila tudi ena, ko sem pri porodu lebdela nad dohtarji-carski rez in sem kasneje locirala vse in točno vedela, da imam hči) ni nikoli bilo tako, kot sedaj...vedno sem se prej odcepila iz telesa in se "zbudila" na astralu, potem pa sem naredila ,kar pač sem.....Bila mi je nova izkušnja in....Niti pri stiku s kreatorjem ni bilo isto, kot tokrat....Zanimiva izkušnja, ki je ne bom pozabila, kaj naj rečemx:)x V bistvu nisem zganjala kaj preveč panike, ker sem bolj čakala, kaj se bo zgodilo, ker še nisem bila pripravljana umreti.....Malo drugačna izkušnja kot ponavadi pač....

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Želela bi vam napisati, kaj se mi je zgodilo danes na vlaku. S prijateljem sva se vračala iz dvodnevne meditacijske delavnice na Koroškem. V Ljubljani sva šla na vlak. Ker sem bila utrujena od vožnje, sem si dala mp3 predvajalnik na ušesa in zaspala. V nekem trenutku sem se počutila popolnoma budno, zopet sem zaslišala pesmi iz mp3-ja. Vso moje telo je zaobjel krč.....Nisem mogla niti dihat. Najprej sem začela zganjat paniko, nato pa mi je prišlo da umiram, vedela sem ,da mi zmanjkuje sape in da se zna zgodit, da bom umrla. Umirila sem in čakala na razplet dogodka. V enem trenutku mi je prišlo, da še ni čas, da umrem in vrnila sem se nazaj v svoje telo in zadihala. Ko sem prišla domov, mi je hči povedala, da se tudi njej to dogaja. Zanima me, če se še komu in kako si to predstavljate.....

Hvala

 

 

Tako stanje se dogaja, kadar nekdo poseže v vaš energijski prostor ali auro.

Lahko, da ste komu v napoto, ali pa samo poizkusni ekspiriment.Tukaj gre za igro moči, kdo je močnejši. Tudi jaz sem imel izventelesne izkušnje in razlika je če gre za astralno potovanje, ali pa za energijski napad. Pri napadu je občutek more ali travme, saj te postavi v položaj,v katerem se težko braniš sam. Ne bi rad strašil, kaj lahko nekdo s tem doseže, odvisno je od vaše fizične in energijske moči. Če še ni prišel vaš čas odhoda,vas bo vedno nekdo čuval.

Lahko se branite z vizualiziranjem ognja okoli sebe, to sigurno odbije vsak tak napad.Lahko si ogenj vizualizirate tudi v budnem stanju, da se vam bo bolj vtisnil v spomin, saj ga boste v spanju potem lažje priklicali v vizualizacijo. Obstajajo pa tudi druge vrste odboja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odcepitev od fizičnega telesa je kao počasnejši postopek...je tudi kao bolj kontroliran...zato se ga učijo po raznih delavnicah in knjigicah o astralnih potovanjih...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Drugi način pa je ko se dobesedno pade v globino in se aktivira kakšno izmed subtilnih teles...tukaj se pa šele vidi koliko ima posameznik nadzor nad subtilnimi telesi...in večinoma je nadzor nikakav...pri tapravi glasbi in pozornosti se to čist komot zgodi...potem je pa vse odvisno od prečiščene podzavesti kaj se bo dogajal...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jea, tko kot drugi pravijo pa drugačen izraz za isto paniko. Spalna paraliza-sleep paralysis.

med tehnikami lucidnega sanjanja, biti buden, ko možgani odklapljajo višje fizične funkcije, je spalna paraliza pogost pojav.

http://www.pinkraygun.com/wp-content/uploads/2008/11/sleep-paralysis.jpg

v zgodovini so velikokrat risali hudiča, ki bdi nad prsmi.

zakaj hudiča se mi pa ne da razpredat z luninimi fanatiki.

podzavest, vsa čarovnija. lep dan punca

 

aja, smrt v sanskrtu pomeni spomin.

ne nabivejte z mentalnimi masturbacijami

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Theta, delta možgansko valovanje (spanje) in naenkrat gama (40+ Hz) = Rem stanje spanja in prehod v lucidne sanje. Značilno je, da "ne moreš dihati", kar pa ni problem, ker vlogo prevzame avtonomno živčevje, mišičevje je tej fazi povsem atonično, (včasih lahko tudi ena oblika katatonije) ... nisi še umirala...bila je izkušnja, ki se navadno pojavlja v fazi spanja ( REM tri do petkrat na noč, lucidne sanje redkeje) ...slišni efekt (zvoki) je značilen za theta in delta stanje, ko greš zavestno v ta stanja. Teorije o tem so različne, sam menim, da gre za srečanje z "duhovno" inteligenco ali "našo zavestjo" v duhovni dimenziji. Je pa lušna izkušnja, se mi skoraj vedno pojavlja pri theta zenrei meditacijah (določene stvari so vedno prisotne), prvič se morda ustrašiš, kasneje je "domače". Včasih je prisotna tudi levitacija....Nekako normalno pa se pojavlja (vsaj pri meni) izstop eteričnega telesa iz fizičnega...recimo ene sorte astralna projekcija, samo da se tukaj pojavljajo majčkeno drugačni filmi...

 

Lepo bodihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/ROSE1.gif

 

Matjaž

Lepo bodi

pa da se nasedem na matjaževe besede, super povedano, laično pa sledi osnutek.Naredi vajo.Domača naloga

flikn se udobno, glih tko da boš zaspal.Po nekaj min, boš občutil silno željo, da zamenjaš položaj telesa, takozvano "celo noč sm se obraču po postli", ne daj se!bodi pri miru!to je sam možganski refleks, ki testira ali je telo budno!ti pravim, da je laično povedano, ne boj se, sprosti se.

probi bwgen če hočeš, http://www.bwgen.com/

zanimiv program, pomaga pri omejevanju in fokusiranju željene frekvence možganskih valov s pripomočkom.Nej ti bo to pohodna palica, glih tolko da si zmočiš noge preden skočiš v vodo, ne priporočam naslanjanje in delovanje na temeljih teh pripomočkov, še vedno je tvoje telo-tvoj temelj.

me je veselilo za ta lep pogovor.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prej se je treba znat tut primero sprostit in umirit, sicer tale brain wave nima kej dost ucinka. vsaj pri meni ne. sem probal 2x ze pred leti nazaj.

mogoce zdej, k sem mal bl skuliran bi pa ze delal. a nimam kaksnega nagiba ravno uporabjati ga.

a neurophpone od flanagana poznas?

 

pa se tole: sej ne da se nism pred leti ze res velikokrat trudil biti pri miru, samo ni vse za vsakega in tudi vedno ne!!!

ce ti telo vrze pokonci, ti odpira oci, obraca glavo, potem mislim, da pac ni cas za meditacijo ipd ane x:o)x

no ne em, mogoce so pa moji "mozganski refleksi" too much aktivni pa zato x:o)x ceprou mislm, da temu ni seveda bilo tako.

drgac pa ja, super :palec: fajn je met informacijo, ki jo uporabimo v pravem casu!

 

pa da se nasedem na matjaževe besede, super povedano, laično pa sledi osnutek.Naredi vajo.Domača naloga

flikn se udobno, glih tko da boš zaspal.Po nekaj min, boš občutil silno željo, da zamenjaš položaj telesa, takozvano "celo noč sm se obraču po postli", ne daj se!bodi pri miru!to je sam možganski refleks, ki testira ali je telo budno!ti pravim, da je laično povedano, ne boj se, sprosti se.

probi bwgen če hočeš, http://www.bwgen.com/

zanimiv program, pomaga pri omejevanju in fokusiranju željene frekvence možganskih valov s pripomočkom.Nej ti bo to pohodna palica, glih tolko da si zmočiš noge preden skočiš v vodo, ne priporočam naslanjanje in delovanje na temeljih teh pripomočkov, še vedno je tvoje telo-tvoj temelj.

me je veselilo za ta lep pogovor.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ola Unissss...pa kje si bil ti:):palec:

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...