Skoči na vsebino

Pohvale


Lunin net

Recommended Posts

  • Komentarji 392
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

O, thanx, lepo od tebe, in da si vse nasla, kam se taksno napise in tko, kul, dobrodosla, upam da se bos dbest pocutila tukaj! :palec: :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

marsa, naj sew ti pošlihta pa karkoli že in v dobro, jasno... :palec:

...sem hotla v dnevniku napisat, pa mi ni primlo...

...mej se... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
O, Principesa, zivjo in pozdravcek tudi tebi :palec: in hvala, ko si prisla tole mnenje semle prijazno napisat! :vio: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
:2src: evo Marsha x:Dx točno en mesec sm tuki, k sem vas končno našla,pisani ste mi na kožo... ha ha, in sem cist not padla :eek: še sanjam tale "naš"forum,ma vsi ste tolk "fajn"upam, da se bomo še doooooooooolg dolg....družli tukej v dobrem in slabem :o|o: cao in vse lepo naprej....lunatka x:Xx :wOOt:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Tega dela foruma pa sploh nisem videla, ko sem bila vlogirana, se mi je čudno zdelo kam bi lahko izginil :inocent: ...samo kaj sem pa naredila da ga zdaj vidim pa tut ne vem xDDx

 

Sem nekje že napisala nekaj o tem kako prijazno delujete vsi na forumu zdaj pa bom še dodala / ker sem tut nova pa so še frišni vtisi x8Dx ...da je luštno, forum je fin in predvsem je fino to da je tolko različnih tem gor ker prav povsod lahko najdeš kaj zanimivega za prebrat.

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

no pa še ena "stara mačka" se je pršla mal zahvalt in pohvalt tale forumček, ki je res enkraten in najboljši. non stop dogaja na njemu, najdeš si prijatelje in vsi te podpirajo... tale forumček je prov en tak sonček v mojmu lajfu, k mi je tud pomagu dost stvari videt v drugačni luči in se kej naučit :palec:

 

Marsa! super! (ne mislim zgubljat besed) x;)x x:Xx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful fajn. xDDx

Thanx obema, 5rci in Aiwi! x:Xx

 

In dobrodosla 5rca, me veseli, da ti je fajn tukaj. :palec:

 

Saj je res kar lusten. xDDx x;)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja tud jast morem nekej povedat! x:)x

Morem pohvalt vse ki ste kakorkoli prispevali k ustvarjanju te spletne strani, ki ste jo z ljubeznijo(predanostjo,trudom,voljo......) gradili vse do tega trenutka! Največ zagval gre pa verjetno MaRsi! xsuperx xsuperx xsuperx

Kar tako naprej! x^x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>no pa še ena "stara mačka" se je pršla mal zahvalt in pohvalt tale forumček, ki je res enkraten in najboljši. non stop dogaja na njemu, najdeš si prijatelje in vsi te podpirajo... tale forumček je prov en tak sonček v mojmu lajfu, k mi je tud pomagu dost stvari videt v drugačni luči in se kej naučit :palec:

 

Marsa! super! (ne mislim zgubljat besed) x;)x  x:Xx

 

Eeeee sej ni kaj več za rečt! xsmx RES xokx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx, Mitja, ejj, zasluzen pa je morda Mitja (tvoj soimenjak x;)x) se bolj kot Ich... sam se njegovega dela ne vidi.... no vsaj ne na tak nacin kot moje.

Ampak jaz pac *furam* forum (kot pac ga, mal se pa sam, ker mi je tko kul).

Najbrz si itak to mislil.

 

Thanx, no! x:Xx :palec: :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o.k. miljon let že nisem tu v tej temi kaj pohvalila, skrajni cajt x:o)x x:px

 

Zdaj pa se zamisli! A si danes koga ali kako stvar že pohvalil-a x?x

Če nisi, daj takoj! spomni se vsaj tri dobre stvari, za katere se lahko zahvališ, pohvališ, pa naj bo to čudoviti sončni žarek ali mamino kosilo!

 

pa ne mi rečt, da se ne pozna, da je šlo Sonce v Ribe in da Merkur že tudi plava! xcivx

 

sama moram pohvalit npr. kuharico, ki mi je prinesla danes specialno alternativno varianto (koruzni kruh in kislo smetano, ker mi ostalo nič ni bilo o.k.), sem ji prav hvaležna, ker bi drugače že prav glasno protestiral moj trebušček!

 

Obenem bi rekla tudi to, da hvala forumu, vsem tu gor, za vse iskrice in dobre misli, ideje in spodbude k drugačnim razmišljanjem, širjenju obzorij in hvala, ker je tu prilika, da sam s sabo lahko opraviš psihoterapijo in opaziš kako se skozi čas spreminjaš. V bistvu Marsa tu opravlja ogromno delo, pa ne sama, več vas je, ki ste tu prav posebni, vplivate na razmišljanje mnogih, večkdo je tu našel tolažbo, se izkopal iz obupa, dobil znanje, mnenja ali smeh in zabavo!

Edinstven prostor in naj tak tud ostane. xsrcx

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj pa se zamisli! A si danes koga ali kako stvar že pohvalil-a x?x

 

Obenem bi rekla tudi to, da hvala forumu, vsem tu gor, za vse iskrice in dobre misli, ideje in spodbude k drugačnim razmišljanjem, širjenju obzorij in hvala, ker je tu prilika, da sam s sabo lahko opraviš psihoterapijo in opaziš kako se skozi čas spreminjaš. V bistvu Marsa tu opravlja ogromno delo, pa ne sama, več vas je, ki ste tu prav posebni, vplivate na razmišljanje mnogih, večkdo je tu našel tolažbo, se izkopal iz obupa, dobil znanje, mnenja ali smeh in zabavo!

Edinstven prostor in naj tak tud ostane.  xsrcx

 

 

:palec: :palec: Ja se pridružujem pohvalam Stanka, ne zato, ker je že sonce v ribab, ampak čist zares. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Jaz bi pa pohvalila Sstanetov izbor gostilne na sobotnem party-ju,njegovo dobro voljo in organizacijo! :palec: Hvala in se priporočamo! x8Dx x:Dx

 

 

 

P.s. pa da ne pozabim naših pridnih fotografov in snemalcev Aliane in Krokodila! :palec: x^x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz bi pa pohvalila Sstanetov izbor gostilne na sobotnem party-ju,njegovo dobro voljo in organizacijo! :palec:  Hvala in se priporočamo! x8Dx  x:Dx

P.s. pa da ne pozabim naših pridnih fotografov in snemalcev Aliane in Krokodila! :palec:  x^x

Se podpišem spodaj ! x:)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...