Skoči na vsebino

Pohvale


Lunin net

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>jaz bi pa par izdelkov rada pohvalila...

1. res dober (vsaj na mojo kožo paše) se mi zdi nivea body lotion reis&lotus, ker ne rabim 2x mazat samo zato, da po tuširanju ne bi uzgledala kot uluplena lipa!!! :xx!:

 

2. vredu so mi libresse vložki, ker so tko bl naravni, vsaj tak občutk mi dajejo...sicer jih pol bl pogosto menjam, ampak se bolš počutm k z unimi sintetičnimi

 

3.pohvalila bi tudi nivea maskaro za oči in sicer maximpact, po maskari HR (ful draga, ampak dobra) je to prva maskara, ki mi ne zdraži oči...

 

4. grajam (vem, da to ni za kle, ampak sm lih pr tem...) pa garnier essential kremo za obraz... k bi si želetino dala na obraz...tak filing je.. :xx!:

 

5. ko se še kej spomnim napišem

 

sončkeeeeeee :vio:  :vio:  :vio:

namig:

 

kot imamo temo, kjer priporocamo izdelke za gospodinjstvo , bi lahko podobno naredili tud s kozmeticnimi, da je vse na broju in stevilne zanima....

Tako da ce ima kdo kaj tacga, lahko odpre novo, specificno temo. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 392
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

  • 2 weeks later...
(popravljeno)

Jest sm sestra ud Marse. Rada bi jo puhvalila, za vse delo na teh "Lunin" Web straneh, zato ker je izvirna, domiselna, originalna zanimiva, lepa, no, zares lepe in zanimive strani .... BRAVISSIMA!!!

Polupcek Timcku!

Popravljeno -> BINGA-BONGA
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O haj! xDDx :palec: x;)x

Ti je pol uspelo

(*tole sem namrec prej dobila v obliki 'prijave na urednistvo' :D)

Dobrodosla! x:Xx :palec:

 

 

:O: xcivx zdej pa konc! x:o)x x;)x

family matters. xrolleyesx xrolleyesx xcivx

 

x;)x x:px :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha ha hahah ah... bi prsou u ameriko, sam ne vem kam bo avion pristou x:Dx x:Dx x:Dx

pol pa u ilirski bistrici prakiri! x:o)x al pa u mariboru, sej tm majo dost mn dnraja kt u lublani, pa zato to tudi manj avtov, pa je vec za parkirat ;)

 

zadnjic je bla taka guzva na avtobusu, da je se sofer stal! x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

-----------

Aja, se to, bi prsla u Lublano, pa ne vem kje parkerat!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx free, pochlA bom od smeha, mitjA JE kar zivcen mal ratal, ko sme izbruhnila tlele totalno!!!! xsmx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po mojem 3-dnevnem osvajanju tega Foruma, oziroma teh Web strani, izrekam:

 

ISKRENE CESTITKE MARSI,

 

za tako lepe Web strani, kjer vse perfektno deluje, vse je jasno, visoka oblikovalna stopnja, vse je mojstrsko izpeljano, vsakdo najde kar hoce, mnogo zanimivosti, smeha, res prelepo.

 

Moram povedati, da tudi v Italiji obstajajo take Web strani, pa vam povem, da boljse kot je Marsina, je pa ni. Pa tudi zato, ker se v Forumih ljudje samo kregajo, zmerjajo, nobenega prijateljstva, nobenih pohval ne dajejo.

 

Upam, da znate vsi cenite to njeno izredno tezko in pozrtvovalno delo, kajti ona to z veseljem opravlja in pa tudi rada vidi, da so ljudje zadovoljni, srecni, veseli, da radi pojejo in se smejijo!

 

Se enkrat IZREDNE POHVALE MARSA!

 

....noc...Binga-Bonga

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, wow, x:Xx kaj tacga s tvoje strani, to pa sem res blazno rada prebrala, thanx, res!! xsrcx :palec:

me zlo veseli, da tko vidis ta sajt. x8Dx

*sam pripombicka - da tko super laufa (tehnicno in vse), pa je zasluzen predvsem Mitja, ki deluje bolj v ozadju....

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga-bonga, sej vsake tok časa kkšn izlije sovjo dušo sm in pohval Marsičko in Mičota, kok je fajn forum, pa tud v temi Ta forum, smo že napisal, kok nam pomen. Je pa fajn, da te je tko navdušu, da si včer ene 5x rekla, da greš že spat, pa se kr nis mogla odtrgat od nas! x:Dx :palec: Zdej nam pa pomagi, da bo še naprej tok dobr! x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx

 

me je zlo presenetil tole in sem res vesela :vio:..... nisem vajena prevec pohval s strani svojih domacih, sorodnikov in tko.....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xDDx

 

me je zlo presenetil tole in sem res vesela :vio:..... nisem vajena prevec pohval s strani svojih domacih, sorodnikov in tko.....

 

eh, kr navad se! Sej si zaslužš, kaj! A ni to ta bolš forum? Glede na to, kok časa že šiba, pa da sega JEST x!x nism še naveličala....svaka ti čast! x;)x

 

Sej smo mi tud tvoja družinca. x:Ix Mal cukra x:Xx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, saj je res fajn (sam ne morem primerjat, ker ne sodelujem drugje, no nikol nisem kaj zlo, zdaj pa ze dolg sploh niti ne kliknem na se kakega).

Druzinica? xDDx

ja saj... na neka nacin mal ze, seveda.

sam mal me mot, ker to pol valjda pomen da sem jaz mat... al kako? :o|o: x:Dx

 

*

p.s. Thanx Free, bom, me veseli ko si spet mal vec okol. x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, naša mlada mami, k si nas vse posvojila. :lol:

 

Jst tud nisem na drugih forumih, ampak sm že parkrat slišala koga rečt, da je ta pa ta forum propadu, da je bil švoh obisk. Tale se pa kr ne da...kr štepamo, štepamo... xracx :palec: Ma eno dušo. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ker se vlaga, ker se sprot skrbi, ker tecnarmo okol tem, naj se ne odpirajo nove, dA ohranjamo preglednost (kolkor tolk), ker ne benamo, ker ne tecnarmo, ker je vsakdo dobrodosel... pol pa valjda da se folk lohk v glavnem sam fajn pocut.. ne vem zakaj se ne bi... ce majo vse pa prakticno vse lohk... xDDx

 

men je predvsem vsec iskrenost, ki je je ipak dost tu.

ni vse zlato, kar se sveti in ni nujno ptic, kdor civka, vendar..... v glavnem je kar dost pristnega, vseen. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> dobiš vse nazaj v faco.

ja. nic hudga. ce si ti ti, ce si upas bit ti sam, ne more nic tacga v faco priletet, sploh pa te ne more vec nic zmest, kar je ze blo in kar si ze 'oddelal'.

ce ti je ze vse v faco priletel, kaj sploh je se lohk slabga?

si lohk sam se bolj trden. ti sam pac......

za pogum se ne rabi sam 'jajc' (oz. to zame potem ni pogum, je naduvancija). pac pa tud srce.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

razumem da tko mislis, se mi pa zdi, da tud pr teb ne pomen sam tega... nocem bit pokroviteljska, sam... bos vidla kasnej v lajfu... ne gre (sam) za naivnost.

 

recimo jaz pa nisem naivna, se nimam za naivno, pa sem, se kako sem, v bistvu, vcasih... se vedno.......

je cist ok..... postenjak je veckrat tud naivnez, al pa vsaj tko izpade.

ampak nic hudga, saj si svojo pot tlakuje, torej kaj ga briga, glavno da on ravna v skladu s svojo vestjo. do tam, kjer ima znanje do tedaj.....

ce je pa ponavljajoce naiven v istem vzorcu, pa ni vec naiven, ampak je hote' naiven... recimo, noce zrasti. to pa je drugo, tu pa ne gre vec za naivnost.

 

sklep - je vseen ok bit iskren. xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

si ful lepo napisala to! :palec: Evo, to je tud pohvala, da nova vn s teme. x;)x Ma ja...jst mam počiščen pred svojim pragom. Če pa kar napišm kdo izkorišča...pa nej. Se bo itak njemu vrnil, če bo to počel s slabimi nameni. Men se ne da kle igrat in se prkazvat v drugi luči...taka k sm, sm...včas tečna, butasta, sitna, včas pa zabavna, pametna u iber :lol: pa fajn...kokr mam dan. Ne bom pa dajala gor manekenskih fotk drugih ljudi, ker mi je to mem. Pa ne bom govorila da neki sm, kar nism. Dobiš v paketu vse...take it or leave it. x:Ix
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dobiš v paketu vse...

to je res tko, sam ne sme bit ta 'paket' sam nekaksen... 'izgovor' v bistvu... 'tak pac sem' varianta.

ker - tud ti sama dobis taksno sebe v tem paketu istem. :)

saj point je vedno samo, kaj mi naredimo... s tem kar dobimo, to se lohk prevaja cist na vsacga in cist na vsako situacijo.

mi sami smo ta 'paket'.

najvec tezav je, ko clovk ne more vec vlacit okol tega svojega 'paketa', med drugim ker je prevec natlacil not... pa se sprotno ni zlosaval starih stvari...

 

no ja... blabla... xcivx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...