Skoči na vsebino

Pohvale


Lunin net

Recommended Posts

  • Komentarji 392
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

a ves da so mene svizec klical* xDDx

ker sem tko hecno zvizgala s takimi mini usti. x:o)x xDDx

kar sploh nima zveze s svizci in tem... sam vseen.... so me tko klical.... x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...jaz bi se tut zahvalu Marsi&Mitji pa tut vsem, ki sodelujejo na tem forumu... edini forum kerga sm skenslu in se potem vrnu, ker je predober, da ne bi bil tle...

 

Super ste!! :palec: :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...jaz bi se tut zahvalu Marsi&Mitji pa tut vsem, ki sodelujejo na tem forumu... edini forum kerga sm skenslu in se potem vrnu, ker je predober, da ne bi bil tle...

 

Super ste!! :palec: :palec: :palec:

Vem, ja. xflirtx

 

Sej jst to hotla pršparat za jutr, ampak nej bo že dons. Sem zelo vesela, da sem se znašla na tem forumu...skor eno leto je že okol, pa še vztrajam z vami in to, da dvojček pri čem vztraja tok dolg, je že znak, da je stvar odlična! Tko da, ostante taki, kot ste, še naprej, ker očitno nam to paše. xsrcx

 

M&M, vama pa hvala, da sta si zamislila ta forum in da je tak, kot je! :palec: x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O pih! :8): x:Ix x8Dx

 

To je blo pa lepo prebrat, pa se na tak lep soncen zimski dan, ja ja, nc cakat, glih prav! xDDx x:px

 

Thanx tud vam, da ste se in tolk radi tle in za zaupanje, od vsega mi prav to najvec pomen, ker vem da mi (no vecinima vsaj). :kiss:

 

res smo super druper! xsuperx x;)x x8Dx

 

xcheersx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naj se prvo zahvalim vama - Marsa in Mitja, ker sta ustvarila kotiček, v katerem se počutim domače in sprejeto. Naj se zahvalim vsem, s katerimi sem v tem času spletla posebne vezi. Tudi zaradi vas sem to kar sem. Hvala xsrcx sej to naj bi šlo bolj v temo zahval ane??? ma nič zato ;) aja Tim uživaj danes :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Marsa in Mitja za tale forum, je res nekaj posebnega :palec: .

 

Posebna zahvala pa še za Blogce :2src: xsrcx :palec: , to je pa resnično ena svinjsko mega stvar, nekaj v čemer res uživam. Že kar nekaj zadev si omislila tam, ampak kok še manjla x:o)x x:Dx x;)x :palec: .

 

Hvala vsem, ki sooblikujete vse skupaj :2src: :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala! xsrcx

Ne bom našteval za kaj, je velik tega...

Mrsikaj sem našel tule, kar mi je pomagalo v nekih trenutkih. x:Xx xDDx xsrcx xsrcx

 

Srečno in uspešno 2006 xsrcx

:palec: :palec: :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
  • 4 years later...
  • 4 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...