Skoči na vsebino

Peticija proti EU prepovedi zdravljenja po naravni poti


moytsa

Recommended Posts

Danes sem od priajteljice dobila tale trapast mail, ki ni podoben ničemur. Prosim, če lahko tudi vi podpišete peticijo, drugače se bo zgodilo zopet to, da bodo nas, ki pomagamo drugim z alternativo očitno začeli sežigati na grmadi, kot čarovnice x:)x

 

PETICIJA PROTI EU PREPOVEDI ZDRAVLJENJA PO NARAVNI POTI

Molimo vas da u interesu našega zdravlja i zdravlja naše djece pročitate tekst i potpišite peticiju - ugrožena osnovna prava čovjeka na zdravlje (zabranit će se liječenje prirodnim putem).

Hvala!

 

LINK:

 

 

U travnju 2011
. u Europi i na dalje
zabranit će se kupovina vitamina, minerala, alternativno liječenje biljem bit će kažnjivo
-

dakle sve u svemu jedno od osnovnih prava čovjeka na zdravlje se krši zahvaljujući Codex Alimentarius-u...... potpišite peticiju,

potrebno je 35 milijuna potpisa
.... ovo je tek početak depopulacijske politike i vladavine korporacija big pharme, koloidno srebro imat će natpise da se ne smije gutati, za njih je stevia također zabranjena, .u sloveniji će cimet uskoro biti štetan ili već je?

sve u svemu proslijedite prijateljima i poznanicima jer se radi o mjesecima, a lavina je nažalost krenula nizbrdo prošle godine kad je usvojen Codex Alimentarius.

 

 

 

 

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iluminati ne bojo dosegli svojega, saj rožce vsako pomlad začnejo nabirati svoje čudovite okuse, katerim se poleg čebelic, tudi čkovek ne more upreti.

Če je pokvarjenim iluminatom za tablete žret, naj jih kar sami žrejo.

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, no sej to se dogaja na sirsem nivoju.

v temi peticije in podpisi sem dal dve peticiji.. ena govori o omejevanju zdravilnih pripravkov, druga o omejevanju kolicine vitaminov in mineralov v dodatkih prehrani.

saveda EU prebivalci NE bodo dopustili taksne omejitve s strani lobistov.

mogoce treba vedet tudi to, da obstaja poklic lobist in lobisti seveda proti placilu opravljajo svoje delo za razlicna podjetja.

a kadar gre na tako visoko raven kot je EU parlament itn, zadeve pomoje pac niso vec "kar tako".

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kje točno pišejo vse te prepovedi oz. kje je bilo objavljeno, da bo to stopilo v veljavo?

 

Citiram iz FAQ-a uradne spletne strani Codex Alimentarius:

 

Are Codex Standards mandatory?

Codex texts are voluntary and non-binding.

 

What happens if the government of my country does not implement a Codex standard or guideline? Will we receive a sanction by the United Nations?

Codex standards are voluntary and non-binding recommendations and their implementation is not controlled but many governments implement them because they see the benefit of it for their consumers and their trade.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mafija jedna pokvarjena---koji kurac tele prepovedi---prekleti pokvarjenci

 

...jest sm še na pasto prešaltov k je brez floura

 

 

Drgač je pa tle zanimiva debata

na to temo KAKO vidijo ta problem v Srbiji kjer jim med drugim tut hočjo poturit genetsko spremenjeno žito za Vojvodino ki je ena od žitnic Evrope.

 

Zanimivosti o Codex Alimentariusu od neodvisnih opazovalcev http://www.youtube.com/watch?v=lyLI8UVdTzQ&feature=related

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Codex Alimentarius] Kaj je res in kaj ne [1. del]

http://www.pozitivke.net/article.php?story=20091124125108226&query=Codex%2BAlimentarius%2B

 

!Za pogledat ...: Codex Alimentarius ...

Monsanto zločinci [zasebno podjetje] and &, ...

preko WTO, vlad držav, ... za svoj profit uničujejo svet. ...

[Republika Slovenija] Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

Codex Alimentarius

http://www.mkgp.gov.si/si/delovna_podrocja/codex_alimentarius/

 

[Codex Alimentarius] Kaj je res in kaj ne [2. del]

Odgovor Ministrstva za kmetijstvo

http://www.pozitivke.net/article.php/Codex-Alimentarius-Standardi-Hrana

 

[Codex Alimentarius] Treba je v akcijo! [presnisvet.net]

http://www.presnisvet.net/viewtopic.php?f=1&t=909

http://www.facebook.com/topic.php?uid=83776849180&topic=10202

 

_________

!Prihaja Codex Alimentarius [pozitivke.net]

http://tinyurl.com/4pb2g7f

 

Codex alimentarius [pozitivke.net]

http://tinyurl.com/4cv4jbv

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[

 

 

 

 

 

 

Saj to ni prepoved zdravljenja z naravnimi zdravili. Zakone je treba znati brati in razumeti. Bistvo je le v tem, da se prilagaja Slovenija k Evropi in da zdravilci ne smejo zdraviti.

Zato je naṥa zdravnica imela prav, ko je rekla, da se naj bi nekateri zdravilci raje imenovali bioenergetiki. Vsak pa se lahko sam zdravi v svoji odgovornosti , npr. Po navodilu http://kam.soltek.de/viewforum.php?f=35

ali pa pri zdravniku. Tudi ekstrakti bele omele so naravni in brez kakrsnekoli primesi . Prepovedano ne bo zdravljenje z naravnimi zdravili; prepovedano pa je zdravilcem poklicno zdravljenje. Top a je povsem nekaj drugega kar ste zafurali s tem da ste pristali na Zakon proti zdravilstvu:

http://www.kam.soltek.de/viewforum.php?f=41

http://www.kam.soltek.de/viewforum.php?f=9

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Posredujem:

V zadnjem času kroži veliko peticij. Najbrž ste katero podpisali tudi že sami. To je dobro, saj je znak, da se ljudje ne le osveščajo, ampak tudi organizirajo.

 

V januarju ste mi mnogi poslali tudi spodnjo peticijo proti prepovedi naravnih sredstev za zdravljenje - zelišč, zdravilnih rastlin, vitaminov, mineralov itd. Mnogi od vas niti ne verjamejo, da je kaj takega sploh mogoče. Kajti zelišča in zdravilne snovi rastejo na planetu že od samega začetka in so last nas vseh. So naše! Prav tako je naša pravica, da se sami odločamo o svojem telesu – kako ga bomo hranili in tudi kako ga bomo zdravili.

 

Toda grožnja Codexa Alimentariusa je še kako resnična in potrebno se ji je odločno upreti. Dokler ta zločinska sodrga, ki nas skuša omejevati in nam vzeti še tisto zadnje, kar nas ohranja pri življenju, ni prepovedala cigaret (saj z njimi mastno služijo), sladkorja, kemično obdelqanih rastlinskih olj, polnih plastike, bele moke, klorirane vode, teflona in McDonaldsa, nam nimajo kaj prepovedovati kamilic, trpotca ali vitamina C. Zato vas pozivam, da se peticiji pridružite tudi vi. Če nam vzamejo zdravilne rastline, nam vzamejo tudi življenje. Poleg tega bo to zanje dokaz, da lahko pometajo z nami, kajti ta prepoved je preizkusni kamen – test, s katerim preverjajo, do kam si lahko upajo in v kolikšni meri se da z nami – ubogo rajo – manipulirati in pometati.

 

Pokažite jim, da se ne morejo upati niti za milimeter dlje. Da je bilo DOVOLJ. Vzeli so nam že dovolj pravic. Sedaj jih je treba najprej zaustaviti, potem pa si bomo pravice začeli jemati tudi nazaj. Ne nazadnje jih plačujemo MI.

 

To je besedilo prejetega maila. Prosim podpišite in posredujte naprej tudi vi: Z aprilom 2011 hoče EU prepovedati prodajo vitaminov, mineralov, alternativno zdravljenje z zelišči bo postalo kaznivo. S sprejetjem Codex Alimentarius nam hočejo odvzeti našo osnovno pravico do zdravja. Podpišite peticijo, potrebnih je 35 milijonov podpisov. Njihov cilj je, da bi farmacevtske družbe zavladale ljudem. Naravna zdravila bodo imela napise, da se jih ne sme zaužiti, stevia je ze tako ali tako prepovedana, kmalu bo še kamilica postala strupena.

 

Prosim, pošljIte to vsem znancem in prijateljem. Hvala! Link:

 

--

 

ŠE DVE POMEMBNI INFORMACIJI – NE SPREGLEJTE:

 

1. Kdor se hoče bolje informirati o Codexu Alimentariusu – kaj to je, kako je do tega prišlo itd., lahko prebere članek na tejle povezavi:

 

--

 

2.
POZOR PRED LAŽNIMI PETICIJAMI!
Zdelo se mi je nenavadno, da je v tej peticiji potrebnih 35 milijonov podpisov, medtem ko je sicer potrebno zbrati od 100.000 do en milijon podpisov. Nenavadno je tudi, da je ta peticija prišla anonimno, od neke prej neznane organizacije, ipetitions.com, ki doslej ni obstajala in se je prikladno pojavila ravno sedaj, ko vedo, da se bodo ljudje hoteli organizirati proti Codexu. Tretja nenavadna stvar je, da je bilo ob mojem podpisu te peticije pred nekaj tedni zbranih 53.000 podpisov, sedaj jih je pa komaj 80.000. Običajni tempo rasti števila podpisov pri tovrstnih peticijah je najmanj 100.000 podpisov na dan. Preverjeno! Zato obstaja sum, da je ta peticija morda lažna oz. da na njej brišejo podpise, da bi prikazali, da neke prave podpore tej peticiji ni. In če ljudje podpišejo tukaj, morda ne bodo podpisali kakšne druge, prave peticije z dobronamernim ozadjem, za katero stoji organizacija, ki bo resnično kaj dosegla.

 

Prosim naj vas to NE ODVRNE od podpisa. Vsekakor podpišite na gornjem linku od ipetitions, medtem pa preverjam zadevo pri AVAAZU in drugih organizacijah in vas v kratkem obvestim, kaj je na stvari in ali bi bilo dobro podpisati še kje drugje. .

 

© Zdravje PovejNaprej
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strinjam. Torej ali je ta peticija po tvoje nesmislena? :inocent: x?x

Namrec jaz tudi nisem nikjer zasledil napisanega tega zakona o katerem je govora; kar pomeni, da temeljijo podpisi zgolj na predpostavki nekoga, oz. tistega, ki je peticijo ustvaril; oz. na zaupanju da ima prav in govori resnico.

 

sicer pa sem pisal osebi, ki je peticijo izdala z vprasanjem o izvorniku zakona. morda mi odpise.

 

Saj to ni prepoved zdravljenja z naravnimi zdravili. Zakone je treba znati brati in razumeti. Bistvo je le v tem, da se prilagaja Slovenija k Evropi in da zdravilci ne smejo zdraviti.

Zato je naṥa zdravnica imela prav, ko je rekla, da se naj bi nekateri zdravilci raje imenovali bioenergetiki. Vsak pa se lahko sam zdravi v svoji odgovornosti , npr. Po navodilu http://kam.soltek.de/viewforum.php?f=35

ali pa pri zdravniku. Tudi ekstrakti bele omele so naravni in brez kakrsnekoli primesi . Prepovedano ne bo zdravljenje z naravnimi zdravili; prepovedano pa je zdravilcem poklicno zdravljenje. Top a je povsem nekaj drugega kar ste zafurali s tem da ste pristali na Zakon proti zdravilstvu:

http://www.kam.soltek.de/viewforum.php?f=41

http://www.kam.soltek.de/viewforum.php?f=9

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.efcam.eu/templates/nh_efcam/images/efcamlogo2.gif

 

 

Promoting Integrated Healthcare in Europe

 

EFCAM is the collaborative platform representing the interests of patients, practitioners, researchers and the industry involved in complementary and alternative medicine and working to promote and develop a more holistic and integrated approach to healthcare in Europe

 

It is our understanding that:

 

• Over 100 million EU citizens currently use complementary and alternative medicine approaches in their ongoing health care provision.

• That level of use should be respected and reflected in EU and Member States' health policy and strategy.

• There is a need for the participation of CAM experts in relevant EU and Member State institutions' decision making on issues to do with CAM

• It is time create a healthier system of healthcare that focuses primarily on prevention but which integrates the best of CAM with the best of conventional care to provide a more holistic approach to healthcare and an enhanced range of options when patients need treatment or when they seek to enhance their general health, strength and vitality.

 

no, telim sm tudi pisal.. about this legislation? x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, tule je se ena anti this-legislation stran >

 

-

 

Tukaj pisejo takole:

 

With strict European legislation due to come into force next April, will some age-old herbal remedies on sale in health food stores today become, quite literally, a thing of the past?

 

Industry professionals met in Bologna, Italy last week for a conference held at SANA, the international natural products trade fair, to discuss the future of their sector. From April 2011, all member states will have to comply with a European Union directive which specifies that all herbs produced, manufactured and sold in the EU
must be classified as either foods or medicines.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, pa sem izvedel, oz. dobil odgovor: x;)x

 

The herbal medicines directive has to be fully implemented by the end

of March this year. The implication is that any herbal medicine

product that is not registered
will have to be re moved from shop

shelves
. You should have a look at the Slovenian Medicines Agency's

web -site for how your country is dealing with this. Otherwise here

is the UK Medicines authority's webs-site where you can see how they

are dealing with this.

 

 

* Dir Herb Meds 200424EC 31 mar 2004.pdf

* Dir 2004=27=EC 31 Mar 2004.pdf

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tiste države, ki nimajo evropskih zakonov, jih tudi ne morejo razumeti. Daj ti meni napiši v nem ščini, pa ti bom dobesedno prevedel. Bistvo je v tem, da se morajo NOVE ČLANICE prilagodit evropskemu zakonu do aprila. Ne odstopam od moje trditve. ZZdrav se bo lahko zbrisal.

 

Naravna sredstva ne bodo prepovedana, zdravljenje s fitoterapevtiki bo pridržano samo zdravnikom in heilpraktikom. Tako kot je bilo do sedaj. Omelini ekstrakti so tudi čist naravni ekstrakti, brez primesi, obzirno pripravljeni, brez vpliva toplote, omelo namakajo v steklenem kotlu, nekatera podjetja jo še ožemajo na roko. Vsaj tista vrsta, ki je opisana v knjigi, drugi jih pa mešajo. V glavnem, to ni in ne bo prepovedano (info iz prve roke). Bistvo pa je, da si lahko vsak sam to injicira, zdravilec pa tega verjetno ne bo smel, ker ne sme zdraviti.

 

Tako je tudi v Nemčiji in povsod v Evropi. Zdravilci (Heilerji) so lahko samo bioenergetiki in magnetizerji, te lahk dajo kopat v pivo ali pa polagajo kamne na tebe, če se pol boljš počutiš. Takšen stalež smo dosegl s tem Zakonom o zdravilstvu. Tudi vse te nove šole nič ne pomagajo. Slovenska javnost je razumela pod zdravilstvom samo bioenergetiko, tko da ni več javni interes. Javni inteeres je bil sam tolk časa, da so kasirali …

 

Vprašaj Jankota: Kakor smo hotel, tako pa imamo. še slabš kot je blo.

Živ bil.

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cer :vio:

 

Nihce te ne sili. x;)x

 

Meni so pisali iz http://www.efcam.eu/. Ce imajo prav, bomo pa pac nekaj mesecih verjetno ze videli.

Predvidevam, da nam lahko vec povedo o zadevi tudi na nasem ministrstvu za zdravstvo.

 

Ne hvala.

:D, no, k nisi Jankota vraṥal, ti bom pa sem prepisal: „ ja takle smo si naredl... zej pa takle mamo...“

 

A, da so ti že pisal? Ti misliš to, ko hočjo preprečit „prehranska dopolnila“ in da bodo morali biti naravna zelišča *registrirana* kot zdravila. Ja, zato ne bodo prepovedana. To je drago in je treba vedno kontrolirat. Ne bo mogel vsak prodajat ognjičkovo žavbo kot zdravilo. Jaz tudi nisem razumel, zakaj je to pomembn, da nabirajo omelo 4x na let in to mešajo, zdaj vem, da kontrolirajo, da ima enako količino snovi, ker drgač ne bi smela biti zdravilo. Omela ima pozimi druge pogoje kot poleti in tudi v steblu so druge količine nekih snovi kot v listih ali plodovih. To je ogromno dela, da so lahko čist naravni rastlinski ekstrakti registrirani kot zdravilo.

 

V industriji je to lažje. Daš nekaj gramov tega, nekaj gramov unga. Je pa tudi tko, da lahko rastline tudi škodjo in ljudje tega ne vedo glih. Pa uvožene stvari iz Azije tud zlo zavajajo, ker tam piše, da en čaj zdravi vse sorte (v Evropi ne sme pisat, da zdravi). Ponavadi pride tist čaj itaq plesniv v Evropo, če mu niso dodali kajga„strupa“.

Nekatera zelišča se bodo lahk vseen naprej uporabljala v zdravstvu, sploh če imajo poznano monografijo in niso nevarna, pa če so v medicinski uporabi (to ni zdravilska uporaba) že najmanj 30 let oz. v evropski medicini 15 let. Omela se tukaj nima kej bat, vsaj v tistih podjetjih ne, kjer je registrirana kot zdravilo. Znanstvena medicina je 10 let poskušala to poenostavit, pa jim ni uspel, zato so s prvim januarjem že dali prvo njihovo zdravilo omele z umetmi lektini s trga. Zato je bla baje tista knjiga koncu leta 2010 še enkrat popravljena, da ima vse informacije za naše MZ. Ne redvidevaj prevec. Informacije so od tam, k je to že bolj pošlihtan, pr našmu MZ pa ni vse pošlihtan. Sej vidiš kak zakon so nardil, zdej ga lahk pa zbrišejo in šole za zdravilce zaprejo.

lp

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ha ha, zdej pa si ze smesen! Namrec ti meni zatrjujes kaj jaz mislim :lol:

Torej, ne, ne mislim tega in tega tudi nikjer nisem karkoli podobnega napisal. Podal pa sem, kar mi je povedala oseba iz EFCAM-a in lahko recem, da verjamem podanemu.

Kaj pa ti mislis da jaz mislim, pa nima ravno smisla debatirat. Namrec lahko si tudi jaz izmisljujem o tem, kaj si ti mislis, pa to ne bi imelo ravno dosti smisla kajne. x;)x

 

Vprasal sem te, ce se ti zdi peticija nesmiselna, pa mi se vedno nisi konkretno odgovoril.

 

Ti misliš to, ko hočjo preprečit „prehranska dopolnila“ in da bodo morali biti naravna zelišča *registrirana* kot zdravila.

 

Ali lahko iz tega sklepam, da je zate ta peticija nesmislena?

 

Prepovedano ne bo zdravljenje z naravnimi zdravili; prepovedano pa je zdravilcem poklicno zdravljenje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:)

 

No, saj veš, da sem te sam vprašal kater zakon misliš. Al tist, ki ga je treba prevzet, al ta novga, ker jaz se ne matram z neevropskim jezikom. V zakonih gre za nianse. Jaz sem ti pa ozadje tega povedal, si nisem nč zmišljeval, ti pa tud ne. Seveda se lahk debatira, brez da vsak svojo stranko tvori. Strankarstvo nič ne pove o smiselnem urejanju sistema.

A da tko sem napisal :D Vidiš ko ne morem brat, kaj sem napisal (drucga izgovora nimam glih). Zasebne pošte ne smem objavljat, zato sem mal spremenil, tko da je to že iz druge roke in ne s prve. Se pravi, da bo poklicno zdravljenje z zdravili pridržano samo zdravnikom, ker zdravilci ne smejo posegat v medicino. To bodo podkrepil s tem, da bodo prepovedal zdravilne pripravke, katere bi uporabljali zdravilci. Tale zakon aprila bi *po mojem* ne bil tak hud, če bi bil Zakon proti zdravilcem boljši. Zdravilci bi se moral delit v bioenergetike in zdravilce, ZZdrav pa bi naj bil po nemškem modelu, da se bioenergetikom (Heilerjem) ne bi blo treba učit. Zdravilci bi lahko posegali v medicino, razen izjem , ki so navedene v predlogu od 10. Do 15. Člena: http://www.kam.soltek.de/viewtopic.php?f=41&t=800

 

Ker ni tako, nastradajo zdaj zdravilci, z ZZdrav so pa nastradal bioenergetiki. Veš pr men, ni vse črno-belo. Jaz podpisujem samo peticije, ki jih zastopm. Pri tej peticiji pa je velik NEpovedanega, je preveč politična. Podpisal pa bi peticijo proti ZZdrav, takmu kot je. Te pa menda nikjer ni? Jaz vem, da medicina ne ve velik o zdravljenju, tendira k rutini in producira kronične bolnike. Zato pa bi blo dobr, da bi imel nekaj sposobnih zdravilcev, ki bi konkurirali (to dvigne kakovost zdravstva).

 

Ti se kar smej, če se ti zdi smešn, men se ne zdi smešn, ker tak sistem poznam. Jaz sem to že prej govoril, pa so zdravilci verjel napačnim ljudem. Zdaj bo pa velik malih podjetij zaprlo. Bodo šli vsi na borzo? Drgač bi pa zdejle zdravilci lahko predpisovali med drugim tudi naravna zdravila. šolska medicina jih ne bo velik, ker bo gledala na to, kaj je ceneje. Tak, da to nič ne pomaga, če jih bodo tudi deklarirali kot zdravila. Nobeden me ni hotel poslušat, da bi se moralo to rešit že pri ZZdrav.

 

Zdaj smo nemočn. Konkreten odgovor: Ta peticija ne bo uspela, ker nima nobenga primernga predloga, kako se naj bi oblikoval zakon, da bi blo najboljš za bolnika. Hoteli smo v Evropo, hoteli smo imet svoj Zakon o zdravilstvu, zdaj pa se moramo mi prilagajat. Smo sami zafurali, ker bi se sam tam prilagajal, kjer pridobimo, tam ko pa zgubimo pa ne. In zdajle tole je res huda za nas, v Nemčiji to sploh ni problem, ker imajo drgač urejen.

Saj vem ...

da nič ne vem :D

M.

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem. Govorim konkretno o tej peticiji oz. te sprasujem ce se ti zdi smiselna.

 

Mogoce res. Tesko trdim. Tudi tesko trdim, ali bo imela kasne vpliv na odlocevalce, kot kaksne vpliv bo imela na to, da o tem govorimo, razmisljamo, se sprasujemo.

In ce je slednje, pomeni da ni brezveze, neglede ali bo peticija "uspesna" ali ne.

 

Ja, hoteli smo EU in hoteli so zakon - In?

Ne bi vedel. Kar smo ustvarili lahko tudi poustvarimo, razdremo in drugace sestavimo. Nic ni trajnega in vecnega.

 

No, saj veš, da sem te sam vprašal kater zakon misliš.

 

Ta peticija ne bo uspela, ker nima nobenga primernga predloga, kako se naj bi oblikoval zakon, da bi blo najboljš za bolnika.

 

Hoteli smo v Evropo, hoteli smo imet svoj Zakon o zdravilstvu, zdaj pa se moramo mi prilagajat. Smo sami zafurali, ker bi se sam tam prilagajal, kjer pridobimo, tam ko pa zgubimo pa ne. In zdajle tole je res huda za nas, v Nemčiji to sploh ni problem, ker imajo drgač urejen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Večnost je trajna. Pa večna tudi x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem. Govorim konkretno o tej peticiji oz. te sprasujem ce se ti zdi smiselna.

 

Mogoce res. Tesko trdim. Tudi tesko trdim, ali bo imela kasne vpliv na odlocevalce, kot kaksne vpliv bo imela na to, da o tem govorimo, razmisljamo, se sprasujemo.

In ce je slednje, pomeni da ni brezveze, neglede ali bo peticija "uspesna" ali ne.

 

Ja, hoteli smo EU in hoteli so zakon - In?

Ne bi vedel. Kar smo ustvarili lahko tudi poustvarimo, razdremo in drugace sestavimo. Nic ni trajnega in vecnega.

Jaz pri tem ne morem rect JA ali pa NE. Peticija ne opisuje in ne razlaga dovolj in nima boljsega predloga. …

Posledice bodo taksne kot so po ZZdrav: se je prej delalo na crno in se bo se naprej. Nadzora nimamo nikjer na parkiriscih, tam ko stojijo Cvetke in prodajajo strupena zelisca proti raku. Ko pride do posledic, pa jih ni nikjer vec. Zato je to tako. In tudi zato, ker se ve, da ne skodijo samo nekatere zdravilne rastline, ampak tudi prehrambna dopolnila. Tako da ni vse dobro, pa tudi ne vse slabo.

 

Vseen se bi lazje uvrgel Zakon proti zdravilcem, kot pa da bi kaj majali na evropskem nivoju. Zob tudi spulis s korenino, ga ne odzagas navrh :D Ampak idealisti so se zmatrali, so dvignili roke, ker je postalo vse samo se politicno, ne jemljejo vsega vec resno, po tem, kar se je dogajalo. Se je ustvarjal, pokasiral, spreminjal, menjal odgovorne ... Manj vem, bolj sem srecen.

 

Za nase zdravilce je slabo, nemcije pa to sploh ne prizadene, ker tam imajo drgac urejen. Tam gres k alternativcu, ne bos dobil kemije. So vse naravna zdravila in metode. Zakaj pa se mi nimamo tko, da nas ne bi prizadel? Pri nas pa bodo zdravniki dali tisto, kar je ceneje - kemijo.

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pri tem ne morem rect JA ali pa NE. Peticija ne opisuje in ne razlaga dovolj in nima boljsega predloga. …

Posledice bodo taksne kot so po ZZdrav: se je prej delalo na crno in se bo se naprej. Nadzora nimamo nikjer na parkiriscih, tam ko stojijo Cvetke in prodajajo strupena zelisca proti raku. Ko pride do posledic, pa jih ni nikjer vec. Zato je to tako. In tudi zato, ker se ve, da ne skodijo samo nekatere zdravilne rastline, ampak tudi prehrambna dopolnila. Tako da ni vse dobro, pa tudi ne vse slabo.

 

Vseen se bi lazje uvrgel Zakon proti zdravilcem, kot pa da bi kaj majali na evropskem nivoju. Zob tudi spulis s korenino, ga ne odzagas navrh :D Ampak idealisti so se zmatrali, so dvignili roke, ker je postalo vse samo se politicno, ne jemljejo vsega vec resno, po tem, kar se je dogajalo. Se je ustvarjal, pokasiral, spreminjal, menjal odgovorne ... Manj vem, bolj sem srecen.

 

Za nase zdravilce je slabo, nemcije pa to sploh ne prizadene, ker tam imajo drgac urejen. Tam gres k alternativcu, ne bos dobil kemije. So vse naravna zdravila in metode. Zakaj pa se mi nimamo tko, da nas ne bi prizadel? Pri nas pa bodo zdravniki dali tisto, kar je ceneje - kemijo.

sam res :o|o: se strinjam :palec:

kar ne pomeni, da je prav tako x:o)x

 

 

drgač pa za oni zob izpuljen, ne odžagan; pa ga odžagajo - če je korenina zdrava - in na korenino našraufajo umetnega x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

No, jaz tudi ne pravim da je prav ali ne... ceprav menim, da je semiselno o tem sploh govoriti. Ker najslabs se je stran obrnt, kot je to dandanes moderno (tudi tukaj na forumu x:Dx ).

 

Kaksen bodo posledice ne vem. Menim pa, da zadeva ni crno-bela. Sigurno ima zakon tudi pozitivne strani. Kot sem razumel, predvsem za varnost potrosnika. Hkrati pa mu opozicija ocita ravno to.

Itaq. :palec: Narave ne moremo regulirat in stlacit v okvir normativov.

 

Zakaj bi ovrgel zakon proti zdravilcem? Kaj je v njem zate tako spornega? In kje vidis njegove prednosti, ce jih? Zakaj menis, da se je sploh uvedel?, namrec brezveze ze ne.

Ne stekam, pravis da ne bi majal na EU nivoju, hkrati pa govors o korenini? A ni del nase korenine ravno v EU, do katere se moramo z naso regulativo prilagajat!?

 

Ne vem kako je v nemciji. Nisem preprican da imas prav, da tam pa kar ne dobis kemije. Mislim, da si si to bolj kot ne izmislil ali pa orenk posplosil. I gues.

 

A zakaj nimamo tako sprasujes? Ti povem zakaj:

Zato ker taki modeli kot ti in jaz rajsi tule piseva, kot pa greva delat na tem, da se pri nas spremeni tako, da bo za vse cimbolje. Ker med tem ko tebe vlece o tem debatirat in se ti zdi nepravicno, hkrati pravis da manj ko ves bolje je. In si torej ocitno razdvojen. Oz. ker je lazje tukaj lapat, kot pa kaj konkretnega naredit; ceprav tudi to tukaj ima smisel in je ze vkljucevanje v proces spremembe.

 

Jaz pri tem ne morem rect JA ali pa NE. Peticija ne opisuje in ne razlaga dovolj in nima boljsega predloga. …

 

Posledice bodo taksne kot so po ZZdrav: se je prej delalo na crno in se bo se naprej. Nadzora nimamo nikjer na parkiriscih, tam ko stojijo Cvetke in prodajajo strupena zelisca proti raku. Ko pride do posledic, pa jih ni nikjer vec. Zato je to tako. In tudi zato, ker se ve, da ne skodijo samo nekatere zdravilne rastline, ampak tudi prehrambna dopolnila. Tako da ni vse dobro, pa tudi ne vse slabo.

 

Vseen se bi lazje uvrgel Zakon proti zdravilcem, kot pa da bi kaj majali na evropskem nivoju. Zob tudi spulis s korenino, ga ne odzagas navrh :D Ampak idealisti so se zmatrali, so dvignili roke, ker je postalo vse samo se politicno, ne jemljejo vsega vec resno, po tem, kar se je dogajalo. Se je ustvarjal, pokasiral, spreminjal, menjal odgovorne ... Manj vem, bolj sem srecen.

 

Za nase zdravilce je slabo, nemcije pa to sploh ne prizadene, ker tam imajo drgac urejen. Tam gres k alternativcu, ne bos dobil kemije. So vse naravna zdravila in metode. Zakaj pa se mi nimamo tko, da nas ne bi prizadel? Pri nas pa bodo zdravniki dali tisto, kar je ceneje - kemijo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cookie, ce se ne motim, se zob sraufa v celjusti.

Na korenino se da krona, pod njo zacne enkrat gnit. Dokler se racun ni placan,

se krona drzi, kaj bo pa pri drugmu zobodohtarju, nas pa ne briga...

 

-------------------

 

Free pise: Ne vem kako je v nemciji. Nisem preprican da imas prav, da tam pa kar ne dobis kemije. Mislim, da si si to bolj kot ne izmislil ali pa orenk posplosil.

 

Zakaj ne napises tko, kot sem jaz napisal in nehas tako slabo mislit o drugih? Jaz sem napisal, da ce gres k ALTERNATIVCU. Sam sem bil gor pri alternativki, tko da si nisem nic zmislil. Tam imas „konvencionalno medicino“ in imas zdravnike-alternativce in imas zdravilce. Zdravilci so tam bolj bioenergetiki, magiji ipd. in nimajo svojga zakona. Alterativci imajo svoj zakon. To bi morali mi imet in bi nam blo zagotovljeno zdravljenje z rastlinskimi zdravili ipd. Omelo mi je predpisala alternativka, dobil sem jo v apoteki. Oni so tudi potrdil, da za tiste, ki so tam zavarovan, placa zavarovalnica.

 

Ti pises: Itaq. Narave ne moremo regulirat in stlacit v okvir normativov.

 

Tako nekak. Marsikaj se ne da. Npr. izolirat dolocene snovi, ki so ucinkovite samo v simbiozi s sekundarnimi rastlinskimi snovmi.

Marsikaj se pa tudi da: Vodeni izvlecki iz narvnih zelisc se lahko registrirajo kot zdravila, ce se zagotavlja vedno enaka vsebnost snovi in ce se je rastlina kolikor toliko raziskana. Ali pa, ce je ze 15 let uporabljena v medicini v EU in tega je kar mnogo.

 

Ti pises: "Zakaj bi ovrgel zakon proti zdravilcem? Kaj je v njem zate tako spornega? In kje vidis njegove prednosti, ce jih? Zakaj menis, da se je sploh uvedel?, namrec brezveze ze ne".

 

Daj mi povej, katere pozitivne in potrebne stvari ima ZZdrav zakon, ki niso navedene ze v kakem drugem zakonu. Ta zakon ni bil potreben, je brezveze. Zakaj pa je bil uveden? Ne ga lomit no, a si res mislu, da bom na to odgovoru ;) Ce bi dosledn bral, bi tudi ze nasu kak odgovor. x:o)x

Bolj gres proti vrhu lojtrce, manj se gre za bolnike, tam se gre samo se za moc. Zaletavaj se ti v zid, se bos hitr zmatral, pol sem pa rajs razdvojen x:Dx

 

Danes sem spet dobil en tak krozn pism, da je mene blo sram za druge.

lp

  • Lajkam 2
  • Buuuu 1

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...