Skoči na vsebino

Sočutje do človeka


Resničen

Recommended Posts

Skozi proces samospoznanja in proces samokontrole na poti k samemu sebi.!!!!!!!!!!!!!! TVOJ NOTRANJI jaz !!!!!

*****************************************************************************************

Bioenergija osebnostnega razvoja telesa in uma.Osebnost kot sama definicija telesa in uma iskri in tvori notranjo podobo energetskega polja.Energ.polje čiste energije osebnostnega razvoja, podajanje in prepoznavanje prepoznavnih znakov, ki so nam vodilo k spoznanju samega sebe in družbe.Evolucija same definicije samorazvoja se pokažejo skozi svoj osebnostni razvoj svojega ponotranjenega miru in blaženosti.Mirovanje ali popolna blaženost je iskra zaščitnega energ.polja, to je jedro in center samokontrole svojega notranjega glasu.Ponotranjen mir ali stanje duha razvijemo skozi svoj razvoj, ter obstoječi se življenski tok.Samokontrola ali videnje nevidnega dosežemo z relaksacijo ponotranjenega miru ali blaženostjo, same definicije negativnih vibracij, ki smo jih deležni z miselnim tokom s samim seboj, s tem sporočamo autotonskemu energ.polju da se z nami nekaj dogaja, da vzamem povzetek recimo da vam nekdo ponudi drogo a pred tem veste kakšne so njene posledice, zavedate se posledic zavedno, ampak drogo poskusite nezavedno saj vas pritegne izkušnja pred neznanim.Prepoznavni znaki so le tisti za katere odločamo le mi sami, vemo kaj hočemo a tega ne zmoremo.Izkušnja ali preizkušnja samega sebe je samokontrola, ki jo doživljamo mi sami.Velikokrat smo na preizkušnji samega sebe ZAVEDNO - Vedno in POVSOD.Izkušnja nam govori da moramo skozi proces samospoznanja in s tem pridobimo dane informacije, ki jih potrebujemo za vzpostavitev s samim s seboj.Govorimo pred preizkušnjo ki nas čaka v samem trenutku Izkušnje.Pridobljeno znanje ali samorazvoj s samim seboj, lahko razvijemo do te mere da lahko kontroliramo svojo autogensko jedro energ.polja.Enostavno povedano gre za notranji mir katerega smo samo svoji gospodarji, učenci duhovnega razvoja.Duhovnost ali osebno izročilo se glasi takole;MI SMO DUHOVNA BITJA V NAS JE BOŽANSKA ENEGIJA UNIVERZUMA 13 Symbolov a o tem malo kasneje.Svobodna volja, raziskovanja samega sebe (NADGRAJUJEMO) - sami sebe, kot je definicija tako pozitivnih kot negativnihinpulzov, ki smo jih deležni skozi miselni proces.Če vzamem definicijo negativnega inpulza je to tako; kot bi dolival v kozarec vodo in ko bi voda prišla do vrha kozarca bi se razlila, tako kot se razlijemo mi sami v času in prostoru, zato tudi pride do efekta reakcije.Miselnost ali negativna vibracija nas spodbudi k temu, da je prišlo do stranskega efekta, ki prebudi notranji mir ali blaženost energ.polja.Polje se odzove v veliki večini, kar je čisto nasprotje samokontrole in pozitivnega efekta, zato smo velikokrat podvrženi energijskim blokadam v podzavesti, tako rečeno samem jedru energijskega polja.Energ.polje definiramo na več fazno vzostavitev s samim seboj; ISKANJE, ZAVEDNOST, BLAŽENOST, MOČ, SPOKOJNOST, ČUTENJE, MIR, VRLINE, VIDENJE, GLAS, SIGURNOST, DELITEV, POSLUH to je celota 13 symbolov ki je autogena blaženost energ.polja samokontrole.Symbols 13 je vzpostavlanje s svojim jazom ali sredico jedra energ.polja.ISKANJE kot prva izmed 13symb. tvori celoto vseh ostalih 12symb. in mešanje celote vseh ostalih tvori bistvo spoznanja samega sebe.Če povzamem teorijo vsakdana; TAKO kot avto brez šoferja in bencina ne more peljati - Ali da je človek odvisen od sočloveka in da brez ljubezni nam ni živeti.---BISTVO JE TISTO, KAR NAS DELA KOT CELOTO.(((((JEMATI IN ZAJEMATI MORAMO Z VELIKO ŽLICO, KER SMO LAČNI SAMOSPOZNANJA. ((( to be continued) L:P

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O jebenti, Sejti Tamiji, nč te nisem zastopu.

 

Lej, čist simpl vprašanje sem ti postavu:

 

Kako se nardi, da maš sam sebe rad?

 

A mi lahko to poveš tko, po domače, po kmečk?

 

Dej opiš svoj primer, če ne gre drgač. Kako si ti to dosegu? Kako si vedu, da se nimaš rad. Kva si delal, da si se mel mal blj rad? Kva si delal, da se maš rad? Kako veš, da se maš rad? Kako se to vid, mislm, da se maš rad?

 

A bi šlo?

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O jebenti, Sejti Tamiji, nč te nisem zastopu.

 

...

 

A mi lahko to poveš tko, po domače, po kmečk?

xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pravo sočutje do človeka je, da ga vzpodbujaš k in pomagaš pri samospoznanju. človeško rojstvo je zelo redko dobljeno, dragoceno (ker lahko le v njem spoznaš kdo si), a tudi minljivo. zato pametni ne zapravjo niti trenutka časa brez aktivnosti samospoznanja in hkrati k temu vzppodbujajo tudi ostale.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) vrjamem da ne mogu sm it skoz razno razna sranja v zivlenju do podna in nazaj iz teme v svetlobo in povem ti da je blo jebeno ali živeti al umreti nekje umes ampak na koncu sm se zbudu in splezu iz brezna da iszkusen ne opisujem k bi lahka romane pisu in zdej se sam sprasujem kaj mi je blo tega vsega treba vglavnem zdej sm tuki diham še smo med živimi in kar me podre me naredi še močnejšega težko resno ampak živlenje te lahka pripravi da si stvar od niča.Ljudje smo si različni eni zmorejo - drugi pač ne spoštuj sam sebe ceni se zaupaj si maximalno vrjemi da obstaja sreča tudi zate jest sm jo pač najdu ljubezen do sebe in drugih to je proces.Borba za goli obstanek.Splača se delat na sebi samo vztrajnost - odločnost - Motivacija. TI PA SAM VEŠ KJE SE TRENUTNO NAHAJAŠ, V KAKŠNEM POLOŽAJU SI TRENUTNO, NEMOREM TI KAJ PRIDA definirat če nevem kje konkretno si!!!!!
  • Lajkam 2
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja tolk ene energije vzponov in padcev vrjemite mi na besedo se splača vlagat vase čeprav je težko in resnično je to brez doberga ni slabga in brez slabega se ne živi to so pota k jih živlenje nrdi.Negativa te počasi ubiva za to so kriva življenska pota bila.Zmeraj mamo možnost izbire samo izbiramo tisto pot k mislimo da je pravilna ampak ni vse v pravilnem pristopu treba je ubrati neko srednjo pot nikamor zaletavo eni pač moramo skozi sranje da se zavemo samega sebe.Preveč smo podvrženi pritiskom okolice, preveč smo lačni izkušenj tudi medsebojna manipulacija ljudi določenih oseb.Nobenega sočutja ni ali pa ga primakuje.Odvisno v kakem krogu se nahajaš sam itak pa moramo biti zelo previdni na svoji poti ker lahko kaj hitro pademo in ko pademo se težko poberemo.Resnično treba se je izogibati negativnih vibracij.Sebe na prvo mesto nato vse ostalo.kje so MEJE se sprašujemo v največjem možnem rizićnem okolju nasploh....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Sejti Tamiji

 

Ne vem ker vosu ti je nabil minuse, ker tole, kar si napisal, je blo iz srca in to zelo cenim in spoštujem.

 

Nej čimvečkrat govori tvoje srce, ker takrat si ti, takrat se te čuti, razume. Takrat si...moder.

 

Ne skrivaj srca za eno, kao znalsko trabunjanje, ki ne pomeni ama čist nč, najmanj pa modrosti, ampak pust srcu, da govori.

 

In ja, si mi odgovoru blj kt se zavedaš.

 

Tud od mene razprostrte roke.

 

Dobrodošel

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Compassion in sometimes the fatal capacity for feeling what is like to live inside somebody else's skin. It is the knowledge that there can never really be any peace and joy for me until there is peace and joy finally for you too."

 

Frederick Buechner

 

Sočutje je včasih usodna sposobnost čutiti, kako je živeti v koži nekoga drugega. Je kot znanje, ki mi ne more zares predstavljati miru in veselja, dokler ni končno miru in veselja tudi zate.

 

 

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

 

 

A ne? Ful še zdaj premišljujem o tej misli, ker v bistvu je to kot ljubezen, ki te pokliče, da se lahko izpolni. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) srce govori in mi tudi = Tudi najtežja pot je premagljiva vse je mogoče če se hoče...Moj del to je tvoj delež ali vaš delež.

 

****Vsak lahko kritizira napake drugih, ampak redki so tisti, ki bodo najprej priznali svoje!

 

****Vse, kar dajemo drugim, dajemo pravzaprav sami sebi.

 

MOČ samega sebe:::Skrivnost moči je v spoznanju, da so drugi strahopetnejši od nas.

*****************************************************************

Zmeraj znova opažam, da slabi na tem svetu držijo skupaj, celo če se še tako

sovražijo. V tem je njihova moč. Dobri ljudje so osamljeni in izostavljeni in to je njihova

slabost - čas sprememb so pred nami v nas samih, vredno se je boriti za nekaj dobrega.Tudi v najglobljih dolinah najdeš vodo in čez najvišje gore najdeš pot. Samo ena pot je do sočloveka: pot srca. Vse druge poti so ovinki in nesmisel - zgrešena prepričanja....UTVARE !!!

 

:)***

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Compassion in sometimes the fatal capacity for feeling what is like to live inside somebody else's skin. It is the knowledge that there can never really be any peace and joy for me until there is peace and joy finally for you too."

 

Frederick Buechner

 

Sočutje je včasih usodna sposobnost čutiti, kako je živeti v koži nekoga drugega. Je kot znanje, ki ne more zares predstavljati miru in veselja, dokler ni končno miru in veselja tudi zate.

 

 

 

u nulo

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

MOČ samega sebe:::Skrivnost moči je v spoznanju, da so drugi strahopetnejši od nas.

*****************************************************************

 

 

Hm, a se ti zdi da je res tko?

 

A če pa niso strahopetnejši, pol pa ti nisi močen? A če te en pošlje u kurac, maš pa pokvarjen dan? A če te en fest hval, pol se pa počutš pomembnega?...pa tko

 

A ni to prelaganje odgovornosti za tvoje počutje, tvoj pogled nase....na druge? Se prav, drugi odločajo, kako si, kako se maš, kakšen si. Drugi upravljajo s tabo, drugi določajo a boš fajn al pa ne boš. A je to fajn?

 

A nisi ti tist, k bi moral bit odgovoren zase in s tem tud za svoje počutje?...pa tko

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

Pa tist, da so dobri ljudje osamljeni, slabi pa močni in skupej. A je to res?

 

A sploh so slabi, a so mrbit večinoma sam prestrašeni, negotovi, pa zato tko delujejo?

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja tolk ene energije vzponov in padcev vrjemite mi na besedo se splača vlagat vase čeprav je težko in resnično je to brez doberga ni slabga in brez slabega se ne živi to so pota k jih živlenje nrdi.Negativa te počasi ubiva za to so kriva življenska pota bila.Zmeraj mamo možnost izbire samo izbiramo tisto pot k mislimo da je pravilna ampak ni vse v pravilnem pristopu treba je ubrati neko srednjo pot nikamor zaletavo eni pač moramo skozi sranje da se zavemo samega sebe.Preveč smo podvrženi pritiskom okolice, preveč smo lačni izkušenj tudi medsebojna manipulacija ljudi določenih oseb.Nobenega sočutja ni ali pa ga primakuje.Odvisno v kakem krogu se nahajaš sam itak pa moramo biti zelo previdni na svoji poti ker lahko kaj hitro pademo in ko pademo se težko poberemo.Resnično treba se je izogibati negativnih vibracij.Sebe na prvo mesto nato vse ostalo.kje so MEJE se sprašujemo v največjem možnem rizićnem okolju nasploh....

 

 

Kako daš sebe na prvo mesto,tega ne znam in niti ne vem kako? se to nardi..... x?x x?x

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako daš sebe na prvo mesto,tega ne znam in niti ne vem kako? se to nardi..... x?x x?x

to vam ne bo nč pomagal, sam neki spremenil, ampak nč na boljš. al so drugi na prvem mestu al ste pa vi, je eno in isto neznanje. sam če date Boga na prvo mesto, bo volk sit in koza cela.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
kje je težava če ne veš niti to da si ti ti.Kje je tvoj jaz osebnost kot sama kje se nahaja tisto TVOJE?VEDI da da nosiš in je del tebe s teboj ob tebi nad teboj vedno in povsod...CELOTA ko to najdeš si zmagal, škoda da to eni ne vidimo vrjamem pa v vsakega posameznika RESNICA je posejana povsod okoli nas.Dvigni kamen in videl boš.Poglej okoli sebe in slišal boš.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

prebrala v knjigi THICH NHAT HANH z naslovom MIR V VSAKEM KORAKU:

 

Ljubezen je stanje, ki drugim prinaša mir, radost in srečo.

 

Sočutje je stanje, ki prežene trpljenje, ki ga v sebi nosijo drugi.

 

Bistvo Ljubezeni in Sočutja je razumevanje, zmožnost prepoznavanja fizičnega, materialnega in psihičnega trpljenja v drugih, da se lahko postavimo v njihovo kožo.

 

... delim... priznam, da sem prebrala sam zadnjo stran tu, pa še to površno, kak drug moment, ko bo več časa se poglobim v to, kar ste pisali ....

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko spoznaš, da si dovolj močen. Finančno, fizično, psihično.
So že minila leta.
In nato ti prekriža pot, stopi na nogo, nekdo, ki je tak kot ti pred leti.
Sočutje do človeka.
Povej mu resnico. Povej mu pot, ki si jo prehodil, dokaze, ki si jih moral sam pri sebi najti, da si postal močnejši od strahu.
Sočutje do človeka.
Nato se spomniš svoje izkušnje, in molčiš. Moraš molčati.
Boli, ko gledaš ljudi in jim ne moreš pomagati.

A v njihovih očeh si ravno to, kar si sam videl pri drugih, preden si dojel. Arogantnost. Vzvišenost. Ošabnost.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da ni sočutje v tem, da svetuješ in vodiš, lahko je sem pa tja, temeljno je v tem, da razumeš. Da se res poskusiš uživeti v to kaj drugi čutijo , kaj doživljanjo, da razumeš, da ti je mar za trpljenje drugega.

Bit vodja ali svetovalec... je lahko posledica razumevanja, včasih pa tudi to ne ... ker preprosto ni namen drugega spreminjati, če jaz razumem so čutje prav ga razumem kot čutiti z :)

vendar, ko čutimo z drugimi, je drugim pogosto lažje, niso več tako zelo sami v svojems svetu... če pa imamo potem dovolj modrosti in znanja, da tudi konkretno pomagamo, potem pa je to samo še enk korak dalje.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sočutje, ta roža iz krone Ljubezni do bližnjega, olepša življenje , ublaži vsako bolečino in tolaži v vsakem odnosu.

 

In prav koga je Bog obdaril z večjimi sredstvi da izvaja to sočutje na najbolj učinkovit način ?

 

Ali vas Bog ni oskrbel , Njegovi ljubki ženski otroci, z najlepšimi, najnežnejšimi oblikami, mehkimi potezami, z milimi očmi, katerih pogledu, ganjenemu do solz iz sočutja, se ne more upreti noben predstavnik moškega spola ?

 

Ali vas Bog ni obdaril z nežnejšim glasom, ki s prikupnim zvenom vtira balzam v rane drugih ?

 

In kako večina izmed vas žensk to uporablja !!!

 

Odvrniti mora Bog Njegove Oči od te slike, katero bi lahko razvil pred vašimi očmi , če bi želel opisati , kako sedaj ženske grešijo s Temi Božanskimi Darovi , Resnično : Ne v Božjo Čast !

 

Toda dovolj o tem .

 

Sočutje vodi k Spoštovanju, k Enakovrednosti z Bližnjim, in je pravo nasprotje napuhu , ki mu vlada zabloda, da je nekdo boljši od drugih .

 

Ko se namreč srce nauči, da občuti trpljenje drugega, skuša pomagati toliko, kolikor je mogoče .

 

Sočutje ohranja Srce mehko, in je pripravljeno pomagati tam, kjer je to možno in izloči mnoge druge zle želje in misli, ki bi si drugače prisvojile ves prostor v ponosnem srcu .

 

Torej , kakšno je stanje z Sočutjem dandanes , lahko Takoj spoznamo, ko pogledamo dnevna poročila : klavrno .

 

Žal.

 

Ravno zato pa Prihaja Stvarnik nazaj na Ta Njegov Planet, da Znova Vzpostavi Red, kakršen je bil Predviden že od vsega Začetka, a je bil izgubljen.

 

Lp do tedaj, ajd', čaw .

 

B. + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne da se z vsem strinjam

sam je blo pa tko lepo povedano

tko iz srca

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

lepo

brez sočutja človeku nekaj manjka

pomemben del

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...