Skoči na vsebino

Sočutje do človeka


Resničen

Recommended Posts

V očeh nekoga drugega mogoče si...Vse odvisno od perspektive in dimenzije.

Te samo opozorim, da sem zaspana in takrat bol slabo pišem... http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/huh.png ja niso vsi ljudje slabi, naprimer jaz nisem. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/laugh.png

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa, če ti povem, da za mene je dobro to kar zate ni...

torej uničevanje, zločin, itd.... Bi pol rekel Aboyanasanna je pa slaba, ker ni pohodila mravle...)

Eh ne vrjamem še mravlice ne bi pohodila.

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa, če ti povem, da za mene je dobro to kar zate ni...

torej uničevanje, zločin, itd.... Bi pol rekel Aboyanasanna je pa slaba, ker ni pohodila mravle...)

 

hehe a tko zdej, a nimamo v Sloveniji zakone in policaje, da nam povedo kaj je prav, kaj ni.

Torej če bi ti delal zločin itd. Bi te zaprli in 1000 policajev bi se strinjalo z Aboyanasanno, vidiš http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/huh.png

Pravijo, da naj bi policaji pravilno razmišlali http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png , tko kot Aboyanasanna. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sorcerer.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa pravim da smo vsi popolni

sam da se eni bolj zavedajo eni pa manj....

Popoln Je Edinole Stvarnik-Bog . Vsi mi , Njegove Ustvarjene Duše pa smo nepopolni, in si moramo to Popolnost šele Pridobiti/priboriti/priučiti . Le, da se eni tega nikakor in nikakor nočejo zavedati . Tako potem zapravijo svoje kratko preizkusno življenje za razne prazne nepomembne marnje.

 

Žal pa po smrti pridejo Onstran prazni ko prazni žaklji : brez Notranjega Življenja v svojih dušah , in tam se šele začne njihovo Hujše Trpljenje .

 

Žal.

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smo ja, vsi smo eno in nič...

Zavedati se tega, je cela modrost.

 

Ti kar bodi nič, ki se reflektira predvsem v tvoji glavi . Jaz nebom nikoli "nič" , ker tudi Nočem biti nek "nič" . Od "niča" še nikoli ni nič bilo : tisočkrat Nič je še vedno - Nič .

 

Eno pa Smo Takrat, ko se Prerodimo v Stvarnikovi Energiji-Duhu.

 

Šele takrat tudi privzamemo Visokointeligenčno Modrost z Vsevednostjo , ki nam pripada podarjena od Stvarnika .

 

Do tedaj pa smo butasti ko noč , ali pa še to ne .

 

Žal.

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bojante bo že vedel če se je res šolal za duhovnika tam imajo prav šole kako manipulirati z ljudmi.....

 

No, še vedno se Šolam za Duhovnika, in to že od 1998 ! Še nekaj Let mi manjka do Zaključka študija . Ampak, jaz to ne delam take bolane šole katere ustanavlja Vatikanska golazenska banda, veš , Mayita . Jaz hodim v Božjo Šolo za Življenje . Ni lahka, ... zato se mi pa ta Študij že vleče toliko časa. Pa tudi omejen sem z nekaterih strani . Ampak, : Vse-Ob-Svojem-času :)

 

Vem da mi Bo Uspelo . Slej ko prej . Bog je na moji strani . Le jaz včasih nisem na Njegovi . A se Trudim . Morda premalo .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vero v ljudi???

Ti si vse in nič...

Veruj vase in začni ljubiti sebe, pa boš ljubil svet.

Začni ljubiti sebe, da boš - dovolj sebičen .

 

... pa boš ljubil pokvarjen svet ??

 

Bog je Vse . Skoraj Vse . Ti pa lahko ostaneš nič . Ni panike ;)

 

Samo Vera v Stvarnika-Boga Osvobaja . Vse drugo Je in Ostane - Iluzija - Maya .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bojante, brez zamere pa ti res verjameš kaj tu pišeš???

Oz. a si ti res duhovnik??? Sicer pa me ne preseneča, ljudje so, smo vsak dan bolj prebujeni

in nevem, če bomo še kdaj rabili duhovnikov kot jih predstavljaš sam!

 

 

Začni ljubiti sebe, da boš - dovolj sebičen .

 

... pa boš ljubil pokvarjen svet ??

 

Bog je Vse . Skoraj Vse . Ti pa lahko ostaneš nič . Ni panike http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

 

Samo Vera v Stvarnika-Boga Osvobaja . Vse drugo Je in Ostane - Iluzija - Maya .

 

Lp + #

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bojante, brez zamere pa ti res verjameš kaj tu pišeš???

Oz. a si ti res duhovnik??? Sicer pa me ne preseneča, ljudje so, smo vsak dan bolj prebujeni

in nevem, če bomo še kdaj rabili duhovnikov kot jih predstavljaš sam!

 

Ja, glej, če tkole po sebi sklepaš, kako zelo da si "prebujen" , potem je logično, da si takole kratkovidno domišljaš .

 

Na mojo srečo pa je Resnica pač - Drugačna .

 

Vem da neveš kar si sam priznal, a vedi, da jaz Vem .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Začaran krog brezmejne norosti...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/ylflower.gif

Ja, glej, če tkole po sebi sklepaš, kako zelo da si "prebijen" , potem je logično, da si takole kratkovidno domišljaš .

 

Na mojo srečo pa je Resnica pač - Drugačna .

 

Vem da neveš kar si sam priznal, a vedi, da jaz Vem .

 

Lp + #



Po drugi strani te pa razumem brat Bojante...

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nwm no, a bi se dalo drugače pisati, da sploh vem kaj berem.

 

heh, sorry, no, draga ses3ca, povej kaj ne razumeš, in rad ti bom probal ustreči , ti pomagal razumeti .

 

Sicer pa se tukaj večinoma ukvarjam z "duhovnimi megleniki" , torej neduhovnimi dušami, ki nevedo kdaj + kje jih čaka duhovni prepad njihovih duš , ... zato pa včasih morda tako malce zmedeno pišem, ker je težko opisovati z omejenimi besedami katere imamo na razpolago .

 

Pač, se trudimo , vsak po svojih močeh , ... omejenih močeh .

 

Stvarnik-Bog Je Dober http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

On Je Ljubezen <3

 

Mir naj ti bo na tvojem dušinem duhovnem srcu http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

...

 

Po drugi strani te pa razumem brat Bojante...

 

Upam da me res http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Popoln Je Edinole Stvarnik-Bog . Vsi mi , Njegove Ustvarjene Duše pa smo nepopolni, in si moramo to Popolnost šele Pridobiti/priboriti/priučiti . Le, da se eni tega nikakor in nikakor nočejo zavedati . Tako potem zapravijo svoje kratko preizkusno življenje za razne prazne nepomembne marnje.

 

Žal pa po smrti pridejo Onstran prazni ko prazni žaklji : brez Notranjega Življenja v svojih dušah , in tam se šele začne njihovo Hujše Trpljenje .

 

Žal.

 

Lp + #

joj bojante ma ne da se mi več res ne k sta preveč otročja z mgdjem enkrat govorita o stvarniku kot je vse in energija, drugič pa kot da je oseba, kokrkoli ni oseba, tko da to bluzenje mi je kr neki.

poglej tudi naše telo ni trdno fizično ampak je sestavljeno iz nevem koliko celic itd ki pol sestavljajo organe itd a človek lahko preživi brez pluč ali lehko preživi brez jeter itd tko da poglej bojante, brez tebe stvarnika ne bi bilo ja torej si ti enako pomemben kot bog.če pa ti kaj več veš pa pol malo bolje razloži k to vrtenje v krogu z vama dvema je nemogoče.

mi se moramo samo naučiti uporabljati popolnost, sam zaradi različnih faktorjev je to zelo težko.faktorji so pa tako močni in povsod da moraš imeti skoraj jeklene živce da ostaneš sploh 5%priseben.

zakaj praviš hujše trplenje a jim bo kdo rezal roke a jim bo kdo razmesaril noge a jih bo kdo posilil a jim bo kdo prisilil da naredijo samomor? a jih bo kdo stradal a jim bo kdo posilil otroka ali ubil???

z energijo ki jo nosiš tukaj pol prestopiš ja in tudi naprej imaš iste možnosti kot zdaj ostaneš ignorantski ali delaš na sebi tko da sam si svojega življenja kovač.zakj bi bili po smrti kaznovani? ali nagrajeni to so take budelanščine mislim za v vrtec.bodi priden boš dobil bonbončka ...če boš pa poreden boš pa kaznovan itd....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heh, sorry, no, draga ses3ca, povej kaj ne razumeš, in rad ti bom probal ustreči , ti pomagal razumeti .

 

Sicer pa se tukaj večinoma ukvarjam z "duhovnimi megleniki" , torej neduhovnimi dušami, ki nevedo kdaj + kje jih čaka duhovni prepad njihovih duš , ... zato pa včasih morda tako malce zmedeno pišem, ker je težko opisovati z omejenimi besedami katere imamo na razpolago .

 

Pač, se trudimo , vsak po svojih močeh , ... omejenih močeh .

 

Stvarnik-Bog Je Dober http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

On Je Ljubezen <3

 

Mir naj ti bo na tvojem dušinem duhovnem srcu http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

 

Upam da me res http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

Lp + #

 

Ne vem če sem ravno tvoja sestrica? Če bi dali pregledati tvojo kri in mojo. Sem prepričana, da nisem.

Bom drugič vprašala ja, ker ne vem točno kaj kdo misli, ko napiše nekaj. Mogoče se malo bol potrudi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam...

joj bojante ma ne da se mi več res ne k sta preveč otročja z mgdjem enkrat govorita o stvarniku kot je vse in energija, drugič pa kot da je oseba, kokrkoli ni oseba, tko da to bluzenje mi je kr neki.

poglej tudi naše telo ni trdno fizično ampak je sestavljeno iz nevem koliko celic itd ki pol sestavljajo organe itd a človek lahko preživi brez pluč ali lehko preživi brez jeter itd tko da poglej bojante, brez tebe stvarnika ne bi bilo ja torej si ti enako pomemben kot bog.če pa ti kaj več veš pa pol malo bolje razloži k to vrtenje v krogu z vama dvema je nemogoče.

mi se moramo samo naučiti uporabljati popolnost, sam zaradi različnih faktorjev je to zelo težko.faktorji so pa tako močni in povsod da moraš imeti skoraj jeklene živce da ostaneš sploh 5%priseben.

zakaj praviš hujše trplenje a jim bo kdo rezal roke a jim bo kdo razmesaril noge a jih bo kdo posilil a jim bo kdo prisilil da naredijo samomor? a jih bo kdo stradal a jim bo kdo posilil otroka ali ubil???

z energijo ki jo nosiš tukaj pol prestopiš ja in tudi naprej imaš iste možnosti kot zdaj ostaneš ignorantski ali delaš na sebi tko da sam si svojega življenja kovač.zakj bi bili po smrti kaznovani? ali nagrajeni to so take budelanščine mislim za v vrtec.bodi priden boš dobil bonbončka ...če boš pa poreden boš pa kaznovan itd....

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem če sem ravno tvoja sestrica? Če bi dali pregledati tvojo kri in mojo. Sem prepričana, da nisem.

Bom drugič vprašala ja, ker ne vem točno kaj kdo misli, ko napiše nekaj. Mogoče se malo bol potrudi.

 

Heh, jaz Vem da Si , le da ti tega še neveš :)

 

Ma, ni problema.

 

Lep + predvsem dober sončen dan ti želim brat boštjan

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, jaz Vem da Si , le da ti tega še neveš http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

Ma, ni problema.

 

Lep + predvsem dober sončen dan ti želim brat boštjan

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/ohmy.png Potem so mi doma prekrivali, da imam še enega brata? http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png Res ga imam enega samo mu je ime Anže.

 

Lep dan.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj bojante ma ne da se mi več res ne k sta preveč otročja z mgdjem enkrat govorita o stvarniku kot je vse in energija, drugič pa kot da je oseba, kokrkoli ni oseba, tko da to bluzenje mi je kr neki.

poglej tudi naše telo ni trdno fizično ampak je sestavljeno iz nevem koliko celic itd ki pol sestavljajo organe itd a človek lahko preživi brez pluč ali lehko preživi brez jeter itd tko da poglej bojante, brez tebe stvarnika ne bi bilo ja torej si ti enako pomemben kot bog.če pa ti kaj več veš pa pol malo bolje razloži k to vrtenje v krogu z vama dvema je nemogoče.

mi se moramo samo naučiti uporabljati popolnost, sam zaradi različnih faktorjev je to zelo težko.faktorji so pa tako močni in povsod da moraš imeti skoraj jeklene živce da ostaneš sploh 5%priseben.

zakaj praviš hujše trplenje a jim bo kdo rezal roke a jim bo kdo razmesaril noge a jih bo kdo posilil a jim bo kdo prisilil da naredijo samomor? a jih bo kdo stradal a jim bo kdo posilil otroka ali ubil???

z energijo ki jo nosiš tukaj pol prestopiš ja in tudi naprej imaš iste možnosti kot zdaj ostaneš ignorantski ali delaš na sebi tko da sam si svojega življenja kovač.zakj bi bili po smrti kaznovani? ali nagrajeni to so take budelanščine mislim za v vrtec.bodi priden boš dobil bonbončka ...če boš pa poreden boš pa kaznovan itd....

 

Ja, saj zdaj vidim, da ti še vse preveč podatkov manjka, predvsem Duhovnih, in zato težko razumeš Višje Zadeve kot jih recimo z bratom Emanuelom, ali pa Mgd-jem .

 

Ponovimo :

 

Stvarnik, je Vrhovna Večna PraEnegija, ki je Vse kar Obstaja Nekoč Ustvarila .

 

Ampak ona Ni neka slepa , nema, butasta energija, Temveč Visoka Inteligenca, ki ima temelj v Ljubezni in iz nje tudi Vso Modrost .

 

Vsa ta Energija pa izhaja iz enega, Enotnega Centra , ki je v Osebni Božanstveni DuhovnoEnergijski obliki sam Bog od Večnosti do Večnosti .

 

Mi, Njegove ustvarjene duše, pa tudi po odložitvi telesa nadaljujemo z natančno Identičnim Učenjem, kakršnega smo zaključili tukaj, tostran , na Zemlji.

 

Torej, Vse kar nebomo izkusili Tostran, (slabega) , Bomo žal morali izkusiti Onstran, le da preceeej, precej Dlje , dalj časa , žal .

 

Se spomnem, enega primera, ko so kitajci še imeli eno huuudo kazen, ko so kaznjence zvezali, postavili med dve žareči skali, in na obeh zunanjih straneh zakurili močan ogenj. Ko sta se skali razbelili, so uboge žrtve v hudih mukah umrle . Vendar, se je na Drugi Strani, v Onstranstvu , po Prehodu Duše to Trpljenje še nadaljevalo 1000 ( do prikazanih 10.000 ) Dooolgih let !

 

Šele Potem je prišla Odrešitev za tako ubogo trpinčeno dušo in popeljana je bila v Višje Duhovne Sfere .

 

In spet še en drug "kontra" Primer, ko so takoj po smrti neko drugo žensko dušo ki se je precej "gonila" ko je še živela tukaj, takoj obstopili Angeli, jo prijeli, in na svojih rokah odnesli direktno v Nebeške Sfere .

 

Zdaj boš spet morda rekla, da ne razumeš, in da je zmešnjava, a lahko ti namignem, da je to precej Natančen Stvarnikov Red , po katerem vsak dobi kar si zasluži, mi , povprečni "napačniki" (grešniki) pa smo nekje vmes, med onima dvema primeroma .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pogosto se ujamemo v koncepte, pa če je to Bog, ali Nirvana al kej druzga.... vse en drek... ideologija je farbanje razuma, konstruktivna religija, pa je samo govor o doživetjih na poti, spodbujenje na poti, pot pa je izkustvena in ne intelektualna... razprave o ljubezeni , sočutju... imajo smisel le, če en druzga spodbujamo in govorimo o lstnih izkušnjah, če so kej živega... če ne ... je sam ideologija... zgodovina pa nam priča s primeri kaj vse je sposoben narediti pofarban razum ...

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Točno...

pogosto se ujamemo v koncepte, pa če je to Bog, ali Nirvana al kej druzga.... vse en drek... ideologija je farbanje razuma, konstruktivna religija, pa je samo govor o doživetjih na poti, spodbujenje na poti, pot pa je izkustvena in ne intelektualna... razprave o ljubezeni , sočutju... imajo smisel le, če en druzga spodbujamo in govorimo o lstnih izkušnjah, če so kej živega... če ne ... je sam ideologija... zgodovina pa nam priča s primeri kaj vse je sposoben narediti pofarban razum ...

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...