Skoči na vsebino

Sočutje do človeka


Resničen

Recommended Posts

ali preveč

 

Buča sleponevedna. Kvečjemu Premalo . Huh, pa kaj tebi ni jasno sploh kdo je kdo , in kdo ni Kdo ...

 

pogosto se ujamemo v koncepte, pa če je to Bog, ali Nirvana al kej druzga.... vse en drek... ideologija je farbanje razuma, konstruktivna religija, pa je samo govor o doživetjih na poti, spodbujenje na poti, pot pa je izkustvena in ne intelektualna... razprave o ljubezeni , sočutju... imajo smisel le, če en druzga spodbujamo in govorimo o lstnih izkušnjah, če so kej živega... če ne ... je sam ideologija... zgodovina pa nam priča s primeri kaj vse je sposoben narediti pofarban razum ...

Hja, nesmeš se ujemat v človeške "koncepte" , ker so zmotni, zato nesmeš vse "prodajati" za "vse en drek" , kajti potem hitro zaideš na napačno Pot.

 

Samo Bog je Edina - Večna Resnica .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Buča sleponevedna. Kvečjemu Premalo . Huh, pa kaj tebi ni jasno sploh kdo je kdo , in kdo ni Kdo ...

 

Hm kaj če bi ti druge pri miru pustil, vsak ima svojo pamet in v kaj vrjame, kajti če bi kdo rekel kaj proti bogu tebi ne bi bilo všeč, tako tudi nam ne k ne verjamemo !! Pusti drugim svobodo in jim ne vsiljuj svojo pamet.

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če nekdo misli, da se preveč posvečaš bogu pač tako misli ni potrebno zdaj vzeti kot nek napad, jaz osebno ne vrjamem in iz tvojih besed in stavkov ne vidim nobenih prepričljivih dokazov, da naj bi bog obstajal sploh pa v stari zavezi in novi je šele kasneje postal bog dobr drugače je pa bog krut in zloben v stari zavezi.

 

Jaz nimam nič proti tebi k vrjameš v te stvari samo ne vsiljuj drugim svojo pamet k znajo sami s svojo glavo razmišljati in če jih bo kaj zanimalo te bodo vprašali mislim, da bi se moral pogovoriti s kom k v to vrjame ne ,da na forumu trosiš svoje varovanje v boga.........

.....

 

najbolje, da greš v cerkev si najdeš koga k razmišlja podobno in se tam pogovarjajta, se ti ne zdi boljši uspeh?

 

k se toliko zadržuješ tukaj se sliši že kot obsedenost s tem bogom in s tem se strinjam z xyz sploh pa nimaš pravice komu vsiljevati stvari in če pove mnenje še nič ne pomeni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz ne vrjamem v duhove, ne vrjamem v boga in ne vrjamem v vedeževalke itd sploh k gledam po televiziji k je tega vedno več zveni kot reklama k nekdo hoče nekomu povedat ga prepričat, da naj pokliče na to številko, da mu bo povedal kaj boš doživel v življenju imaš razne dokomentarce k ti pokažejo kako ljudje prepričujejo druge, da v to vrjamejo nekako enako se mi zdi z bogom ampak to je moje mišlenje imam svobodno voljo, da tako mislim in osebno nobenega ne prizadanem, jaz imam rada moje kužke evo ampak ne mislim ljudem vsiljevati, da naj kupijo mojega psa če ne marajo živali, to preprosto ne gre.

 

Ne vem no kakšno je vaše razmišanje in kaj se vam zdi najbolj prav, to veste sami ampak mislim, da ima vsak pravico, da izrazi svoje mnenje.

 

 

Aja Bojante pusti jim, da sami povedo kaj mislijo, k nimaš vedno samo ti prav, mogoče sploh nikoli nimaš prav

 

imaš prav le za lastni jaz, zate, za druge ne! Žal mi je, da ti moram povedati

 

ampak to je resnica.

 

Aja pa Lep pozdrav, pustite drugim, da izrazijo svoje mnenje!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sočutje do človeka je, da mu poveš, da je dobil človeško rojstvo po mnogih mnogih rojstvih v drugih oblikah in da ima sedaj možnost častiti Boga, Šri Krišno in se tako lahko odreši vseh problemov in doseže izpolnitev vseh želja v večni ljubezni do Boga Šri Krišne.

 

Začne lahko z izgovarjanjem Mahamantre :

 

Hare Krišna Hare Krišna Krišna Krišna Hare Hare Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

 

Hvala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm kaj če bi ti druge pri miru pustil, vsak ima svojo pamet in v kaj vrjame, kajti če bi kdo rekel kaj proti bogu tebi ne bi bilo všeč, tako tudi nam ne k ne verjamemo !! Pusti drugim svobodo in jim ne vsiljuj svojo pamet.

 

Hja, ker Vem, da je Bog Stvarnik, in tako tudi moj Pravi in Resnični Oče, ki me Oskrbuje že pred prejšnjimi Inkarnacijami , potem nevem kako bi bilo tebi, če bi ti kdo rekel, da se preveč ukvarjaš z svojo mamo ?

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če nekdo misli, da se preveč posvečaš bogu pač tako misli ni potrebno zdaj vzeti kot nek napad, jaz osebno ne vrjamem in iz tvojih besed in stavkov ne vidim nobenih prepričljivih dokazov, da naj bi bog obstajal sploh pa v stari zavezi in novi je šele kasneje postal bog dobr drugače je pa bog krut in zloben v stari zavezi.

 

Jaz nimam nič proti tebi k vrjameš v te stvari samo ne vsiljuj drugim svojo pamet k znajo sami s svojo glavo razmišljati in če jih bo kaj zanimalo te bodo vprašali mislim, da bi se moral pogovoriti s kom k v to vrjame ne ,da na forumu trosiš svoje varovanje v boga.........

.....

 

najbolje, da greš v cerkev si najdeš koga k razmišlja podobno in se tam pogovarjajta, se ti ne zdi boljši uspeh?

 

k se toliko zadržuješ tukaj se sliši že kot obsedenost s tem bogom in s tem se strinjam z xyz sploh pa nimaš pravice komu vsiljevati stvari in če pove mnenje še nič ne pomeni.

 

Tudi v cerkvah se ne strinjajo z menoj, in zato me tudi tam nemarajo več toliko , ker so še bolj omejeni kot tu na teh straneh nekateri .

 

Vidim pa, da si tudi ti nasedla na Isto foro , kot sem tudi jaz že pred leti .

 

Namreč, Bog je po svojem Bistvu Le Ljubezen Sama, in zato nemore biti krut, ali pa celo zloben.

 

To je potem tko, kot da bi ti hotla rečti, da je Ljubezen kruta in zlobna.

 

A vidiš svojo kruto-zlobno Zmoto Že ?

 

Šene ?

 

No, ti bom zdaj povedal "catch" :

 

Bog Se Vedno Najprej Pojavi kot Strog in Nepopustljiv Pravični Stvarnik, in Šele kasneje kot Ljubeči Nebeški Oče, kar On v Resnici je .

 

In On Ima Modre Razloge za To .

 

O tem pa sem že razlagal pri Vzgoji Otrok ki je povezana z vzgojo nas , Njegovih Otrok , Njegovih Stvaritev .

 

Ker pa se nekaterim nepoučenim površnežem ( med katerim sem tudi jaz bil pred leti) ta Pravična Dejanja zdijo prekruta , in prehuda, ker ne prepoznajo Pozitivne Rešitve v Ozadju Božjih Dejanj, potem tkole "na hitro" obsodijo Strogega-Pravičnega Sodnika , za katerim se skriva Ljubezen ki posije nekoliko "kasneje" ( z zamikom) .

 

No, ko pa sva pa še pri xyz, ... potem sem mu tudi jaz le povedal svoje mnenje, ... kaj pa potem to tebi pomeni, je pa tvoj problem, in ga ne obešaj name ! http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

 

Štekaš ? http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

 

Hvala http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, ker Vem, da je Bog Stvarnik, in tako tudi moj Pravi in Resnični Oče, ki me Oskrbuje že pred prejšnjimi Inkarnacijami , potem nevem kako bi bilo tebi, če bi ti kdo rekel, da se preveč ukvarjaš z svojo mamo ?

 

Lp + #

 

si pozabil na lastne besede? napisal si, da se premalo trudiš biti na božji strani.

 

meni bolj izgleda, da ti manjka neko osnovno zaupanje... meniš, da lahko boga dosežeš z lastnim trudom,

in se nekaj siliš dosegati ideale, katere si si zadal sam, ter dosegati neke samoustvarjene podobe o bogu

ter samoustvarjene podobe o idealnem odnosu z bogom.

ampak te predstave o tem, kaj pravilno življenje je, so tvoje osebne predstave.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veliko večje vprašanje je, če je "svoje mnenje" oz. tvoje mnenje res tvoje...

Ne vem no kakšno je vaše razmišanje in kaj se vam zdi najbolj prav, to veste sami ampak mislim, da ima vsak pravico, da izrazi svoje mnenje.


 


Res je, kaj je prav in narobe je stvar interpretacije uma in ni nič in nič manj kot iluzija...

 

si pozabil na lastne besede? napisal si, da se premalo trudiš biti na božji strani.

 

meni bolj izgleda, da ti manjka neko osnovno zaupanje... meniš, da lahko boga dosežeš z lastnim trudom,

in se nekaj siliš dosegati ideale, katere si si zadal sam, ter dosegati neke samoustvarjene podobe o bogu

ter samoustvarjene podobe o idealnem odnosu z bogom.

ampak te predstave o tem, kaj pravilno življenje je, so tvoje osebne predstave.

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

si pozabil na lastne besede? napisal si, da se premalo trudiš biti na božji strani.

 

meni bolj izgleda, da ti manjka neko osnovno zaupanje... meniš, da lahko boga dosežeš z lastnim trudom,

in se nekaj siliš dosegati ideale, katere si si zadal sam, ter dosegati neke samoustvarjene podobe o bogu

ter samoustvarjene podobe o idealnem odnosu z bogom.

ampak te predstave o tem, kaj pravilno življenje je, so tvoje osebne predstave.

 

Hja, Zopet si v zmoti, kajti moje lastne(zmotne) osebne predstave Niso Nikoli bile take kot jih Poznam Sedaj. Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Meni je že kar nekaj časa jasno, da ima vsak človek prav. Kajti vsak izhaja iz svoje resnice, ki je zanj prava in resnična v tistem trenutku.

To pa ne pomeni,da je prava in resnična za tisoče drugih. Prepričanega je nemogoče prepričati, pa tudi pravice do tega nimamo.

 

VSAK IMA SVOJ PRAV.

 

Kdor tega ne spoštuje in se tega ne zaveda, povzroča konflikte, ti pa izgubljanje energije in nepotrebno gorje

Največji egoist je tisti, ki vsem želi vse najlepše in najboljše http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/yinyang.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je že kar nekaj časa jasno, da ima vsak človek prav. Kajti vsak izhaja iz svoje resnice, ki je zanj prava in resnična v tistem trenutku.

To pa ne pomeni,da je prava in resnična za tisoče drugih. Prepričanega je nemogoče prepričati, pa tudi pravice do tega nimamo.

 

VSAK IMA SVOJ PRAV.

 

Kdor tega ne spoštuje in se tega ne zaveda, povzroča konflikte, ti pa izgubljanje energije in nepotrebno gorje

 

Jah, ajd no, drži...ampak samo do meje...moje meje.

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je že kar nekaj časa jasno, da ima vsak človek prav. Kajti vsak izhaja iz svoje resnice, ki je zanj prava in resnična v tistem trenutku.

To pa ne pomeni,da je prava in resnična za tisoče drugih. Prepričanega je nemogoče prepričati, pa tudi pravice do tega nimamo.

 

VSAK IMA SVOJ PRAV.

 

Kdor tega ne spoštuje in se tega ne zaveda, povzroča konflikte, ti pa izgubljanje energije in nepotrebno gorje

Tko ja ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...