Skoči na vsebino

Najbolj negativne lastnosti ljudi


Pesnik

Recommended Posts

  • Komentarji 191
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

zanimivo izmed vsega skupaj, morda je kdo že omeni pa je, da so te lastnosti, ki ste jih opisovali pretežno vaše osebne skrite točke.. na drugih te motijo vedno tiste napake, ki jih imaš sam.. šokirano temveč resnično.. še sedaj včasih ko ne razumem stvari in grem potem globoko vase vidim, da je to res..

vedni in vedno ko imaš odnos z drugimi, pa naj si bojo to predmeti, ljudje itd..imaš odnos z samim sabo..

največja jeba je, da tako hitro lahko človek postane nezaveden in zaplava na potovanja v um in tedaj krivi druge..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zanimivo izmed vsega skupaj, morda je kdo že omeni pa je, da so te lastnosti, ki ste jih opisovali pretežno vaše osebne skrite točke.. na drugih te motijo vedno tiste napake, ki jih imaš sam.. šokirano temveč resnično.. še sedaj včasih ko ne razumem stvari in grem potem globoko vase vidim, da je to res..

vedni in vedno ko imaš odnos z drugimi, pa naj si bojo to predmeti, ljudje itd..imaš odnos z samim sabo..

največja jeba je, da tako hitro lahko človek postane nezaveden in zaplava na potovanja v um in tedaj krivi druge..[/quot

:palec: Se popolnoma strinjam s tabo. Najhuje pa je, ko veš da moraš sam s sabo rešit, pa te čustva potegnejo not in enostavno ne moreš ven-veš da je pogubno za odnos-e, pa še kr siliš dokazat svoj prav.Ko EGO-nček ponori in hoče ven, potrebujem kar nekaj časa, da mu lepo razložim, da ga razumem in da bi bilo dobro, če si stvar pogledava še skupaj z ljubeznijo -pa še vseeno se včasih zgodi, da najprej noče, ko pa se pomiri-va, pa se največkrat zjočem in potem se mi zdi, da se mi odpre srce in nič ni več krivično, črno..... xloveyx

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Najhuje pa je, ko veš da moraš sam s sabo rešit, pa te čustva potegnejo not in enostavno ne moreš ven-veš da je pogubno za odnos-e, pa še kr siliš dokazat svoj prav.Ko EGO-nček ponori in hoče ven, potrebujem kar nekaj časa, da mu lepo razložim, da ga razumem in da bi bilo dobro, če si stvar pogledava še skupaj z ljubeznijo -pa še vseeno se včasih zgodi, da najprej noče, ko pa se pomiri-va, pa se največkrat zjočem in potem se mi zdi, da se mi odpre srce in nič ni več krivično, črno..... xloveyx

dobr si to opisala..največji bednes je ravno to,.se mi je dogajalo, sem prišel ven naperjen pa sem zanetil prepir med ljudmi, potem pa sem iskal krivca v drugih.. a krivec sem bi sam ozr. del mene-ego..

največjo orožje je prisotnost biti tukaj, kot opazovalec.. jaz si vedno poiskušam zavedat, da je ta trenutek, sedanjost uvse kar je..tedaj tud ego, um slabi,. ker ravno on ne more preživet te prisotnosti brezčasja..

v badu sem vedno tedaj, ko sem na počitnicah ali v pretek.ali prihod.. tedaj je ednina možnost za slabo voljo itd..

 

ajd chao..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej, ma pusti tiste luzere. Saj sami seb delajo karmo - bod rajši srečen da si je ti ne delaš x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zanimivo izmed vsega skupaj, morda je kdo že omeni pa je, da so te lastnosti, ki ste jih opisovali pretežno vaše osebne skrite točke..

se ne strinjam cisto, smo pa govorili o tem ze seveda, morda tud v tej temi celo.

 

recimo res je, da ne maram hrupnih ljudi in ne shizim na cvekace, pa sem lohk oboje.

ne maram da kdo komplicira, pa znam komplicirat. na zivce mi grejo egoisti, pa sem sama.

 

...

 

Na jetra pa mi grejo pusiji in sama nikakor nisem pusi.

Nadalje sovrazim skrtost - menim o sebi, da nisem skrta, lazje in rajse dajem kot jemljem.

Preziram zavist, sama TUD SLUCAJNO in NITI MALO nisem zavistna.

 

tko. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz tud ne maram potuhnjenih...

pa maram odkrito besedo, sam nisem pa vec tolk, da bi za vsako ceno razciscevala KADARKOLI (recimo ob 2h zjutraj in to zelo glasno). xDDx xrolleyesx

in tako menim, da je kaksne stvari dobr pac kar pustit, ne tolk brskat, kopat...

ne sam da lahko izvemo nekaj, cesar ne maramo slisati, tudi ne zna vsakdo cist sinhrono podajati z besedami custev, misli, obcutij...

pa pride do nesporazuma, ce prevec hocemo razciscevati, pa se oni iz nekaksne podzavestne trme reagira se bolj trdo oz. togo.

 

skratka, nisem vec tolk zapeta za nekaksno razciscevanje..

tud - ce je treba tolk enga razciscevanja in utemeljevanja, me itak tak odnos praviloma ne privlaci.

 

vcasih pa tud sam ne ves...

da bi recimo od mene kdo hotel, zahteval, recimo - kaj pa da mislim? kaj bo zdaj? kako pa bo? kaj pa je zdaj? kaksen odnos da sploh imava?

in - kaj, ce ne vem?

sem potuhnjena, bo hotel razciscevat? x:o)x xrolleyesx :o|o:

x:Dx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa vem...ponavdi sem kar nekja časa strpna do njih...sam ko mi pa enkrat dokurči, pa včasih butnem kot strela z jasnega x:Ix x:Dx

 

kakšne ljudi ne maram...potuhnjene, ki nekaj govorijo za hrbtom pa naredijo štalo. Ne maram opravljivih ljudi. iskrene cenim...čeprav včasih resnica boli...pa se kasneje vse zgliha. x:)x

 

Potem tudi bolj težko shajam z komplicatorji, imam že sama precej težav, da se včasih odločim..pa ne rabim še koga, da razčiščuje do potankosti.

 

Zadnje čase...pa se mi dogaja, da z ljudmi kar dobro shajam..me po večini sploh nič ne moti na njih.

 

Pozitivno mišlenje...moje :palec:

 

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Mene pa najbolj negativci vržejo............... :xx!: Taki k ne najdejo ene lepe stvari v živlenju, k je vse slabo, če pada dež ni v redu, če sije sonce tud ne , al je premezlo al pa prevroče(nikol glih prov) kruh je pretrd, jabke jim gnijejo, u vrtu jim nikol nč ne raste.........skratka....beda!!! :o|o: :o|o:Vse tegobe tega sveta so se zgrnle na njih :xx!: In bolj k se ti trudiš da b najdu vsaj eno, res eno samo, tud če čist miceno pozitivno stvar...lejga te že zabijejo dol. Men je to groza s takmu človeku met opravka k kr vidno daje po men, mi vso energijo pobere tak da sm čist fertik pol, tak ko bi cel dal ful delala.Groza, vse drugo še nekak prenesem pr ljudeh, sam to me pa iztiri.

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men gredo pa najbolj na živce LAŽNIVCI, ki znajo tako dobro lagati, da še celo sami sebi verjamejo. Ali pa lažejo na tak način, da je takoj očitno. Ampak zanimivo je, da tako vedenje lažnivca drugi ljudje celo odobravajo. Boš pa povedal kaj po resnici, te bodo pa kar mal čudno gledal. Kam gre ta svet x?x

 

Pa ne prenesem HINAVŠČINE, jaz pravim, da če imaš kaj o komu povedati, mu to povej v obraz ne pa za hrbtom. x!x

 

Pa ne prenesem PRIVOŠČLJIVOSTI, EGOIZMA, NEVOŠČLJIVOSTI, NADUTOSTI......

 

In še bi lahko naštevala.....

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

posesivnost, ljubosumnost, pa narejena prijaznost, prijateljstvo - uf, daj mi v faco povej kaj je narobe, kaj ti ne štima, se da s pogovorom vse rešit, ne pa ufff... sem imela nekaj podobnega danes v službi - sem se prav morala v jezik ugriznit - baje planeti niso ugodni za rareševanje... mene pa tko mika :vragec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mam enga soseda......cel dan sam nekej hodi okol hiše pa se razburja, krementi, renči, laja na vse živo...motjo ga otroci, pa mačke, psi, tud ptiči, nad ženo sam kroli nekej, ona pa skoz hodi za njemu kt en cuck: a boš to, a boš ono....mislim popizdiš....moti ga če mam js muzko bol naglas, enkrat se je dru sem če bi lahk še mal svojo muzko poslušov...jaz pa ja sosed vi kr, na svojmu pa res lahk delate kar hočte.....ga je kap skor...u glavnem totalni zrelak, sedim na balkonu, kadim pa se režim ko njega poslušam......pa si mislim hvala bogu da mi ni trba s takmu cepcu živet.....totaln negativc :xx!:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimiva knjiga, ki vsaj malce pojasnuje to tematiko je - Temna stran iskalcev svetlobe..

tres pa je da v knjigah marsikdo vidi tisto, kar njemu ustreza - recimo se pogovarjam z neko znanko o eni knjigi, pa pravi:"Si prebrala, v knjigi piše da moraš imeti najprej rad sebe..." ni videla tistega nadaljevanja in naj povem da je zelo egoistična oseba.Ampak očitno je našla recept za svojo srečo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nestrpnost in samopomembnost sta strup sveta

But the Raven, sitting lonely on that placid bust, spoke only

That one word, as if its soul in that one word he did outpour

Nothing farther then he uttered; not a feather then he fluttered--

Till I scarcely more than muttered: "Other friends have flown before--

On the morrow he will leave me, as my Hopes have flown before."

Then the bird said "Nevermore.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene najbolj razpidi in uzalosti, kadar ljudje izkoristjo moje zaupanje.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...

Joj jaz pa ne prenesem hinavščine in pretvarjanja. A ste mogoče opazl kok se ljudje pretvarjamo, enostavno "nočemo" bit to kar smo, kok je to men grozn oz škoda.

 

:xx!:

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se pa vseeno zdi, da bo nekaj na tem, da nas pri drugih motijo lastnosti, ki jih imamo sami, pa nam niso všeč.

 

Vem, da se vas kar nekaj ne strinja in pravite, da taki pa že niste. Mogoče bi bilo dobro povprašati koga, ki mu zaupate, da vam iskreno pove svoje mnenje in ga seveda podkrepi z dejstvi (dogodki, situacijami, ...)

 

Meni, npr. se dvigajo lasje ob neodgovornih ljudeh. Takih, ki nekaj obljubijo, potem se pa nič ne premakne. In bila sem prepričana, kako sem pa sama totalno zanesljiva in odgovorna. Pa se o tem pogovarjam in me lepo postavijo na realna tla, ko mi iz rokava stresejo par situacij (v zelo bližnji preteklosti), ko sem jaz totalno zabluzila. In to čisto nenamerno. Kriza, ko ugotoviš, da si sam tudi tak...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...