Skoči na vsebino

Zakaj rja izjeda vodne cevi!?


kajster

Recommended Posts

Zakaj rja izjeda vodne cevi!?

 

Rja prežrla vodovod na Onkološkem inštitutu | Dnevnik

 

http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dne...

 

Komentar:

 

Problem nenormalnega rjavenja vodovodnih cevi ni v šlamparijiali podobnem, kot se sedaj rado govori, temveč je v povečanem energijskem/galvanskem sevanju, ker se pri sevanju ustvarjajo dvopolne energije, kiizjedajo cevi katere v tem slučaju predstavljajo katodno površino in se zato dogaja,da se ustvarjajo izjede tudi v obliki lukenj, kod da bi jih izjedli črvi!

 

 

Sam imam s tem izkušnje, ker sem zasebni raziskovalec na tempodročju in sem predvsem tudi praktično ugotovil, da se to dogaja največkrat napodročju močnega sevanja (Hartmanov križ), ko je lahko tudi nova cev,največkrat koleno, prežrto že po dveh letih!

 

V takšnem slučaju je naj primernejše zamenjati inštalacijoiz plastičnih napeljav, katere ne reagirajo na galvanske in sevalne energije!

 

 

Kot dolgoletni radiestezist in biotronik nova veda, sem žepred leti opozarjal na ta problem, predvsem zaradi tega, ker ta stavba ustvarjazaradi napačne konstrukcije in dimenzij pa tudi preveliko stekla, zelo velikoškodljivih negativnih energij, kar tudi samim bolnikom kakor tudi medicinskemosebju, škoduje pa se zaradi tega tudi rane težje zaraščajo ko zato tudizdravljenje nima pričakovanega učinka!

 

Konrad Ajster

 

kajster
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...