Skoči na vsebino

PLUTON na pomembnih tockah


astra

Recommended Posts

To so le simbolicne povezave, ki gredo lahko zelo globoko, ali pa ne, nima veze toliko z resnicnostjo, kot z morda s psihicnimi obcutki. Asc ponazarja tudi vsa nadaljnja rojstva v vse nove zivljenske situacije. Kaj se je zapisalo, itak kar se je moralo, ne vemo, bo ona povedala, ko bo odrastla. Torej po tem simbolicnem pomenu, morda *dolgo rojevanje v pomembno situacijo*, vec cakanja, trud od *zunaj* to je od zivljenjske situacije, ki pritiska na njo, da bi se rodila, to je odzvala, morda malo z obcutkom prisiljenosti, ker poriv ni bil s strani otroka, torej nje, vendar na koncu je vse v redu in lepo *lep otrok, nic zguban, zdrav*, to lahko pomeni potem izredno zadovoljstvo in dober obcutek sebe, ko se res spusti v situacijo. Oprosti za malo tezke besede, ampak asociacije so mi tako hitro stekle in glede na globino pomena imajo bolj dramaticen pomen. Ne se ozirat na besede, poskusi dojet ozadje.

Besede imajo vrednost.

Kar pa je v besedah vrednega, je misel v njih.

Misel nekaj zasleduje, toda stvari, katere zasleduje, ni mogoce preliti v besede in predati potomcem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 265
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

To so le simbolicne povezave, ki gredo lahko zelo globoko, ali pa ne, nima veze toliko z resnicnostjo, kot z morda s psihicnimi obcutki. Asc ponazarja tudi vsa nadaljnja rojstva v vse nove zivljenske situacije. Kaj se je zapisalo, itak kar se je moralo, ne vemo, bo ona povedala, ko bo odrastla. Torej po tem simbolicnem pomenu, morda *dolgo rojevanje v pomembno situacijo*, vec cakanja, trud od *zunaj* to je od zivljenjske situacije, ki pritiska na njo, da bi se rodila, to je odzvala, morda malo z obcutkom prisiljenosti, ker poriv ni bil s strani otroka, torej nje, vendar na koncu je vse v redu in lepo *lep otrok, nic zguban, zdrav*, to lahko pomeni potem izredno zadovoljstvo in dober obcutek sebe, ko se res spusti v situacijo. Oprosti za malo tezke besede, ampak asociacije so mi tako hitro stekle in glede na globino pomena imajo bolj dramaticen pomen. Ne se ozirat na besede, poskusi dojet ozadje.

 

Ja, razumem, da si imela asociacije. Pa tudi to razumem, da je to neko psihično ozadje, eno pač od tolikih... slišati je bilo precej "grdo" ja. Koliko ima lahko veze z realnostjo... hja, psiha je realna :)

 

 

Nekje sem zasledila, da stopinja, na kateri se nahaja nek planet od ascendenta gledano naprej, predstavlja starost, ko pride do izraza planet. Recimo, da je Pluton na 24 stopinji od ascendenta, takrat naj bi povzročal največje transformacije za to osebo. A je to res?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, Sasha 3, ...vidim, da sem te prizadela, pa to niti v delcku sekunde ni bil moj namen. Kasneje, ko sem prebirale ostale strani tega foruma, sem celo ugotovila, da si ravnokar rodila. Nikoli ne razlagam mamam karte otroka, toda tu se mi je zdelo, da govorim z astrologom.

Pogovor je tekel o Plutonu na Asc in kako bi se lahko izrazil pri rojstvu in glede na to, da je bilo na fizicni ravni vse v redu, sem v dolgem cakanju in v ostalih okoliscinah videla prazen prostor, kjer bi se lahko obcutilo nekaj Plutona. To je astrolosko psiholosko razmisljanje, ker Pluton je pac tam, in astroloski vpogledi, ki so Uranski, torej vcasih prevec suho logicni, seveda tudi prizadenejo. Nisem imela nobenega slabega namena, zame so te stvari vse normalno zivljenjske, en ga ima tam, drug drugje, vsi imamo svoja zivljenja, ob rojstvu dobimo cel paket planetov, ki nas vodijo skozi nas life. Naj ne bi bilo tabu govoriti o tem psihicno globokem planetu, Sama imam transpersonalce celo najraje, ker me ravno oni spravljajo iz omejenih okvirov ter mi pomagajo spoznavati zakone bivanja sirse in Pluton je, pa to ne zdaj zaradi mojega opravicevanja, v svojem pravem pomenu, moc pravega zivljenja.

Prosim, ne obremenjuj se z necim, cesar ni. Pluton je bil njej rojstni boter in verjemi, da bo dobila veliko njegovih daril *saj ves, Pluton je varuh zaklada* xwizardx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, napaka zgoraj, to je registracija mojega moza, v bistvu pa je ta clanek moj. Pozabila sem se registrirat.

Besede imajo vrednost.

Kar pa je v besedah vrednega, je misel v njih.

Misel nekaj zasleduje, toda stvari, katere zasleduje, ni mogoce preliti v besede in predati potomcem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To so le simbolicne povezave, ki gredo lahko zelo globoko, ali pa ne, nima veze toliko z resnicnostjo, kot z morda s psihicnimi obcutki.

 

 

Oj, Sasha 3, ...vidim, da sem te prizadela, pa to niti v delcku sekunde ni bil moj namen. Kasneje, ko sem prebirale ostale strani tega foruma, sem celo ugotovila, da si ravnokar rodila. Nikoli ne razlagam mamam karte otroka, toda tu se mi je zdelo, da govorim z astrologom.

Pogovor je tekel o Plutonu na Asc in kako bi se lahko izrazil pri rojstvu in glede na to, da je bilo na fizicni ravni vse v redu, sem v dolgem cakanju in v ostalih okoliscinah videla prazen prostor, kjer bi se lahko obcutilo nekaj Plutona.

 

 

 

Prosim, ne obremenjuj se z necim, cesar ni. Pluton je bil njej rojstni boter in verjemi, da bo dobila veliko njegovih daril *saj ves, Pluton je varuh zaklada* xwizardx :palec:

 

 

 

Gledam blesavo, kateri AleO se meni opravičuje, sem že mislila, da se je kak bivši oglasil. x^x

 

Greva po vrsti.

Nisi me prizadela. Žalostna bi utegnila biti, če je moj otroček to morda doživljal pred rojstvom, kar si napisala.

Iskala sem razlago Plutona na ascendentu, ker ga ima moja hči. Nisem astrolog, kje pa, pojma nimam. Sem pa tudi seznanjena, da se otrokovih kart ne interpretira. Jaz sem pač ferbčna, ker drugače ima tako nežno karto - skoraj vse ima v tehtnici. In me je zanimalo kako se pa Pluton izrazi. Tega še sedaj ne vem x^x . Todika pravi, da je " taf "... si predstavljam.

 

Koliko ima veze z realnostjo psiha - zame ga ima... čeprav, kot razumem, je to bilo ob rojstvu. Ostali vplivi Plutona, ko bo večja, so drugo poglavje.

Tako, da je vse ok, res. Morda zveni, kot da se žrem, ampak sem pač taka, da bi rada imela kontrolo nad stvarmi (kozorog) in če si stvari razložim, izgubijo svojo moč!

 

Tagat - kaj pomeni tvoj nick?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tagat, imam pluton v 8. hiši, v tehtnici, to ni ravno super, sicer sem škorpijon, Luna inkonjunkcija Pluton, Jupiter inkonjunkcija Pluton, Neptun sekstil Pluton in Pluton kvadrat Ascendent. Koliko moči ima položaj Plutona name, mi lahko opišeš na katerih področjih življenja najbolj vpliva name? x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tagat - kaj pomeni tvoj nick?

 

Ne vem, kaj pomeni nick, mogoce sprasujes, kaj pomeni tagat. Dolga zgodba.... Na forum sem se odlocila registrirat, ko je bil Merkur retrograden in mi jo je res malo zagodel. Ko sem izbirala ime, sem imela v glavi druge moznosti in katerokoli ime sem odtipkala, je to ze bilo uporabljeno. In potem sem vzela v roke mitologijo in brskala, kaj bi mi bilo vsec. Pa sem nasla / komaj / Taget. Je etrusc. bozji otrok, ki je moder kot starec, otrok zemlje, ki se je ob oranju njive pojavil iz brazde, ter darovalec kulture, ki je ljudi ucil prerokovati iz drobovja. In se enkrat Merkur, ki je, pojma nimam zakaj, Taget spremenil v Tagat. Torej Taget je pravilno, pa ne vem, ce se lahko to v imenu se popravi. ali pa naj ostane tako, saj se zdaj z obeh strani prebere enako.

Besede imajo vrednost.

Kar pa je v besedah vrednega, je misel v njih.

Misel nekaj zasleduje, toda stvari, katere zasleduje, ni mogoce preliti v besede in predati potomcem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, kaj pomeni nick, mogoce sprasujes, kaj pomeni tagat. Dolga zgodba.... Na forum sem se odlocila registrirat, ko je bil Merkur retrograden in mi jo je res malo zagodel. Ko sem izbirala ime, sem imela v glavi druge moznosti in katerokoli ime sem odtipkala, je to ze bilo uporabljeno. In potem sem vzela v roke mitologijo in brskala, kaj bi mi bilo vsec. Pa sem nasla / komaj / Taget. Je etrusc. bozji otrok, ki je moder kot starec, otrok zemlje, ki se je ob oranju njive pojavil iz brazde, ter darovalec kulture, ki je ljudi ucil prerokovati iz drobovja. In se enkrat Merkur, ki je, pojma nimam zakaj, Taget spremenil v Tagat. Torej Taget je pravilno, pa ne vem, ce se lahko to v imenu se popravi. ali pa naj ostane tako, saj se zdaj z obeh strani prebere enako.

 

:) bozji otrok, moder kot starec.. kul...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js ga mam v 10. bajti Tehtnica 08°07`18

Jupiter inkonjunkcija Pluton

Neptun sekstil Pluton

 

ko je bla mama noseča ena 2 mesca je skor skrvavela, plus težek porod s carskim rezom :8): tu je pa potem povezava mojo grozo pred krvjo :eek: :inocent:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko kdo od "znalcev" kaj več napiše o tranzitnem Plutonu, ki bo konec januarja prišel na 28. stopinjo strelca. kako to vpliva na človeka, ki ima nalno Sonce na 28. stopinji Raka (v 11. hiši) , natalni Pluton pa je v 1. hiši)

Se mi zdi, da to kaj zelo obetavnega ne more bit (težave z zdravjem, kriza osebnosti...) Prosim še za kaj več..Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ima nek otrok Pluton na mojem ASC,... a to pomeni potem, da bo trajalo dalj časa, da me bo sprejel?

 

Glede na to, da je njegova venera in merkur na moji Luni (in opozicija ASC in Plutonu zgoraj), bi rekla da se bova kasneje dobro razumela. A prav razmišljam?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ima nek otrok Pluton na mojem ASC,... a to pomeni potem, da bo trajalo dalj časa, da me bo sprejel?

:palec: VERJETNO PRECEJ VPLIVA NATE, ZATO TE OČITNO TO ŽE SEDAJ ZANIMA. x;)x UPAM, DA NE BO MANIPULIRAL S TABO?

 

Glede na to, da je njegova venera in merkur na moji Luni (in opozicija ASC in Plutonu zgoraj), bi rekla da se bova kasneje dobro razumela. A prav razmišljam? NO TALE KONJUKCIJA PA JE SIGURNO PRECEJ BOLJŠA IN KAŽE DA BOSTA PRIJATELJA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tagat, imam pluton v 8. hiši, v tehtnici, to ni ravno super, sicer sem škorpijon, Luna inkonjunkcija Pluton, Jupiter inkonjunkcija Pluton, Neptun sekstil Pluton in Pluton kvadrat Ascendent. Koliko moči ima položaj Plutona name, mi lahko opišeš na katerih področjih življenja najbolj vpliva name? x:)x

 

Ce si skorpijon, potem je zate zelo pomemben, saj je vladar Sonca, tvoje prave poti, ki zahteva glooooboke preobrazbe. S Plutonom te je strah vsega, kar ima moc nad tabo, v 8. so to teme smrti, vecje zivljenjske krize, globoke emocije so rusilne, in ker je v 8. vidis to moc v drugih ljudeh. Pravilo Plutona, cesar te je najbolj strah, si tudi najbolj zelis in obratno. Zelo potlacene zadeve, kar se tice odnosov, tempirana bomba, ki lahko vsak hip eksplodira, pa jo je zato treba pazit. Crpa veliko energije, a hkrati si zelis, da bi ze enkrat eksplodirala, da bi bilo vsega konec. Je pa treba preobrazit neke druzinske vzorce, pridobiti moc, da se lahko predas vsemu, nad cemer nimas moci. Aspekti na Luno in Jupitra niso tako mocni, a lahko vseeno nervirajo normalno custveno sproscenost, dobro voljo in optimizem. Tezje je kvadrat Asc, ker pa drugih takih aspektov ni, se bo verjetno aktiviral vedno v povezavi s Soncem, kadar bos sledila sebi, kar bo pomembno zate, kar bo tvoj klic po samouresnicenju. Takrat bos vedno morala premagati nekaj psiholoskega lepila, ki te drzi nazaj.

Besede imajo vrednost.

Kar pa je v besedah vrednega, je misel v njih.

Misel nekaj zasleduje, toda stvari, katere zasleduje, ni mogoce preliti v besede in predati potomcem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ima nek otrok Pluton na mojem ASC,... a to pomeni potem, da bo trajalo dalj časa, da me bo sprejel?

VERJETNO PRECEJ VPLIVA NATE, ZATO TE OČITNO TO ŽE SEDAJ ZANIMA. UPAM, DA NE BO MANIPULIRAL S TABO?

 

Glede na to, da je njegova venera in merkur na moji Luni (in opozicija ASC in Plutonu zgoraj), bi rekla da se bova kasneje dobro razumela. A prav razmišljam? NO TALE KONJUKCIJA PA JE SIGURNO PRECEJ BOLJŠA IN KAŽE DA BOSTA PRIJATELJA

 

 

x:Dx ta otrok neverjetno manipulira ze s svojo mamo... Dosti planetov ima v dvojčku, +asc v dvojčku, in kot je tipično za dvojčke ima dva obraza, menja jih pa baje tko hitro, da moraš res prav pazit, da ne pride do kake manipulacije x:Dx ... malo pregnan otrok x;)x

 

hvala lunca x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dosti planetov ima v dvojčku, +asc v dvojčku, in kot je tipično za dvojčke ima dva obraza, menja jih pa baje tko hitro, da moraš res prav pazit, da ne pride do kake manipulacije x:Dx ... malo pregnan otrok x;)x

 

x;)x :palec: Točno to, malo pregnan a brihten otrok. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

A mi lahko prosim kdo pove kaj iz tega

 

pluton v 5 hiši v škorpijonu, retrogradno ter Merkur trikotnik Pluton,Neptun sekstil Pluton.

 

To je hiša naše ustvarjalnosti, zato nam v hiši hobijev, ljubezni in otrok, kaže kje se lahko afirmiramo. Kaže precej intenzivno ljubezensko življenje, ker v partnerju iščemo neko popolnost in globino. Če se ljubezenska veza ne more poglobiti (odvisno je to tudi od drugega partnerja), povzroči menjavanje partnerjev. Človeka vleče k tveganosti in drznosti. Do svojih otrok pri določenih tranzitih plutona spreminjamo odnos do njih.

Pluton v aspektu z merkurjem se odrazi kot prodoren in detektivski razum, lahko pa postane človek pod takim aspektom molčeč in skrivnosten, se zaplete v kakšno dejavnost, o kateri ne sme govoriti. Značilno je, da spremenimo način razmišljanja.

 

Pluton v aspektu z neptunom kaže na sanje, seznanjanje z lastno duhovno močjo. Ko je aspekt izbit moramo doumeti svoje vizije, paziti pa je treba na beg v sanjski svet.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful, ful hvala lunca.

Sem se ze bala da tale pluton ni lih najbolsi,ampak je odgovor prov fino napisan.

 

x:Dx x;)x Pluton v eni hiši pač mora bit, mislim, da v peti ni tako slabo, sicer pa transformacija na katerem koli področju prinese en korak naprej v razvoju. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
..kaj pa ce mas pluton v konjunciji z ascendnetom in mc jem in gre pol cez luna... kaj se taX zgodi???

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful, ful hvala lunca.

Sem se ze bala da tale pluton ni lih najbolsi,ampak je odgovor prov fino napisan.

 

LP

 

 

ampak Ribica ,ko se zgodi,da boš zanosila,bodi pa le malo previdna.Dobrim aspektom navkljub.

 

Saj ne,da te strašim, ampak tole je dobro vedeti.

 

Tudi moj Pluton je v 5.hiši :inocent:

 

 

LP

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..kaj pa ce mas pluton v konjunciji z ascendnetom in mc jem in gre pol cez luna... kaj se taX zgodi???

 

 

Jao Samson...tole bo Lunca ,kot ekspert za tranzite ,prima odgovorila.

 

Morda razmišljaj v smeri,da je Luna tako hitra,da kakšnih ,posebnih, posledic niti

ne pušča.

Pri prehodu preko MC-ja bodi previden pri kakšnih transakcijah,špekulacijah.....Vsaj tisti dan oz.dan preje...

 

v času ko bo Luna prehajala AC.in Plutona pa zna biti malček stresno.

 

Bodi pa vseeno previden.Posebej pri prehodu preko AC.

 

Ampak ,kako je lahko Pluton v konjunkciji z AC in MC-jem mi ni jasno :8): x:)x

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak ,kako je lahko Pluton v konjunkciji z AC in MC-jem mi ni jasno :8): x:)x

 

xrolleyesx xrolleyesx Ja Čveka, to sem se tudi jaz vprašala, kvečjemu tako, če ima izris karte natala in progresij in pade progresivni MC na ASC??? Drugače pa je verjetno tiskarski škrat, a ne? Kadar sta v špilu pluton (globoko, črno) in luna (čustva), lahko pričakuješš močan izliv čustev. Večkrat je pri plutonu samo črno ali belo. LaHko ti da, lahko ti vzame, odvisno od situacije. Mogoče tudi človeka naredi bolj čustvenega kot je bil sicer, ali obratno? Treba je pogledat še ostale tranzite, vse precej spreminja situacijo. Nikoli ne glej samo en aspekt.

 

..kaj pa ce mas pluton v konjunciji z ascendnetom in mc jem in gre pol cez luna... kaj se taX zgodi???

 

Sam tranzit lune čez ASC traja par urc, zato si takrat lahko malo slabše volje, oz. podoživljaš vse bolj softy, ampak težji je prehod plutona preko lune oz. plutona preko ASC. To, da imaš pluton v konjukciji z ASC in MC pa ni mogoče.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...