Skoči na vsebino

Dnevnik hvaležnosti


Pinka

Recommended Posts

hvaležna psički xsrcx

moji mali dalmatinki, ki me marsikdaj provocira in živcira, x:)x :vragec:

sam ne morem opisati občutka, ko veš, da začuti, da nisi ok,

da te nekaj žre...takrat zna vedno razbremeniti tenzijo v meni,

težišče negative preobrazi v nasmeh, lahkotnost.

res sem ji hvaležna za vse kar mi je v življenju prinesla ta lumpka xsrcx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mayan tudi sama imam takšne dneve, ko ne vidim nič lepega...ravno včeraj je bilo tako, sem res ful tuhtala za kaj bi bila lahko hvaležna, če se pa tako bedno počutim...se mi je zdelo vse brez veze in da kaj mi bo ta hvaležnost, če se še vedno vrtim okoli istih stvari...če ne vidim nekega napredka pri sebi...če se ne cenim dovolj...sam po drugi strani pot temeljitih sprememb se ne zgodi iz danes na jutri...tukaj je potrebno delo, vztrajnost, kar pa meni velikokrat zmanjka...

Sicer tudi sama dobivam ta zrcala in se tudi takrat sprašujem marsikaj pa vendar ni fora v drugih ampak v nas samih...sami sebi moramo dati najboljše in pol bomo tudi od drugih dobili tisto najboljše...čisto na kratko povedano...

No in ker sem včeraj vseeno našla hvaležnost je danes popolnoma druga zgodba...nisem več v teh občutkih in tudi ljudje okoli mene so drugačni...

Sicer pa nikar se ne boj hvaležnosti, ker na primer ali ni lepo, da si danes hvaležen za ljudi, ki so s teboj, ko pa nikoli ne veš kdaj odidejo...ta trenutek je pomemben in zavedanje tega http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

Tudi sama sem se spomnila na Oprah, ko je se je ta tema porodila v moji glavi, ki pa jo je sprožil en drugi dogodek http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

* da danes vidim vse boljše in lepše kot včeraj

* za klic prijateljice

* da nekateri res držijo obljubo http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

* da dojemam, da ko spustim vse samo pride k meni

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi jaz sem se morala včeri skori prisilit v hvaležnost, ma potem se najde, ko pomisliš

 

danes sem hvaležna sebi, ker se tako dobro prenašam tudi v težkih dneh x:o)x da se mam rada in se sprejemam tudi, ko se zavedam svojih pomanjklivostih in si nisem všeč

hvaležna sem za jutranji sprehod

hvaležna za podporo otrok in partnerja, da lahko cel dan delam

hvaležna za delo,

hvaležna za novo priložnost

in sem gotova, da bom danes, ko končam ta maraton za računalnikom ( spoštujem vse, ki morate dolgo intelektualno delati za razunalnikom, vsak dan), hvaležna da imam udobno posteljo in topel, varen dom.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mayan tudi sama imam takšne dneve, ko ne vidim nič lepega...ravno včeraj je bilo tako, sem res ful tuhtala za kaj bi bila lahko hvaležna, če se pa tako bedno počutim...se mi je zdelo vse brez veze in da kaj mi bo ta hvaležnost, če se še vedno vrtim okoli istih stvari...če ne vidim nekega napredka pri sebi...če se ne cenim dovolj...sam po drugi strani pot temeljitih sprememb se ne zgodi iz danes na jutri...tukaj je potrebno delo, vztrajnost, kar pa meni velikokrat zmanjka...

Sicer tudi sama dobivam ta zrcala in se tudi takrat sprašujem marsikaj pa vendar ni fora v drugih ampak v nas samih...sami sebi moramo dati najboljše in pol bomo tudi od drugih dobili tisto najboljše...čisto na kratko povedano...

No in ker sem včeraj vseeno našla hvaležnost je danes popolnoma druga zgodba...nisem več v teh občutkih in tudi ljudje okoli mene so drugačni...

Sicer pa nikar se ne boj hvaležnosti, ker na primer ali ni lepo, da si danes hvaležen za ljudi, ki so s teboj, ko pa nikoli ne veš kdaj odidejo...ta trenutek je pomemben in zavedanje tega http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

Tudi sama sem se spomnila na Oprah, ko je se je ta tema porodila v moji glavi, ki pa jo je sprožil en drugi dogodek http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

 

 

Thanks Pinka! Saj sem za veliko veliko ljudi in veliko veliko reči hvaležna v resnici. Bog ve! x8Dx. Sproti to ozaveščam. Kot neke vrste molitev... xsrcx

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

* ker lahko opazujem mojo pikico pri igri

* ko se stisne k meni

* za ljubezen med babico in vnukinjo

* za ideje, ki se znova in znova rojevajo v moji glavi

* za nasmehe neznancev http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

* Marsi za ta forum, ker sem se tukaj že res veliko naučila

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvaležna za zaupanje učencev in novo priložnost

hvaležna za ustrežljivo prijateljico, ki mi nesebično pomaga

hvaležna partnerju za pomoč in podporo

hvaležna gospodu, ki oddaja učilnico za pomoč in za neverejtno zaupanje, kako srečo imam jaz z ljudmi,

hvaležna za današnje uvide

hvaležna, da sem sprejela stres in šla zavestno skozi

hvaležna za mini meditacijo, ki je kljub svoji kratkosti naredila mali čudež v meni

hvaležna za zdravo telo

hvaležna za vso zdravo hrano, ki sem jo danes pojedla, mal pa tudi za tisto mejčknu manj zdravo, s katero sem se pocrkljala :inocent:

hvaležna za jutranji sprehod

tolk stvari je danes, da bi lahko pisala v neskončnost.

Nočko xsrcx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvaležna za lepe trenutke s sinom

za koristne nakupe

za potrpežljivost same do sebe

za tek

za realnost v odsevu

za realnost v srcu in razumu... sestop na zemljo

za topel objem in vrisk veselja najmlajše

za cartanje z muckom

oh tega je tulku

za ta miren čas za računalnikom, ko mi ni treba nič hiteti, sam sedim poslušam in pišem in seveda za toplo in udobno posteljo, ki me čaka.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes zjutraj sem z avtomobilom skoraj trčila v prekrasnega jelena. Neskončno hvaležna, da sva jo oba odnesla brez praske in še posebej zato, da sem si ga lahko ogledala v vsej njegovi veličastni lepoti :2src:.

Naj mu bo prijazen gozd, naj mu košute skotijo veliko lepih otrok in naj vedno pogleda levo in desno in še enkrat levo preden prečka cesto.

xsrcx

http://img1.jurko.net/avatar_4162.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvaležna za delo

hvaležna za zdravo hrano

hvaležna za moč

hvaležna za lepo glasbo

iskrene in direktne ljudi

za budizem, za zavedanje, da stvari niso tako zelo zares, kot se zdijo

pa da vse mine... da vse mine...

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sama sem tu... ma okej nadaljujem, zase x:o)x

hvaležna za mir in tišino,

hvaležna za dež in njegov melanholičen dotik

hvaležna za čas s taveliko, najino petje, ples in smeh

hvaležna za moč v sebi, da sem ostala trdna,

hvaležna za darila, prijaznost obiskov,

ljubezen staršev, srčnost sestre in odprtost njenih otrok

hvaležna za prijaznost tasta in tašče, in ves ta napor, ki sta ga vložila v prihod

hvaležna za prijaznost žensk, ki delajo na pošti

hvaležna za pomoč partnerja pri gospodinjskih zadevah

hvaležna za občutek odgovornosti, ki se končno po malem rojeva :o|o:

hvaležna za rdeči magičen objem

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fajn tole use skp...

res fajn...

čeprou se mogoče sliši osladno na cajte... ampak ni...

iz enostavnega razloga...

ker "bog" najhuje kaznuje nehvaležnost... (vsaj tako bi se mogoče dalo na hitro interpretirat)

iz spet enostavnega razloga...

ker z nehvaležnostjo pošiljamo "vesolju" signale nezadovoljstva...

in posledično smo uglašeni s frekvenco nezadovoljstva...

in ker nam "vesolje" vedno vrača, kar mu naročamo...

dobivamo nazaj točno to.

torej... bodimo hvaležni za "malenkosti" in neskromni, odločni in jasni z željami.

malo še zmigajmo riti, ne zapenjajmo se za neumnosti, ne padajmo na prvokacije, imejmo se radi, ne jebimo drugih in to je to.

en velik objem vsem xsrcx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok. pol pa sem hwaležen, da me nisi u zadrego spravla z objemom x:Dx

 

No, važno, da si odločen in jasen z željami x:Dx :palec: .

 

Sem pa ugotovila, da še najmanj znam biti hvaležna sebi, najpogosteje sem pa jezna nase. Kar ni prav, človek bi moral znati biti hvaležen tudi samemu sebi, si dati priznanje, tudi če je vmes kaj zafural.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

modrost in humor, kaj češ boljžga, dobra kombinacija x:Dx

valjda sem hvaležna za živali, otroke in partnerja, varen dom in hrano in sploh vse to, kar se ponavlja kot lajna.

 

No danes se mi je uresničila hudo velika, a skrita želja, tako da sem najbolj od vsega hvaležna zanjo. x8Dx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvaležna za sestrino boljše počutje,

ker če njo kaj boli, potem boli mene srce od skrbi..

hvaležna, da sem skozi vse preizkušnje prišla cela in zdrava..

hvaležna za vse izkušnje, ki mi jih življenje ponuja

hvaležna za zaupanje

hvaležna za odprtost, rahločutnost otrok, ko vidim, da odraščajo v dobre ljudi

hvaležna za to, da enostavno vem , da sem

hvaležna za življenje

in za današnji dan..

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

* za čaroben dan s prijateljico

* za čudovito bližnje srečanje z veverico (le kje je fotoaparat, ko ga rabiš :))

* da me lubi sprejema kljub vsem tečnim dnem, ki jih imam

* za sonce, ki nepričakovano posije in mi še bolj polepša dan

* za skupne družinske dneve, ki največ pomenijo

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvaležna za modro zeleno milino

za tega mojga črva, k zdej zanalašč počasi pospravlja igrače, da bomo le šli čim kasneje spat

za samostojnost tavelke

za prijateljico in njen zgled

za prekrasen pogovor ob kavici danes popoldan

za to da nekako hendlam svojo nepotrpežljivost

za delo

pa tudi za vas, da se lohku kdaj pričkam, kdaj pa tudi kej naučim :)

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sprva žalostna,

zdaj hvaležna za pošteno lekcijo z vesolja dano.

ta me je res pošteno usekala, očitno je tako bilo treba, daj drugače nisem

nekako bila dovolj odločna pri tej odločitvi.

pravzaprav nisem naredila dovolj, nikakor ne.

 

tnx angeli, vesolje ....hvaležna tudi sebi in vesela, da sem končno to doumela,

čeprav je tako kruta sprva morala biti tale lekcija, ki jo bom

seveda še žvečila in prebavljala lep čas.

 

sej edino pravilno, ego skulirat in naprej v nov lajf xsrcx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...