Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

x:o)x Tole je pa moja naj. slika s kužo Piko na morju.... a ni luštkana naša pikica? Vbistvu je od enih prijateljev, pa jo vseh dan vodim na sprehod....
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
(popravljeno)

uhhhh, domače beštje :vragec: pravte x:Dx x:Dx , pr men jih pa tolk je, da jih vseh ne morem preštet,..... bo treba kar dopust vzet, da se vsaj delno številki pribižam ... x:Dx

Vsekakor so najštevilčnejše te ta nartalepše in najmarljivejše .... x;)x , ... jaz jih kar vse enako imenujem, pa vse se obrnejo proč, ko jih hočem pobožat, ... a morda kdo ve zakaj :inocent: , ....

...

...

...

x:px

x:px

x:px

x:px

 

aja imenujem jih faraonke x:Dx x:Dx

Popravljeno -> modrec69

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Katere živali - hišne ljubljenčke (tiste zaželene, ne pajke, ščurke, mravlje in podobno x:Dx x;)x imate doma, če jih seveda imate? In kaj vam pomenijo? x^x

Baje, da si hišne ljubljenčke ne izberemo slučajno...

 

A je kje tema za mravlje, ki ne spadajo v to temo??? Mi jih mamo namreč v stolpnici. Ene čudne mravlje...jih skoraj ne vidiš, sam če pustiš kakšen kos kruha čez noč na mizi, bo zjutraj v njemu mravljišče. Je pa zanimivo, da ne grejo na sladkor in med. So mi pa vdrle v hladilnik...v stroke česna....sej ne morem verjet....Pri vsej hrani v hladilniku....Pa kako za vraga sploh pridejo v hladilnik :eek: ....

Sej vem, da ni za v to temo....ampak se pri teh "hišnih ljubljenčkih" vedno spomnim na naše mravljice x;)x .

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

So mi pa vdrle v hladilnik...v stroke česna....sej ne morem verjet....Pri vsej hrani v hladilniku....Pa kako za vraga sploh pridejo v hladilnik :eek: ....

 

 

mogoče pa niso v sorodu z vampirji in "padajo" na česen. Ga bo treba dast v zmrzovalnik x:Dx ali pa manj odpirat hladilnik (razen, če ti ga rja ne razjeda in imaš kakšno luknjo) :palec: x:o)x

 

Jaz imam pa 4 mačke pocukrane, lubkane, oh in sploh muckaste, kosmate, puhaste..., sej ni bilo tako očitno, a ne? :2src: xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mravlice so tok pridne, sam vse ne, ... ja saj tud ljudje so različni a ne....

Jest sm prnesu enih deset poljskih pa pol ta micinih ni blo več ene pol leta ....:-))

 

Ke moji mucki jih sploh ne vidijo, sej bi kako slikco dal gor, sam še ne vem, k sem še vajenček, .. :O: upam, da mi bo Selene pomagala, kot mi je že ...

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>So mi pa vdrle v hladilnik...v stroke česna....sej ne morem verjet....Pri vsej hrani v hladilniku....Pa kako za vraga sploh pridejo v hladilnik :eek: ....

mogoče pa niso v sorodu z vampirji in "padajo" na česen. Ga bo treba dast v zmrzovalnik  x:Dx ali pa manj odpirat hladilnik (razen, če ti ga rja ne razjeda in imaš kakšno luknjo) :palec:  x:o)x

 

Jaz imam pa 4 mačke pocukrane, lubkane, oh in sploh muckaste, kosmate, puhaste..., sej ni bilo tako očitno, a ne?  :2src: xrolleyesx

 

to se tud jz sprašujem... kako pride to v hladilnik??? Pa da jih je toookkk.

 

mucike... :2src: :palec: love mucke x;)x x:Xx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A je kje tema za mravlje, ki ne spadajo v to temo???

V hisne ljubljencke res komajda, no morda za tiste bolj excentricne. :D

 

odpri jo - mravlje faraonke - kako se jih zlosati?

Al kaj tacga. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prosim za nasvet...

 

mam mačka, starega 7 let, ki se noče sprijazniti, da je zdej v hiši še ena muca... po mesecu in pol še vedno nanjo renči, sploh se skoraj vsakič ko pride tamala mimo, vznemiri in jezi... pa je drugače prijazen in totalno neagresiven muc. tud če mu ful nagajaš, se nikoli tko ne nakuri, da bi nas opraskal... res socializiran maček, renčanja doslej pri njem sploh nismo poznali...

 

tudi muca, stara 4 mesece, je ok, ne sili v njega in tud ko jo maček namlati (včasih jo ugrizne, včasih pa s taco), se samo odmakne... nimam občutka, da bi kej posebi traumirala, sam... ni mi prijetno, zarad obeh...

 

če kdo pozna kak trik, kaj narest, da bi jo sprejel...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>prosim za nasvet...

 

mam mačka, starega 7 let, ki se noče sprijazniti, da je zdej v hiši še ena muca...

 

hm... xscratchx

 

Verjetno se je tvoj muc do sedaj pocutil doma kot kralj in center vse vesoljne pozornosti. Pa tega sedaj ne bi vec izpustil iz tack, kajne. x:o)x Sploh samec - njemu je smisel zivljenja jesti, se cartati, uzivati vso mozno pozornost in seksati (ce ni kastriran). Samice imajo malo vec pameti v glavi. x:Dx

 

Vedeti je potrebno nekaj - namrec macka ki zivi sama pri ljudeh nekje, bo do ljudi socialna, jih bo navajena, ne bo imela problemov z njimi. Vendar - ostala bo asocialna do drugih mack. Teh odnosov ne pozna, prislek je zanjo sovraznik, rusi ji navade, grabi jo panika, ni se pripravljena sprijazniti s tem. Zato je obicajno fino, da k hisi prideta dve macki skupaj ali v relativno kratkem casu, da se naucita ziveti v sozitju. Potem tudi s prihodom tretje, cetrte, pete.... macke obicajno ni nobenega vecjega problema.

 

Kako tole resiti? Kaj dosti drugega kot en velik škaf potrpljenja ne bo pomagalo. 7 let je dolga doba, macek je svojega lajfa navajen in temu se ne bo kar tako odrekel. Rekla bi, da bosta tole morala macka kar lepo sama med sabo razcistiti. Popadljivost ga bo minila takrat, ko bo tamala ze toliko odrasla, da mu bo ob kaksnem njegovem agresivnem poskusu sama prisolila kaksno oreng okoli kepe. Ko jih bo fasal parkrat, se bo umiril. Sploh ce je samec in ce je tamala samica. Macje babe znajo biti precej bolj šarf. :palec:

 

No, lahko se zgodi tudi najbolj crn scenarij, namrec da pod nobenim pogojem ne bosta zmogla deliti iste strehe. V tem primeru imas opraviti z mackom, ki je zelo dominanten in ne trpi drugega v svoji blizini. Tudi to se ti lahko zgodi, da bo cez leto ali dve samica njega neusmiljeno pretepala. Ob taksni nekompatibilnosti je pac najbolje, da se nekdo od obeh (manj bolece bo za mlajsega) poslovi. Vendar poudarjam - ti primeri so redki. Cas vendarle prinese svoje in zivali se novi situaciji v vecini primerov na taksen ali drugacen nacin zmorejo in znajo prilagoditi.

 

Torej - samo in le potrpezljivost. Nicesar mu ne bos vbila v butico. Nikar ga pa ne kaznuj. Ce ga bos za vsak njegov poskus kaznovala, se bo pocutil odstavljen, bo ljubosumen in se bolj agresiven. Nekako mu poskusaj dati vedeti, da je on se vedno prvi macho in taglavni car. Tamala ga bo pa ze po svoje okomandirala, ko ji bo zrastel cez glavo. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...