Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Naša nova članica... ameriški stafford... x:Xx

 

da nam sam mačkov limala... x:Ix xrolleyesx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iiiiiiiiiiiiiiiiiiii xsrcbumx xrosex :2src: :2src: šonči.... cukrčk.

 

ja mišelka tle so se mi odprle, tnx! xokx x:Xx

 

ful fajn da ja je taka družina vzela. edino prav. revček bo mogu kr lastnike zamenjat. sam kaj češ... če gre med nekoga k ga bo mel ful rad je fajn... :palec:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ohoho, majica, takega gajstnega! :eek: Pih! :palec: sam je dober... xDDx

 

Tale Son je pa tak kot Cybercek! :D

Oddali ste ga ze oz. je ze oddan! :palec: Bravo! x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ful fajn da ja je taka družina vzela. edino prav. revček bo mogu kr lastnike zamenjat. sam kaj češ... če gre med nekoga k ga bo mel ful rad je fajn... :palec:

 

Ja, bedno, da je moral zamenjati lastnika, samo je bil BAJE splet okoliscin tak.

Jaz ne vem no....vem, da se bi moralo nekaj super groznega zgodit, da bi dala jaz mojga psa stran ( sploh se ne spomnim nobenega primera). Ampak glavno, da bo uzival pri novi druzini, tale Son :sori: :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tudi jaz imam eno govejo izkušnjo s srečnim koncem.

S starši smo bili na izletu... mislim, da v Krmi... in tudi tam se je paslo nekaj glav goveda. Jaz pa, nora na vse, kar nosi lastno krzno, takoj k njim... iiiiiiii, kravice, pridne kravice, bom božala kravice (mislim, da nisem imela več kot kakih 7 ali 8 let) xrolleyesx  x:Dx

Krave so nekaj časa stoično prenašale čudno vedenje neznanega človeškega mladiča... potem pa je eni dojadilo, približala se je od zadaj in me nabodla v hrbet :O: (mogoče pa me je hotela samo opomniti, da nimam med njimi kaj iskati), tako da sem padla naprej in jo odnesla na srečo le z odrgninami in grdo modrico na sredi hrbta.

Incident je sicer malo ohladil moje navdušenje nad štirinogimi bitji z rogovi, ne pa tudi nad ostalimi pripadniki živalskega carstva x:Dx

 

 

IIIIIIII MIKICA!!!!!!!!!!!!!!!!! Sva že dve! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tole je pa ena moja mucka- Mikica. Malo bolj sramežljiva, se ne slika rada  :xx!: x:Dx

 

 

 

 

ups, tole sem misla... k sem navajena da piše citiraj na vrhu vsakega posta... x:Ix

 

No pa vseen..... še ena mikica :2src:

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
Guest ODRI

Ojla vsem!

 

..ena slikca..LUNA na snegu..prvič ga je videla in bila je noooora nanj..hihihihiih...kako se je igrala in valjala po snegu...je prava mala hudičica

 

x;)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kak lepe živalce :2src: :2src:

 

 

no tole je pa moj tiki---> ruski hrček. Mam še rusko sibirskega :2src:

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem tudi bolj pasja ženska, čeprav mam rada vse živali (dobesedno, še komarja ne morem ubit, muhe v stanovanju pa lovim in jih nesem ven)

mačke nam vse povozijo avti, tako da imamo v gozdu privatni Pat sanatory,

psa je pa hčerka dobila za 1. rojstni dan zlato prinašalko, s katero se zdaj obe veselo valata po snegu (ali pa po travi)

 

sem pa mela v otroštvu pri babici svojo putko, navadno belo kokoš, ki je kar počepnila, ko sem se ji približala, potem sem jo vzela v naročje in jo božala ona pa zadovoljno kokodakala, no dedek tega ni maral, baje je imela "pekote" (uši, ja saj me je res skos neki srbelo), potem sem pa jo enkrat zasačila z vrabčkom v kljunu in ji vrgla gnil jabuh v betico, potem se pa nisva več marali)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lepe živalce :palec:

tale je pa od mojga ta drugega hrčka:

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp, ful lepa muckica Mici... :2src: :2src: :2src: :2src:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Muc od sosede, ki uživa na mojem kaminu na dvorišču...pa vsake tolko si privošči tud kako konzervo...! x:Dx

P.S. soseda je tako fletna...! xg:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...