Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

hi hi hi pa njen sosed tud! x:Dx x:px x;)x

 

mysti men se moja more pustit... sploh ji ne dam izbire... no sej pol tud hodm okol vsa popraskana do komolcev... sam kaj čmo... jz se tud ne dam x:o)x :vragec: x:Dx

 

ful so mi :2src: tomove učke k se tko luštn na zelen svetjo xg:Dx ta prau mačk!

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hi hi hi pa njen sosed tud!  x:Dx  x:px  x;)x

 

mysti men se moja more pustit... sploh ji ne dam izbire... no sej pol tud hodm okol vsa popraskana do komolcev... sam kaj čmo... jz se tud ne dam x:o)x  :vragec:  x:Dx

 

ful so mi :2src: tomove učke k se tko luštn na zelen svetjo xg:Dx ta prau mačk!

 

Aiwa,

 

:2src: xmusicx xsuperx :onfire: :inlove: :wub:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kak je mica luštna :2src:

mi smo tud mel eno tako mačko pr dediju....

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, da te ne posiljam pa da sama ne iscem po tejle temi (najbrz je ze nekje, hocem rect)..

Jaz in en Mimin mladicek... :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta se ni taprava, sam je zanimiva, ker je crn mladicek in je bil samo eden, pa se lustna sta... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, ves kok so mehke pa disijo! x:Xx

 

Diana - men tud niso pustili (mama ni pustila), dva meseca sem posebej zivela ali manj, sem ze imela Mici. :) ;)

Pol je bila Nezha, pol Mishka, pol pa Mimi in vsi tile modelcki (z Misko pa tud, mislim da vsaj 2x mladote, pa cele vijevaje skoz. :P)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

..pri nas doma smo dal čez že dolgo vrsto različnih žverc.. xDDx

..hm, da pomislim.. xrolleyesx

..ja, najprej smo mel papigo..ne al smo mel prej morske prašičke.. xrolleyesx

..čak, zdj sm vse zmešala x:Dx

..no, ni važn..ta papiga je bla skobčevka..KOKI xDDx ..sam pol smo ga moral dat stran, ker sm bla jst KAO alergična na perje..to so rekl zdravniki..in sploh ni res :vragec: ....no prašička sta bla DVA :wOOt: ..in sta bila zelo velika :eek: zelo.. x:Dx ..in debela..in zelo sta puščala svoje kakce..META in..hm.. xscratchx ..a je bil VILI al VIKI..ne vem..neki tazga..no potem so prišli na svet mali prašički, morski seveda x:Dx .. bo jih je..11 :O: ..ja..in pol je blo žalostno, ker sta jih onadva kr povalala..ne vem zakaj..pa niso mel stiske s prostorom..no in smo jih dal pol stran..ker sta na žalost zelo na veliko kakala.. :xx!:

..no potem smo spet dobili ptičice, neke male..ne vem kaj so ble..2 sta ble...in so hudo zbolele..in poginle.. :V: ..no in sedaj smo se ustalili na ribicah xribax xgoldfishx xribax xgoldfishx xribax x:Dx in mamo 2 akvarija..

 

..no tudi pri ribah se je marsikaj dogajalo in se še.. x^x ..o tem pa kdaj drugič..

Popravljeno -> rdeča hrenovka
..le krila misli me neso..
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pr nas doma je blo tud pestro, že od vsega začetka... Od ptičev smo mel Kokij, skobčevko, pa Jakata, nimfo, pa še neke avstralske zeberce. Kr ene dve skobčevke pa ene tri nimfe, ful vsi neki divji ptiči, k so te ful skljuval, sam če si bliz pršu.

 

Pol smo eml enga ful pametnega škotskega ovčarja, res neverjeten pes... Pa enga sivega pudla, smo ga mel dve leti na počitncah, zdej ej star 17 in je nazaj pri sestrični. Pol smo dobil še črno pudlo ko ma tri imena, pa je najbolj scrklano bitje, že od začetka se noben ni brigal zanjo pri prejšnjih lastnikih. Pa shi-tzujko Neli še mamo.

 

Od mačk, bel maček Mačo, mešanca med angoro pa še nečim kosmatim, smo ga dal enim, pa ga ja evto povozu in me je pol ponoč strašil, ko smo se odselil me ni več (pa najraj sm ga mela od vseh). Pol smo dal sosedu enga mačonarja Streepija, ko ga je preimenoval v Filipa pa si dal majce delat. Ful smešn maček, mogu je sosed čričkom ograje postavit, da jih ni jedu. Pa še to z mojga avatarja je naša muca Lila (ni muca, prava divja mačka...). Pa še ene par sem jih rešila, ko so ble male, neki jih je itak umrlo.

 

Pol smo mel ene ribe brez imena, ker mene ribe ne zanimajo sploh- dolgočasne. Pa želve Micko pa Francko. Dve bele miši pa enga morskega prašička. Pa še verjetno kaj, sam se morem spomnt... Enkrat so me čakal pred trgovino, da si nisem šla pitona kupit- kače mam ful rada, od kolega Katarinca pa Johny sta ful lepa x:Xx Pa paličnjake, sej res od takrat so mi žuželke čist kul živalce, mogoč bi mela še kakega ptičjega pajka.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa,

zelo lepi mucki ! :2src:

 

Moj Tom pa je danes cel pohabljen, očitno ga je kak muc pretepel...bogi šepa na zadnji tački in levo oko ima delno zaprto ! :cry: xnckrivx

 

Joj, če dobim krivca...ta ne bo več tekel, v to sem prepričan !! :angry: :mad2: :bomb: :huk: :V:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...x:Ix... :o|o:... sploh ne vem, kaj naj recem, ker nekak ne znam sprejemat komplimentov... sebe tezko vidis... ce mi bo kdo rekel, kok si dobro tist povedala al nareedila, bom rekla, a ne? xDDx (in bodo rekli, skromnost pa taksna x:px)... ampak ce mi pa kaj tacga reces, pa ... 'zakrknem'... tako pac je...

Ker... 'lustna' zagotovo nisem... ali si torej samo povrsen v opisu ali.. preprosto laskas, nakladas... ... xDDx x:o)x

Tako nekako se lohk in se razmislja... vcasih... :P ;)

 

se pa *dobr gibam*... recimo... no na tak kompliment sem pa tiho pa se sam smejckam. :P :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...x:Ix... :o|o:... sploh ne vem, kaj naj recem, ker nekak ne znam sprejemat komplimentov... sebe tezko vidis... ce mi bo kdo rekel, kok si dobro tist povedala al nareedila, bom rekla, a ne? xDDx (in bodo rekli, skromnost pa taksna x:px)... ampak ce mi pa kaj tacga reces, pa ... 'zakrknem'... tako pac je...

Ker... 'lustna' zagotovo nisem... ali si torej samo povrsen v opisu ali.. preprosto laskas, nakladas... ... xDDx x:o)x

Tako nekako se lohk in se razmislja... vcasih... :P ;)

 

se pa *dobr gibam*... recimo... no na tak kompliment sem pa tiho pa se sam smejckam. :P :vragec:

 

Sodeč po tisti fotki z mucko...se mi zdiš zelo lušna !! x:o)x xDDx

Ne ti meni tralalalalala...jaz dober vidim in moje mnenje zagotovo drži...pa vsake tolko tud tak kompliment sede, a ne ! :inocent: x:Ix

 

Kljub temu nisem rekel, da si miss slovenija...sam z mojim skromnim komplimentom povedal, pač iskreno !

Že, ki te prvič vidim na bolj jasni fotki..., ker škoda da devaš tiste s photo shop-om...saj

efekta ne potrebuješ...meni se mi zdiš prav cool beyba, pa tud tvoj obraz izraža pozitivno energijo...!! :2src: x:Ix xDDx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...