Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zdaj sem videl eno lepo deklico na osebnem profilu....!!! :2src:

Marsa, ne nakladaj...si prav fletna...men si zelo všeč ! x:Ix :8):

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, a ne... cist shizim... moja 'sibka tocka' vedno..,.

od majhnega so mi to posiljal, motivi na razglednicah in vse...

ne morem se upret... cist shizim, skratka. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>joj, a ne... cist shizim... moja 'sibka tocka' vedno..,.

od majhnega so mi to posiljal, motivi na razglednicah in vse...

ne morem se upret... cist shizim, skratka. xDDx

 

Marsa,

x;)x :palec: xsrcx

 

Kaj misliš, ko meni dajete tiste komplimente...hehe...mi ni lih naj bolj prijetno...kr nerodno, pa to mislim čist resno !! x:Ix x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iiiiiii, kake cortice tule xsrcx x:Xx xsrcx ... midve z Dašo bi tud mele še kako mačkico... pa naša kuža ni navdušena xegox ... čist predolg časa sama kraljuje tule, da bi si zdaj, na stara leta, delila vse tole razkošje še s kom :sori: ... dam še enkrat gor fotko, kjer pozira na vrtu mojih staršev
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tnx x:Ix x:Xx !

 

Mateja; tvoja je ena kosmata navihanka! Lepotica! xsrcx

 

Muca ima 12 let in je potrebavala 2 leti, da je sprejela Velikanko, vendar ostaja ona šefica x^x

Sedaj se pa imata takooooooooooooo radi. Velikanka spi na hrbtu, z vsemi štirimi tacami v zraku, Pipka pa ji pri tem šnofa in ljubčka trebuh :2src:

 

Od kar imam muco na strogi dieti (samo RENAL briketi od royal canina, nič proteinov-priboljškov), voda Panna in jo peljem vsakih 6 tednov na koktejl-vitaminsko inekcijo- se ji stanje ledvičk ne slabša! x^x :palec:

To me zelo veseli! x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iiiiiiiii, tukaJ tud ful novih fotk!!! xDDx x8Dx x^x

 

Kok sta dobri punci, Ruby, velikanka je pa tok modelska, muhasta, posebna, cist sem jo postekala po faci (znacaj).. ;)....

Znam ja nju, ticu... :D

 

mateja, tvoja je tud posrecena, vazicka, scrkljanka... :) :) :)

 

Mysti, tvoja pa je elegantna, pa mal muhasta.. no saj je vecina mack, a ta je se posebej, bi rekla... ni kar tko, od muh... :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mystica---> kak lepa mucika.... taka snežno bela :2src: res pravi srček :wOOt: xloveyx :wub:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opažam, da imamo forumovci izreden čut za živali :palec: , kar je prav! x^x

 

Čeprav menim, da smo Tržačani sila godrnjav, siten, na trenutke totalno žleht in zatucan folk, ima naše mesto en zelo pozitivn primat v svetu;

 

-nikjer na svetu ni toliko hišnih mačk kot v Trstu :eek: x^x x^x :2src:

Neverjetno, ampak skoraj 40% gospodinjstev ima vsaj mačko :eek: .

Silna ljubezen do teh prečudovitih živali :2src: . Poleg tega pa ljudje tudi zelo skrbijo za 'zunanje' muce :palec: :vio: . Organizacija okoli hrane, pa 'izmene', ko so dopusti. x^x

 

Jaz pa vsak mesec, ko grem po hrano, pesek, priboljške in še kaj za moji Punci, častim 'trgovinskega' mačka Tigrota s 3 konzervicami x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Jaz pa vsak mesec, ko grem po hrano, pesek, priboljške in še kaj za moji Punci, častim 'trgovinskega' mačka Tigrota s 3 konzervicami x^x

xokx

DBEST od tebe!! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

srček... :2src:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale je paprava mala damica x:Xx :2src:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...