Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

mah ja, iščem neki takega lušnega brihtnega majhnega - podganca bi bla čist primerna x:Dx dobr rep res ni najlepši, ampak nima veze...

 

zdej me je pa še marsa dodatno navdušla.

 

mačke so mi tud kr všeč, sam mene je bl mal doma-tko da me skrbi da nau živalca preveč sama- kera koli že

 

podganco se mi zdi tud laži kam sabo vzet....

 

no če bo kdo slišu, da se jih kje dobi - se priporočam

 

če se nam prej premisnla x:Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res je fajn podganca... folk ma brez veze predsodek. ja, navdusena sme bila tud jaz... xDDx

Pa vse pusti, ves kaj smo poceli s tisto bogo podgano, pa ni imela kot je kazalo nic proti. :D

 

aja... hm... :o|o: se ne spomnim dobro, vsekakor pol ni bilo zelo motece, sam morda sem pa vseen kak drekec kdaj kje nasla v spalki... tak micen, suh, kot kak mal vecji rizek al kaj takega. :D

 

ejj, macki cist sede bit mal sama, ne rabi tolk druzbe kot pes...

Ko je sama doma, navadno spi, ce je not. Se navadi na tale ritemcek in ji to cist ustreza, ponavadi.

Tako da v zvezi s tem ne rabis skrbet - mal v zacetku, kaksen teden, da se navadi, pol pa posteka, da so tud posebni dnevi, ko so skoz vsi doma cele dneve, pa taksno...

Ko pa je ritem, druzinski clani vstanejo, se odrolajo, ona gre mal ke pogledat, ce je kaj hrane predtem padlo, potem gre na wc, pol gre pa spat...

Ko se vrnes domov, te pricaka na vratih, ko glih zeha in se preteguje, kar pomeni, da je morda slisala tvoj avto spodaj, pa se je zbudila, pa te je prisla pricakat.

 

:palec: xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko ze omenjate podgane, dolgo nazaj, sem gledal po TV.

 

So v neki drzavi imeli tezave z njimi, pa so dobili idejo, da se jih bodo najlazje znebili, ce bodo vsakemu, ki jo prinese (zivo ali mrtvo) , placali dolocen znesek.

 

No, pa jih je en tip nosil se pa se.Pa je bilo nekomu sumljivo, pa mu policija naredi hisno preiskavo.

In ?

 

Heh, v kleti jih je redil.Na tisoce.... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>res je fajn podganca... folk ma brez veze predsodek. ja, navdusena sme bila tud jaz... xDDx

Pa vse pusti, ves kaj smo poceli s tisto bogo podgano, pa ni imela kot je kazalo nic proti. :D

 

aja... hm... :o|o: se ne spomnim dobro, vsekakor pol ni bilo zelo motece, sam morda sem pa vseen kak drekec kdaj kje nasla v spalki... tak micen, suh, kot kak mal vecji rizek al kaj takega. :D

 

ejj, macki cist sede bit mal sama, ne rabi tolk druzbe kot pes...

Ko je sama doma, navadno spi, ce je not. Se navadi na tale ritemcek in ji to cist ustreza, ponavadi.

Tako da v zvezi s tem ne rabis skrbet - mal v zacetku, kaksen teden, da se navadi, pol pa posteka, da so tud posebni dnevi, ko so skoz vsi doma cele dneve, pa taksno...

Ko pa je ritem, druzinski clani vstanejo, se dorolajo, ona gre mal ke pogledat, ce je kaj hrane predtem padlo, potem gre na wc, pol gre pa spat...

Ko se vrnes domov, te pricaka na vratih, ko glih zeha in se preteguje, kar pomeni, da je morda slisala tvoj avto spodaj, pa te je prisla pricakat.

 

:palec: xDDx

 

mhm zanimivo, nism vedla da je tko

 

zdej bom kr mal premisnla xscratchx

 

je pa mela ena moja prjatlca mačko čist mejhno, pa jo je morala dat stran, ker je skoz norela, praskala, grizla - bla še čist mejhna. pa je res neki živčna zgledala, preveč divja. čeprou se men bl zdi, da je tud prjatlca fula živčna in sploh nima feelinga za žvali, ne ve kako bi jih blo treba pedenat, pol pa...

upam, da bo otroka znala madonca....

xscratchx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kaj pa pol kšn hrček? so fuuulll luškani xflirtx

pa povsod ga dobiš xyesx pa samo 2 leti živi :palec:

 

ne hrčka ne bi - po mojem ni tok brihten da bi te poznal, da bi ga kej navadu.

 

sm mela miši včasih - več njih (sej vem da ni isto, ampak :o|o: )

 

sej so lušne, sam itak nč ne dojemajo, ne morš jih spustit ven, ji crklat...

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ko ze omenjate  podgane, dolgo nazaj, sem gledal po TV.

 

So v neki drzavi imeli tezave z njimi, pa so dobili idejo, da se jih bodo najlazje znebili, ce bodo vsakemu, ki jo prinese (zivo ali mrtvo) , placali dolocen znesek.

 

No, pa jih je en tip nosil se pa se.Pa je bilo nekomu sumljivo, pa mu policija naredi hisno preiskavo.

In ?

 

Heh, v kleti jih je redil.Na tisoce.... x:Dx

 

o noro! xsmx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se mal pofočkam, raložim, zakaj me ni na net... evo razlog... raste kot konoplja...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ravno prejšnji teden sem razmišljala, da moram poročat, da se je naš maček po petih mesecih že skoraj sprijaznil s sostanovalko,... pa je tamala v petek izginila... :V:  šele drugič je šla ven in... x:((x ...iščemo jo, kličemo, polepili smo plakate po viču, pa nič...  :V:

 

naša tamala muca še vedno pogrešana :V:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O! x:Ox :sori:

xcrossfingx, saj se zgodi, da tudi za teden in vec zabluzijo... xcrossfingx

 

*

 

Ja, a ne Mushi, sem ravno hotla dopisat, cak mal, a ni imela nekaj drugega majica... macko al kaj...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:ermm: ... majica ma pa psa...

 

da povem zgodbo...

 

majica je svojemu dragemu omenila, da bi bilo pa res fino, ker se kar eni ljudje potikajo okol bajte, da bi imel...

 

pa vruuuuuuuum v Trbovlje... in vruuuuuuuum dam...

 

 

psa?

 

Niti stavka nisem mogla povedat do konca, je bila kuža že doma...eh, kaj pa čem... še vedno zaprisežena mačjeljubka...ki ima doma enga veizga kilerja... ha ha...LOL

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...