Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Hehe x:o)x Celo zgodbo, Kroko? x:Dx

Kaj pa vem... se ne spomnim, ampak baje da sem pač tam zajčke gledala v zajčniku (pri babici, smo jih imeli ful xsrcx ), in pol pač not prst vtaknila med rešetke... Zajc pa hop po njemu xcivx Jebiga, je mogoče mislu, da imam korenček zanj x;)x

Baje da sem se tolk drla, da je blo že prav mučno slišat... nona baje pobrala tisti košček prsta, ruknila v vrečko, pol pa z Diano dol po soški... fotr vozil rally :vragec:

 

Mačona, kaki vzvišena... :eek: od ful folka sem to že slišala, pa čist po pravici povedano... tule sem bolj zgubljena kot ne in sem se kar nekam zagledala in kar nekam brezveze strmim... vsaj kolkr sama sebe poznam. x:)x Me vedno preseneti, ko mi nekdo nekaj takega reče x;)x

Aja, pa welcome back xsrcx x:Xx

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mick!

ricinusovo olje zamešaj notr v hrano, da tist poje..

ker se vozlji od dlake delajo! Tko kot tud sončna pravi! :palec:

Možno je, sploh če ma daljšo dlako, pa mačkom naj bi se to kr na vsake tolk časa to delal! :xx!: Bogi, sam.. xnckrivx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mystica, kolk bi pa tisto tvojo malo zverinico tam s slike cartala :wub: :wub:

 

In Cigančica, kolk je tale vaš zajček lubica... fuuuul  x:Xx

Sončna

ta nash smotko je ful scrtancek,vcasih pa tud tko trmoglavchek da se sploh ne pusti.ponavadi ko mu dam za jest v gajbo mi kr skoci na roko in me hoce ugriznit.to je zacel zadnje cajte delat,kot da bi branil svoj teritorij.cist se mu trze.ko je zunaj pa mu ne pride na pamet grist koga.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:2src:  x:)x ....iiiii, takega mata moja stara dva tud.......sam, da je na koncu repa pa pod brado in na konc uhljev črn  x;)x

 

Moj pa nekak vedno bl noče nič jest, ne vem kaj mu še naj kupim za jest.....pa še tist mal skozla.  :V: Bemu, ne vem, če ne bo treba do veterinarja kmal....

nas ni hotel jest,ko sva ga dala frendici v varstvo,ko sva sla na dopust.mislim fora je v tem da je pri njej jedel,sam pol ,ko nama ga je vrnila ni hotel jest.pa vcasih tud,ko noce jest imam obcutek da trmoglavi,ko ga ne spustimo ven,ko bi on hotel.

sam tile zajcki so ful obcutlivi tud,sploh na mraz,tko da upam da se ni tvoj kej prehladil.po moje bi bilo dobro ga mal peljat veterinarju.al pa vsaj za par urc pustit da mal seta pa mal ga crtat.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x lepo da je z machkom vse spet u redu.bogi,zobek ga je matral....joj ga je moral bolet.joj sam da pomislim na zobarja me kr sr.. prime :xx!:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo, da Mickeni vzdržuje smisel teme... LOL

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lepo, da Mickeni vzdržuje smisel teme... LOL

A ti res nimas smajlijev al kaj? xrolleyesx

 

Cveka je imela ta problem in tudi Surangeni... daj pejt par strani nazaj v tehnicnem vprasanju no, sicer ji pisi, ce se ti da - ona je pol ustimala vse, pa najboljse ve, kaj je prckala. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx ja, sem tud jaz porajtala, sam to je njena frendica, da ne bo kaksne hude krvi, ko se to tu valja? :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Micek, Micko, Mikec, Miko.

Že nekaj časa ni bil dobro razpoložen, vsaj tako se mi je zdelo. V resnici ni bilo tako, bil je le zelo bolan, a tega nismo vedeli. Ker se menda mački strašno dobro prilagajajo, ko jim pešajo ledvica. Pred 10 dnevi se je začel močno sliniti in nič jedel... ko sem naslednji dan prišel domov, je po ovinkih šel k meni, malo se je še skril za foteljem, da ga ne bi videl, kako ubog izgleda, ker me pozna, da sem mu večkrat prigovarjal, če se ni umil okoli oči. Ni se mogel več umiti... veterinar je ugotovil odpoved ledvic in uremijo. Tudi že dehidriran. Od uremije že vnetje v gobcu. Infuzija + antibiotiki, pa bomo videli, je rekel. Čez prejšnji vikend je dehidriranost sicer popustila, a v ponedeljek zjutraj, ko sem odhajal v službo, ni mogel več hoditi. Komaj je stal na nogicah... čez teden je malo še zanihalo stanje na boljše, predvsem pa na slabše. V petek so me domači še počakali, da grem zraven, ko je samo še nemočno ležal, jesti ni mogel več, telo pa mu je sem ter tja spreletel krčevit krč. Hotel sem biti zraven, ko bo odšel. Injekcija močnega barbiturata... desno oko se je trudil imeti še dolgo odprto. Strup za paralizo možgan in pljuč in srca pa nevem česa še. Še nekaj časa po tem uspe krčevito vdihniti. Gledam ga v oči, kako izginja iz njih življenje in čakam. Veterinar ugotovi smrt. Kaj je ugotovil? Med kasnejšim pomenkom v čakalnici začutim, kot bi v resnici umrl prav tisti hip.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi sam ne vem kako bom prebolela mojo Tajčiko, ni mi jasno, res! :C: :C:

 

Razumem, da bo zaspala, hudo mi je ampak lažje. Ampak, če bo potrebno kaj drugega, nimam moči :V: :V:

 

Pred kratkim sem jo peljala na operacijo, imela je tumor na sesku. Že ko sem jo na kliniki pustla, o groza, njene okice so me milo gledale, ko je ostala v tujih rokah. :C: prave traume res!

Potem, ko je bilo hvala bogu vse uredu, jo pridem iskat nazaj, pa že na hodniku en kuža tuli, pa rečem ja valjda ni to Taja, ona leži in je še vsa od operacije boga.

Ja vraga :vragec: , ona se je drla cel dan na kliniki, potem ko sem prisla je bilo dobro, edino mal je zamerla, ker sem jo pustila tam.

 

Drugače pa ne morem niti filmov o živalih gledat, tko me prizadane. :V:

Resnično ne more biti ogroženo.

Neresnično ne obstaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...