Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Sem pogledala tiste strani, full lušten.  xDDx Razlago prosim!!! x^x

 

Zdravo!

tud tvoja dva sta luštna x!x xsrcx

 

Če si mislila mojo stran: pripravljamo stran o beauceronu

To je francoska ovčarska pasma, ena redkih v Evropi ki so še avtohtone, se pravi brez spreminjanja in dodajanja drugih pasem xsrcx

Stran je še v razvoju, namen pa je to čudovito pasmo narediti bolj znano v Sloveniji

Bo počas tud kaj več za videt tam gor xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana tale tvoj Tristan je pa toook luštkan, ta prav mačkon, ki se rad crklja, the best :palec: xsrcx

 

Jst moram pa zdej ta teden okopat našega Pepija - beli perzijski maček, ki pa že en lep cajt ni več bel ampak rjav... potika se zunaj, najraje po gozdu... res je svoboden maček xDDx x:)x ampak tako je... smo ga hoteli imeti notri, pa je kar ušel ven zmeraj in tako je pač zunaj skoz, prava atrakcija za vse možne sosede x:Dx - velik pa bel... no zdej pa šepa na eno tačko in ga morm okopat preden gre k veterinarju ker je res svinjski x:)x x8Dx

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Daj kaksno Mimi gor  x:)x

xDDx saj to ste/si ze vidl/a, nimam nobene nove, letos ni blo nikogar ki bi naju slikal. :)

To je mensezdi od predlani. :)

Pa se Mimi sama... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skor prav zhalosti me, da moram to rect, ampak:

 

macke v bistvu nimajo smisla za humor... :o|o:

 

:V:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>skor prav zhalosti me, da moram to rect, ampak:

 

macke v bistvu nimajo smisla za humor... :o|o:

 

:V:

 

macke so najbolj butaste zivali na svetu, ta svet so macke zajebale... misi so najpametnejse-celo pred delfini in clovekom(Vir: stoparski vodnik... Film x;)x )... in ce bi blo manj mack-bi blo vec misi in clovk bi mel manj prilik da zajebe planet...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam to pa ne!!!! :att:

ni sans... tko kot so ribe butaste ker nimajo mozganov, ej halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

nek *list* odstekan se je prilagodil... na vzorc sahovnice v SEKUNDI¨!!!!

pa mi rec kaj je to, ce ne inteligenca... pac ena...

 

sicer pa sem o VZGOJI mack ze lapckala...

kar sam pomeni... da ni (sam) v macki, pac pa tud v odnosu do nje (=[tudi] vzgoja]).

 

in ce jaz hocem da kaka v tivoliju, bom to tud ubodchkala.

a sem al nisem!!! :vtz: xyesx

 

 

aja, mam sto pric. xyesx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

inteligenc je *100*.

'osnovni pojem' pa je zame uporaba ZDAJSNJIH podatkov, informacij s predhodno osvojitvijo PRETEKLIH.

 

sklepanje/ravnanje na podlagi izkusenj/informacij.

 

zelo preprosto... itak...

 

inteligenten ni sam un, ki sam zase ve.

inteligenten je un, ki tolk ve, da hkrati ze predpostavi vedenje drugih.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kwa se usajas babo???Jest sam iz preteklih podatkov(Film, Biblija)... iz filma ugotovimo, da so misi najpametnejse...iz biblije, da so nasprotja extremna(bog vs. hudic)... ergo: macke morajo bit butaste... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

predvidi...

je boljs... (namest predpostavi)

 

ja, vem da ves, boby.. to je za vse tiste ki ne (pravzaprav pa tud za tiste ki ja, da se malo spomnijo) xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...poglej sam kolk mack povozijo avtomobili... kaj se te zvali iz zgodovine nic ne naucijo???

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poglej kolk ljudi v prometnih nesrečah umre. Ali se mi, živali, nismo ničesar naučili iz zgodovine?  :vragec:

 

A je kdaj kaxen neclovek rekel, da je clovek inteligento bitje? x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

pol sn dal fotoaparat na mizo, ga je dol vrgo, da bi ga potakala...

a ta beseda dejansko obstaja? :eek: Hudo.. kaj pa pomen?

 

(jaz sem si jo zmislila pri ene 2,3 letih, sem bla do danes prepricana, da je sam moja x:o)x )

 

Mystica, xsrcx Ampak gleda pa s tistim'jazbomdelučistsamtistkarmenpaše' pogledom :vragec:

 

Sem dans pri veterinarju sprasevala kaj naredit z mojo zverino, da ne bo grizel skoz.. je rekla, da edina varianta je pac dat ga na ignor, vsakic ko zacne grizt, ker tisto s cofanjem po glavi in repu ze dolg vec ne delajo.. x:)x

 

zdajle pa sedi pred tipkovnico in mi pomaga tipkat x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naša Velikanka se pa že tretji teden gončka :o|o: xrolleyesx x:Dx

 

Sicer se ni treba pretirano otepati snubcev, je namreč takoooo velika, da večina pesjanov niti ne doseže... xg:Dx

 

:o|o: Nekako smo se skoraj odločili, da jo bomo sterilizirali. :O: Ker se pri takih velikih psicah radi pojavljajo tumorji na rodilih, pa seskih :sori: :C: , sterilizacija pa to zelo ublaži. Žal mi je, da nimam prostora, da bi jo parili vsak enkrat, je res odličen primerek svoje pasme, pa tudi karakter ima super :2src:

 

Ostaja mi strašna moralna dilema, ogromno zadržkov. :O: Ali človek sme tako globoko posegati in odločati o takih zadevah? Mačko sem sterilizirala, ker mi je po drugi kotitvi skoraj umrčkala, pa mucki so jo čisto izželi, sem jo k sebi spravljala več mesecev. :O:

Saj vem, :o|o: vse je to za dobro živali... :xx!: :V:

 

Evo še slikica naše Velikanke, ki ji neznosno smrdijo tace :sniky:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tell me about it.  :o|o:  Pa razvajen kot sto zlomkov.  :inocent:  x:Dx  Spi, kjer se mu zazdi, dela kar hoče. Pa žre k prasc.  x:Dx

Se mi je kar zdelo....... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

Ni kaj, ve kaj mu godi :palec: .....pa saj so vsi naši ljubljenčki takšni xDDx ......nas imajo naštudirane do konca in nazaj.....pa naj kdo reče, da niso pametni..... :o|o: :o|o: :o|o:

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole ni ravno za v to temo ampak... xDDx

Sosed ki je lovec mi je povedal da se v gozdu dobrih sto metrov od najine hiše(je zadnja v vasi) zadržujejo MEDVEDI!! :eek:

:eek: :eek: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:

In midva sva tam blizu vodila najinega Tedija na sprehod.... :eek:

Jaz med vikendom že ob 7 uri zjutraj... :eek: :wOOt: :wOOt:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hudo. Medvedov pa naše Haloze na srečo ne premorejo.

Zato pa lovce(ki namenoma ali po pomoti...kakor koli ustrelijo našo mačko Liso) -

Tako, da zdaj premoremo dva Lisina otrokca( Benota - izrezana mama, ter Lisiko - ime sem ji dala jaz. Temno siva mucica izredno gibčna, radovedna, prijazna, dojemljiva..skratka - značajsko cela mama. Beno pa lenuhec..spi..papca..spi...kakca...jap. Potem pa prave vojne, kdo bo ta prosnete dreke pucal????? (v kleti in to..) ker jima pesek nekako ni pogodu.

Zdaj spita v Carjevi graščini. Car pa zunaj..in ju čuva. x:)x

 

Sicer pa premoremo še komarje, pajke, tudi muhe so še.........in pa NETOPIRJE. Tako. Včeraj nekam glasni bili na balkonu..in jim tole ni bilo všeč - čim zmračilo so trije zleteli ven..kako cvrkotajo in ščebljajo..

Vrabci so se odselili, siničke tudi - tole bilo še Lisino remek delo x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tole ni ravno za v to temo ampak... xDDx

Sosed ki je lovec mi je povedal da se v gozdu dobrih sto metrov od najine hiše(je zadnja v vasi) zadržujejo MEDVEDI!! :eek:

:eek:  :eek:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

In midva sva tam blizu vodila najinega Tedija na sprehod.... :eek:

Jaz med vikendom že ob 7 uri zjutraj... :eek:  :wOOt:  :wOOt:

jst sm srečala enga na černevcu....kak mesec nazaj, sm se mogla z avtom ustavim k je bluzu tam po cest......srce mi je vn skor vrgl :O: x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...