Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

joj, kake srčkote tlele lepite :2src: (Naja, Alef...)

 

Naja... jaz mam eno belo mačkonko s tem imenom x:Ix sicer uradno, kar se mene tiče, je Nayah, sam je mami šla z njo k veterinarju pa so poslovenili :o|o: Tko kot so iz Ariela naredil Arčija :o|o: še dobro, da je Tristan sam moj, ne pa družinski, ker bi zihr bil že kak... Triči x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

wow, Naja kok maš luštno beloorokavičeno kužiko :2src: je glih ene take velikosti, kot moja Pesjanka x:o)x

 

Alef, ja, mačja farma xsrcx x:o)x :O:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

wow, Naja kok maš luštno beloorokavičeno kužiko :2src: je glih ene take velikosti, kot moja Pesjanka x:o)x

Cookie, a maš čivavco? :) Sej je res luštna, sam to je tak mali norc, prej mi je skor uho odtrgala. Pa na lase je vpaljena, takoj v glavo skoč, pol pa vlečeeeeeeee.

 

 

Pa še čist sveža fotka mojga mucija xsrcx

 

http://shrani.si/f/45/b5/4BzbASx/dsc01098.jpg

 

In moje muce pri zehanju :)

 

http://shrani.si/f/1y/12E/1oy5dKwS/dsc01103.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne x:o)x srnico (srnasti alias pritlikavi pinč) mam xsrcx

 

luškan mačkonček, men so oranžni mački ful všeč xsrcx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Js imam doma dve macki oz. eno macko in enega macka(mamica in sincek). Maco (tako je ime mamici) smo dobili med izletom v postonjsko jamo. nasa prijateljca jo je prinesla in jo dala v škatlo. Ko smo prišli domov nas je pred vrati čakala. jooj kaj je bla lusna :2src: potem je kmalu postala velika mackain mela mladiče. eden od njih je preživel.njemu smo dali ime Macek xsrcx Kmalu bo imela Maca spet mlade saj je danes že precej debela (breja) x;)x x:)x xsrcx :8):
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Emorya

js mam pa skobčevko, meli smo pa že tut mačko, ribe ...

fajn je imet vsaj kakšno žival doma, z njimi ti nikoli ni dolgčas, od njih se lahko še kaj naučiš, pa še zakon prijateljčki so xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naša geja danes dopoldan x:)x

ti, kaj je to za ena sorta mačke :8):

men so ble take sive mačke z rumenimi očmi ful :2src: :2src: sam je ni blo nikejr za dobit (kakih 5,6 let nazaj), aja glavo naj bi mela (po mojem okusu - tko kt sm si zamislila) trikotne oblike, tako egipčansko xsrcx pa hojo neslišno, mačjo, zalezujoče elegantno. Dlako gosto a kratko. Značaj divji, samosvoj.

A sploh obstaja taka sorta :inocent:

 

Aliana x:o)x maš tako oznako, kt jst za svojo Pesjanko xcivx

luštna :palec: , sam a ni Tristan maček?

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naša je baje mešanka z modro britanko.

bo aprila stara že 7 let

je pa zelo samosvoja, na tak prisrčen način x:)x

 

glede tvojih želja pa, pojma nimam. malo še išči. sicer pa, ti že imaš psičko, tako lušno x:)x pa bi se strinjala z mačjo družbo :inocent:

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana x:o)x maš tako oznako, kt jst za svojo Pesjanko xcivx

luštna :palec: , sam a ni Tristan maček?

aja, to na uno najboljša prijateljica? :inocent: to se nanaša na tist nad mačkom, če dobr pogledaš, boš mogoče si lahk zamislila mojo roko, ki plišasto miš s kosmatim repom drži nad mačkom :inocent:

njegova naj prijateljica x:o)x pa točno tale neverjetno dolgo zdrži, že 14 dni jo okol premetava... vse ostale prej je uspel v 3 dneh zdemolirat tolk, da so bli koščki une radirke, s čimer je nafilana, po celem stanovanju...

 

Druidka, takle je bil un mačkon, ki je zadnjič se po naši terasi zgubljal :2src: sam mal manj okroglo glavo je imel... Cookie, a če ga še kdaj srečam, zadržim in te pokličem :inocent: x;)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HAHAHA, noro... sivček pol minute za tem, ko sem post oddala, prišel na teraso.. v bistvu kar not, spraznit krožnike x:o)x

Cookie, mislim, da ti je usojen :inocent:

 

(ne, saj sem skor prepričana, da je od kakega soseda, ker ne zgleda ravno zapuščen in shiran... sem fotknila, bom pol popoldne dala gor, ko domov pridem)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, to na uno najboljša prijateljica? JA x:o)x

:inocent: to se nanaša na tist nad mačkom, če dobr pogledaš, boš mogoče si lahk zamislila mojo roko, ki plišasto miš s kosmatim repom drži nad mačkom :inocent:

njegova naj prijateljica x:o)x pa točno tale neverjetno dolgo zdrži, že 14 dni jo okol premetava... vse ostale prej je uspel v 3 dneh zdemolirat tolk, da so bli koščki une radirke, s čimer je nafilana, po celem stanovanju...

 

Druidka, takle je bil un mačkon, ki je zadnjič se po naši terasi zgubljal :2src: sam mal manj okroglo glavo je imel... Cookie, a če ga še kdaj srečam, zadržim in te pokličem :inocent: x;)x

seveda, sam ne prej kt čez 10 let :vio: Moja Pesjanka bo letos stara 6 let, pinči živijo pa 14, 15 let, glede na prehrano pa bo moja zihr kako leto dlje, tak da...ne prej kt čez 10 let. Je pa blazno alergična na mačke; k je bla še mala, so jo zalezoval,k so milsili, da je podgana (tok mala je bla), pol k je pa zrasla, jo je pa enkat en maček okol kepe pritisnil, kr tko, za foro, čeprav sta se prej ful igrala.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj pri tebi skoraj nima izbire x;)x

 

slikce mačka pa še bolj pol, ker sem zdajle okupirana (beri: Tristan spi v naročju in ne morem vstat in it po mobitel..)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/08/0315/mj8-Tedi.jpg

 

Tedi - z vidnimi sledovi od "sodelovanja" pri barvanju vrat... x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/08/0316/g1l-Lisko.jpg

 

Razgled je odličen... x:o)x

Ampak treba je tudi dol... :eek: :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: a sedaj boš moral pa gasilce poklicati? x:o)x

 

x:Dx

Ne ni bilo treba... x;)x x8Dx

 

http://www4.slikomat.com/08/0316/pe9-Lisko0.jpg

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/08/0318/5ru-Mucki.jpg

 

http://www.cosgan.de/images/more/schilder/015.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/08/0320/exw-Muci03.jpg

 

Veliki in mali... xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...