Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

...pa to ne morš verjet, kje si tile mačji primerki vse najdejo plac za počivat...... :O: ....... x:Dx x:Dx x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

ker ga že dolgo niste videli... x:o)x

tole je poletna rezidenca (tista škatla spodaj pod stolom je zimska..) cel dan se po temle stolu valja x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Užitkar mačji.

A jim ni luštno?

 

Skor takih baru kot moj. x:Dx :palec: :inlove: (eden od njih)

 

Meni so se sedaj naselili v kleti in nimajo dano pod znanje, kje je stranišče.

x:((x :o|o: xhypnox smrdi , potem pa to čistit, bljak.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://shrani.si/f/c/bU/22yGtSI7/vrtnar.jpg

 

Novega vrtnarja imamo... :o|o: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

Alef. x:Dx

 

mhm, naš Pepi je tudi vrtnar ... gre kakat, pa izkoplje kako čebulo ... x:Dx

 

Strelka ima pa kompostnik. x:Dx :palec: lep kuža, prijazen. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

lajmarji? :eek: kaj je to? ajmarji oz. vedra? aha, kompostnik jo je skupil ... bolje kompostnik kot kaj drugega.

 

takega kužija se res ne bi ustrašila. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

pa ne zatooooo. saj delaš presledke za vejicami, noooo. x:Dx samo nisem bila v prvo ziher, da je to vaš narečni izraz za vedra ... včasih manjka malo besednjaka, če se človek premalo druži ...

ostali ste pa vsi živi. to je važno. xsrcx :palec: ja, drugače pa .. tudi mene stisne, ko vidim koruzo v Pomurju ... kot bi jo razcefral z ne vem čim.

 

uf, potem bi pa že imela malo straheca v kosteh, če bi me nalajala. x:Ix kaj morem, parkrat sem bila blažje napadena, pa se me še zdaj drži strah. sem pa jezna na zlate prinašalce. ne morem si pomagati. imela sem jih za prijazne in vljudne, pa me je en na lj. gradu naskočil. saj se je hotel samo igrati, ampak jih pač ne maram več. :o|o:

a se kaj igra in skače? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

na uhlje se pa ne spoznam ... niti na same pasme ne. zelo malo pasem prepoznam po celotnem videzu .. kaj šele, da bi znala po uhljih recimo presoditi, kakšna mešanica je psiček. x:Dx

 

pa ne, da trpi pohištvo? ali zunaj pobira koščke lesa? xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

pes-bober ... xDDx

 

če se bom zdaj spomnila, kaj je bil naš Pepi starejši .. hm .. krt-pujs-muc .. pa še "avtomehanik" povrh. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kraljevič Vinko :2src: :2src: :2src:

 

Šla prejšnji teden poslovno v Beograd, zvečer se odpravljam v hotel in na Knez Mihajlovi dobim tiste ljudi, ki vsak večer tamkaj poskušajo dobiti nov dom za mucke :palec:

No, vedno rada pogledala te živalica, amapk tokrat :wOOt: - ugledam Vika- ljubav na prvi pogled.Nasledni dan mi ga gospa prinese pred hotel in lepo ga dam na spotnikov sedež in hajdi na novi BG v pet trgovino po wc, kavč in vrečko hrane, pa posodice. Pametno in srečonosono bitje- najprej me dobijo Srbi na radar- pokažem mačka in povem da ga bom brez vize prešvercala v Italijo, če mi ga ne vzamejo Hrvati :inocent: ' kar pojdite gaospa, samo bilj počasi!', je še rekel možakar xDDx

 

Na Hr mejama je moj kraljevič šel lepo pod zic. Slovenci pa :wOOt: :sniky: tip mi je začel montirat avto, daj vse šipe dol, pokaži zadaj, dokumenti, šasija, kje je rezervna guma, pretumbal torbo, povlekel vem z golo roko hlačke iz vreče za umazano perilo :o|o: . Prineste ključ, da odmotiramo gumo :!!: 'Gospod, če je ne boste nazaj dobro prišraufali...bo diplomatski incident'..No pejte že enkrat!

Mačka pa ni našel...bemti koristnost kontrol... :xx!:

 

Jaz pa imam sedaj super beograjskega mačka s hrvaškim imenom...ma ne, je že Taljanko... :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

ta mucy je že med mačjimi angelci več kot eno leto. mi je pa kot naročeno ravno v tem trenutku prišel njegov sin mjavkat. xDDx

 

http://shrani.si/f/2e/G5/19vcQKK3/peposlav-001.jpg

 

Ruby, keri kosmatinko (muc). x:Dx pa zanimive prigode na poti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana xsrcx

 

Kraljevič Vinko lepo raste in je super. Kvalitetno bitje :2src:

 

Samo moja ljubica gospa Mačka ni zadovoljna s prišlekom :sori:

Ves čas ždi iz posteljei n kontrolira, da piccolo ne bi prišel v spalnico. Ko jo ogovorim, samo jezno nekaj zagodrnja in se obrne proč. Ponoči se sicer pride stisnit :) , zjutraj pa se spet prelevi v eno sitno samsko učiteljico matematike v pokoju.

:lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

http://shrani.si/f/2e/5Q/34sa8w9M/p9260001.jpg

 

x:Dx

Zaspanci... xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...