Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Janja - si vmes postnila x:Dx Hvala!

Ampak z živalmi prav uživam. In ko pišem tudi...torej - dvojni užitek x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...predvidevajo da ima ukleščen živec, ...

Jaz sem tudi na to pomislila...

 

Upam, da bo vse kul. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Janja xDDx "... Ampak se je tako počasi spreminjalo, da pač misliš, da je len, pa da ni več tok igriv, ker je odrasel, je bil pa čisto razštelan."

Ja, zal... kar dolocimo nekoga, ker ne znamo dovolj dobro opazovati...

Se dobro, kul! x^x :palec:

 

Zaza, to je pa ornk menazerija! x:o)x :palec:

Kako pa se zajcek pocuti v druzbi psov? :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

2Budi...ti ji pa pihneš kdaj... x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marsa, to bi mogla vidt, zajček in oba kužata se razumejo krasno.. :palec: ..odkar imava še tamalo (stara je 5 mesecev), zajček kar naprej skače iz kletke k njej na stol....obe kužke ga skos ližeta....on se pa tko dregne ob njiju....ful so dobri. x:Xx xsrcx x:Dx ...bom kake slike enkrat "gor" dala, pa boš vidla....

...pismo za želvo pa res en vem, če kakega poči...nič ne zasmrdi...včasih pa spuščajo ene čudne zvke, kot en cvilenje....vsaj meni se zdi tako x:Ix xrolleyesx x:Dx ...kopam jih itak...stopim pa ne na njih...so pa kar dost žlehtne, pa te hitr kera ugrizne...so že velike, pa me je enkrat ena ugriznla za usta :vragec: ...no ja se kar drži gor in noče spustit...sem jo komi dol spravla, tako da jim lubice več ne dajem.... x:Ix x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo...to so pa moji trije ljubljenci..... :2src: :2src: :2src:

 

zlati prinašalec Duke (6let), mali mešanček Medo (na sliki 2 meseca, zdaj 1 leto), in moj sin Luka....

 

(slika je iz otroške rojstnodnevne zabave, kjer smo imeli kar nekaj komaj hodečih malčkov, katere je Duke nonstop lizal in pobiral s tal x:Dx (verjetno se je preveč vživel v vlogo pasje varuške :palec: ) zato smo ga raje privezali)

 

prinašalec je izredno zaščitniški do mojega sina...... že kot majhnega dojenčka, je vedno ležal zraven vozička ko je mali spal.... in ko se je zbudil, je pes vedno prišel "povedat" da je otrok pokonci... in če nisem takoj trznila, me je prijel za roko in odvlekel tja... :palec: (nisem čisto ziher ali zaradi zaščite ali mu je bolj jok šel na živce x:Dx x:Dx x:Dx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kul tema!! x:Xx :palec: x8Dx

Zaza - meni se tudi zdi, da je nasa zelva (izginila neznano kam x:Ix xrolleyesx :sori:) malo cvilkala tudi takole. x:Dx

Dbest, ja, zivali se -ce so od majhnega skupaj in ce sicer vlada harmonija-, lahko ful dobro razumejo med sabo. x^x

Ja, daj - fotkaj! :palec: x8Dx

 

Janja, ja, pac tako je prislo v tem trenutku v zviljenju... kako bi? saj je brez veze.... tako bi kot si. :) Saj (zato) pa imamo tudi intuicijo. ;)

 

Mari - x8Dx x8Dx :palec: Lustni so vsi trije... :2src:

Haha, ali pa ker ga je motilo... ce smo cisto realni, najbrz oboje. ;)

 

(*je pa moja ex macka - Mishka) takole cuvala tamalega v vozicku.

Sicer izredno ljubosumna nanj (prisla iz porodnisnice 17. marca, 18. marca Mishka rodila 4 mladicke - ziveli na pribl. 40 kvadratih ali malo vec) - a ko je slo pa za druge ali kaj takega, je pa ful pazila nanj in bdela nad njim.

So me strasili xrolleyesx x:o)x - pazi, macka bo sla na dojencka ko bo spal - bedarija! x:o)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx :palec:

Samo tole je dejansko res lahko...

Opisem en dogodek... Mishka je z nami sicer ful okoli hodila in opravljala velepotrebo v Tivoliju, je sla z nama s Timom na sprehod...

No in to je povsod z nama hodila, celo cez Celovsko!!! :O: :O: Cakala spodaj pri frendicinem bloku, pridemo ven, hocemo dam, aja saj res, se Mishka... poklicemo - Mishka! Prileti. xsrcx

No in enkrat gre za nami mimo skupscine, podim jo nazaj, ne sljivi, gre za nami - direkt do maxija IN NOTRI - v Maxlna!!!!!!! :eek: x:o)x x8Dx xDDx

ne to pa ne, jo dvignem in nesem ven... recem, tukaj pocakaj. ;)

Gremo v Maxi, to ono tretje, gremo ven pri drugem vhodu in kao dam.

Aja, saj res, se Mishka je (spet) z nami, gremo na pravi vhod/izhod... Tam pa ful psov enih! :O: :sori: :o|o:

Kaj pa zdaj?

Ma nic, saj je Jackica, bo ze obvladala, poklicemo, Mishka! - prileti od nekje, mimo psov - tudi pogledala jih ni, PIH! Tud pod razno ni sljivila nic, kaksen strah ali kaj takega..

 

Torej - podobno kot na fotki, le da psi niso bili vsi iste pasme in niso tako strumno stali v vrsti. x:o)x x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Marsa, tale mačka je pa očitno bila precej tebi pdobna, neustrašna, neboječa, prava x8Dx . Prav hecno, ponavadi mačke niso za take scene, da se okoli šetkajo, pa čakajo, kdaj se lastnik prikaže, vsaj kolikor je meni znano, ne.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ves kok imam zgodb - tako o Mishki kot o drugih svojih mackah... Kakor jo vzgojis...

.... in celo uboga - Mimi pa sploh (Mishka je bila bolj sco x;)x, Mimi pa je Rak... zapeckar, tule se cele dneve valja pa spi... :o|o: xrolleyesx , sam je tudi jackica)...

Vsa Siska nas je poznala, ko smo setkali - jaz z vozickom in Mishka kakih 10, 15m za nama... :)

Potem preselili s Celovske v center - vsakodnevno hodila cez cesto - Gosposvetsko!!! (pri Levu!!! - ful prometno)...

Ko pravijo, da gre na plac - ni res!!! Mishka z nami bila na (vsaj) 3 placih, povsod obvladovala.

Aja in da ne govorim o tem, da je Jackica hodila na Ministrstvo jest! x:Dx x:Dx x^x x8Dx x:px :palec:

Mishko pogresam, velikokrat se spomnim nanjo, to sem jokala, ko je sla...

Se nas je ocitno vseeno navelicala s tem stalnim seljenjem in vsem. :o|o: :sori:

To je bila zadnja (od treh) moja crna macka - potem sem rekla, zdaj hocem pa sivo. x8Dx

Se jih da vzgojit - vse moje macke so bile dbest vzgojene. x^x

Mi pisejo nazaj, novi lastniki, posiljajo fotkice, da kok so pridne muce in to...

Aja - in odpirale so si vrata, Mishka pa je v nuji hodila v banjo lulat - direkt v odtok... blazno se je ukvarjala z wc skoljko in odplakovanjem, pa sem se nekaj casa malo ufuravala, da jo bom naucila lulat v skloljko in vodo potegnit, ma mi je skoraj uspelo nekoc (samo lulanje, potem pa se je nekaj prestrasila in tko...).

Prva je bila pa Mici. xsrcx

Kwa je bila dobra, tigrica (Oven), hehe, kaksna mackica... po pol leta se je odrolala, za njo sem jokala nekaj mesecev, jo iskala...

Enkrat iscem, nekaj jokca ob poti... ni mogla bit Mici, ker je bila cisto majhna mici. :)

No, pa je to bila potem Nezha in tudi je bila crna... A se je kmalu odrolala (v bistvu jo je gazdarica pregnala... :V: :xx!:)...

Ma, macke... kwa sem ze vse z njimi ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Svašta, a veš da si pa zdajle full spremenila moj pogled na mačke. Sem jih verjetno majčkeno po krivici, na podlagi predsodkov, pa čisto nič iz lastnih izkušenj določila za manj zanimive.

 

Pa sploh ni res... Evo tudi mačke so full zanimive x;)x , si me čisto po nesreči, pa vem, da brez kakšnega takšnega namena, tule full prepričala.

 

x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, Janja, ce bi nas pa se videla, pa bi okol padla, ne morem vsega nastevat!! :palec:

Vem da kdo misli da nakladam - samo imam sreco pri teh zadevah in vedno ful pric...

Soseda je hodila na sprehod z ovcarjem, jaz pa z Mishko... sta se se kar nekako prenasala...

Vsi so se nam (odobravajoce) smejali, niso mogli verjet... x^x

Saj jaz tudi nisem mogla, saj je tudi mene presenetilo, sem se samo obnasala kot z zivim bitjem, clanom druzinskim... pa preizkusala, postavljala meje in vse... in ne kot z vrsto ali pasmo...

Samoustvo veckrat pride prav, ker nisi obremenjen z mejami, ki so jih postavili drugi. ;)

 

Me pa vcasih psi niso prevec marali, napadli parkrat (enkrat pitbul in enkrat doberman, pa se ko sem bila majhna, je en velik ovcar skocil name)... Nisem se jih bala, celo sem rekla mami - glej ko se mi kuza smejcka. xDDx Pa je kar skocil name (preblizu sem sla enih garaz ali kaj in je branil ozemlje)...

Zdaj pa smo ful frendi, vse se zmenimo...

Jaz lahko komuniciram z vsakim in celo z vsem...

Resno mislim, ceprav se noro slisi - a se pogovorim tako s skorpijoni kot tudi s kuscarcki (priznam, da z vescho pa se se ne znam), pa konjev se malo bojim, prvic zato ker so veliki in mocni, to je ogromno telo, drugic pa zato, ker so nepredvidljivi in 'mimo gledajo' - sploh ga ne mores gledat...

Obozujem pa majhne pticke. :2src: x8Dx xsrcx xcivx

Bojim se velikih, a jih obcudujem... imam pa vseeno dober stik, ceprav se jih bojim - so mi gud, nic mi nocejo, so nekaksni seli...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam doma dva ful luštna hrčka...Slika spodaj je slika ruskega hrčka Tikija Žitkota!
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In to je ruski-sibirski hrček:Riki Dumbo
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cukerček se mi zdi tko, kt da bi rekla bagerju, da se z lopatko pa mivko igra... x:Dx x:Dx :vragec:

Moja božja nadloga...vsi kužki... xrolleyesx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz in Tiki-moj mali cartelček
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

najboljsh hishni ljubljenchek je baba

mash vse v enem:

machko - mishko,

psa (che je brika)

muho k je techna,

akvarij z ribo che si jo ne umiva :xx!:

zvito k glisto

papigo k chveka

pridno k mravlco x:Dx

delovno k kojn

najvech srecho pa mash, che je dobr ujahana kobila x:px

 

666 zlomkou....tralala

prasica je bila zaradi znanih dejstev namerno izpushchena...janjak x:Xx x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...