Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Aha ...Alf ...brez...e...

 

:o|o:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali pa alefa predelamo v : elfa, afel, lefa, feal, eafl, aefl, ... in mam že celo bajto pajkov poimenovan skoraj.... x:px xDDx

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx :vio:

Še tega se manjka da bi nekje en maček Alef okrog skakal... x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
ja... dobra haha... bo bil Lepa Brena ali pa Salome (Salmonela)... ali pa Damjan Murko x;)x

če je kakšen bolj grižav ... x:Dx OK, kruta sem, ne bom več. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja so kar posrečeni... Vinko, Frenk, Trazige, Slađena, Suvada, Dolfe... itd... xDDx x8Dx

Drugače pa mi zmanjkuje idej ko jih je toliko... ma kdo kak predlog za ime?

 

Lahko imena sedmih palčkov: Tepko, Klepec, Zaspanko...

*

Z mojim Kraljevičem sva vedno bolj nerazdužljiva :2src:

Ta teden sem bila precej službeno naokoli, ko pa sem se le pojavila doma, sem prve pol ure preživela z mačkom za vratom x:Dx xsrcx

Naredila torbo za šport in ga poskušala sneti iz vratu. Pa ni hotel. Na koncu se je pohudobil, me udaril s taco in od jeze šel premlatit Miss Bisby. xrolleyesx :o|o:

Ko sem se vrnila s športa, je še malo užaljeno glumil indiferentnost, ko sem se pa spokala spat pa se je pri priči prišel stisnit xDDx :2src:

 

Fajn tale mačji svet. Popolnoma očarana. :2src:

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:)

jaz pa skopala Tristana včeraj.. ne vem kje se je valjal, smrdel cel teden ko prase..

sva se s frendico družno lotili dela.. pa je bil tko šokiran, da se ni niti spomnil, da bi blo treba grizt in praskat.. x:o)x

zdaj je pa najmehkejši xsrcx

 

pa eni obiski od sosedov so danes komentirali, da je Tristan prelepo ime za mačka :vragec: kaj točno.. :vragec: :vragec: :vragec:

 

aja, tooočno, tole moram pa delit z vami x:Dx x:Dx x:Dx

Tristan in cimra, ko jesta joto...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
ne vem kam dat tole temo,bom kar semle pisala,mogoce tudi zato,ker je tole koticek za ljubitelje zivali in racunam na razumevanje,v bistvu me pa res zanimajo realni protiargumenti.takole...jezi me,ker s psom ne morem v vecino gostiln,veleblagovnic, na avtobus,itd.(na avtobus lahko menda z nagobcnikom).zivim v ljubljani,kjer se tu in tam se lahko pretihotapim,vcasih prijazno moledujem,pa mi rata,sicer se pa redko kje zgodi da sem s psom dobrodosla.v manjsih trgovinah(kjer ne prodajajo hrane) se nekako gre,nama,maximarket,muller in vecje trgovine,pa te ne spustijo noter,ceprav konkretno muller nima zoprne nalepke na vratih.zunaj ljubljane je situacija se hujsa,na hrvaskem prav tako(sem bila ravno prejsnji teden tam,zato sem omenila hrvasko).kaj bi se lahko zgodilo,ce gre pes v trgovino?tace ima umazane enako kot mi cevlje,bolhe ne skacejo naokoli,ker v maximarketu nimajo od cesa ziveti,sploh pa ljudje ki vodijo svoje pse naokoli,ponavadi skrbijo zanje in so taki psi zdravi in brez bolh.razumela bi,da bi imeli na vratih nalepke,ki opozarjajo,da ne vodi popadljivega psa v trgovino,sicer pa se mi zdi to paranoja,oziroma zakon,ki je pac tak kot je,ker se nikomur ne da z njim ukvarjat.enako velja za zakon "vse pse na vrvice".zakoni bi po moje morali biti pisani tako,da zaupajo odgovornosti posameznika,ker tako bi se vsakdo zavedal,da so neljube posledice njegova lastna odgovornost in scasoma bi postali bolj odgovorni.na zivce mi gre to za znoret.vse te velike besede o evropski uniji pa civiliziranosti...po odnosu do zivali se civiliziranost mocno pozna.pa sploh ni tak problem v posameznikih,(ker vecinoma ljudje sploh nimajo nic proti),ampak v bedastem zakonu in predsodkih!predlagam spisek zivalim prijaznih trgovin in gostiln,in nikoli vec ne stopim v kurcev maximarket.s psom ali brez.ja tko!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp mački se že gonjo... xDDx x;)x x:Dx

 

oh ne omenjaj :o|o:

To bo še veselica pri nas... :inocent: :eek:

Mali muceki bodo x:Dx

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri nas jih ne bo več. Imava samo mačkone še. Hvala bogu. Do sedaj sva pa imela vsako leto 2x majhne muce pr hiši. xsrcx

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vidim, da ima nekdo doma papigo čopi, ki zna rečt "papiga čopi", pa ne sam to, tud natipkat zna!

xsmx xsmx

 

...jaz pa svoje pernato pišče po pomoti naučila reči "kokoš",

kar sedaj seveda nedobudno ponavlja! x:Dx x:Dx

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.shrani.si/f/45/uM/1C70Fv3o/muca.jpg

naš g.Mačkon

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Našega Žučota pa ni :C: Mi soseda pravi, da ga je videla par dni nazaj, kako se je mlatil z njenimi mačkoni..pol čez čas pa, da ni glih ziher,da bil naš Žuček...(kar sanjam o njem, danes sanjala, da prišel nazaj, ampak s steklino :O: ) in ga itak morali dati uspavat...mislim..kakšne sanje no)..

Pesjanar pa priden. Vsaj on.

 

Skoraj bi dve ovci privlekli domov :eek: se dedcu tako dopadli (za urejanje okolice bi bile itak), da je stric kar ponudil..vama dam, če le hočeta...sem bila pol jaz tista, ki odpovedala sodelovanje tule.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za Žućota xvrtcx

ga zdej že par dni ni - vsaj kokr spremljam :sori:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja- več kot štirinajst dni.

Tak, da ne vem no, če se glih tako zelo goni.

se bojim, da so bile zastrupljene miši tiste.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah tkole je lahko: - Ali se goni, za kar ponavadi pri nas zgine Frenk za cel mesec ker imamo premalo mačk za vse mačke (razen enega ki je gej)

- Ali je pa v okolici oz. pri sosedu "močnejši" maček in je njemu zavzel njegov teratorij in se je umaknil za nekaj časa... pa se bo potem nazaj vrnu... x:)x

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo zanimivo je to, ko maček ne pohrusta zastruplene miši. :?: :?: :?: :?:

Kdo pravi, da ne? Pri mojih starših je kar nekaj mačkov poginilo, ko sosedi poleg zastrupljali glodalce(podgane tudi) in mačkoni ulovili tiste. Saj ni nujno, da požrejo celotnega glodalca, dovolj je, da del kakšen. Mama se jokala poleg umirajoče muce, ki v silnih mukah ji pol izdihnila na rokah.

 

Brusnica - upam pač, da je tako, kot si zapisala.

No..mačkona še vedno ni. sestrin že prišibal pogledat kaj dogaja, ampak ga zdaj spet ni. Ima pa še enega steriliziranega in ta nas hodi tolažit. Evo prisežem.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam z Nataly, tudi meni je že umrla muca (pa ne samo ena) zaradi zaužitja zastrupljene podgane ali miši. Sterilizacija oz. kastracija je neizogibna, če želiš, da te bo tvoj ljubljenček dolgo razveseljeval, saj tako v času parjenja ne bo končal pod kolesi avtomobilov, se okužil s katero izmed bolezni, ki jih prenašajo predvsem potepuški mački ali pa se zastrupil s podgano, ki jo je našel pri bogve kateri bajti. Pri meni so bile najbolj na udaru dolgodlake mačke, nobena ni dočakala več kot dve leti, zdaj pa imam eno sterilizirano, ki me že zelo dolgo razveseljuje. Lp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdo pravi, da ne? Pri mojih starših je kar nekaj mačkov poginilo, ko sosedi poleg zastrupljali glodalce(podgane tudi) in mačkoni ulovili tiste. Saj ni nujno, da požrejo celotnega glodalca, dovolj je, da del kakšen. Mama se jokala poleg umirajoče muce, ki v silnih mukah ji pol izdihnila na rokah.

Vzamem nazaj.

Strupi niso več kar so bili.

 

Videla na lastne oči, kako se muci baše z poginulo (zastrupleno) miško.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...