Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

hvala :vragec: nč več prjatla :xx!:

 

x:Dx x:)x :sori: :o|o: (razpoloženje branja tega posta)

 

 

x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naš muc pri dedku in ati!!!
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

666 zlomkou....tralala

prasica je bila zaradi znanih dejstev namerno izpushchena...janjak x:Xx  x;)x

:vragec: , kako naj te človek nima svinjsko rad x;)x x:Xx xsrcx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še enkrat naš muc!
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dedi je predvčerajšnim dobil mlado vrano, ki je hodla po cesti in bi jo lahko kdo povozil. pa se je odločil, da jo bo udomačil. danes zjutraj je zaradi neznanih vzrokov poginla
:eek: :palec:

okolju prijazna

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, mucka v pralnem, hah..si jo ti dala....zdjej pa bo notr kr sama pohajala x:Dx

 

aja, jh vrani ni bilo okolje všeč, pa tut ,če je bilo opravljeno humano in koristno dejanje po človeku sodeč x:o)x

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kris...upam, da pred pranjem redno pregledujete notranjost pralnega stroja... :sori: x:o)x x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest mam pa foxterierko, tako bolj foteljsko in kovtrsko (je rada pokrita s kovtram, če jo zebe). ma pa ful, ful energije, že zjutraj. x:)x x;)x

se ji tiste baterije redkokdaj odfilajo, če pa že, jih ima v tren oka spet nafilane... :palec: x:)x

cel kup zgodb bi o njej lahko napisala, fejst kuža je... :palec: x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Povedala bi neki... x:)x

V prejšnji Oni je bil zelo zanimiv članek o lastnikih domačih živali...da jih preveč počlovečijo in žival ni več žival ampak hibrid človeka in psa... kar utegne biti zelo škodljivo za oba pripadnika te "veze"...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bobtail...če se ne motim...prevelik, da bi znala prikrit strah...pa groz mečkajoč, se mi zdi... x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, tole malo zajcico sem dobila za en teden za pazit.. sem poskrila vse kable in podobne stvari in jo spustila ven iz kletke, pa se je v 5 minutah cist udomacila in zdaj firbcno snofka okrog x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A daj nehaj! :eek: xzobkox :palec:

 

x:Xx x:Xx x:Xx :2src:

 

Ker jaz imam pa danes zajce v asociaciji...

Ze nekajkrat danes, med drugim ko sem vrgla korencek frendici cez balkon in se je razpocil, sem rekla ostalo bodo pa zajci pojedli... x:o)x x:Dx :palec:

 

kaj je lushy, ejj!!! :2src: xcivx x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ful je socializirana tamala.. cist drugace kot un moj zajc, ki sem ga mela vcasih.. se pusti bozat in vse, pa lulat gre v kosaro (no, vsaj tko so mi obljubili x:Dx ). V avtu sem mislila, da bo ful panicna, pa se je zleknila in zaspala.. se obrnem na prvem semaforju nazaj in pogledam in sem se ful ustrasla, da je ze crknila od vrocine x:o)x una pa lezi in uziva.. pol sva sli na kavico, pa je tam mirno skakljala okrog po kletki..

 

Se ful vidi, da dva otroka zanjo skrbita.. ful simpatiko x:)x

 

 

Prejle sem jo se v gostilno peljala, ker smo se zmenli, da gremo ven jest.. je natakar nekaj zajcjo obaro omenjal... x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od vedno imam živali, pa moji tudi, pa nonoti tudi.

 

Od vedno imam SAMICE. :palec: x^x

 

Ne vem natančno, zakaj tako. Saj so bile muce (in je še) pravzaprav vedno najdenke. Morda tudi zato, ker me je vedno blazno motilo, da so ljudje rekli, če že..potem samca..manj sitnosti... :xx!: :xx!: ...bla, bla, bla :xx!:

 

Moji Pips(ikonca) in dobro Velikanko (psica) pa kličem kar moji Punci x^x :palec: x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morda tudi zato, ker me je vedno blazno motilo, da so ljudje rekli, če že..potem samca..manj sitnosti... :xx!:  :xx!: ...bla, bla, bla :xx!:

Ha-ha, to pa res ja. Sam za samico vsaj veš, da bo v času gonitve "živa" domov prišla, za samca pa to ni nujno x:o)x x:Dx

:cry: :wOOt: :wOOt: :wOOt:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...