Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Guest razlika
Ja... sem dobila občutek, da je bil posvojen in takoj zatem odvržen, ... pa me je mal zaskrbel za prisebnost skrbnikov/družabnikov.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja... sem dobila občutek, da je bil posvojen in takoj zatem odvržen, ... pa me je mal zaskrbel za prisebnost skrbnikov/družabnikov.

 

še z desci se tko lepo obnašej, pa ti nau treba skos jamrat nad njimi :fiju: x:px x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika
še z desci se tko lepo obnašej, pa ti nau treba skos jamrat nad njimi :fiju: x:px x:Dx

Kaj pa to: ..... kukulele? Jadne me žene... to je historični fakt, ki ga ti lahko razumeš le kot dalmatinsko-istrsko palm-oliv zavetrsko brzico sred bonace. No, jaz pa u srce. Plus ves ta 3.0000 metrski kolorit. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa to: ..... kukulele? Jadne me žene... to je historični fakt, ki ga ti lahko razumeš le kot dalmatinsko-istrsko palm-oliv zavetrsko brzico sred bonace. No, jaz pa u srce. Plus ves ta 3.0000 metrski kolorit. x:Dx

 

ne pizdi, ker zate velja isto x8Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Resnost pa vidimo pri tistih osebah, ki imajo eno žival ali maksimalno dve, vsi ostali pa že bolehajo za obsesijo. nadopolnjujejo nekaj kar jim manjka v lajfu običajno je to družba, otroci, partner, razumevanje partnerja, skratka nesrečen folk.

 

Če bi še enkrat kupovala, bi najbrž kupila 2 že na začetku. Poznam nekaj ljudi, ki so se odločili za to in super funkcionira. Po možnosti 2 fantka iz različnih legel (čeprav je to v Sloveniji pri tej pasmi zelo težko, ker sta samo 2 preverjena vzreditelja).

Moj je zdaj na začetku srednjih let (če gledam pač živjenjsko dobo), preveč scrkljan in preveč ljubosumen, zato to ne pride v poštev.

 

Poleg tega pa ne vem, kako bi ta trenutek ravnala, velika verjetnost je, da bi vzela v zavetišču.

 

Pri teh rodovniških psih je super, ker v večini primerov veš, kaj boš dobil. Pazljivo zbereš psa glede na karakter (nekoč sem brala opise moje pasme in se mi je prav hecno zdelo, ker imajo prav vsi enake fore), glede na to, koliko gibanja potrebuje, koliko nege.... in tako dalje.

Jaz imam zase popolnega psa, ki se razume tudi z drugimi člani moje netakozdrave družine.

 

Bedno je, ko se ljudje odločajo za pse, katerim niso kos. Potem pa pride do neumnosti...

 

Kar se pa tiče osamljenosti... ne vem, če ima kvantiteta tukaj kaj veze. Ljudje se že na enega psa zelo navežejo, na načine, ki niso ravno primerni.

Se mi zdi, da so pri ljudeh, ki "zbirajo" živali drugi psiho problemi x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam dva, mačka hudobna namreč. x^x

 

Res je prav, da se odločiš v startu za dve živali.

Za družbo in boljše psihično delovanje živali in tudi lastnikov.

 

Mačka xsrcx xsrcx xsrcx , ki je umrla 17 let stara, je bila veliko sama,

in sem Kraljeviču nabavila Obamo, totalno pravilna poteza.

 

Fanta odlično funkcionirata skupaj; jesta skupaj , se umivata in tudi

malo pretepata, kot se za tako bratovščino spodobi :2src: .

Nihče ni prikrajšan za nič.

Čez teden, ko je odsotnost zaradi dela, tičita skupaj, ko se pride

domov, se družimo in uživamo skupaj.

 

Imam tak občutek, da če imaš dva, da dopustiš živali, da je lahko žival in

ne podležeš skušnjavi, da ju zamenjuješ za otroka ali partnerja.

Da se ne zgodi tragedija, če zamenjaš partnerja x:px ali dobiš otroka.

Ker na tak način žival dobi očutek, da ji nekdo hoče zasesti mesto.

Da je žival 'zdravo' navezana na človeka in on nanjo.

 

Hišni živalski ljubljenci pa morajo biti obvezno družinski člani, enakopravni in enakovredni.

Oni v večini primerov v družino prinesejo samo kvalitetne plati skupnega bivanja.

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No ja sej dve, je številka ki je nekak še normalna oziroma celo priporočljiva, za vse živalce, razen mende za hrčke.

Tut tri še ni neka panika..

Govorim bolj o mačjih in pasjih mamah ki imajo tm do 10 in več psov ali mačk..

Hm....pr nas so štiri...hehe....

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, kakšna debata :eek: - jaz sem razumela Mitro - da je znebit oddat.

In mi smo Cara tudi dobili zastonj - ker je lastnik doživel šok ob rojstvu mladičev - sploh ni vedel, da je samica breja, niti ni vedel, da bi se gonila, čudno se mu edino zdelo, kaj toliko požre in jo celo k vetu vozil, če je kaj narobe z njo :eek: in pol šok doživel, ko mu psica pokazala lepege dne zobe in zlezla v pasjo kočo in mu ni pustila blizu. Zjutraj je komaj smel ugotoviti kaj je narobe in potem šok: kam bo zdaj s psi? Bila sta dva - črni in rjavi. Psica bila čistokrvna čawčawka, ki se potemtakem očitno lahko sparila s sosedovim labradorcem..glede na to, kakšen je zarod..in ker pri meni velikokrat jezik prehiti pamet...sem rekla..iiii pa bi enega imeli mi...(čeglih sem se predtem - če se folk spomni, sem privlekla iz službe domov nemškega lovskega terierja, ki nam je kodral lase in za katerega sem bila trdno prepričana, da je nemški ovčar -mladi pač...in čeglih so vsi vedeli, da ni, so me pustili v dobri veri, da je...in pol pri vetu okrog padla od šoka, ko mi tem povejo, da je od nemškega..edino nemško skupno..)no..zaklinjala sem se, da psa ne več..in pol privlečemo psa. Črno malo kepico...ki postala najbolj razvajen cucek pod soncem. In še pameten povrh - zna si odpreti vrata x:px pa še pasjo šolo sva naredila(tole bilo bolj zame ampak on tudi užival), je pa hudir, ko je zaljubljen je sposoben iti do 5 km daleč in ko pridem ponj, me da na ignor..Tak, da je takrat v tistih cajtih v glavnem v kazni in pol pač žali bog mi in sosedi ne spimo, ko poslušamo žalostnega psa tožbo.

 

amapk hotla sem povedat, da imamo dva mačka in pol.

Ta polovica je vsake toliko pri nas - bolj ali manj je zdaj pri nas - to je Jaka, ki je pred cca tremi leti padel iz enega rdečega avtomobila in ga naš pesjanar ni dobro oz. sploh ne sprejel. Ter ga reveža non stop podil, se je pol udomačil pri sestri, ampak ga je non stop vleklo k nam..pol smo imeli Žučota in Pikota - Žučo ga ni mogel prebaviti niti pod točko razno, pa ga je še od sestre podil, zdaj pa, ko imamo dva sterilizirani muci, pa je prišel na svoj račun. Samo na čistočo ga moram še navadit - sva imela vaje predvčerajšnjim v pesku..pa je jokal poleg da joj..mogoče bo ratalo.

ekola - Jaka

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

amapk hotla sem povedat, da imamo dva mačka in pol.

 

x:Dx

Če bi računal po tvoje, potem imava midva z Robido pet mačkov.

Tri svoje mačone - Polde, Pavle, Piko in štiri sosedove - en mačon in tri muce, polovično štetje bi torej dalo dva - ki parkrat na dan pridejo na malco.

Trenutno je cel cirkus ker se ženijo, najini mački bi(da ne razlagam kaj... :inocent: ), one pa ne bi... :vio:

Sosedovega mačona zanima bolj hrana kot kaj drugega, je že osem let star.

V začetku so se vsi malo bali najinega Tedija, zdaj ne več, njega pa mački nikoli niso motili, ne najini ne tuji, le njegove sklede za hrano se morajo izogibat... x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo bi moral strup res hitro delaovati.

Vsaj pes ki so nam ga zastrupili, se je prišel pokazat, potem pa je šel stran od hiše. Ni prišel daleč, se je zgrudil.

 

Tisti ki je to naredil, pa tudi ni bil več v vasi, tako da dvomim.

Vsi so se nekaj zgovarjali, da so mački izginjali po vasi in tudi v sosednji.

 

Tega je že 10 let, tako da sedaj je mir.

Razen bolhe. Demet.

Sprej, pa to razkužilo da ne pridejo bolhe, pa ono zadevo, pa vratnico..... dolga dlaka in vse skupaj nič ne učinkuje dlje od enega tedna. Ne morem giftat mačke, če vse poliže.

Baje obstajajo neke ampule, ki odženejo bolhe, klope, gliste..... Tu bo pa sedaj že sos. Ne potrebujem bolh v postelji, ker jih ima mucka, ki je hišna. Delno hišna. Čez dan se še vseeno zabava povsod naokoli.

če rabiš nekoga za u postlo, ki nima bolh in se čez dan vseeno zabava povsod okoli, me samo še zanima, kwa kej kuhaš? x:)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če rabiš nekoga za u postlo, ki nima bolh in se čez dan vseeno zabava povsod okoli, me samo še zanima, kwa kej kuhaš? x:)x

xsmx xsmx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx

Tale mačja kuga, je harala pri mojih ex sosedih vsake toliko - ko bila še deklca in živela pri starših - zraven pa sami veliki kmetje in vsake toliko prišla kuga v vas :vragec: :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: nevarnost nam torej grozi od kitajcev, štajercev... in pelikanov x:Dx

jup. usak štajerc enga mačka za zjutrej... x:Dx

pekinška patka je pa komot loh tut pelikan x:Dx

 

xsmx xsmx

 

pička me na fini način skensla... ti se pa smeješ :vragec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole moram deliti z vami:

Zanemarjeni greyhoundi v Kranjski Gori.

 

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,34829.0.html

 

Zdaj je pa res dovolj. Ob vsem sprenevedanju odgovornih služb so v tem mrazu hrti v Kranjski Gori še vedno tam, kjer so bili. Pravzaprav sta tam samo še dva hrta, dva pa sta menda čudežno izginila.

 

Začetek zgodbe teh hrtov je TUKAJ (07.09.2008), trenutno stanje pa TUKAJ (22.01.2010).

Podrobnosti najdete tudi v dnevniku aktivnosti društva Hrtji svet Zanemarjeni greyhoundi v Kranjski Gori.

 

Torej, ob vseh govorancah se za hrta stanje ne premakne niti za milimeter na bolje, zato pokažimo, kaj smo pripravljeni narediti. Pred nami je resen preizkus. Predvsem v smislu, kako resno jemljemo reševanje konkretnih, v nebo vpijočih in referenčnih primerov.

 

Takoj iščemo posameznike, ki so pripravljeni v prihodnjih dveh tednih:

 

- oditi v Kranjsko Goro in si ogledati ta dva hrta,

- ju nekaj minut posneti z mobitelom ali kamero (ne fotografije, temveč video) in ob tem zabeležiti točen datum in čas snemanja,

- naložiti posneti material na youtube ali ustrezen drug spletni naslov,

- poklicati policijo in podati prijavo, v kolikor imata psa zmrznjeno pitno vodo,

- o tem pozivu obvestiti vaše znance - znane in sicer medijsko izpostavljene Slovence, ki bi se bili pripravljeni priključiti tej akciji!

 

Vsekakor se pred odhodom v Kranjsko Goro javite na jana@mojpes.net za ustrezne napotke.

 

Upam, da se boste odzvali res v čim večjem številu in pokazali, da vam je za te (in vse druge pse) v resnici kaj mar.

To, kar pričakujemo od vas, ni nič takega, česar ne bi mogel storiti prav vsak prebivalec tako opevane in lepe podalpske dežele. Naj bo lepota naše Slovenije tudi v našem odnosu do tega problema in aktivne participacije pri njegovi rešitvi.

 

*********************

 

Ogabneži. :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole moram deliti z vami:

Zanemarjeni greyhoundi v Kranjski Gori.

 

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,34829.0.html

 

Zdaj je pa res dovolj. Ob vsem sprenevedanju odgovornih služb so v tem mrazu hrti v Kranjski Gori še vedno tam, kjer so bili. Pravzaprav sta tam samo še dva hrta, dva pa sta menda čudežno izginila.

 

Začetek zgodbe teh hrtov je TUKAJ (07.09.2008), trenutno stanje pa TUKAJ (22.01.2010).

Podrobnosti najdete tudi v dnevniku aktivnosti društva Hrtji svet Zanemarjeni greyhoundi v Kranjski Gori.

 

Torej, ob vseh govorancah se za hrta stanje ne premakne niti za milimeter na bolje, zato pokažimo, kaj smo pripravljeni narediti. Pred nami je resen preizkus. Predvsem v smislu, kako resno jemljemo reševanje konkretnih, v nebo vpijočih in referenčnih primerov.

 

Takoj iščemo posameznike, ki so pripravljeni v prihodnjih dveh tednih:

 

- oditi v Kranjsko Goro in si ogledati ta dva hrta,

- ju nekaj minut posneti z mobitelom ali kamero (ne fotografije, temveč video) in ob tem zabeležiti točen datum in čas snemanja,

- naložiti posneti material na youtube ali ustrezen drug spletni naslov,

- poklicati policijo in podati prijavo, v kolikor imata psa zmrznjeno pitno vodo,

- o tem pozivu obvestiti vaše znance - znane in sicer medijsko izpostavljene Slovence, ki bi se bili pripravljeni priključiti tej akciji!

 

Vsekakor se pred odhodom v Kranjsko Goro javite na jana@mojpes.net za ustrezne napotke.

 

Upam, da se boste odzvali res v čim večjem številu in pokazali, da vam je za te (in vse druge pse) v resnici kaj mar.

To, kar pričakujemo od vas, ni nič takega, česar ne bi mogel storiti prav vsak prebivalec tako opevane in lepe podalpske dežele. Naj bo lepota naše Slovenije tudi v našem odnosu do tega problema in aktivne participacije pri njegovi rešitvi.

 

*********************

 

Ogabneži. :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

 

No, lep dokaz o tem, da lastnik živali potrebuje vsaj malo srčne kulture in čustvene inteligence. Očitno se dogajanje vleče že dve leti , VURS

 

ugotavlja, da njihovo bivanje zadostuje minimalnim pogojem bivanja, da so primerno oskrbljeni in predvidevam, da tudi cepljeni. Pozivanje k takim

 

akcijam pa pripelje do (prekopirano z foruma) :

 

 

 

Pozdravljena,

 

nikakor ne more iti za tolazbo, saj je v primeru, da so bili psi odpeljani nezakonito, to storjeno proti vsem pravilom in proti vsemu tistemu, zaradi cesar sem sama objavila to temo in pricela z akcijo in zagotovo nima nihce za tako pocetje moje nikakrsne podpore, temvec vso obsodbo.

 

Ob javljanju na tvoj mail sem napisala, da bo pojasnilo objavljeno in to bom zdajle tudi storila, skupaj s tem mojim odgovorom. Ce se izkaze, da so psi res odpeljani nezakonito, bo treba pojasniti pred oblastmi, javnostjo in vsemi tistimi, ki so nameravali v prihodnjih dneh pomagati na vse mogoce legalne nacine k resitvi problema teh dveh hrtov, kaj se je zgodilo z njima. Pojasnjevala zagotovo ne bom jaz nicesar, temvec boste to storili tisti, ki karkoli o tem veste. Ocitno si med njimi tudi ti.

 

Lep pozdrav,

Jana

www.mojpes.net

 

 

Če prav razumem napisano, je nekdo te pse ukradel xrolleyesx .........

 

 

.....in razmišljam naprej...tudi meni se zdi, da bi morali biti psi boljše oskrbovani, predvsem pa bi jim moral lastnik ob sedanjih temperaturah ( - 10

 

stopinj) nuditi toplejše zavetje....ampak poziv k medijskem linču, je privedel do kaznivega dejanja(?). Kaj pa pogovor z lastnikom in mogoče čisto

 

konkretna pomoč pri izgradnji toplejšega bivanja?....v dveh letih ni bilo možno izpeljat tega?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne zastopim nadaljevanja enje :sori: a ta dva hrta so ukradli in zaprli sem v ta kurnik, al so jih ukradli potem, ko so ju že zaprli v kurnik (in se vleče njuno zanemarjanje že dve leti)?

 

tale plaščič je čist premalo za tak mraz, kot je v teh dneh. Hrt je "notranji" pes, ne "zunanji".

 

Sam tega lastnika bi blo za pre.f.ukat s kolom pol pa nagega v kurnik zapret - dokler je še mraz xcivx

 

in če "pravna" država ne deluje tako kot bi morala, zakaj se ne objavi ime in priimek lastnika, pa da javnost z njim opravi?

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala, enja :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne zastopim nadaljevanja enje

 

Sej ni kaj razumet. Njena izjava je bila tako bosa, kot tista, da samo mestni psi potrebujejo zaščito za tace (zaradi soljenja), medtem ko ima moj največji problem ravno takrat, ko pridemo na vas. xrolleyesx Tako pač to je. Nimaš kej.

 

Ta, ki ima hrte, mora bit en idiotski lastnik. Dejstvo je, da so naredili o tem reportažo že kakšno leto ali dve nazaj, pa ni zmogel zgraditi niti toplejšega prebivališča (in ja HRT je NOTRANJI PES - splošna razglednost). Se mi zdi, da je bilo v Tedniku, nisem pa prepričana. Tam je bil tudi pogovor z lastnikom. Pa baje so bila tudi druga pisma in tako dalje.

Pomanjkanje čustvene inteligence je, če nekdo misli, da je to v redu in da je na drugih, da mu po 2 letnem pozivanju zgradijo dom. Nekaj tudi ne more biti v redu s človekom, če vidi, kako se pes trese in komaj hodi in vseeno reče, da Vurs pa trdi drugače. Tako ubogi kot so naši zakoni glede zaščite živali, niso skoraj nikjer drugje v EU. Pa sploh nima veze. Zdrava pamet ti mora povedati, da tako tresenje in hoja NISTA NORMALNI.

Mora biti pa zelo enostavno živeti, če strogo verjameš v pravičnost vseh zakonov, ne veš da obstajajo luknje in verjameš vsem tem institucijam.

 

Medijski linč je v tem primeru v redu.

Glede na to, da sem človek z veliko čustvene inteligence, sem pa tudi zato, da bi kužkoma omogočili in zgradili toplejše zavetje. Čeprav pesjak oz. uta zunaj za hrte? Ogabno.

Jaz sem za medijski linč in pomoč. Ljudje morajo videti, kaj se dogaja in kaj se NE SME delati.

Taki lastniki, ki jim na kraj pameti ne pride, da bi omogočili psu boljše življenje in NE VIDIJO trpljenja, PSOV NE BI SMELI IMETI.

Primanjkuje jim inteligence in te zelo cenjene čustvene inteligence.

 

S tem, ko jim ima zunaj in zmrzujejo, jim ne omogoča dobrega življenja. Pa dobro, ste mi povedali, da rabiš čustveno inteligenco in ne denarja. V redu, dobro, sprejmem. V tem primeru ne gre za to. Prepričana sem, da če bi ta človek prosil za pomoč, bi jo tudi dobil.

Toliko akcij sem že dala skozi (a veste koliko starih stvari se je zbralo za zavetišče Horjul, da so lahko živali v dobrih pogojih?), da dejansko tukaj nima nobenega smisla.

 

Inšpekcija pa velikokrat ne more nič. Tako ni mogla, ko smo imeli dejansko dokaze glede mučenja živali in včasih se jim pač na določene lokacije sploh ni dalo priti.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Mitra' date='29. Jan 2010, 09:13' post='1055531906'

Ne poznam stanje lastnika, zato - le čevlje sodi naj kopitar.

 

 

Resno to misliš? Čisto resno?

Tudi ko vidiš psa, ki komaj hodi, še vedno to misliš?

 

Aja, pa kje so ljudje, ki živijo blizu? Nobene čustvene inteligence ali kako?

Ne vidijo tega?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej ni kaj razumet. Njena izjava je bila tako bosa, kot tista, da samo mestni psi potrebujejo zaščito za tace (zaradi soljenja), medtem ko ima moj največji problem ravno takrat, ko pridemo na vas. xrolleyesx Tako pač to je. Nimaš kej.

 

Ta, ki ima hrte, mora bit en idiotski lastnik.

Pomanjkanje čustvene inteligence je, če nekdo misli, da je to v redu in da je na drugih, da mu po 2 letnem pozivanju zgradijo dom.

 

Medijski linč je v tem primeru v redu.

 

Primanjkuje jim inteligence in te zelo cenjene čustvene inteligence.

 

Pa dobro, ste mi povedali, da rabiš čustveno inteligenco in ne denarja. V redu, dobro, sprejmem. V tem primeru ne gre za to.

 

Inšpekcija pa velikokrat ne more nič. Tako ni mogla, ko smo imeli dejansko dokaze glede mučenja živali in včasih se jim pač na določene lokacije sploh ni dalo priti.

 

Eh Michelle... x8Dx

 

Razmišljam takole ( o tem, kar sem prebrala) : očitno se stvar vleče že 2 leti....predolgo za uboge pse.Opravljenih je bilo 30 inšpekcijskih

 

pregledov in vse naj bi bilo OK...se pravi, da je pot za rešitev problema napačna. Kako drugače priti do zastavljenega cilja in ne kršiti zakon?

 

Vsekakor kontakt z lastnikom in nudenje pomoči pri oskrbi psov in preko društev, trud za spremembo zakonodaje, da se pri kriterijih za določitev

 

minimalnih pogojih bivanja, vsekakor upošteva tudi pasma psov in njihove etološke značilnosti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...