Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Danes je imel pa moj nočne more.

Tako čudno je dihal, lajal "na noter" (ne znam drugače razložiti), se premetaval. Revček.

Sem ga potem zbudila in je bil ves munjen x:o)x Sledilo je obvezno crkljanje, potem je pa počasi zaspal...

Uboga zverinica. xsrcx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najbolj fajn je pa na moja ramena zlest... izredno fajn filing, ko kar naenkrat začutiš kremplje v hrbtu x:o)x

Kako ima pa ta mucka lepe učke xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najbolj fajn je pa na moja ramena zlest... izredno fajn filing, ko kar naenkrat začutiš kremplje v hrbtu x:o)x

Moje sožalje. Moja ima isto navado :o|o:

Danes mi je mala zgaga v rit skočila s kremplji na auf. >_>

Na mojo srečo jo je nehalo zanimat kuharija (z ramena dol, seveda).

A še vedno rada čiča na hrbtu, ko si perem lase. >_> Da ne omenjam njene "pomoči" pri razčesavanju. :angry:

post-8534-1265664071_thumb.jpg

If we don't know where we are going, we will probably end up somewhere else. ~L. J. Peter

Fantasy is an exercise bicycle for the mind. It might not take you anywhere, but it tones up the muscles that can. Of course, I could be wrong.

~Terry Pratchett

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lušna kot angelček, karakter ko tojflček ....

Ah ta "mačja posla" x^x

 

Sem pa vesela, da se mi je nehala na noge obešat, stegna sem imela čisto preluknjana ko kak junki ... xrolleyesx

If we don't know where we are going, we will probably end up somewhere else. ~L. J. Peter

Fantasy is an exercise bicycle for the mind. It might not take you anywhere, but it tones up the muscles that can. Of course, I could be wrong.

~Terry Pratchett

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na vse neodobravanje, na vse kritike.... o nečistoči na slikah (bilo je slikano v hlevu).....

Sem uspešno oddala vse kužije.

 

Odšli so na kmetije, ker so lastniki dobro vedeli, da iščejo pasmo kuža, katera ima rada živali.

Tako da bodo opravljali poslanstva, katera obožujejo.

 

Vsi imajo prostor v hiši dokler bo mraz, nato pa prosto po prešeno ko se otopli.

Ena bo šla na sterilizacijo, ostali ostajajo takšni kot so.

 

Zadovolna sem

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fajn :palec:

 

Naše žwali so bile včeraj našpricane proti bolham - vsi trije na smrt užaljeni, mačke me niti pogledat niso hotle, pes pa na srečo ne kuha take zamere, užaljeno pa vseeno gledal vstran. Upam, zdaj, da bo kaj koristi od tega. nekak mi ni skoraj 30 evrov dati za ampule, pa nič koristi od njih.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mitra, super. Sicer ne vem, kaj je njihovo poslanstvo, ampak fajn, da si jih oddala. :palec:

 

nataly x:Dx Nam pa pomagajo ampule (advantix), v 7 letih ni imel niti ene bolhe.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Teh še nisem sprobala - so te tudi proti notranjim zajedalcem? (pa proti garjam in tak?), ker sem v naši živalski lekarni pri nas dobila ene druge (dalmatinci gor narisani - pozabila kako se imenujejo) in nič kaj koristi od ene, tako, da sem mu kar podvojila dozo. In glede na to, da zdaj klopov ni, sem pač s tem poskusila.

Mačke so še vedno užaljene - ne morem verjeti, da Lina še vedno zamero kuha :eek: pa sem jo v soboto recimo skopala -oziroma, da ne lažem - oba z gospodičem sva sodelovala pri tem, jaz imam naštudiran specialen prijem, on pa je šamponiral x8Dx sta mački v saje preverili (ker predtem imeli dimnikarja na obisku).

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika
Hah... mene je vedno mal skrbelo, če je mačka sedela in bolščala v prazno... zdaj sem pa izvedela, da je to verjetno zato, ker procesira vse te informacije, ki jih dobi skozi vsa ta svoja ultratopnadnepredstavljivoobčutljiva čutila. Zato pa spi po 12 ur. Utrujena je reva. No, še vedno se mi zdi pekel, da si zaprt v stanovanje. Ampak ona verjetno to doživlja drugače. Frend pravi, da je to njena karma... ni me do konca prepričal.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

:2src:

butl, a to ste mu vi pripravili? Milsm, zimsko sobico, pol jo je pa jež po svojem okusu sfriziral?

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src:

butl, a to ste mu vi pripravili? Milsm, zimsko sobico, pol jo je pa jež po svojem okusu sfriziral?

 

Ne. Ko sem v soboto obrezoval okrasno travo, sem ob grmu našel ta kokon iz mahu in suhe trave. Ker se mi ni sanjal, kaj bi to blo, sem ga začel razkopavat in notri je bil jež. Kolikor se je dalo, sem ga zavil nazaj v mah, pol sem ga pa še pokril s suho travo. Upam, da bo preživel.

 

x:)x

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A tako x:)x

 

Menda bo xokx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt:

 

a ta Majkl :inocent: ... to je tvoj maček, butl xscratchx ... smrči svetovno :lol:

 

Anede x:px Žena prav, da včasih ne ve, kdo hujš žaga; jst al on x:Dx

 

Muc je moj, pravzaprav sem jst njegov, no, pravzaprav sem jst njegova mama x:o)x

 

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je naša Murka x:px (ni druge - ostal je Murka) blazno dobra - zašumiš z alu folijo, pa čisto hepi rata - ve, da bo dobila žogico in potem ti jo prinese in spusti v dlan, ter čaka, da ji vržeš. Tako bi se lahko igrala cel dan. Naj omenim še, da je ta mačka spešeli od gospodiča.

Lina pa je ratala velika uživačka - prehranjevanje je na prvem mestu. In ležanje do onemoglosti..pa spet prehranjevanje. Igranje? Lepo prosim, dame pa ja ne norijo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...