Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

http://www.simonscat.com/letmein.html

 

za crknt x:Dx tist del, ko mu odpre vrata in maček še par minut premišljuje a bi res x:o)x x:Dx x:Dx so true x:Dx :palec:

Že leta spremljam Simon's cata :palec: , imam tudi obe knjigi, ki sta izšli.Obe sta super! Včasih, ko sem v kakšnem badu, samo knjigo v roke in začnem pokat od smeha. Knjigi sta izključno za mačkeljubce in osebe, ki te krasne živali poznajo! Ne moreš verjeti, da tvojega kosmatega lepotca kdo pozna na tak način x8Dx

Za novo leto sem si naročila tudi gadgete. Sem absolutni fun tega groznega mačka :2src: .

Simon- avtor živi na angleškem podeželju s svojimi sedaj že štirimi mucki, ki so njegova inspiracija.

Za slike mačkovih dogodivščin je dobil ogromno nagrad.

Meni je še vedno najboljša - Cat man do- kako resnična.... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jao folk xrolleyesx

nesem nekaj v Murgle, na cesti en ful prijazen bernski planšar, mal zgubljen zgledal ...

čez 10 minut pridem nazaj, je še vedno tam .. sred ceste .. ma ovratnico, sam nobene telefonske ..

kličem I. kaj misli, naju pride pobrat čez ene 15 min in pelva k najbližjemu veterinarju, da pogleda čip .. ugotovijo, da je pes iz Bežigrada, sam da ni nikjer nobene tel. cifre lastnika ..

 

v tem pa mama od I. kliče, da naj hitr nazaj pripeljeva psa. Ker je lastnica pritekla vsa besna do nje, ko je glih domov prihajala, da je njen sin ji psa odpeljal :o|o:

in ga pripeljeva nazaj, ne hvala, ne nič, sam bejba razloži, da psica ni bla pridna .. in kaj, očitno jo je pustila samo stat na ulci pol ure al kako ... :eek: v glavnem .. na konc sva bla midva the bed guys http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma dej, jaz bi jokala od veselja, če me pokličejo od veterinarja, da majo Tristana tam ...

pa pač, zdajle je bilo novo leto in petarde in bi blo čist logično, da je zbežal od strahu in zdaj tava okol .. ja, lahk bi ga pa pustila sred ceste :o|o:

mah, neumno se mi zdi, ker hočeš nekaj dobrega nardit, pol te pa gledajo ko največjo barabo :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni moj, tudi slika ni moje delo, je pa lušten... x:Dx

 

http://www.shrani.si/f/35/Ib/1l1FBnUn/4113.jpg

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale slikca me spominja na na našo (zdaj že bivšo) tigrasto muco. Ko je zapadel (njen) prvi sneg - kakega pol metra pršiča - je najprej malo debelo gledala, potem pa začela navdušeno riti takšne rove po snegu sem in tja, neznansko jo je to zabavalo. Bila je zelo prisrčna, ampak tudi najbolj nerodna in neumna mačka, kar jih je kdaj bilo pri nas. Čisto v njenem stilu je bilo njeno prvo leglo prava katastrofa, dva mladička sta ji poginila takoj po rojstvu - verjetno jih je zaradi nerodnosti zadušila, eden ji je poginil kak teden kasneje, ker ga je očitno kar pustila ležati, kamor se jih je skotalil, četrtega pa je po dveh tednih preprosto zanemarila in kar odhajala tud za ves dan, na kake mačje žure najbrž, revček je pa doma jokal. Ni nam preostalo drugega, kot da ga damo v posvojitev mački naših prijateljev, ki je takrat tudi imela mladiče. K sreči ga je sprejela. No, s teh mačjih žurov je po dveh mesecih prišla domov še enkrat breja. Tokrat je pa že mal bolj obvladala zadevo in je čisto lepo spravila gor tri mucke. Najbolj nenavadne mačke, kar sem jih imela. Eden je svetlosiv s temnosivo tigrasto glavo in repom in modrimi očmi, drugi ima pa kožuh take barve in vzorca kot rakun. No, mačka je lani kar izginila, pojma nimam kam - možno tudi, da jo je odnesel lisjak, mački so pa še pri nas. K sreči so pamet podedovali po svojem nenavadnem (neznanem) očetu.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tokrat je pa že mal bolj obvladala zadevo in je čisto lepo spravila gor tri mucke. Najbolj nenavadne mačke, kar sem jih imela. Eden je svetlosiv s temnosivo tigrasto glavo in repom in modrimi očmi, drugi ima pa kožuh take barve in vzorca kot rakun. No, mačka je lani kar izginila, pojma nimam kam - možno tudi, da jo je odnesel lisjak, mački so pa še pri nas. K sreči so pamet podedovali po svojem nenavadnem (neznanem) očetu.

Zelo verjetno je, da so bili trije očetje...

 

 

nistaneprodajemsamosepravimpametan.press

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

komaj čakam, da moji dve kužki prideta sem, bojo trije psi in tri mačkehttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/goldfish.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat mi je Kroko pravil, da je njegov nono svetoval, da se mičkene , nekaj dni star mucke prime za rep in jih na ta način dvigne od tal :inocent: , da ki se potem kvalitetno razvije hrbtenica.

Meni se je zadeva zdela kar logična in fajn :palec:

Potem sem to enkrat omenila ljudem, ki ravno imeli mačji podmladek, pa so me obtožili mrcvarjenja in trpinčenja ubogih živali :vragec: :O:

No, včeraj pa mi sosed pravil, da mu je naš znani tržaški veterinar Jesus Catalan svetoval isto za ravnokar skotene regdole.

Inštrukcije menda naravnost iz nebeške univerzitetne veterinarske klinike :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je tud to grozn slišat.

 

sam po drugi strani mi je pa tud grozn za *kravateljc* grabit, pa mačka sama tko mlade nosi.

No jaz jih crkljam kot dojenčke, tko da jih tko nekak 'od spodaj' primem al kako, skratka tko da jo nekak objamem, nč kož ne nategujem pa tega. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj res grozno zveni xrolleyesx , pomaga pa.

Saj ne grabiš mucka za rep in ga vrtiš.

 

Muceta za hip primeš za repek in ga privzdigneš za trenutek in ga nato nežno vrneš nazaj.

Še ve ne, kaj je bilo, vretena pa se lepo namestijo :palec:

Pa saj ni teba probat.

 

Da ne bo pomote, jaz vse mačke LJUBIM, sploh moja dva pobalina :2src: .

Pa tudi ostale živali imam zelo rada.

Nisem sicer neki fan kač, se jih bojim kot hudiča, jih pa spoštujem in upam, da jih ne bom zlepa srečala :O:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tud nisem mislila, da jih mučiš ali kak takega. probat ne mislim, pa ne tolk zato, ker bi se mi zdelo, da bo kej narobe, pač pa ker resnično ne vidim potrebe; da bi pa kr tko, ker je eden (alpa dva alpa trije alpa... (otroku se tud razvijejo pljuča, če ga pustiš, da se dere)) rekel, pa nima smisla. mačka zgrabi mladiča za vrat, ampak z razlogom, da bi mu pa hrbtenico štelala, pa še nism vidla :fiju: sej, morda sm pa sam jst neizobražena (no to itak x:Dx ).

 

Ja, tud jest ne. Mladi mački imajo itak še tako gibke hrbtenice, da ne vem, kaj bi blo tu za štelat (itak se mi zdi, da ljudje na splošno naravo velik preveč "štelamo") Pa tud še nism vidla kake mačke dvigovat mladiča za repek, nekak verjamem, da so mačke kr dobr izobražene za svojo mladež gor spravt (z redkimi izjemami kot je bila mal prej omenjena naša rahlo glupa mačka), najbrž bolš kt mi, ki tule pametujemox;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krokow xsrcx , mene so zaradi preizkušenih receptov tvojega nonića čisto zmleli tule :inocent: x:o)x

 

In tvoj prvi muc :2src: je hudo podoben mojemu Kraljeviču

 

Včeraj sem mu našla eno uš pod smrčkom :eek: :eek: :eek: .

Ni mi jasno, kako in od kje. V tem letnem času in v flatu???? In sem mu takoj dala za vrat Frontline in Obami tudi :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...