Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Imamo ruskega hrčka doma starega približno 2 meseca.. Prelep je.. Sam pa si v prihodnosti želim, ko bom na svojem imeti staforda oz pitbulla.. Še najraje pa mešanico med stafordom in pitbullom.. Sem velik ljubitelj "nevarnih" psov- bulmastif,pitbul,rotvajler,doberman,staford.. Sosed ima psičko stafordko in je tako lepa, da bi mu jo najraje kar ukradel..
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hecno.

Me je prav zanimalo katero domačo živalco imaš (ko sem vidla da si v velikem slogu uletel xDDx x;)x), pa sem pomislila, da 'mačji tip' se mi ne zdiš in da imaš gotovo kakega pitbula. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žal ga nimam, ker živim v bloku in pač v blok taki psi ravno ne spadanje pa še mučenje psa je to... Pa tudi nisem nek mačo tip hehe..x:Dx Si pa želim pitbula ja zelo.. In nekega dne bodo te želje postale resničnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem mela tud njaprej hrčka.

 

hehe model, kwa je vse ušpičil! :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma vse živo je zgrickal, uničil, vse.

 

kao - kje pa je hrček?

pa se začne roža vsa trest, zemlja ven letet, aha tu je hrček. xDDx

 

zgrickal vse možne obloge na tleh, nekoč je pa mami zgrizel usnjen škorenj!!! (luknja okrogla na sredini, za velik kovanec x:Dx x:px).

je mat prišla, hihi glej kje se hrček igra...

pa me pelje v predsobo, hrček zuji not po škornju, mat se hecn zdel.

Nakar grem jaz čez čas pogledat, kaj dogaja, pa vidim LUKNJO v škornju! :P

Pa grem mami kazat: glej kaj je pa naredil hrček k se je tolk luštno igral. :vragec: x:Dx

mat za hip besna, pol se je pa tud njej hecn zdel in kao naj se pa zdaj pač hrček tam igra not v škornju.

Pajade! :D

on je že drugo letel grickat.

 

ma ful je blo teh štorij... x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zokn se premika! :D

 

(js sem mela pa v berlinu tist cajt ko sem bla tam prav svojo podganco... xyesx pač hotla je bit pr men, js najprej sploh nisem tolk šizila k me je žgečkala tja po spalki. x:px)

 

 

Bela je bila Pipi

ne morš verjet!

moj hrček je bil tud Pipi! xsmx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, kakšna imena za hrčke! x:Dx x8Dx

 

pa res, po slami....

ja sam nč ga ne moreš muckat k sam špona. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ponavad klobčič, ampak tud na hrbtu večkrat.

ja, lohk smrči. x8Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hihi tako sem jaz ''začela'' pred 7imi leti, ko sem si zaželela psa in nabavila hrčke. Takrat si niti slučajno nisem mogla privoščit eno malo mrcinco pa sem rekla, da naj bodo vsaj hrčki, vsaj nekaj malega kožuha.

O miši moje male, jih pogrešam xsrcbumx

 

Privoščil bi si ga lahko definitivno samo trenutno živim v bloku in za takega psa rabiš imeti hišo, da ima neomejeno gibanje, ker bit zaprt v bloku med 4 stenami je mučenja takega psa.. Tako ali tako se pa selim v hišo kmalu tako, da takrat bomo pa imeli takega psa.. Hrček je pa tudi kul živalca.. Samo jaz sem bolj mahnjen na pse..x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno nasprotno. Za takega psa moraš imeti le dovolj časa za se z njim ukvarjat in najbolje se počutijo v hiši in ne pred njo. Zaradi kratke dlake niti niso primerni za bivanje zunaj pozimi.

Poznam jih kar nekaj in nihče, ki se z njimi primerno ukvarja, jih nima zunaj.

 

Sicer je odločitev kje bo kdo imel psa čisto osebne narave (dokler se upošteva zakon, ker je navedeno tudi kako velik mora biti pesjak in kdaj in na kakšnem privezu je lahko pes), ampak teli spadajo bolj za not kot za ven in ni potrebe širit krivo vero ;)

Pes je socialna žival in mu več pomeni bližina človeka kot pa velik vrt. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že že samo vseeno v hiši je večji prostor tudi če ga imaš notri, drugače pa nisem tiste sorte, ki bi ga imel na ketni pred hišo in ga peljal na sprehod enkrat na mesec.. Veliko volje, velik prostor je recept.. Psa pa v nobenem primeru nebi zunaj puščal posebej ne pitbula, ker je prelep pes in bi ga hotel imeti zmeraj ob sebi..x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že že samo vseeno v hiši je večji prostor tudi če ga imaš notri, drugače pa nisem tiste sorte, ki bi ga imel na ketni pred hišo in ga peljal na sprehod enkrat na mesec.. Veliko volje, velik prostor je recept.. Psa pa v nobenem primeru nebi zunaj puščal posebej ne pitbula, ker je prelep pes in bi ga hotel imeti zmeraj ob sebi..x:Dx

:palec:

In dobro vzgojeni, imajo še lepši karakter xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

In dobro vzgojeni, imajo še lepši karakter xsrcx

 

Seveda.. Priporočajo, da se take pse pelje v šolo za pse razen če nisi sam tak talent za vzgojo..x:Dx

 

Ja meni je takrat bil najbolj problem čas, ker me skoraj ni bilo doma (v času poletja toliko, da sem prišla cote oprat x:Ix ).

Zdaj pa, pasmo že imam izbrano in pes bo... naslednje leto - fix

 

Čas zna bit težava ja.. Jaz v takem primeru raje nebi imel psa posebej ne mladiča, ker ni priporočljivo, da je preveč sam doma na začetku..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Ježešna! :2src:

 

(kolk je luškan tabel na drugi fotki xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kolk so lušni, pravi cukri sohttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/srcoci.jpghttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/srcoci.jpghttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/srcoci.jpghttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/srcoci.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...