Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

al se pa že prej  x:Dx  x;)x

shesti chut x:Dx x:Dx

 

 

 

 

machki so she kar carji x:Dx

 

 

she dobr-trikrat hura za mojo ikonco x:Dx x:Dx :palec:

se podpišem pod to, de so mački carji x:Dx x:Dx

 

pa še 2x hura za mojo ikonco x;)x

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gospodar si izbere psa ampak maček si izbere gospodarja. Mačke so mi zanimive, ker v nasprotju z psi, si moraš njihovo ljubezen in zaupanje pridobiti...

:palec: x:)x

 

Sem velika ljubiteljica in oboževalka mačk, od nekdaj so bile pri hiši. :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam pa raje pse. Ker mi je v uzitek hoditi na sprehode, se z njim igrati s frizbijem, nogomet, fajn mi je, ker zna dolocene trike, ker je hisni ljubljencek, ful pameten in tako dalje...macke so se mi vedno zdele malce potuhnjene x:Dx Saj ne, da jih ne bi marala...ampak pse mam raje...pse obozujem. Pac JAZ sem mnenja, da se da vec poceti z njimi, hkrati so pa tudi velika odgovornost...

isto ga pa lahko coham in vse kot bi macko...ne vem..raj jih imam pac x:Dx x:Dx x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam tudi 'raje' macke. Ampak sploh imam rada zivali, take duhovite so mi, modelske, v bistvu so mi vse dbest, shizim pa najbolj na majhne, na prvem mestu so mucke, ki jih moram nujno imeti doma, posedovati, stiskati, muckati, vse :2src: :2src: , sicer pa v naravi pa so mi najbolj vsec (majhni) pticki. xcivx :2src:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne me narobe razumet, sem drgač bolj za pse, ampak se mi zdi, da so mačke bolj skrivnostne, globlje... Teško se je izrazit. Mačk se mogoče zarad njihovega značaja mal bojim... Nikol ne veš pr čem si.

 

Drgač mam pa jaz itak vse rada x:Xx :inlove: :mezik:

sanci_cat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Jutri ima cyberček kontrolo za ščitnico, pa vmes je imel še vneto uho, tako da mu dajem antibiotike v uhelj :inocent: . Po mojem da bo situacija v redu, pa še za hrbet ima kontrolo, sicer je pa zdrav x:Dx x:Dx x:Dx .

 

Se mi resnično zdi, da je čisto drug kuža, spet fuuuuul bolj živahen, nagajiv, kar naprej bi se igral kot takrat, ko je bil še mladiček, teče :O: , se je prej bolj vlekel x;)x . Cool, sem vesela, da je že skor fit x:)x :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oho x:)x :palec: naš Cyberček je bil na kontroli pri ortopedu. Je shujšal 10 kg od 16.04. x;)x iz 56 na 45 x:)x :palec: . Verjetno je imel povišano težo ker ni ščitnica funkcionirala v redu, ker ga itak nismo nikoli filali s čem. Je edino brikete, pa kak košček jabolka po novem, nobenih sladkarij, ostankov, pčesarkoli z mize. Tega že od nekdaj ni. No prešaltali smo na dietne brikete, pa malo zmanjšali količino in uspeh je tu. Pravi ortoped, da je zadovoljen,d a je shujšal, da naj pazimo kake 2 meseca, da ne bi vseeno preveč skakal, pa da naj nikoli ne preskakuje kaih ovir x:Dx , to itak ni bojazni x;)x . Cool, fajn novica x:px .

 

Zdaj gre pa še k splošnemu veterinarju :eek: x:Ix pokazat vnet uhelj, ki mislim, da je tudi že v redu, pa na odvzem krvi, da preverijo krvno sliko, če jemlje pravo količino tablet za ščitnico. Je pa živahen, samo dlaka mu mora še nazaj zrast, ker jo je zaradi ščitnice izgubil, ampak saj je itak poletje, pa za v kopalke se ne bo treba depilirat x:Dx x8Dx .

 

Sem super zadovoljna x:Xx .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp, pa še bila sta oba na kopanju, ne x;)x . Najin Cyberček je šel tudi tokrat izjemoma zjutraj z nama, drugače vedno počaka doma. danes ga je pa dragi peljal na kontrolo. Pa sem mu pripravila ruzak (hrana, voda, krtača...), mu je že bilo jasno, da gre zraven. pa eno klipsno je dobil na glavo - to dobi vedno, ko pridemo s kmetov v mesto x:Dx in naju je zasledoval. Od spalnice skozi kuhinjo do WCja, smo imeli pressing obrambo x:)x .

 

Zunaj je full tekel do avta, da ja ne speljemo brez njega x:Dx , včasih ga je treba pa full prosit pa čakat. So res inteligentne te naše živalice.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vejo kdaj gre zares! :palec: x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem po enem mesecu spet peljala mojo ljubljeno Pips (ikonca) na kontrolo, upanju, da bodo drugačni rezultati.

 

Žal so ji počasi začele pešat ledvice :V: :C: :O:

Zelo mi je hudo. Ne gre za bolezen, ki jo bova pozdravili, gre za staranje, katerega spremljajoči učinki niso ozdravljivi. Do konca življenja bo na dietni hrani, ki ima maskimalno zmanjšane proteine. Nobenih priboljškov a la parmezan, sesekljana kuhana govedina, tunina v naravnem soku in črne olive-ne sme več :xx!: :V:

 

Moj lepi Pipek-konjiček, s svojimi mehkimi tačkami, ki me objemajo :C: .

Ne morem zadržati solz. Veterinarka mi je danes rekla: 'Kakšna krasna muca! Kar sama da tačko, da vzamem kri'.

 

Žival nima dar govora, da bi vsaj malo potožila nad svojimi tegobami. Vse dostojanstveno potrpi.

 

Zato pa ima tak pogled, da milijon besed ne odtehta tistega sporočila, ki ga dobiš v nežnemu učku :C: :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Začni ji dajati izklučno surovo hrano. Je tvoja prijateljica, ni pa človek, ki zna kodirati kuhano hrano :sori:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Pa res! Zdaj sem se spomnila na Marsine slane obkladke  :palec: ... (za jest pa ji bom namesto briket dajala tisto, kar sama jem  x^x  - ni surovo - (solate ne je  x:Dx ), je pa z zdravo soljo )

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mi smo pa na veliko sinovo željo preko vez dobili želvaka Frenkija, x8Dx takega kopenskega in ne bi verjeli koliko dela in zabave nam daje ena taka žverca, ki zgleda

ful nezahteven x:Dx

spidira naokoli 100/h, tko hecno se prehranjuje, ker nima zobčkov

non stop se nekje zgublja in ga potem iščemo

mali pa ves ponosen

moja prva žival :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x a je to bradati škotski ovčar ali bobtail?! ful spominja na našega Monta xsrcx

Bobtail Surya, nazaj postaja x;)x , je izgubil dosti dlake zaradi ščitnice :o|o: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...