Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

x:Dx x:Dx x:Dx

ej, mi zna kdo razložt.. če ma kdo zajčka recimo, a se da njega tud tko kot mačko al psa navadit da ne sračka povsod.... al to kr pade kjerkol pač.. kaj pa hrček če je spuščen, kaj pa morski prašiček? Kr tak firbec me je mal prjel....

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Svašta. Ja, prav čaka na stopnicah, če reeeeeeeees mora, no pol pa le gre xrolleyesx , pa tako očitajoče gleda, pa se stresa, pa ja, tko kar previdno tačke postavlja in pazi, da ne bi gospod v lužo stopil, po drugi strani je pa taka telebajsasta pasma, da potem pa se nekam zavoha, pa ga kličem, pa ko se mu zazdi direkt v lužo x:Dx x:Dx .

 

Pol pa zbrista ja. Al pa za tablete. Pride ja, ko ga pokličem, pa da glavo gor, zobe pa skupaj drži x:Dx . Slikce x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naš Cyberček je bil pa danes kaskader :eek: xrolleyesx :8): . Zjutraj po zajtrku je spet uletel na družinsko mečkanje. Pa mu razlagam, da bom dragemu parkeljčke zmasirala, naj mi da 10 minut cajta, on nič. Sitnarit, naslanjat se, vse tačke kar jih ima ponujal, pol se je užaljeno ulegel na noge dragega, k da sem jih pol lahko masirala :eek: x:Dx . No potem ga pa le prepričam, da rabim mal več placa, se pa presede in zabobni :bomb: padel s postelje. Pol pa ni hotel nič polagti pozornosti na to in je šel v kuhinjo, kot da je itak tko nameraval dol x:Dx x:Dx x:Dx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx xrainbowx xloveyx xloveyx

 

Nam delajo družbo 3 zlate ribice, mama muca in 3 sinčki mucki in ena hčerka mucka, že v letih nemški ovčar, 2 mala hrčka, okoli 50 piščancev, 20 kokoši... pa srake imajo gnezdo na orehu, v duplini na jablani pa siničke.

 

xpolzx :frog: xpolzx :detelca:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ijoj kakšno veselje je pri vas! oh! prov fouš sem vam k mate tok muck. sem čist nora nanje, pa sploh k so mlade... se lahko pridem igrat?

moja je pa čist razvajena in lena. sam leži in skoz bi se mečkala. no sej to tud men paše. sploh ne bi mogla zaspat brez nje. sem čist odvisna od moje pikice ko grem spat. kokr da bi bla kakšna plišasta igračka jz pa 5 letna punčka. x;)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič, ko smo se sladkali z jabolki in kislili x:Dx s pomarančami, je cyberček prišel po svoje običajno jabolko, potem je pa stikal še ko sem jedla pomarančo :o|o: x:px . In se odločimo, da stestiramo dobi en krhelj x:Dx in jasno je bila prekisla. Ampak firbec kot je, si ga je odnesel na svoj plac in se igral z njo in sem in tja malo zagrizel vanj x:Dx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem potunkala v banjo našo Velikanko. Ma mislim, smrada ni bilo več mogoče prenašati

 

In kaj je bil vzrok, da se je zadnje čase od nje razlegal tak neznosen smrad (kljub temu, da smo ji VSAK večer prali noge na terasi)?

 

Alge in cvetoče morje :eek: :V: x!x

Namreč, pred mesecem dni smo jo dali na posodo k moji mami. V dobri veri, da bo dobra Velikanka srečna, jo je vsak dan vozila na plavanje. Morje pa je takrat cvetelo in delci tistega sr. so se ji zarili globoko pod dlako :O: .

In ni se dalo tega sprati in ne prekrtačiti in sploh. :xx!:

 

Včeraj pa sem šla po novo flaško šampona zanjo, pa ker ima dolgo in gosto črno dlako sem ji kupila dober kokosov balzam, pa fialco posebnega lanenega oljčka za dodaten lesk.

 

 

Danes vsa lepotila in kozmetične zadeve lepo pripravim, vzamem dve njeni ogromni brisači in jo pokličem:OoO: . In pride brez obotavljanja in drugih fint :eek: x^x ! Ker kot prava novofudlandka obožuje vodo, manj pa šampone :vragec: . In lepo skoči v kad :eek: x:px .

Pa sem jo najprej namakala, pa potem z razredčenim šamponom temeljito zdrgnila, pošteno splaknila :switz: :switz: ,razporedila balzam in jo razčesala. Potem splaknila, jo pokrila po dolgem z brisačo in dala znak, da se lahko strese :O: :vragec:

 

Potem pa sva šli na teraso. Sem ji temeljito očistila z vlažnim robcem ušesa (pismo, se ji nabira masla :eek: ), še prej potisnila v šnofeljc bajs sira (za nagrado :eek: ).Potem pa škarje v roke in uredila dlake med blazinicami na tacah. Pa prirezala dlako na ušesih-frajersko x^x .

In potem opazim, da ima na oprsju med dlako še vedno tisti morsko cvetenje :eek: :sniky: :bomb:

In ji lepo izstrižem vse ostanke. Poravnam in niti ni tako slabo izpadlo.

Dam še en bajs sira in naženem v njen kot :switz: :fiju:

 

Moj dragi pa je medtem oribal kopalnico

 

Potem sem poškripala (skrajšala) nohte naši sitni mački.

 

Nakar je dragi očistil še teraso.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ne bi še vedno stanovala doma, bi šla po novega kužata...tako pa sta starša rekla, da nočeta imeti nobene živali več..jima je ful hudo, vsem v družini je grozno..fotr je tok joku včeraj, da ga še nisem videla takega..jaz sem se tudi zjokala..danes je malo bolje..saj bo..hvala vsem..
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sozalje surya :cry:

 

Mogoce bodo tudi starsi ugotovili cez nekaj casa, da pogresajo kosmatinca pri bajti. Zelo mozno.

Ne vem no...ko je nas umrl, nismo mogli takoj kupit iste pasme. Cez kake pol leta smo se potem odlocili, da kupimo cisto drugo pasmo, drug znacaj in smo zadovoljni. Sli smo iz 3 kilskega psa na 30 x;)x

 

Vem, da ful boli. Mi, k smo nori na zivali, to cisto drugace dojemamo.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma, ful ga pogrešam :C: ..k ne bo več prišel, ko pridem domov iz joba in mahal z repom..pa, ko sem ga masirala je prav predel, pa, ko se mu je včasih strgalo in je grizel vse po vrsti(knjige, cunje, ..) x:)x

 

ne vem, mogoče bosta čez čas videla, da se ne da shajat brez kakega kosmatinca pri bajti in bomo zopet kupili kužata..samo zaenkrat tudi meni ni do tega :sori:

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je to cist logicno, da vam ni do tega. Eni pac prebolijo tako, da si hitro kupijo novega, drugi moramo pa cez nek proces prebolevanja.

 

A to si imela teriercka?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooooo, a res x:)x ..sej je kul.....joj, če je tak ko naš Montek... x:)x , mi boš včasih povedala kaj kaj počne...Mont je bil do zadnjega razigran in vesel kuža..potem ga je pa hrbtenica izdala..samo je pa dočakal 14 let!!!!
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...