Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Ne gre za to, da če kupiš/nabaviš hitro novo žival, ko ti je prejšnja umrla, da lažje preboliš.

Enostavno ne zmoreš, da ne bi nudil svojega doma živalici, da živali ne bi imel.

Moji nonoti so imeli mačka več kot 20 let!. Grof je bil legenda.Za njim je bilo še kar nekaj živali, ampak Grofa smo objokovali še leta!

 

Moj zelenjavar je imel psa, na katerega so bili zelo navezani. Pred njim je imel psico 14 let. No, pes mu je lani za ferragosto umrl, star 17 let, lansko poletje je bilo nemogoče vroče, pes je podlegel pokom raket za praznik.

'Nikoli več psa!',ko so ga 16 avgusta zjutraj pokopali v domačem vrtu. Popoldan s šli 'informativno' v pasji azil in -pripeljali novega domov.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ruby, sorry, jaz sem pac dobila ta filing...da imajo nekaj, s cimer se lahko spet zamotijo. Vem, da je grozno brez zivali. Ko je nas umrl, je bila cela hisa zamorjena, tiha, manjkalo je zivljenja...sam vseeno, raje mal pocakam, da pridem k sebi.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooooo, a res x:)x ..sej je kul.....joj, če je tak ko naš Montek... x:)x , mi boš včasih povedala kaj kaj počne...Mont je bil do zadnjega razigran in vesel kuža..potem ga je pa hrbtenica izdala..samo je pa dočakal 14 let!!!!

Sej....ok to ne bi lih tolazba...so pa to zelo lepa leta :palec: Imam sicer kup vprasanj zate, ampak mogoce danes ni najbolj primerno a ne? Moram biti uvidevna....

 

Drugace je pa nas hiperaktiven..zdej ma ene 17 mesecev x;)x Se vedno lula kot puncka, se zmer misli, da ma 3 kile in skace po nas. Neskoncno rad se objema ( tako da da tacke na moje rame in me objame). Vsako jutro pride k meni v sobo ( spalnica in moja spalnica sta povezani z balkonom in pes ima pac prost vhod) in skoci name in mi da lupcka na roko. Vsako jutro torej šok x:Dx Pa mnogo je tega.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To me ful veseli!!! x:Dx Rada imam, da ima ful energije. Sej cez dan ni niti 2 minute pri miru x:Dx

Pa taki dobrovoljcki so, da je bla res hudo dobra izbira.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moji nonoti so imeli mačka več kot 20 let!. Grof je bil legenda.
hEJ, NISEM VEDEL, DA MAČKONI ŽIVJI TOLIKO LET, RES, HOH :O:

ima lepo ime x^x

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morajo biti kastrirani oz. samice sterilizirane (sicer se predvsem mačkoni prehitro iztrošijo x:Dx ), pa življenje v stanovanju, tako da niso izpostavljeni raznim cestam...

 

Tukaj ima prva soseda siamko Sissi, ki bo imela jeseni 23 let!!!! x^x

Samo še tri zobke ima. :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdej en dan pa ga bom peljal še na "tehničnega" Faj, upam, da dočaka 20....vsaj.
hah, kako pa mačkone pelješ na tehničnega, a ni spravn že po naravi? x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx VČERAJ SEM SKOPALA MOJO AJO, JE BILA VSA ČRNA PO UŠESIH, KER JE IZ PLOŠČE ZA ŽAR LIZALA OLJE, SEVEDA TISTA MAST NI ŠLA DOL IZ DLAKE , PA SEM JO MAL POSTRIGLA. x:Dx x:Dx x:Dx ZDAJ JE PA ZOPET LEPOTIČKA.... x:Dx x:Dx x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Midva greva pa cez eno uro k veterinarjo....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Nazadnje je bil lani tam, ko je bil se pici mici mladicek in so ga imeli vsi radi, ker je bil edini pes tam, ki se je veselil veterinarja. ja moj kuza je vseh vesel x^x x:Ix Me zanima kako bo danes. Greva PIIIIIK proti steklini dobit, pa mal na pregledek, ce je vse v redu x:o)x

 

žaža, to je tudi nas delal x:Dx :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

priden in pogumen bo. in vsi ga bojo mel radi x;)x

Ja, sam lani ga je z briketki prelisicil x:o)x Lani je jedel vse, od solate, do lubenice, briketke..ker je bilo vse novo. Zdej je pa en scrkljanc, kateremu smo ze stokrat zamenjali hrano, ker revcku ni ustrezala xrolleyesx Zdaj ima ene briketke, katere mu moram polit s posebno pasjo omako, da kej poje. jao! x:Ix Sam pri mizi pa skos fehta...cim dobi v svojo posodico, je konc veselja x:o)x

 

But we love him, ker je luskan, simpaticn, priden...pa potem se povrsinsko...ker je lep, ker ga je sama dlaka..itd x:o)x x:Dx x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

puhek!! za v postlo namest termoforja x;)x

:palec: Ma saj zasede celo posteljo x:Dx Sej ves kaksnega ma Janja...to je nekak enaka kolicina dlake in velikost x:Ix

Tim je bil najboljsa investicija ever! :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...