Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

:palec: x:Dx x:Dx

 

...MENI STA TUDI MOJI KUŽKI, KOT OTROČIČKA, xsrcx RAVNO VČERAJ, JE LUBK REKEL DA NE VE KAKO BO PREŽIVEL, KO BOVA MELA ŠE OTROKE, KER JE ŽE NAMI TREMI KRAVAL V HIŠI. JAZ SE KAR DOSTIKRAT Z AJO IN RINO FUUL IGRAM , RECIMO SE LOVIMO ALI SE JIMA SKRIVAM, PA ME FUUL IŠČETA IN LAJATA...VČASIH LAJAMO xrolleyesx x:Ix x:Dx x:Dx x:Dx

 

ČE DAM PA ŠE ZAJČKA VEN, JE PA TOTALEN ODKLOP... x:Ix x:Dx x:Ix

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

A RES...MOJIMA DVEMA, STO BILE PA ŽELVICE NAJPREJ FUUL ZNIMIVE, ZDAJ SE PA NIČ KAJ PREVEČ NE ZMENITA ZA NJIH...MALO LAJATA IN JIH OVOHAVATA, DRUGEGA PA NE...POL GRESTA PA VEN... x:Dx x:Dx x:Dx

 

!AJA ,ME ZANIMA, ČE MA KDO TISTO KOPENSKO ŽELVICO...?!

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a misliš une ta velke? en kolega ma dve. ful sta hude!

 

u michelle pol pa rabš ta velko postlo, da se ti lohk na rob spraviš... kadar je on gor... fantastično... še posebi pozimi. x;)x :palec:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja najbolš je če maš kšn vrt da se lohk mal šetajo... drugač pa ni treba kej preveč skrbet... jejo zelenjavo (solata in podobne zadeve)... pa res so hude. :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

u ne jak. sej ga ne morš božat, pa tud lovit se ne morš z njem. sej sam hod sem pa tja... pa mižika s tistimi velkimi očmi. no ja. vsak ma svoje muhe. x;)x x:Xx x^x
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no dej mi povej zakaj bi ga mela.... x?x ful me zanima kaj z nejm počneš? k sma bla enkrat pr enmu k je mel dva. pa jih je včasih spustu pa sta mu vse polomila medtem ko sta se šetala okol. rada bi razumela kaj je tok kul da bi jih človk mel? sm firbček :8):
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj imam končno fotke - pa jih ne znam pomanjšat - a je kdo tako prijazna duša in mi tole moje neznaje vnovči x;)x

Sicer sta moja pošastnika dobro preživela poletje..toliko..zdaj se grem jokat v dnevnik...če še obstaja seveda.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja beštjica (ikona) pa je imela 11 let marca- Ribica

 

En brezsrčnež jo je hotel utopit :OO!: . Kar na telesu sem jo imela, v enem žepku pod srcem ene dva meseca, pa hranila na dudo vsaki dve uri in jo umivala z vato in fiziološko raztopino.

 

Na ikonici se vidi, da ima malo zmečkana ušesa. Je imela na obeh hematom pred kakim letom. Pa nič ne de.

Zame je najlepša v vesolju in dlje :2src: :2src: :2src:

 

Celo govori :eek: . Po mačje, jasno.

 

Pa z glavo me butne, če ji rečem buuuuuuc x^x x^x x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iggy pop. x:)x

 

Ena bivša sodelavka pa je nekje ob cesti Bg-Niš našla dva mičkena mucka in ju lepo pripeljala domov v Trst x^x x^x .

 

V spomin na korenine sta dobia ime Sofronije in Vidoje, za prijatelje Zof in Vid x^x x;)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moja je pa pika. moj cukrčk mačji. ful jo pogrešam. že par dni ne spim doma in pol jo fulj pogrešam k grem spat. k ponavadi skup spiva in se mal čohava preden zaspiva.... boga moja pikica.... zih bo jezna k pridem domov.
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...