Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Jaz sem pa danes dobila ploscico za srckljancka...za na ovratnico. In je v obliki kostke, spredaj pise ime, zadaj pa naslov in tel x:Dx Zgleda ful lustkano :2src:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja pa se neki sem pozabla...

A mate vi kaksne cunjce za vase pse? x:o)x x:o)x Jaz sicer nimam, sem pa brala, da so pri H&M naredili prav pasjo kolekcijo in je recimo kaksna majca po 13 eurou x:Dx Cesa se se ne spomnejo.

Meni je blo ze cudno, ko sem videla pasji prfum..ampak tole je pa ze too much x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cunca za psa? x:Dx x:Dx

 

nš ps je tak da bi še moj pulover težko gor spravu..... x:Dx

pa parfum bi tud rabu....včasih

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. Mislim, sej k smo mel prej teriercka, vem da so prodajali dezevne plascke pa tak. In moj fotr je to celo kupil ( seveda revcka nikoli nismo v tist oblekli). Samo to, da H&M zdej prodaja ( ali bo prodajal) cunje za pse..vse stevilke..je pa mal too much x:Dx Sej s kaksno kapco s sildom bi se fajn zgledu x:Dx x:Dx x:Dx

 

Pa tisti parfum..jst sm ga vidla v parizu, k sm sla v eno stacunco...je drag!!! xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tule je Lisa. Nekam anoreksično zgleda - ampak prisežem, da ima dovolj oz. kar preveč hrane. Pa se je punca odločila, da bo manekenka..e na eni drugi fotki...je dosti bolj "fotogenična".

Na mojo jokanje se je prijazno odzval krokodil, hvala ti -samo, zdaj si v veliki nevarnosti, da z mojimi zverinami kar okupiram x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tule pa naš pošastnik x;)x ta vzdevek sem mu pripopala, ker je zadnjič ponoči šibal okrog vogalov- pa so se samo oči rdečo svetile - ker je ravno ujel nekako svetlobo vanje..malo hecno bilo videti v glavnem...Njegovo veličanstvo*-Car x;)x -prvič

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še drugič x;)x

Marsa me bo ubila...ob priliki...definitivno pa me bo manj vesela x:Dx x:Dx x:Dx koliko placa ji bom pojemala...

Kroki hvala ti še enkrat...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: x:Dx x:Dx LUŠKANE SLIKCE...

 

MOJA xsrcx AJA xsrcx , JE PA V PETEK PASJA-ŽENSKICA POSTALA. SVA JI ŠLA Z LUBIJEM OTROŠKE SPODNJE HLAČKE KUPIT...TAKE S KUŽKI, DA JIH IMA OBLEČENE,KO JE NOTRI V HIŠI. JOJ, TAKO JE SRČKANA. xsrcx x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nataly, super, da si spet tule, si manjkala xsrcx . PO mojem te ni treba bit strah za življenje, za take fotkice tudi Marsa ne bo jezna x:)x x;)x .

 

Žaža, zdaj ste pri vas 3 porabnice vložkov, upam da kak količinski popust dobite x:Dx x:Ix x;)x .

 

Mi smo se te dni potepali po Sloveniji, pa malo čez mejo, pa jasno skupaj s Cyberčkom xsrcx , ki pa zdaj resnično rabi malo dopusta, ker je utrujen od vsega skupaj. Ima nek svoj ritem spanja in akcije in smo ravno v tem obdobju razmišljali,da je nekoliko ven iz trušča. Da živimo na precej mirnem koncu, da ne srečuje dosti kužkov in drugih ljudi, tako da ko smo v mestu, ga vse vznemiri in zanima - vsak avto, mimoidoči ind a ga potem vsi ti signali utrudijo.

 

Je preživel tudi nevihto, ko je bil na morju, ko vsak pravi morski pes x:Dx .

 

Ko smo prespali v Prekmurju, smo bili v eni sobici in prvo, kar je naredil, ko smo vstopili, je skočil na posteljo sčekirat x:Dx x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še bližnji posnetek Cara. Finta je, da je tako zelo črn, da se skoraj nič ne razloči. In baje zgleda prav srhljivo, je pa prava dobričina x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...