Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Tale vaš Sajberček me spomne na risanko Zmešnjavca...lih tako simpatično je bil skuštran... :D

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oho Trudi, fotke že gor xsrcx :2src: . Jaz bla pa čist konc včeraj, po celem dnevu vožnje in klepetanja :8): xDDx .

 

Ja prav fajn je blo. Mislim, da je bil včeraj Cyberčkov najljubši dan dopusta xsrcx , je bila tudi zanj družba. Ponavadi se ga dosti kužkov ustraši, ker je velik, pa eni ne marajo dolge dlake, tako da redko kdaj ima priložnost igrat se, on pa tok nagajiv, pa igriv :onfire: :onfire: :onfire: :bomb: . No že ko smo prišli, se je Nataly odločila in rekla, naj ga kar spustiva ven, da se bosta mela fajn s carjem in res x8Dx :palec: , sta se ujela, igrala in divjala. Skupaj pila vodo. Ko je Car želel malo počivati, mu Cyberček ni dal miru, kar sitnaril, ker on bi se še igral, tud če je čist konc xrolleyesx x:Dx x:o)x , ker vprašanje, kdaj se bo spet lahko :inocent: .

 

Edino Lisa je imela mal pokvarjen dan :o|o: , jo je šel Cyberček pogledat, ko je spala, pa se ga je prestrašila, zbežala in se od strahu pokakala. POtem je bila cel dan odsotna in takoj ko smo se pakirali v avto nas je uočila in prišla domov x8Dx :palec: . Ta glavna je, car pa tudi, tako vljuden gostitelj xsrcx xsrcx xsrcx :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

V tem času kar me ni bilo toliko "tu naokoli" sem postala ponosna lastnica dveh mickenih črnih muck...

 

Je šla mimo ranča ena 5-letna deklica in nesla v rokah dve črni muci. Jaz pa: "Kam pa kam?" (kot je volk vprašal rdečo kapico).

Ona pa...nesem ju, da ju očka ubije. Grrrrr....v meni se takoj prebudil "materinski čut", vzela mucki...(komaj sta videli, jesti nista vedeli) in ju obdržala... Potem pa hrano po kapljicah v usta... Danes se že lepo igrata...

 

Je pa smešno, nikolil nisemm kaj preveč marala muck...sedaj pa...prvo ko pridem, ju vzamem v naročje in ju pocartam....

In mož mi vedno znova pravi...ko bi ti mene toliko cartala, bi jaz tudi cele dneve predel x:)x :sori: x:)x x:)x x:Ix , ampak kaj, ko so ti mali mucki tako cartig... (kar ne pomeni da mož ni, samo ne tako zeloooooo :o|o: xDDx xrolleyesx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja.... mucke mejhne luškane. Joj kok lepega te še čaka z njimi. K se bojo igrale in traparije zganjale. Lepo si se odločila. Aja pa Sanjalica dobrodošla nazaj! :hepko: :hepko:
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi lastnik chow chowke je hotel drugačnega ženina - in mu je zdaj v drugo pobegnila k sosedovim. Menda se čow čowkam tole rado dogaja - in se je zdaj odločil, da jo bo dal sterilizirati -do zaslužkanja očitno ne bo prišel x;)x

Sanjalica :palec: :palec: pridna. Boš videla - ful bosta navezana na vas tako kot Lisa na nas :palec:

Res je imela reva pokvarjeni dan. Pravi danes starejša - mami, saj ni čudno, da se je pokakala - spiš pol pa tak velik gobec v tebe suva x:Dx x:Dx Dobro, da je ni kap x:Dx

 

Sicer pa sta se zverinici dobro ujeli - toliko poznam Cara in vem, da je prava dobričina. Igriv in sploh :palec: Pravi gostitelj x;)x

Sicer pa fotke x:Dx x:Dx Carju se najbolj vidijo zobje - lahko bi delal reklamo za zobno pasto x:Dx x:Dx

 

Fajn je bilo včeraj x:)x Moramo ponoviti tole kdaj x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še malo :vragec: hudomušnice moje: Tale druga fotka je slikana pod PRAVIM kostanjem x:Dx x:Dx Je pa res dobra senca tamle -in kostanji mi v jeseni dobesedno pred dnevno padajo - listje in ježice pa tudi x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OHO, KOSMATINČEK RIKI... x:Dx x:Dx x:Dx :2src: :palec:

 

Danes bom doma slikala Ajo, kako luštkana zgleda, ko ma spodnje hlačke gor, ker ima menstruacijo...pa vam jutri pokažem slikce...

x:Dx x:Dx x:Dx ....zdej se nama je že dvakrat pokakala v hlače, ker jih je lubk zjutraj ven spustil, da sta šli podelat svoje, pa je Aji pozabil dat hlačke dol...in se je reva v hlače... x:Dx x:Dx x:Dx x:Ix x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Jest pa moji hčerki pravim moja žverca, pa je rešen problem domače žvalce....
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdej ta teden smo ga čist zmedl, JanjeK ni zjurti, pa jest sm; pa pol mene ponoč ni, pa zjutri spet ona gre, pa jest ob 09*00 priden....sploh nč ne šteka... :eek: torej smo vsi zelo odštekani.... x:Ix x:o)x x;)x

 

Sam je bil pa ful vesel k sm pršu x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...