Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

x:Dx x:o)x x:Dx

 

Včeraj sva šli s taščo na sprehod. Ker je bilo vroče, je cyberček ostal doma. No pa se nama je pridružil sosedov maček, jezik je imel čist do tal, pa slina mu je ven tekla, čist izsušen od sonca. No v bližini enega vikenda sem odkrila rezervoar, skočila dol, pa v pepelnik, ki sem ga tam najdla nalila mal vode, da je k sebi prišel. Potem naju ej pa spremljal čist do doma.

 

Sem se na tvojo mačko spomnila Marsa, ki je šla v shopping s teboj x;)x x8Dx :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tile mački so res smešni... obožujem jih....

sploh pa mojo razvajenko x:Dx

 

tisti od včerja je bil pa tako mehek in luškan... sva ga potem z mamico domov odpeljale (njegov domček), ker je janjo in mamico kar h nam zasledoval in sploh ni hotel iti stran... niti ko je cyberček prlaufu. sploh se ga ni vstrašil... smo se vsi ostali bolj.

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, kako je blo dans lepo domov pridt in vidt kuzata kako me je vesel...me je prav v dobro voljo..po takem dnevu. :2src: :2src: :2src: zdaj pa lezi zravn mene, me cuva in zveci igracko xsrcx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons je bila cela komedija z WC papirjem. V glavnem...kupila sem cel paket, 8 al koliko jih je notri. Ful se mi je mudilo, sem samo odlocila vso fasungo na mizo in hitro odsla, ker sem bila zmenjena. No, pridem domov...CELA dnevna soba od WC paprija. Uspel jih je nacufat na najmanjse mozne koscke...

http://www.poljub.com/modules/phpBB2/images/smiles/jezen.gif

No ja...sem ga sicer malce kaznovala, sam sej...itak...ne gre to pr men x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zacenjam ful resno razmisljat o cincili.. saj se ne bo zdaj, potem enkrat, ko se preselim na svoje..

Zdajle sem se spravla mal brat o njih.. ful inteligentne, druzabne,.. ne potijo se in obcutljive na visoke temperature, nocne zivali, ki cez dan bolj spijo, zivijo do 10, 15 let.. ful prostora rabijo.. ne smrdijo nic.

 

Ah ne vem, treba fajn razmislit.. je kar dolgorocna odlocitev, se mi zdi.. mogoce je vseeno z macko manj tezav.. sicer so pa macke tudi kao nocne zivali, a niso..

 

A ima kdo kaj izkusenj mogoce?

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nimam pojma o cincilah, mi imamo doma labradorca, ki je tudi gorski reševalec in reševalec izpod ruševin.....ful je navihan, skoz bi samo jedel in samo takrat te šmirgla ko imaš kaj zanj :vio:

 

Sicer sva z možem (sveže poročena) razmišljala, ko bova šla na svoje, da bi si kupla Beaglla. Prebrala sem kar nekaj člankov na temo Beaglla in morem priznat, da me je malo kar minilo, ker baje potrebujejo veliko mero pozornosti, sicer lahko naredijo celo štalo. Ma kdo kake izkušnje z njimi? :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...